برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت چه نمره ای می دهید ؟

رأی دهندگان
173. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 0.58%
  • 2

0 0%
  • 3

1 0.58%
  • 4

3 1.73%
  • 5

7 4.05%
  • 6

4 2.31%
  • 7

20 11.56%
  • 8

51 29.48%
  • 9

47 27.17%
  • 10

39 22.54%
صفحه 13 از 13 اولیناولین ... 3111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 129 از مجموع 129
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود اول

Season6, Episode 1, The Red Woman
    فصل ششم, قسمت اول, زن سرخ

خلاصه داستان اين قسمت : جان اسنو مرده است . دنریس با مردی قدرتمند ملاقات می کند . سرسی دوباره دخترش را می بیند .

[ویرایش مدیریت]
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت زیر به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی

سپاس
    0
    از این کاربر 5 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود اول

امروز داشتم یه نگاهی رو قسمت‌های قبلی می کردم
    تو فصل اول قسمت ۸-۹ اگه یادتون باشه یه وایت توی کسل بلک به جان اسنو حمله می کنه، اونم یه چراغ رو با دستش می گیره و پرت می کنه، توی قسمت بعدش نشون می ده که دستشو با باند بسته

همون موقع هم که می خواد پرتاب کنه به خاطر گرما و آتیش فریاد می زنه

اگه جان اسنو از تارگرین بود، آتش روش اثری نداشت یعنی نیستش
    فکر کنم کلا قضیه تارگرین و دراگون بودن جان اسنو کنسله حان اسنو هم واقعا مرده

3. 5 کاربرِ زیر از Sally بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    107
    از این کاربر 186 بار در 23 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sally نمایش پست ها
    امروز داشتم یه نگاهی رو قسمت‌های قبلی می کردم
    .
    .
    .

اگه جان اسنو از تارگرین بود، آتش روش اثری نداشت یعنی نیستش
    فکر کنم کلا قضیه تارگرین و دراگون بودن جان اسنو کنسله حان اسنو هم واقعا مرده
    من که بعید میدونم جان زنده نشه.یعنی سرتاسر قسمت اول فصل ششم همش به ما چشمک میزدن که جان زنده میشه.از نگاه سر داووس به خون همچنان گرم جان اسنو (طبیعتا خونش باید یخ میزد بعد از اون مدت زمان ) یا جمله ملیساندرا مبنی بر دیدن جان در آتش که در وینترفل جنگ میکنه و همچنین سکانس آخر قسمت اول و پیر شدن ملیساندرا که بازم میتونه ما رو به سمت زنده شدن جان امیدوار کنه

5. 12 کاربرِ زیر از King Jon snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,125
    از این کاربر 1,703 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

دوستان یه نکته جالب دوباره که داشتم می دیدم قسمت اول رو متوجه شدم در صحنه ای که برین به سانسا رسید سگ ها نبودند و غیب شدن ؟؟!!! در حالی که صدای اونا میومد تا قبلش ؟؟ یعنی گاف داده سریال ؟؟

7. 6 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    107
    از این کاربر 186 بار در 23 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin2014 نمایش پست ها
    دوستان یه نکته جالب دوباره که داشتم می دیدم قسمت اول رو متوجه شدم در صحنه ای که برین به سانسا رسید سگ ها نبودند و غیب شدن ؟؟!!! در حالی که صدای اونا میومد تا قبلش ؟؟ یعنی گاف داده سریال ؟؟
    ببین خب این بعید میدونم گاف باشه یعنی تدوینی که این سریال داره فوق العاده عالیه و بعیده چنین سوتی بده.از دو حالت خارج نیست:

1 - یا یکی از سربازا با اون سگ ها فرار میکنن تا به بولتون ها اطلاع بدن
    2 - و یا اینکه به خاطر موضوع حمایت از حیوانات و نشان ندادن کشتارشون که جدیدا مد شده نتونستن اون صحنه رو نشون بدن.یعنی سکانس ساخته شده و بعدا حذف شده از سریال

وگرنه غیر از این بعید میدونم سوتی داده باشن چون من خودم و خیلی دیگه از دوستام اینو متوجه شدیم مگه میشه سازنده و گروه تدوین نفهمیده باشن؟!

9. 10 کاربرِ زیر از King Jon snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    218
    از این کاربر 705 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

اصن از اول این سریال خوراکش نقش اولاش بود... تا حالا که به هیچکی رحم نکرده ولی بعید میدونم جان زنده شه، و از یه طرف دیگم نمیتونم این سریالو بدون جان تصور کنم که چی میخواد بشه!!

Sent from my KingTopG72WG using Tapatalk

11. 3 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    57
    از این کاربر 179 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

آقا یه نظریه ای راجع به حرفای ملیساندر به ذهن من خطور کرد. اون در واقع اشتباه ندیده توی شعله ها،
    بلکه آدما رو اشتباه تشخیص داده!
    شاید در آینده آریا و یا شخص دیگه ای از چهره ی استنیس و جان اسنو داره استفاده میکنه!
    خب با توجه به داستان آریا، کاملا امکان داره.

13. 3 کاربرِ زیر از rahavix بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    230
    از این کاربر 498 بار در 57 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rahavix نمایش پست ها
    آقا یه نظریه ای راجع به حرفای ملیساندر به ذهن من خطور کرد. اون در واقع اشتباه ندیده توی شعله ها،
    بلکه آدما رو اشتباه تشخیص داده!
    شاید در آینده آریا و یا شخص دیگه ای از چهره ی استنیس و جان اسنو داره استفاده میکنه!
    خب با توجه به داستان آریا، کاملا امکان داره.
    ولی به نظر من امکان زنده شدن جان اسنو زیاده بخصوص با این اسپیول هایی که از داستان شده

15. 2 کاربرِ زیر از alita34 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    332
    از این کاربر 309 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WALKING DE4D نمایش پست ها
    شما گفتی :سکانس مرگ استنیس که حقیقتا تاثیرگذار از آب در آمده بود ولی متاسفانه اصلا اینی که میکی از اب در نیومد بلکه با شعور بیننده بازی شد این همه ازش تعریف کردن و 1 فصل و حول لشکر کشی چرخید ولی در اخر به طرز افتضاحی شکست خورد کاملا اب بندی بود نکته بعدی اصلا انتظار نمیرفت 3 4 قسمت بخوان اب ببندن تا جنگ به رخ بکشن توی همون بازه زماننی میتونستن تاثیر گذار تر عمل کنن
    درقیاس با سریالی مثل واکینگ دد واقعا گات یک شاهکار بلامنازع هست در باره این متنی که زحمت کشیدین و نوشتین باید بگم زانر twd با got کاملا متفاوت
    هیچ سریالی توی زانر twd حتی به گرد پای این سریال هم نمیرسه در اینکه 3 فصل خوب و بقیه فصل متوسط بوده هیچ شکی نیست . ولی توی سبک got سریال های دیگه ای هم ساخته شده
    که نقطه ضعف گات بیش از بیش به رخ میکشه

ین سریال با هر قسمت داره داستانش جلوتر میره ولی واکینگ دد و بسیاری سریالهای دیگه فقط آب بهشون می بندن نمیدونم شاید اولین تجربه سریالیتون باشه که این حرفو میزنین ما تا به اینجا چیزی که از got دیدم در یک فصل 10 قسمته 5 قسمت کاملا اب بندی و تایمی که براشون درامد داره و باید منتظر این باشیم توی 2 قسمت پایانی فصل کلی اتفاق بیوفته و 4تا نقش اصلی و محبوب سریال بکشن و در اخر بگیم عجب فصل عالی بود
    انصافا واکینگ دد را اگه چند قسمت و حتی یک فصل کاملش را نبینی چیزی را از دست ندادی و می تونی از هرجایی که دلت خواست داستان را دنبال کنی ولی گات واقعا هر قسمتش کلی اطلاعات به بیننده می ده و اگه هر قسمتش را از دست بدید عملا از جریان قصه دور می شین. قرار نیست که هر قسمت سریال فقط جنگ و اکشن داشته باشه ، اونجوری که اصلا سریال به افتضاح کشیده میشه.
    کاملا با این حرفتون به این نتیجه رسیدم ادامه این بحث کاملا بیهوده در اخر برای دیدن 1 سریال باید یه پیش زمینه و اطلاعاتی از سریال داشته باشین نمیفهمم سریال از هر جایی که دلت خواست ببینی مگه میشه ؟مگه داریم ؟! . عین این میمونه سریال lost بیای از فصل 3 شروع به دیدن بکنی و تا اخرش مطمنن چیزی متوجه نمیشین این حرفت کاملا غیر منطقی شاید twd یخورده صحنه زامبی داره بدرد گروه سنیتون نخوره و همین سریال got برای شروع کارتون خوب باشه
    عزیز دوست داشتنی ، بنده به شما توهین نکردم که اینجوری جوابم را نوشتین. اتفاقا برخلاف تصور شما ، من از زمانی که ویدئو بتاماکس و فیلم کوچیک بود تا حالا بصورت مرتب فیلم می بینم دیگه خودتون در نظر بگیرید که قطعا اولین تجربه سریال دیدن من نیست.خدا را شکر که توی این مدت بیش از 30 سال تعداد زیادی از فیلمهای ارزشمند تاریخ سینما را موفق شدم تماشا کنم و اتفاقا بطور تقریبی حدود 25 تا 30 سال هم میشه که مجلات سینمایی و علی الخصوص مجله فیلم و نقد فیلمهای سینمایی را می خونم بنابراین فکر می کنم که در حد اندکی نسبت به ساختار و فیلمنامه و تشخیص فیلم خوب از بد اطلاع داشته باشم.
    صرفنظر از مطالب بالا ، بنده کماکان اعتقاد دارم که بازی تخت و تاج یکی از بهترین و اگر دوستان عزیز حمل بر قضاوت احساسی نکنند بنظر من بلحاظ غنای داستان ، شخصیت پردازی مناسب آن هم در سریالی که بی شک پر شخصیت ترین سریال تاریخ می باشد و کارگردانی و سایر عوامل فنی بدون رقیب و با قدری فاصله از لاست و بریکینگ بد بهترین سریال تاریخ است .
    درخصوص واکینگ دد هم معتقدم که فصل اولش با شش قسمت پرو پیمان حقیقتا عالی بود ولی متاسفانه فصل به فصل افت کرده . این سریال اگه همون استاندارد فصل اولش را حفظ می کرد و یا در جای مناسب و در اوجش خاتمه پیدا می کرد مطمئنا می تونست جایگاهی شایسته تر داشته باشه ولی با کمال تاسف مجدد ، بدلیل سوءاستفاده تجاری هر چه را که در فصل اول و تا حدی در فصل دوم ریسیده بود حالا پنبه شده. من واقعا معتقدم اگه چند قسمت سریال را هم نبینیم خیلی چیزی از دست ندادیم ، نه اینکه وقایعی توی اون چند قسمت رخ ندهند بلکه به این دلیل که داستان این سریال کلا فاقد یک هدف گیری مشخص است و فقط تعدادی شخصیت را داریم که دائما از خطر زامبی ها و آدمهای ناجور فرار می کنند بدون اینکه نتیجه گیری خاصی داشته باشیم. این خط تکراری بطور مداوم در هر فصل تکرار می شود و شخصیتها با یک تغییر جزئی در موقعیت فقط بطور مداوم سرگردان و در حال گریز هستند.

17. 4 کاربرِ زیر از mkarimifard77 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    173
    از این کاربر 261 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mkarimifard77 نمایش پست ها
    عزیز دوست داشتنی ، بنده به شما توهین نکردم که اینجوری جوابم را نوشتین. اتفاقا برخلاف تصور شما ، من از زمانی که ویدئو بتاماکس و فیلم کوچیک بود تا حالا بصورت مرتب فیلم می بینم دیگه خودتون در نظر بگیرید که قطعا اولین تجربه سریال دیدن من نیست.خدا را شکر که توی این مدت بیش از 30 سال تعداد زیادی از فیلمهای ارزشمند تاریخ سینما را موفق شدم تماشا کنم و اتفاقا بطور تقریبی حدود 25 تا 30 سال هم میشه که مجلات سینمایی و علی الخصوص مجله فیلم و نقد فیلمهای سینمایی را می خونم بنابراین فکر می کنم که در حد اندکی نسبت به ساختار و فیلمنامه و تشخیص فیلم خوب از بد اطلاع داشته باشم.
    صرفنظر از مطالب بالا ، بنده کماکان اعتقاد دارم که بازی تخت و تاج یکی از بهترین و اگر دوستان عزیز حمل بر قضاوت احساسی نکنند بنظر من بلحاظ غنای داستان ، شخصیت پردازی مناسب آن هم در سریالی که بی شک پر شخصیت ترین سریال تاریخ می باشد و کارگردانی و سایر عوامل فنی بدون رقیب و با قدری فاصله از لاست و بریکینگ بد بهترین سریال تاریخ است .
    درخصوص واکینگ دد هم معتقدم که فصل اولش با شش قسمت پرو پیمان حقیقتا عالی بود ولی متاسفانه فصل به فصل افت کرده . این سریال اگه همون استاندارد فصل اولش را حفظ می کرد و یا در جای مناسب و در اوجش خاتمه پیدا می کرد مطمئنا می تونست جایگاهی شایسته تر داشته باشه ولی با کمال تاسف مجدد ، بدلیل سوءاستفاده تجاری هر چه را که در فصل اول و تا حدی در فصل دوم ریسیده بود حالا پنبه شده. من واقعا معتقدم اگه چند قسمت سریال را هم نبینیم خیلی چیزی از دست ندادیم ، نه اینکه وقایعی توی اون چند قسمت رخ ندهند بلکه به این دلیل که داستان این سریال کلا فاقد یک هدف گیری مشخص است و فقط تعدادی شخصیت را داریم که دائما از خطر زامبی ها و آدمهای ناجور فرار می کنند بدون اینکه نتیجه گیری خاصی داشته باشیم. این خط تکراری بطور مداوم در هر فصل تکرار می شود و شخصیتها با یک تغییر جزئی در موقعیت فقط بطور مداوم سرگردان و در حال گریز هستند.
    جسارت نباشه
    اما دارى اشتباه ميكنى

حق با اون دوستمونه

چون چندسال فيلم ديدى فكرميكنى الان چيزى ميدونى
    اما اشتباه ميكنى

you know nothing john snow

صفحه 13 از 13 اولیناولین ... 3111213