برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: به نظر شما بهترین عاشقانه سریال بازی تاج و تخت کدام است

رأی دهندگان
83. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دنریس و کال دروگو

10 12.05%
  • راب استارک و تالیسا

10 12.05%
  • تیریون و شی

7 8.43%
  • جان اسنو و ایگریت

26 31.33%
  • سرسی و جیمی

13 15.66%
  • سم و گیلی

8 9.64%
  • کتلین و ادارد استارک

9 10.84%
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 26
    سپاس
    3,017
    از این کاربر 2,834 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

[نظرسنجی] Game Of Thrones: بهترین عاشقانه سریال بازی تاج و تخت کدام است؟

سریال بی رحم بازی تاج و تخت ، عشق هایی را به ما نشان می دهد که اگر چه گهگاه سرنوشت تلخی دارند اما چنان در باطن شیرین و دوست داشتنی هستند که برای لحظه ای هم که شده احساس می کنیم این دنیای لعنتی با عشق زیباتر می شود.
    به نظر شما کدام یک از عاشقانه های "بازی تاج و تخت" برای شما بهتر و جذاب تر و دوست داشتنی تر بوده است؟ لطفا برای انتخاب خود دلیل هم ذکر کنید

پی نوشت : با تشکر از Katy Perry که باعث شدن تعداد گزینه ها به عدد جادویی وستروس یعنی هفت برسه

دنریس و کال دروگو:
    ابتدا ازدواج اجباری باعث شده بود دنی غمگین ترین زن دنیا باشد اما رفته رفته شلعه های عشق بین این دو نفر زبانه کشید تا جایی که همدیگر را با نام های "خورشید و ستارگان من" و "ماه زندگی من" صدا می کردند.وقتی دنریس با دست های خود جان خورشید و ستارگانش را می گرفت با اشک هایش نشان داد که دیگر چنین عشق حقیقی ای نخواهد یافت.

راب استارک و تالیسا:
    همه معتقد بودند که راب با اینکه همه نبردها را پیروز شده اما جنگ اصلی را در اتاق خواب باخته بود. با این وجود راب انتخاب خود را انجام داد و عشقش را برگزید. همه ما از سرنوشت غم انگیز راب و تالیسا باخبریم. اما شاید راب از اینکه همراه با همسر و فرزند به دنیا نیامده اش ، همزمان به دنیای دیگر رفت ؛ خشنودتر است. برای چه در این دنیا میماند وقتی دلیل زنده ماندنش این باشد که به جای تالیسا انتخاب دیگری کند؟

تیریون و شی:
    در ابتدا شی وسیله بود. اما کوتوله مست داستان کم کم دریافت که در آن فضای مسموم پایتخت برای اینکه اندکی زندگی کند باید عشق حقیقی ای بیابد. با شی خوشبخت بود اما برای محافظت از وی، او را از خود دور کرد. شی این موضوع را "درک" نکرد و شد آنچه که نباید میشد. مقصر که بود؟

جان اسنو و ایگریت:
    دو نفر از دو دنیای متفاوت. روحیه شاد و سرزنده ایگریت ، خوشحالی و امید را به قلب زخم خورده " حرامزاده" آورد. اما زمانی که جان میبایست بین ایگریت و وظیفه اش یکی را انتخاب میکرد، متوجه شدیم که عشق را زیر پا گذاشت. کاش به قول ایگریت این دو نفر برای همیشه در آن غار می ماندند.

سرسی و جیمی:
    عشق ممنوعه. تمام صفت های بد و منفور را به چنین عشقی نسبت دادند اما تنها زوجی که هر دو طرف زنده مانده اند همین زوج هستند.(برعکس چهار مورد قبلی) . این عشق کماکان مثل یک رود جاری هست اما سرانجام به کجا ختم می شود؟

سم و گیلی:
    پاک ترین و مظلومانه ترین رابطه ی عاشقانه ی داستان که هر دو طرف در اوج ناتوانی با تمام وجود به هم کمک میکنند. تا جایی که سم ، پسر بزدل داستان برای نجات گیلی مقابل خطرناکترین موجود داستان قرار میگیرد. سم و گیلی هر چه که از زندگی خود داشتند تا کنون برای هم خرج کردند، دیگر از یک رابطه ی عاشقانه چه می خواهید؟

اضافه شده در : 1

کتلین و ادارد استارک:
    کتلین به برادر ادارد وعده داده شده بود. اما دست سرنوشت دست او را در دست ند قرار داد. تمام سال هایی که با هم و در کنار فرزندانشان در وینترفل گذراندند سرشار از خوشبختی بود. اما یک نکته قلب هر دو را تا آخر آزار میداد ؛ حرامزاده ای که ند با خود از جنوب آورده بود... با این وجود کتلین چنان شیفته ی ند بود که هنگام کشته شدن ند در پایتخت، روح او هم کشته شد. از آن به بعد جسدی بی احساس و زجر کشیده بود که نتوانست مادری کند و بچه هایش از دستش رفت...

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [نظرسنجی] Game Of Thrones: بهترین عاشقانه سریال بازی تاج و تخت کدام است؟

هیچکدوم با پای جان و ایگرت نمیرسن
    If we die , we die but first we will live
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

3. 8 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    714
    از این کاربر 686 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

جان اسنو و ایگریت فقط بخاطر ایگریت - خیلی ایگریت رو دوس داشتم

5. 8 کاربرِ زیر از Star of GT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

من دوست دارم همشونو انتخاب کنم. چون هر کدوم از اونها رو در شرایط خودشون درنظر بگیرین بهترین عشق به حساب میان.

اما اما
    میگن عشق باید باعث رشد تو بشه. باید تو رو تغییر بده و تبدیل به آدم بهتری کنه.
    با توجه به این نکته من سم و گیلی رو انتخاب میکنم. چون وقتی سم رو با قبلش مقایسه میکنم میبینم با این عشق سم چقدر قوی تر، امیدوارتر و مسولیت پذیر تر شده. سم با این عشق خیلی بزرگ شد. خیلی عوض شد. پس عشق اونا رو انتخاب میکنم.
    البته زیاد حوصله گوش کردن به دیالوگای سم و گیلی رو ندارم. یجورایی زیادی آبکیه

7. 9 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Come And See
    سپاس
    895
    از این کاربر 841 بار در 95 پست سپاس گزاری شده

من از نظر عشقی زیادقدرت تشخیصم خوب نیست
    ولی به طور کلی زوج ند-کتلین رو خیلی دوست داشتم،جفتشون شخصیت محکم و قوی داشتن و عشقو با عمل نشون میدادند نه با حرف

9. 8 کاربرِ زیر از farzinawsome12 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    136
    از این کاربر 527 بار در 79 پست سپاس گزاری شده

وقت ند و کتلین

White Wolf

The King In The North

11. 6 کاربرِ زیر از chanter بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter is Coming...
    سپاس
    625
    از این کاربر 1,039 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

ببینین عنوان تاپیک با چیزی که توی پست خواستید فرق داره.
    بهترین یه چیز دیگه است که میشه برداشت‌های زیادی ازش کرد ولی این که کدوم یکی واسه من جذاب‌تر و دوست داشتنی‌تر بوده، راب و تالیسا هستند. اگرچه طرفدار جان هستم ولی عشق بین این دوتا خیلی بیشتر به دلم نشست. راب با این که به یکی از دخترهای والدر فری قول داده بود ولی حاضر شد به خاطر عشقش کلی خطر کنه و در آخر هم همین عشق باعث مرگشون شد. واقعاً زوج خوب و غم انگیزی بودن. یاد حرف‌های تالیسا تو عروسی سرخ افتادم.

روح شاه شهید شاد...

13. 4 کاربرِ زیر از Sherlock بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

وسط قهقهه یه ادم لال
    سپاس
    5,114
    از این کاربر 2,809 بار در 357 پست سپاس گزاری شده

صد در صد جان اسنو و ایگیریت!!
    این دختر خداییش حیف بود بمیره حیف.داستان عشقو عاشقیشون حرف نداشت.و بقول خودش:باید توو همون غار میموندن...

"You Know Nothing Jon Snow"
    اقیانوسم مرد کشتی کجایی ؟بندرم بازار فروش کلک شد...رخ نشون بده د لعنتی چوبت...ترکه ی شک شد باورم فلک شد
    اگه نیای امشب وسط دریام...با این که سرده می لرزه دستام...اقیانوسم مرد کشتی کجایی……

15. 5 کاربرِ زیر از mas5oud281 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

انتخاب واقعا سخته. هر کدومش تو زمان خاص خودش عالی بودن
    ولی عشق راب و تالیسا از همه بهتر بود به نظرم. و البته دردناک تر. اونطور که تالیسا و بچه تو شکمش جلوی چشم راب کشته شدن آدم یه لحظه خودشو جای راب بذاره دیوونه میشه
    ولی زود پیششون رفت و نموند که غمش همیشه باهاش بمونه

17. 7 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

کلا بعنوان یه شخص متاهل، حال میکنم با زوجینی که سالهای سال زندگیشون پابرجاست و عشق هم توش موج میزنه خیلی حال میکنم. ارتباط کتلین با ند نمونه‌بارزی ازین مثاله.
    با تشکر از عباس عزیز. (دایرةالمعارف وستروس) بابت تاپیک

19. 5 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    173
    از این کاربر 261 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

ند كت

Sent from my iPhone using Tapatalk

21. 4 کاربرِ زیر از persp000000lis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین