برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

X-Men: Apocalypse|نسل جدید گروه ایکس در نبرد برای نجات بشر[معرفی، بحث،تریلر و پوستر]

X-Men: Apocalypse عنوان نهمین و جدیدترین فیلم مرتبط با مجموعه داستان های کمیک X-Men که انتشار داستان های آن توسط انتشارات Marvel Comics از سال 1963 آغاز گشته است می باشد.براساس گفته های Simon Kinberg نویسنده اصلی فیلمنامه اثر,داستان وقایع این فیلم در سال 1983 رخ خواهد داد و در واقع به نوعی قسمت پایانی سه گانه سینمایی می باشد که با فیلم X-Men: First Class در سال 2011 آغاز گشت و با X-Men: Days of Future Past در سال 2014 ادامه یافت.با این حال Bryan Singer که همچون فیلم دوم این سه گانه,کارگردانی این اثر را نیز بر عهده دارد,اعلام کرده که این فیلم پتانسیل تولد مجدد شخصیت های جوانتر و جدیدتری را خواهد داشت و به نحوی تولد مجدد X-Men خواهد بود.عمده سکانس های فیلم در کشور کانادا فیلمبرداری گشته است تا اکران این اثر مورد انتظار از بیست و هفتم ماه می 2016 (هفتم خرداد 95) در سینماهای ایالات متحده آغاز گردد.+,+,+

خلاصه داستان:
    از دوران باستان Apocalypse به عنوان نخستین و قدرتمندترین انسان "جهش یافته"(انسانهایی در مجموعه کمیک های مارول که به دلیل جهش ژنتیکی دارای توانایی های عجیب و فوق العاده ای گشته اند) به سبب قدرت فراوان و "فناناپذیریش" همچون الهه ای مورد پرستش قرار می گرفت.اما پس از اینکه این موجود کریه الچهره و شرور پس از چندهزار سال از خواب برمی خیزد,تصمیم به نابودی نسل بشر گرفته تا بتواند به طور کامل بر زمین حکمرانی نماید.در این میان Charles Xavier که گروه X-Men را با هدف محافظت از مردم عادی در برابر انسان های جهش یافته شرور تاسیس کرده است به کمک جهش یافته دیگری به نام Mystique که دارای توانایی های فوق العاده ای همچون تغییر شکل ظاهری خود به افراد دیگر و تقلید صدای آنهاست و بعدها به گروه پیوسته است,تصمیم به رهبری گروه از اعضای جوان X-Men برای مقابله با آپوکالیپس می گیرند.

بازیگران:

Jennifer Lawrence
    در نقش:
    Raven / Mystique

James McAvoy
    در نقش:
    Charles Xavier

Olivia Munn
    در نقش:
    Betsy / Psylocke

Nicholas Hoult
    در نقش:
    Hank / Beast

Tye Sheridan
    در نقش:
    Scott / Cyclops

Sophie Turner
    در نقش:
    Jean Grey

Lucas Till
    در نقش:
    Alex / Havok

Evan Peters
    در نقش:
    Peter / Quicksilver

Oscar Isaac
    در نقش:
    Apocalypse
    تریلری از فیلم:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : X-Men: Apocalypse|نسل جدید گروه ایکس در نبرد برای نجات بشر[معرفی، بحث،تریلر و

قسمت قبلی سناریو ، تیم بازیگری و بازی های فوق العاده ای رو شاهد بودیم به قولی همه چیش پرفکت بود!
    این قسمتش تا اونجایی که از تریلرش دیدم یه چیز درهم بر همی در اومده که خدا کنه به نا کجا آباد نره.
    Oscar Isaac و Sophie Turner واقعا کارشون درسته ولی قرار نیست هرکسی که کارش تو یه فیلم یا سریالی درست بود به خاطر جذب مخاطب بیشتر بیارونش و تو هر فیلمی بازیش بدن. مثا همون جریان امیلیا کلارک تو ترمیناتور. امیدوارم اشتباه بکنم چون این سری داستانهارو خیل دوست دارم و نمیخوام مایوس بشم.

.

3. 8 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : X-Men: Apocalypse|نسل جدید گروه ایکس در نبرد برای نجات بشر[معرفی، بحث،تریلر و

من که به این فیلم امیدوارم داستان فیلم که یکی از بهترین ارک های داستانی اکس-من هست بازیگرا هم که خیلی خوبن تریلر ها هم همه عالی بودن کارگردانش هم که حرف نداره دیگه چیزی کم نداره امیدوارم فاکس هم مثل سونی با ماورل به توافق برسن چون جنگ های بینهایت بدون ولورین نمیچسپه

5. 10 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

خوبی این نسخه همینه که بازیگرای جوونتر برای ایفای نقش انتخاب شدن نمونش سوفی ترنر که نقش خوبی هم داره
    از دید خودم X men بدون ولورین نمیچسبه که خب تو این تریلر آخر یه اتفاق نویدبخشی افتاد
    موضوع این قسمت هم جالبه و تو قسمت قبل هم شخصیت اپاکلیپس نشون داده شد که از همونجا مشخص شد داستان از چه قراره
    با دوستمون هم کاملا موافقم امیدوارم فاکس و مارول باهم کنار بیان و توافق کنن چون جای ولورین بین اونجرز واقعا خالیه. هرچند که رابطه این دوتا کمپانی خیلی افتضاحه

7. 7 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,311
    از این کاربر 4,338 بار در 370 پست سپاس گزاری شده

سلام خیلی گشتم برای اینکه جای مناسبی برای این سوال پیدا کنم ولی نشد
    من تازه می خوام سری x-man رو ببینم می خواستم ببینم به ترتیب داستان کدومو باید ببینم؟

9. 4 کاربرِ زیر از MeHr@n بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrannn نمایش پست ها
    من تازه می خوام سری x-man رو ببینم می خواستم ببینم به ترتیب داستان کدومو باید ببینم؟
    به نظرم همون به ترتیب سال تولیدشون ببینی بهترین کاره .. البته first class داستانش از همه قدیمی تر میشه ولی خب میشه پنجمین فیلم ایکس من، ولورین هم که داستان لوگان هست فقط تو دو قسمت کلا ولی روی هم رفته به نظرم به ترتیب تولید ببینی خیلی بهتره .. اینطوری :

X-Men 2000
    X-Men 2 2003
    X-Men: The Last Stand 2006
    X-Men Origins: Wolverine 2009
    X-Men: First Class 2011
    The Wolverine 2013
    X-Men: Days of Future Past 2014
    X-Men: Apocalypse 2016

11. 12 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,953

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrannn نمایش پست ها
    به نظر ن ترتیب ساخت رو ببین ترتیب زمانی یه ذره گیج میشی

X-Men (2000)
    X2 (2003)
    X-Men: The Last Stand (2006)
    X-Men Origins: Wolverine (2009)
    X-Men: First Class (2011)
    The Wolverine (2013)
    X-Men: Days of Future Past (2014)
    Deadpool (2016) رو هم که احتمالا دیدی توی یونیورس سینمایی fox هستن و با مارول هیچ ارتباطی ندارن حالا شاید در ادامه توافقاتی صورت بگیره
    X-Men: Apocalypse (2016)

این ترتیب رو پیشنهاد میکنم

13. 12 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Nicolas Brown نمایش پست ها
    به نظر ن ترتیب ساخت رو ببین ترتیب زمانی یه ذره گیج میشی

X-Men (2000)
    X2 (2003)
    X-Men: The Last Stand (2006)
    X-Men Origins: Wolverine (2009)
    X-Men: First Class (2011)
    The Wolverine (2013)
    X-Men: Days of Future Past (2014)
    Deadpool (2016) رو هم که احتمالا دیدی توی یونیورس سینمایی fox هستن و با مارول هیچ ارتباطی ندارن حالا شاید در ادامه توافقاتی صورت بگیره
    X-Men: Apocalypse (2016)

این ترتیب رو پیشنهاد میکنم
    ددپول که ربطی به ایکس من نداره

15. 7 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,953

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_124 نمایش پست ها
    ددپول که ربطی به ایکس من نداره
    به هم ربط دارن

هر دو توی یه دنیان و به هم مرتبطن مثل دنیای سینمایی و سریالی مارول که اتفاقات هر فیلم یا سریال در فیلم یا سریال بعدی تاثیر میزاره و ایستراگ های زیادی هم وجود داره
    دو تا از شخصیت های اکس من توی ددپول بودن(کلاسوس یکی از مهمترین اعضای اکس من)
    خود ددپول زمان هایی بوده که عضو اکس من شده

17. 12 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Nicolas Brown نمایش پست ها
    به هم ربط دارن

هر دو توی یه دنیان و به هم مرتبطن مثل دنیای سینمایی و سریالی مارول که اتفاقات هر فیلم یا سریال در فیلم یا سریال بعدی تاثیر میزاره و ایستراگ های زیادی هم وجود داره
    دو تا از شخصیت های اکس من توی ددپول بودن(کلاسوس یکی از مهمترین اعضای اکس من)
    خود ددپول زمان هایی بوده که عضو اکس من شده
    دقیقا همینطوره که مهدی جان میگه ... تو فیلم X-Men Origins: Wolverine که ماله 2009 میشه ، رایان رینولد اونجا نقش ددپول رو داره که براش اتفاقای جالبی میفته اما اونجا هم خیلی بامزس .. کلا اگه این وسط ددپول رو دیده باشین تو تلطیف فضای x men خیلی تاثیر گذاره

19. 10 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین