برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 از مجموع 59
    Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

Death Note | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

Death Note

درباره انیمه :

دفترچه مرگ یک مانگا نوشته شده Tsugumi Ohba و کشیده شده توسط Takeshi Obata هست که در سال 2003 منتشر و 2006 به پایان رسید ، یک انیمه تلوزیونی در از سال 2006 تا 2007 با 37 اپیزود از دفترچه مرگ پخش شد که به سرعت طرفداران بی شماری پیدا کرد و جزو برترین انیمه های تاریخ شد ، مانگای این انیمه بیش از 30 میلیون نسخه فروخته و چندین فیلم تلوزیونی هم از روی این انیمه ساخته شده اما هیچکدوم نتونستند موفقیت چشم گیر انیمه رو تکرار کنند . یک مینی سریال تلوزیونی نیز در سال 2015 پخش شد و در 11 قسمت به اتمام رسید

داستان انیمه :

داستان از آنجایی آغاز می شود که لایت یاگامی یک دانش اموز ممتاز یک دفترچه که توسط خدای مرگ “شینیگامی” بر روی زمین افتاده است را پیدا می کند. این دفترچه به صاحبش این توانایی را می دهد که با نوشتن اسم واقعی یک شخص و تصور قیافه ی او شخص مورد نظر را بکشد. داستان با تلاش لایت برای از بین بردن انسان‌های شرور برای ساختن جهانی بهتر ادامه پیدا می کند. در ادامه پلیس بین الملل تصمیم به پیگرد این ماجرا می گیرد و یک کاراگاه نابغه با نام مستعار “ال” که هیچ کس قیافه ی او را ندیده است موظف به این کار می شود و داستان تقابل این دو نابغه در ادامه روایت می شود.

چرا باید دید :

چون ندیدنش غیر ممکنه

شخصیت های اصلی
    :

لایت یاگامی (شخصیت اصلی ) ال ( بزرگترین کاراگاه دنیا )

امانه میسا ( مدل معروف ) ریوک ( شینیگامی صاحب دفترچه )

نیر ( جانشین اول ال)
    ملو ( جانشین دوم ال )
    Farewell

jax teller

پاسخ : Death Note | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط 1919 نمایش پست ها
    چرا آخرین انیمه حالا
    بودین فعلا
    چاکر همه انیمه بارها تجربه فوق العاده ای بود ولی خب دنیای سریال هست بخوام وارد دنیای انیمه هم بشم اسیر میشم

3. 5 کاربرِ زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jax teller نمایش پست ها
    چاکر همه انیمه بارها تجربه فوق العاده ای بود ولی خب دنیای سریال هست بخوام وارد دنیای انیمه هم بشم اسیر میشم
    حالا نمی خواد کامل وارد شی یه سری انیمه ها یه سر و گردن از بقیه بهترن میتونی بین هر از چندی یه دونه از اون خیلی معروف ها رو ببینی.
    البته بین اون ها هم شاید بعضیاش به سلیقه ات نخوره ولی به هر حال احمتالا ین که خوشت بیا زیاده.
    خود من با Deathnote خیلی حال کردم و بعد از اون از انیمه Monster هم خیلی خوشم اومد ولی نمیتونم توصیه اش کنم با اطمینان که خیلی هم فرق دارن و شاید از ریتم آروم تر مانستر خشت نیاد ولی داستانش رو به شکل زیبایی تعریف می کنه.
    یا مثلا Attack on titan هم خیلی خوبه، احتمالش که خوشت بیاد زیاده، کیفیت خیلی خوبی هم داره، به نظرم اگه یه روز از سریال و فیلم خصته شدی این انیمه رو برو سراغش که احتمالا نا امید نمیشی ازش.

!Life's a rollercoater but still unfair

5. 4 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

jax teller

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    حالا نمی خواد کامل وارد شی یه سری انیمه ها یه سر و گردن از بقیه بهترن میتونی بین هر از چندی یه دونه از اون خیلی معروف ها رو ببینی.
    البته بین اون ها هم شاید بعضیاش به سلیقه ات نخوره ولی به هر حال احمتالا ین که خوشت بیا زیاده.
    خود من با Deathnote خیلی حال کردم و بعد از اون از انیمه Monster هم خیلی خوشم اومد ولی نمیتونم توصیه اش کنم با اطمینان که خیلی هم فرق دارن و شاید از ریتم آروم تر مانستر خشت نیاد ولی داستانش رو به شکل زیبایی تعریف می کنه.
    یا مثلا Attack on titan هم خیلی خوبه، احتمالش که خوشت بیاد زیاده، کیفیت خیلی خوبی هم داره، به نظرم اگه یه روز از سریال و فیلم خصته شدی این انیمه رو برو سراغش که احتمالا نا امید نمیشی ازش.

attack on titans رو دان کردم ب زودی میبینم ولی انیمه های دیگه رو نمیتونم .چون تو دنیای سریال هنوز خیلی کار دارم

7. 4 کاربرِ زیر از jax teller بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

من دانلودش کردم، ولی دوبله انگلیسیه، خیلی تفاوت داره با صدای ژاپنیش؟! برم ژاپنی رو بگیرم یا همین خوبه؟!

9. 3 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط UNKNOW نمایش پست ها
    من دانلودش کردم، ولی دوبله انگلیسیه، خیلی تفاوت داره با صدای ژاپنیش؟! برم ژاپنی رو بگیرم یا همین خوبه؟!
    بسته به خودت داره، من که با صوت انگلیسی مشکلی ندارم،فقط بی روح هستش نسبت به صدای ژاپنی ولی خب داستان رو میگیری چی بوده و به نظرمن فرقی نداره. از داد و بیداد های الکی این ژاپنی ها هم در امانی!
    این دوبلور های انگلیسی حتی نسبت به دوبلور های ایرانی هم بیروح و خسته تر اند، نسبت به ژاپنی ها که خیلی با هیجان صدا گذاری میکنن دیگه تفاوت خیلی زیاده ولی کل این تفاوت هم به نظرم اهمیتی نداره و بشین ببین با همین
    یه چک هم بکن که صدای ژاپنی هم شاید روش باشه و بتونی تغییر بدی و با هر کدوم خواستی ببینی، چند تا انیمه رو اینطوری دیدم که هم صدای دوبله انگلیسی روش بود و هم ژاپنی

!Life's a rollercoater but still unfair

11. 5 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 181 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

من اهل انیمه نیستم حقیقتش چند وقت قبل اتک رو دیدم چند اپیزود اصلا خوشم نیومد.نمیدونم شاید با انیمه درستی شروع نکردم رفقا یه انیمه خوب بگین واسه شروع.من هیچی ندیدم تا به حال یه چیزی بگین که داستان درست و حسابی داشته باشه گرافیک اینا مهم نیست واسم
    راستی دوبله انگلیسی هم باشه زبان ژاپنی واقعا واسم غیرقابل تحمله فکر کنم یکی از دلایل اصلی که تا به حال نتونستم وارد دنیای انیمه بشم همین زبان ژاپنیه هی جیغ میزنن اعصابم بهم میریزه

13. 2 کاربرِ زیر از phoenix90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

!Light: If we catch Kira, he is evil. If he rules the world, he is justice

مشاهده محتوا اسپویلر
    ترجیح میدادم نبرد ال و لایت تا اپیزود آخر ادامه پیدا میکرد، و اخرش به سبک رام و شام، دست تو دست جان به جان آفرین، تسلیم میکردن. ولی خب تا اپیزود 25 پرکشش و قوی ادامه پیدا کرد. شاید خیلی خفن تر میشد اگه همون اپیزود 25 تمومش میکردن (البته برای این کار یکمی تغییرات باید تو روند داستان میدادن). ریوک هم، مارتین لارنس طور، نمک می پاشید و میخندوند!

15. 9 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,907
    از این کاربر 13,614 بار در 1,062 پست سپاس گزاری شده

اگر تعريف general از مجموعه سريالي داشته باشيم(جدا از اينكه عناصر زنده هستن يا نقاشي و كامپيوتري)
    مطمئنا تو اين تعريف دفترچه مرگ يه نمونه بي نظير و نادره! (حتي با در نظر گرفتن مجموعه هايي مثل breaking bad و شرلوك و ريك و مورتي و ...)

چقدر ذهن يك نويسنده ميتونه ظرفيت و پتانسيل داشته باشه براي خلق يك داستان نو و در ادامه پرورش دادنش تا اخرين پله و هميشه در اوج بودن!
    اين مورد رو زماني قشنگ درك ميكنيد كه براي اولين بار اين مجموعه رو داريد ميبينيد و بدون اينكه متوجه گذر زمان بشيد يه كله حداقل ١٥ تا اپيزودش
    رو ديدين

عناصري از قبيل : تعليق | دلهره | ترس | هيجان
    به زيبايي هرچه تمام تر در تك تك سكانس ها و خط داستاني تزريق ميشه و تماشاگر لذت مضاعف ميبره از اين تركيب.

پ.ن : خوشبحال هركسي كه ميخواد براي اولين بار اين مجموعه رو ببينه

17. 11 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 918 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Luca Brasi نمایش پست ها

پ.ن : خوشبحال هركسي كه ميخواد براي اولين بار اين مجموعه رو ببينه
    اومدم این تاپیک که همین جمله رو بنویسم واقعا خوشبحالش !

19. 8 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456