برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 از مجموع 39
    Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 431 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل سوم Peaky Blinders | پـایـان

در مــورد سریـال
    پیکی بلایندرز، عنوان درام گنگستری بریتانیایی شبکه‌ی BBC2 می‌باشد که براساس وقایع حقیقی ساخته شده و نقش اول، برعهده‌ی کیلیان مورفی است که نقش تامی شلبی، رئیس خانوده‌ی شلبی و گنگ جنایتکار تاریخـیِ پیکی بلایندرز را ایفا می‌کند. سریال نشان‌دهنده‌ی بیرمنگام انگلستان است که بعد از نتایج مصیبت‌بار جنگ جهانی اول، اوضاع خوبی را سپری نمی‌کند و به‌نوعی پیکی بلایندرها در خیابان‌های این شهر، حکمرانی می‌کنند. خالق سریال ، استیون نایت بود و توسط تولیدات کرین مندباک ساخته شد. اولین قسمت در تاریخ 13 سپتامبر از BBC2 پخش شد و با 6 قسمت، به کار خود پایان داد؛ فصل دوم، در تاریخ 2 اکتبر پخش شد و فصل سوم با وقفه‌ای طولانی برای تاریخ 5 مـی برای بازگشت به این شبکه، برنامه‌ریزی شده است.

داســتـان
    فصل اول: توماس شلبی رهبر گروه، که فردی باهوش است بعد از جنگ جهانی اول و خدمت در فرانسه، به اداره‌ی بنگاه شرط بندی غیرمجاز خود مشغول است. وی همچنین به کسب انواع درآمدهای غیرقانونی نیز می‌پردازد؛ اما در اثر یک اشتباه، محموله‌ای که حاوی اسلحه می‌باشد را از انبار کارخانه‌ی اسلحه‌سازی بیرمنگام می‌ربایند، و همین امر، آغازگر ورود مأمور ویژه‌ چستر کمپل به بیرمنگام می‌شود. وی که از طرف شخص وزیر وقت وینستون چرچیل مسئول پیدا کردن اسلحه‌های گمشده است، متوجه اهمیت نقش گنـگِ پیکی بلایندرز در شهر می‌شود و برای به دام انداختن این گنگ خطرناک، تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد . . .
    فصل دوم: در پایان فصل اول، به نظر می‌رسید که گریس و یا سربازرس کمپل کشته شده‌اند، ولی با شروع فصل دوم، مشخص شد که هر دو زنده هستند، اما کمپل به خاطر گلوله‌ای که از گریس خورده، وضعیت جسمانی خوبی ندارد. در این فصل تامی با استفاده از تیزهوشی خود، کسب و کار خانوادگی را گسترش داد و به سمت لندن رفت. وی در این فصل سابینی را در مقابل خود داشت؛ وی برای حل مشکلات خود به سراغ یک گنگستر یهودی به نام الفی سالمنز رفت که او، یکی از دوستان قدیمی سابینی بود، ولی تامی باز هم با استفاده از هوش و از جان‌گذشتگی خود، توانست سالمنز را به سمت خود جذب کند. همچنین در طول فصل دیدیم که چرچیل نقشه‌هایی برای تامی داشت؛ او می‌خواست از تامی استفاده کند تا جنایت‌های خود را به سرانجام برساند و چه کسی بهتر از یک جنایتکار باهوش برای این کار؟ در سکانس پایانی فصل دوم دیدیم که کار تامی به پایان رسیده و کماندوهای مخصوص چرچیل، «رد رایت هند» فرستاده شده‌اند تا او را به قتل برسانند، ولی در لحظه‌ی آخر، یکی از این سه مأمور، به دو مأمور دیگر شلیک می‌کند و به تامی می‌گوید که آقای چرچیل می‌خواهد در آینده با وی کار کند؛ تامی هم بعد از یک تجربه‌ی نزدیک به مرگ، تصمیم می‌گیرد ازدواج کند. همچنین در قسمت پایانی فصل دوم دیدیم که سربازرس کمپل بار دیگر تیر خورد و این‌بار هم از یک زن؛ پالی.

سـخــن مــتـرجــم
    سلام خدمت کاربران عزیز تـی‌وـی‌ورلـد . . . با ترجمه‌ی فصل سوم و موردانتظار پیکی بلایندرز در خدمت ـتون خواهیم بود. افردای که از ابتدا سریال رو دنبال کرده بودند، می‌دونستند که این سریال در تابستون فیلمبرداری ـشو آغاز می‌کرد و برای پخش در پاییز اماده میشد و درواقع یک سریال پاییزی بود؛ اما فصل سوم بنا به دلایلی، تازه زمستون بود که فیلمبرداریش آغاز شد و به همین خاطر تأخیر زیادی توی پخش این فصل به‌وجود اومد. از دلایلش میشه به نقش اول سریال، کیلیان مورفی اشاره کرد که داشت بر روی فیلم In the Heart of the Sea کار می‌کرد و همچنین یکی دیگر از بازیگران محبوب سریال یعنی تام هاردی که باتوجه به نقش کوتاهی که در فصل دوم داشت، دل طرفداران این سریال رو ازآن خودش کرد و در فصل سوم هم حضور خواهد داشت. ولی بر کسی پوشیده نیست که سالی که گذشت، سال شلوغ و پرموفقیتی برای این بازیگر بریتانیایی بود؛ ریونانت، مدمکس، لجندز و . . . ولی خب، شبکه به تازگی اعلام کرده که انتظارها به پایان رسیده و فصل سوم در تاریخ پنجم مـی، پخش میشه. پنجشنبه‌ها سریال پخش میشه و جمعه‌ها لینک دانلود میاد و ما به محض منتشر شدن زیرنویس انگلیسی، کار رو آغاز می‌کنیم و به محض تموم شدن کار، زیرنویس رو منتشر می‌کنیم. صدالبته سرعت رو مدنظر قرار می‌دیم، ولی کیفیت برای ما از اهمیت بالاتری برخورداره . . . پس با ما همراه باشید.

Season 3 - All Episodes - BluRay Season 3 - All Episodes - HDTV
    Subscene Subscene

سپاس
    1
    از این کاربر 129 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 431 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل سوم Peaky Blinders | قسمت ششم

خسته نباشید دمتون گرم.سریال که عالی هست با زیرنویس شما عالی تر هم میشه

3. 13 کاربرِ زیر از T_a_h_a بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,963 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

غمی که در دل ما نهفته است را چه کسی درک میکند ؟
    بچه بودیم یادتونه غذاهای خوشمزه رو میخوردیم به انتهاش که میرسید دلمون نمیومد لقمه آخرو بخوریم آخرش همیشه لقمه آخره از دستمون میفتاد رو زمین و دیگه قابل خوردن نبود ...
    قسمت آخر رو من که دلم نمیاد ببینم . فقط به این فکر میکنم باز یه سال ( شایدم بیشتر ) باید منتظر بمونیم تا لذت دوباره دیدن همچین سریالی ... افسوس
    هومن و ارسلان خسته نباشید کارتون مثل همیشه نامبر 1

5. 12 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

به هر دو مترجم عزیز خسته نباشید میگم و ازشون تشکر میکنم.

واقعاً زیرنویس هم در سطح خود سریال بود، درجه یک و عالی.

7. 10 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    301
    از این کاربر 708 بار در 91 پست سپاس گزاری شده

پایان پروژه رو تبریک میگم.
    خیلی خیلی ممنون از وقت و توجه و دقتی که بکار برده بودین.
    امیدوارم باقی فصول بعدی رو هم با زیرنویس زیبای شما، لذت ببریم.
    خسته نباشین

9. 10 کاربرِ زیر از pinklotus بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    759
    از این کاربر 1,329 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید عالی بود

11. 9 کاربرِ زیر از saeed988 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

سلام.

یه نکته رو یادم رفت بگم؛ دوستانی که هنوز شروع نکردن این فصل رو، اگه دوست دارن می‌تونن صبر کنن، تا من بعد از امتحانات، یه دور این فصل رو از اول ببینم، و اگه موردی توی زیرنویس بود، ویرایش بزنم و نسخه‌ی اصلاح‌شده رو اضافه کنم. [ تقریباً هفته‌ی اول تیر ]

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

پاسخ : ارائه‌ی 431 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل سوم Peaky Blinders | پـایـان

خب، پرونده‌ی این پروژه هم به‌طور رسمی، بسته شد. تمام قسمت‌ها بازبینی، و اصلاحات لازم، صورت گرفت. اینم از پک زیرنویس فصل سوم، هماهنگ با نسخه‌های HDTV و BluRay ...

HDTV BluRay

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,963 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

بازم خسته نباشی سنگ تموم گذاشتی تو و ارسلان . شک ندارم این سریال روز به روز معروف تر خواهد شد در حد برکینگ بد ! امیدوارم شاهد فصل های بیشتری باشیم ازش . در هر صورت من هنوزم رو نظرم مبنی بر اینکه سالی 6 قسمت ظلم بزرگیه هستم . مثل اینه که تو کویر با قطره چکان آب بخوری ...

15. 6 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    197
    از این کاربر 90 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

من هفتهٔ پیش بلوریِ این سریال رو دانلود کردم و تا الان زیرنویسِ سه قسمت از این فصل رو با ورژنِ بلوری هماهنگ کردم و قصد داشتم بعد از اتمامِ قسمت‌هایِ باقیمونده، اونارو در همین تاپیک در دسترسِ طرفدارانِ این سریال قرار بدم که خب شما پیشدستی کردین و خیلی‌ سریعتر از من این کارو انجام دادین که واقعا جای تشکر و قدردانی‌ِ اضافی داره چون همه میدونیم که دیگه هماهنگ کردنِ زیرنویسِ یه سریال با نسخه بلوری به عهده مترجم نیست ولی‌ ظاهرا مثلِ دو فصلِ قبلی‌ این لطف از طرفِ شما شاملِ حالِ علاقمندانِ به این سریال شد.

دمتون گرم.

به همه دوستان هم پیشنهاد میکنم حتما نسخه بلوری رو دانلود کنم چون این شاهکار رو فقط باید با کیفیتِ صدا و تصویرِ بالا نگاه کرد.

من خودم از این لینکِ تورنت "Link" استفاده کردم که سرعتش به مراتب از مابقی بالاتره.

دو فصلِ قبلی‌ هم در همونجا موجوده.

17. 3 کاربرِ زیر از RouzbehM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234