برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت چه نمره ای می دهید ؟

رأی دهندگان
144. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 0.69%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 0.69%
  • 6

5 3.47%
  • 7

12 8.33%
  • 8

44 30.56%
  • 9

38 26.39%
  • 10

43 29.86%
صفحه 5 از 11 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 105
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود چهارم

Season 6, Episode 4, Book Of The Stranger
    فصل ششم, قسمت چهارم, کتاب بیگانه

خلاصه داستان اين قسمت : تیریون معامله‌ای می‌کند. جورا و داریو وظیفه سختی را برعهده می‌گیرند. جیمی و سرسی تلاش می‌کنند تا موقعیت خود را بهبود بخشند.

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی

Winter is Coming...
    سپاس
    625
    از این کاربر 1,039 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود چهارم

نقل قول نوشته اصلی توسط nicolas brown نمایش پست ها
    قسمت خوبی بود دوست داشتم ولی یه سوال برام پیش اومد مگه امیلیا کلارک از فصل چهار به بعد نگفته بود صحنه ای رو برهنه بازی نمیکنم الان چطور شد:smiley10:؟ امکان داره ساختگی باشه؟:smiley36:
    نه. خود امیلیا کلارک تو مصاحبه با ew تایید کرد که این بدن خودش بوده و از بدل استفاده نکردن.

3. 6 کاربرِ زیر از Sherlock بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Where is my money bitch
    سپاس
    47
    از این کاربر 144 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

به نظر من که عالی بود . این چهار قسمت حرف نداشت یکی از یکی بهتر . این فصل خیلی خوب شده . فصل پنج یکم روند داستان کند شد ولی امسال خداروشکر روند رو ببین
    /
    قسمت بعدی هم که میترکونه

5. 9 کاربرِ زیر از jessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,017
    از این کاربر 2,834 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

اوج درام این قسمت روابط خواهربرادری بود که به قشنگی نشون داده شد: سانسا و جان. تیون و یارا .

نبرد حرامزاده ها با نامه مشهور رمزی رسما کلید خورد و قطعا نقطه اوج این فصل خواهد بود. راجع به سرنوشت جنگ نمیشه چیزی گفت.البته اگه اتفاقات پشت دیوار به این اوضاع بپیونده چه شود! فرض کنید وقتی ارتش متحد شمال با بولتن ها در حال جنگن صدایی از شمالی ترین نقطه وستروس یعنی دیوار به گوش برسه. صدای شیپور زمستان. دیوار عظیم یخی فرو بریزه و آدرها با لشکری که درد احساس نمیکنن، پا به وستروس بذارن. هم لشکر متحد شمال و هم بولتون ها مات و مبهوت! و زمانی که شب طولانی فرا برسد.... در این لحظه فصل تمام شود!

به نظرم رمزی این قسمت حتی مارتین رو هم عصبانی کرد! آخه اوشا ( دختر وحشی) از شخصیت های سریال بود که مارتین ازش تعریف کرده بود که تونسته، از اوشای کتاب هم تاثیرگذارتر باشه.
    صحنه مرگ رمزی هم باید عجیب ترین و وحشتناک ترین مرگ سریال باشه تا بتونه ذره ای از این کارهاش جبران بشه. البته این رمزی ای که ما دیدیم بعد از مرگ هم توسط شاه شب به لشگر مردگانش میپیونده و باز هم آدم میکشه!!

این متن نامه اصلی(در کتاب) رو هم بخونید، بد نیست. همچنین لحن ها را هم مقایسه کنید.
    نامه ای که مهر خاندان بولتون خورده بود و منتسب به رمزی هست.

"حرومزاده، شاه دروغینتون مرده. اون و تمام سپاهش در هفت روز نبرد در هم شکستند. شمشیر جادویی‌ش پیش منه. اینو به فاحشه‌ی سرخش بگو.

دوستای شاه دروغینتونم مردن.سراشون بالای دیوارای وینترفله. بیا ببینشون، حرومزاده. شاه دروغینتون دروغ گفت، مثه تو. تو به همه‌ی دنیا گفتی پادشاه اون ور دیوار رو سوزوندی. در عوض اونو به وینترفل فرستادی تا عروس منو بدزده.

من عروسم رو برمی‌گردونم. اگه می‌خوای منس ریدر برگرده، بیا و تحویلش بگیر. من اونو توی یه قفس کردم تا همه‌ی شمال ببینه و اثباتی باشه برای دروغای تو. اون قفس سرده، اما من از پوست اون شش تا فاحشه‌ای که با خودش به وینترفل آورده بود، یه ردای گرم براش درست کردم.

من می‌خوام عروسم برگرده. من ملکه‌ی شاه دروغین رو می‌خوام. من دخترش و اون جادوگر قرمزش‌ رو می‌خوام. من اون پرنسس وحشی‌ رو می‌خوام. من پرنس کوچولو رو می‌خوام، بچه‌‌ی وحشی رو می‌گم. و من ریک‌مو می‌خوام. حرومزاده، اونا را برام بفرست، و منم برای تو و کلاغ سیاهات دردسر درست نمی‌کنم. اونا را ازم دور نگه دار، وگرنه اون قلب حرومزاده‌تو بیرون می‌کشم و می‌خورم.

رمسی بولتون، لرد نجیب‌زاده وینترفل "

Winter Is Coming!!!
    سپاس
    193
    از این کاربر 412 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

جا داره امروز رو یوم الله بنامیم !!!

بعد از 6 سال بالاخره 2 نفر از خاندان مظلوم و غریب استارک بهم رسیدن

الله اکبر!!

Winter Is Coming

8. 17 کاربرِ زیر از iran9win بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    111
    از این کاربر 37 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

قسمت جالبی بود خیلی خوب و سریع جان اسنو میخواست بره ولی مگه میتونه سانسا امد خیلی هم به موقع امدش هرچی هم بگه جان میگه چشم

لرد بلیش یا همون انگش کوچیکم سریع ظاهر شد داستان جالب تر شد چه جوری میخواد تو چشم سانسا نگاه کنه چقدر مکاره این بشر حتما با چندتا کلمه خرش میکنه ولی خوبه که میخواد بیاد به کمک جان اسنو فقط نمیدونم چند هزار نفری هستن
    قسمت های زیبا زیاد داشت ولی من از نامه رمزی به جان اسنو خیلی خوشم امد اوج هنر دیپلماسی و نامه سیاسی بودش اون ریش قرمزه سر دسته وحشی ها فر خورده بود که این یارو کیه اینجوری نوشته اخ اخ چه جنگی بشه التبه فکر کنم تا قسمت نه ده میکشه تا جنگ اتفاق بی افته یه جنگ هم تو سرزمین لنیسترها داریم چه شود

10. 7 کاربرِ زیر از hashem_stark بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

واقعا از لحاظ فرمی و حتی محتوایی سریال قسمت به قسمت داره بهتر میشه ...
    اوایل سریال و ورود سانسا و دیدار جان واقعا احساسی بود ... درومد اونچه که باید درمیومد !
    با دیلوگ های رد و بدل شده بین برین و داوس و ملیساندر فکر کنم باید منتظر مرگ یکیشون بود ... کینه برین و خشم داوس ...
    بخش کینگزلند هم جرقه شروع وقایعش زده شد و باید منتظر نبردی خونین بین دو گروه بود ... فکر میکنم اسپارو قشنگ رو مخ تامن کارکرده و شاید تامن همه رو شوکه کنه !
    اسپارو کاراکترش خیلی جذاب شده ، فکر نمیکنم به سادگی بشه این مرد نترس و باهوش رو سرنگون کرد ...
    تریون هم تازه مشکلاش داره شروع میشه ... نبرد اربابان و بردگان و شاید خیانتکاران احتمالی !!
    و در اخر بخش چرت دنریس که قشنگ#خار_فانتزیه ! ادم حرص میخوره این سکانس های اینو میبینه ! تکبر و غرورش حالمو بهم میزنه ! اون همه کال یه شمشیر نداشتن بهش حمله کنن !!! با زهم حماسه عریان شدن و سجده کردن ملت و ... ! چ کاریه بره هر شهری لخت شه خودشو بندازه تو اتیش ملت سجده و ادامه ماجرا ! واقعا باید اینو تا فصل 8 یا بیشتر تحمل کرد !؟!؟ امیدوارم اون پایان تلخ و شیرینی که مارتین گفت کشته شدن دنریس باشه ... که خیلی هم شیرینه ! 7 از 10

12. 12 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    164
    از این کاربر 284 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

قسمت اول بررسی اپیزود چهارم. احتمالا سه یا چهار بخش بشه :
    مشاهده محتوا اسپویلر

چرخش امور در Book of the Stranger وارد بخش های جالبی کرد ما رو. اپیزودی با سرعت مناسب و نظم جالب امور در Game of Thrones. بریم غرق شیم درش !

