برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 از مجموع 11
    سپاس
    344
    از این کاربر 3,340 بار در 158 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 435 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل هفتم انیمیشن Archer | پـایـان

این شما، و این هم بزرگترین و بهترین مأمور مخفی دنیا! استرلینگ آرچر، نام شخصیت اصلی سریال آرچر هست؛ ایشون مأمور مخفی ای هستن که به شدت مهارت های فوق العاده ای دارن. این مهارت هاشون شامل مبارزۀ تن به تن، مبارزه با انواع و اقسام سلاح، تعقیب و گریز با انواع و اقسام وسیلۀ نقلیه و خیلی چیزای دیگه میشه. ناگفته نَمونه که ایشون در نوشیدن انواع نوشیدنی های الکلی هم مهارت های خاص خودشون رو دارن. ارتباط خاص حضرت استرلینگ با بانوان، زبانزد عام و خاص ـه و بخشی از همین سریال، حول همین محور هست.
    البته در این فصل (یعنی فصل هفتم)، به خاطر اتفاقاتی که در فصل های گذشته رخ داد، الان تبدیل شدن به یه کارآگاه خصوصی و در لس آنجلس، مشغول انجام همون کارهای سابق ـشون هستند. فقط این دفعه تفاوت های کوچکی در نوع و شکل انجام فعالیت هاشون وجود داره.

این انیمیشن توسط Adam Reed ساخته شده و الان از شبکۀ FX داره پخش میشه. سریال کلاً جو بزرگسالانه ای رو داره. از خشونت های زیاد و خون و خون ریزی گرفته تا برهنگی و اعمال و شوخی های ج/ن/س/ی و تمسخر شخصیت های معروف! طنز قضیه توی همین چیزاست و اگه ارجاع هایی که داخل سریال داده میشه رو متوجه بشید، فهم ـش هم لذت بخش تر میشه. خیلی ها این سریال انیمیشنی رو به مجموعۀ جیمزباند تشبیه کردن. فقط با درون مایۀ طنز که بخش اعظمی از این طنز مدیون شخصیت دوست داشتنی استرلینگ آرچر هست.
    این سریال، در هر فصل، از هر لحاظی که حساب کنید، تغییرات زیادی رو دربرداشته. این فصل هم از این قاعده مستثنی نبوده و تغییرات خیلی بزرگی رو دربرداشته. برای همین اگه فصل اول رو دیدین، فک نکنین فصل هفتم هم همون شکلی ـه. میشه گفت هر فصل بهتر از فصل قبل کار شده و این تغییرات، صرفاً در جهت مثبت بوده.

اگه دنبال کنندۀ این سریال بوده باشید، میدونید که این انیمیشن درسته که هر قسمت ـش 20 دقیقه ـست؛ ولی بعضی از قسمت ها حجم دیالوگ ها و صحبت ها، شاید اندازۀ یه قسمت از یه سریال 1 ساعتی باشه کاراکترای خیلی پرحرفی داره، حتی وقتی که خود آرچر تنهاست، همینطوری خودش با خودش حرف میزنه و چیزای خیلی جالبی رو مطرح می کنه. و خب میدونید که توی این سریال، بی حد و حساب به چیزای مختلف ارجاع داده میشه. یکی از دلایلی که این انیمیشن خیلی شناخته شده نیست یا حداقل اونقدرا توی ایران طرفدار نداره، همینه. مخاطب نمیتونه سریال رو درک کنه، چون ممکنه ارجاع ها رو متوجه نشه. برای همین از خودش می پرسه طنزش کجا بود؟ این چیزی ـه که من سعی کردم داخل زیرنویس، تا حدودی حل ـش کنم و تموم اینطور موارد رو داخل زیرنویس توضیح بدم، تا فهم هیچ جایی برای هموطنان ـمون دشوار نباشه. پس از این بابت خیال ـتون راحت باشه.

دوستانی که تازه میخوان سریال رو شروع کنن، من یه نکته ای که به همۀ کسایی که میخوان این انیمیشن رو شروع کنن و ببینن رو بهتون میگم؛ ممکنه اون اوایل یه مقداری گرافیک ـش توی ذوق ـتون بزنه. پیشنهاد می کنم چند قسمت اول رو ببینید؛ هم براتون عادی میشه، و هم دلیل این نوع گرافیک رو متوجه میشید. مسألۀ دیگه اینه که توی فصل های ششم و هفتم گرافیک شامل تغییرات زیادی میشه و قضیه خیلی بهتر میشه.

قسمت اول - The Figgis Agency 1 آوریل 2016
    قسمت دوم - The Handoff 8 آوریل 2016
    قسمت سوم - Deadly Prep 15 آوریل 2016
    قسمت چهارم - Motherless Child 22 آوریل 2016
    قسمت پنجم - Bel Panto: Part I 29 آوریل 2016
    قسمت ششم - Bel Panto: Part II 6 مه 2016
    قسمت هفتم - Double Indecency 13 مه 2016
    قسمت هشتم - Liquid Lunch 20 مه 2016
    قسمت نهم - Deadly Velvet: Part 1 27 مه 2016
    قسمت دهم - Deadly Velvet: Part 2 3 ژوئن 2016

سپاس
    1,925
    از این کاربر 1,077 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 435 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل هفتم انیمیشن Archer | قسمت دهم و پایانی

من تازه سریال شروع کردم و یه جورایی منو جذب خودش کرد مرسی بابت ادامه ترجمه سریال و واقعا اونایی که هنوز نگاه نکردند بیان شروعش کنند

3. 7 کاربرِ زیر از afshin vatan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12