استارت کار بازم در کسل بلک زده میشه. تا الان تمام اپیزود های فصل , اینجا شروع شده. به جز این قسمت همشونم در کسل بلک تموم شدن. دنریس این رویه رو شکست.
    در بین صحبت های دلروس اد و جان , سانسا - برین و پادریک به قلعه سیاه می رسن. عجب صحنه ای هست این صحنه. فراموش نمی کنن هوادارا این صحنه رو. می شه این صحنه رو کسی
    ببینه و حداقل حس گریه بهش دست نده ؟ جان انگار که روح دیده. بعد از شش فصل. سانسا در پوست خودش نیست. الان دیگه قدر تک تک اعضای باقی مونده خانوادشو می دونه. خونواده براش معنایی ماورای
    اون چیزی رو پیدا کرده که فصل اول داشت. چه موسیقی همراهی می کنه صحنه رو.

تورمند کمپلت تو کف برین مونده

سانسا نشون می ده حداقل چیزی که در کینگزلندینگ یاد گرفته تاثیر گذاشتن روی مخاطبش هست. وقتی جان رو ترغیب می کنه به پس گرفتن وینترفل. بهش تاکید می کنه بدون این کار خبری از امنیت
    جانی برای هیچ کدومشون نیست. " وینترفل خونه ماست. متعلق به ماست. " جان اما خسته از جنگیدنه. شایدم واقعا حق داره. از همون ورودش در فصل اول به کسل بلک در حال جنگیدنه. " من جنگیدم ... شکست خوردم ".
    انگار بازتاب اخرین کلمات سر الیسر رو از اپیزود قبل می شنویم اینجا ! انگار نفرینی که سر الیسر روی جان گذاشته عین سنگینی روی ذهنش افتاده. سانسا تسلیم نمی شه. " می خوام که کمکم کنی. اما اگه مجبور بشم
    خودم تنهایی سعی می کنم." حداقل سعی می کنم. تمام افرادی که ارزو داشتن سانسا محکمتر عمل کنه و قاطع تر باشه به ارزوشون رسیدن. دیر اید ولی خوش اید!

پرس و جوهای سر داووس در مورد شیرین داشت بانوی سرخ رو وادار به اعتراف می کرد که برین نجاتش داد ! رسمی ترین نوع تایید مرگ استنیس براتیون و خط بطلان بر تئوری های زنده بودنش.
    یه تهدید سفت و سخت واسه ملیساندر هم اومد که در نوع خودش جالب بود.خیلی واضح اعلام کرد که اگه بتونه شرط ببنده سر اینکه کی جادوی سیاهی بلده که بشه باهاش یه شبه سیاه فرستاد برای قتل رنلی ,
    شرطو سر ملیساندر می بنده! این گیر ملیساندر به منتخب بودن جان هم بیشتر نگران کنندست تا دلگرم کننده با توجه به ایراد اساسی گیرنده های این خانم! چه بلایی سر استنیس اومد با همین حرفا.
    هر چند ملیساندر زیاد خودش نیست و بعیدم می دونم حتی اگه بتونه به خودش برگرده به این زودیا ببینیمش.

می ریم جلوتر تا رابین ارین رو ببینیم. اینجا در vale با معنای دقیق واژه حیف نون اشنا می شیم بیلیش بعد از ملاقات با سرسی و ملکه خارها و اشوب کشیدن کینگزلندینگ بر می گرده!
    در جا مخ رابین رو می زنه با یک هدیه از نوع شاهین. لرد رویس که کلا با بیلیش حال نمی کرد الانم حال نمی کنه. این حال نکردن داشت باعث پروازش از مون گیت می شد که فعلا ازش جست! یا باید با
    لیتلفینگر حال کنی یا هدایای بهتری نسبت به بیلیش به رابین ارین بدی این که شرایط رو لیتلفینگر به سمت دخالت نظامی شوالیه های vale برده هم جالبه.

14. 8 کاربرِ زیر از Hound بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    929
    از این کاربر 2,829 بار در 297 پست سپاس گزاری شده

همین الان یه عکس باحال تو اینستا دیدم میذارمش تو اسپویلر!

مشاهده محتوا اسپویلر

16. 11 کاربرِ زیر از Yellow King بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    173
    از این کاربر 261 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود چهارم

كسل كننده ترين اپيزود تاريخ بود [emoji90]

پ ن : دنريس چقدر hater داره !
    بازيش يكم ضعيفتر از بقيه بازيگراس،نقشش هم يكمى لوس شده،اما لامصب بدجور sweet و cute ـه ❤️

Sent from my iPhone using Tapatalk

18. 4 کاربرِ زیر از persp000000lis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

فقط امیدوارم جنگ معروف به جنگ حرام زاده ها مثل جنگ کینگز لندینگ نشه
    اینطوریکه جان و وحشی ها در حال شکست خوردن از بولتن ها باشن بعد یهو شوالیه های ویل با پیتر بیلیش از راه برسن و بزنن همه رو قلع و قمع کنن و بگن ما بردیم :دی
    [

20. 8 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 11 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین