برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: به نظر شما کدام تیم به مقام قهرمانی یورو 2016 خواهد رسید؟

رأی دهندگان
71. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آلمان

31 43.66%
  • انگلیس

4 5.63%
  • اسپانیا

2 2.82%
  • ایتالیا

16 22.54%
  • ایرلند

1 1.41%
  • فرانسه

9 12.68%
  • روسیه

0 0%
  • پرتغال

5 7.04%
  • جمهوری چک

1 1.41%
  • سوئد

0 0%
  • بلژیک

0 0%
  • سایرتیم ها

2 2.82%
صفحه 11 از 14 اولیناولین ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 از مجموع 135
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,488
    از این کاربر 90,548 بار در 4,561 پست سپاس گزاری شده

..::یورو 2016 :بحث و گفتگو::..

با سلام خدمت دوستان گل ورزش دوست تی.وی.ورلدی :
    خوب چیزی تا آغاز بازی های جذاب یورو 2016 باقی نمانده و به زودی شاهد تقابل تیم های بزرگ اروپایی و رقابت ستاره های شناخته شده و محبوبشان برای کسب عنوان قهرمانی در این جام معتبر خواهیم بود.بازی ها با دیدار افتتاحیه بین فرانسه که برای سومین بار میزبان این رقابت هاست و تیم رومانی از جمعه بیست و یکم خرداد آغاز می شود و پس از حدود یکماه با برگزاری بازی فینال در بیستم تیرماه 95 به پایان خواهد رسید.بازی ها هم طبق برنامه اعلامی تاکنون در سه زمان 17:30,20:30,23:30 برگزار میشود که زمان های نسبتا مناسبی هست.طبق تجارب خوبی که از بحث و گفتگو های مربوط به رویداد های مهم ورزشی گذشته داشتیم,این تاپیک برای بحث و گفتگو برای رقابت های یورو 2016 نیز ایجاد شد تا بتوانیم از تماشای این رقابت های جذاب در کنارهم لذت بیشتری ببریم.لطفا جهت حفظ نظم تاپیک به موارد زیر توجه بفرمایید:
    »» به نظرات یکدیگر احترام بگذارید و از تبدیل گفتگو به مشاجره یاموضوعات غیر مرتبط با تاپیک خودداری نمایید.
    »»هر گونه بحث راجع به مسابقات یورو 2016 رو توی این تاپیک انجام بدید و از زدن تاپیک های موازی اخبار، بحث و ... خودداری کنید.
    »»این تاپیک جهت بحث و تبادل نظر بین اعضاست لطفا از قرار دادن اخبار کم اهمیت و همچنین هرگونه محتوای مغایر با قوانین فضای اینترنت و انجمن خودداری نمایید.
    »»تا حد ممکن از قرار دادن تصاویر کم اهمیت از مسابقات خودداری کرده و در صورت قرار دادن هرگونه تصویری موارد زیر را در نظر داشته باشید:
    _حتما محتوای نامناسبی نداشته باشد.
    _از قراردادن تصاویر با طول و عرض بیش از 550 پیکسل و حجم بیش از 200 کیلو بایت خودداری کرده یا این تصاویر را به صورت بند انگشتی(گالری) قرار دهید.
    _اگر قصد قرار دادن مجموعه ای از تصاویر را دارید,آنها را حتما و حتما به صورت بند انگشتی (گالری) قرار دهید.نمونه:

_ برای اصلاح تصاویر با سایز و حجم نامناسب می توانید از نرم افزارهای ساده ای همچون Paint یا Photoshop استفاده کرده یا از طریق این سایت سایز آن را اصلاح نموده و از طریق این سایت اصلاح حجم نمایید.
    _جهت حفظ حقوق سایر اعضای انجمن و جلوگیری از سنگین شدن تاپیک, پست های حاوی تصاویری که موارد بالا را در نظر نگرفته باشند حذف خواهد گشت.
    »» می توانید باشرکت در نظرسنجی تیم قهرمان این دوره جام را پیش بینی نمایید.
    »»کار طراحی پوستر زیبای تاپیک را هم ادیب عزیز Adibte به انجام رسانده است.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

tonight's the night
    سپاس
    19,345
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ..::یورو 2016 :بحث و گفتگو::..

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia_3D نمایش پست ها
    5 بازی مساوی نکرد . 4 مساوی 2 برد ، دیگه برد تو 120 دقیقه هم حساب نمیشه ؟ حداقل بگو تو 90 دقیقه
    گل دقیقه 90 ایسلند ب اتریش
    تیمی ک میخواد ب فینال برسه باید بتونه هر تیمی مقابلش باشه رو ببره ، دیگه بهانه هایی مث شانس و داوری و ... نباید در کار باشه
    مقابل کرواسی هرگز نگفتم بهتر بازی کرد ، اگه دقت کنی ولز و لهستان رو گفتم ولی کرواسی رو نگفتم ، منظورم این بود کرواسی هم اونقدرا هم عالی بازی نکرد
    بازی با ولز پرتغال هم 2 دفاع وسطشو نداشت ، ولی با جانشینای خوب تونست ببره ، ولز هم میتونس اینجوری متکی ب 1 بازیکن نباشه .
    محروم شدن بازیکن چ ربطی ب شانس داره آخه ؟!
    طرف آسون جدول یعنی چی ؟؟؟ اگه اسپانیا و انگلیس میومدن اینطرف باز همینو میگفتی ؟ معلومه ک ن . حالا کرواسی و ولز اومدن ، پس باید قبول کنی تو گروهشون بهتر بودنو اول شدن ، تقصیر ما هست اسپانیا و انگلیس اول نشدن ؟؟ تقصیر یوفا هست ؟؟
    ب نظرم هر دو طرف مساوین ، 3 صدرنشین یه طرف ، 3 تا دیگه طرف دیگه ان
    پرتغال مقابل هر تیم کاملا با برنامه بازی میکنه و حقش فینالیست بودن هست

||||
    ایرلند شمالی ، حریف ولز بود
    لازم نبود حتما اشاره کنم برد 90 دقیقه ای ! دیگه معلوم بود منظورم ، حرفایی هم بولد کردم به نظرم بی ربط بودن
    بعدش هم من کی گفتم محروم شدن بازیکن ربط به شانس داره؟ هافبک قلب تیمه ضرب آهنگ تیم رو تعیین میکنه اصلا نمیشه اون بازی ولز با بلژیک رو با این بازیش با پرتقال مقایسه کرد تیمی که هافبک نداشته باشه نمیتونه به دروازه برسه حتی اگه اون تیم دفاع خوبی هم نداشته باشه (کل منظورم این بود نه شانس)

اینکه پرتقالی که لهستان و مجارستان و ایسلند و اتریش و کرواسی (تا دقیقه 90 ) نتونست ببره به نظرت حقش فیناله ؟ همه ی بازی ها رو من دنبال میکنم هیچ بازی خوب و در خور قهرمانی و حتی نایب قهرمانی از پرتقال ندیدم

کل حرف من اینه این تیم اون قدر خوب نبوده که بیاد فینال اتفاقایی مثل 24 تیمه شدن یورو و گل دقیقه 92 ایسلند که باعث شد پرتقال با تفاضل گل بهتر به عنوان بهترین تیم سوم صعود کنه وگرنه صعود نمیکرد ( این تیکه از حرفم هم از خودم نیست گزارشگر بازی گفت)

درضمن سمت آسون جدولو واسه ی این حرفتون زدم که گفتین چرا تیمای سوم دیگه نیومدن تا فینال ...

به هرحال چیزیه که شده پرتقال هم اومد فینال کاریش هم نمیشه کرد حداقل خوشحالم رونالدو رو توی فینال میبینیم همون وجودش باعث میشه فینال زیبایی رو شاهد باشیم ...
    ++++

از اونجایی که تیم مورد علاقم ( ایتالیا ) حذف شد دوست دارم بهترین تیم این جام یعنی آلمان صعود کنه
    این دفعه با 7.1 دیگه فرانسه رو جلو چشم همه لوله کنه

3. 5 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    271
    از این کاربر 345 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

خب امشب هم تکلیف تیمه سزاوار تره فینال معلوم خواهد شد.و چه بهتر که آلمان باشه !
    متاسفانه آلمان ، گومز و خدیرا و هوملز رو نداره و ولی در عوض شواینی و هوودس مشکل خاصی نخواهند داشت و فکر کنم آلمان بتونه با یه بازی مالکانه بر فرانسه غلبه کنه چون دفاع فرانسه واقعا ضعیفه و میشه زیاد موقعیت خلق کرد.
    آرزو دارم Evra بازی کنه ما بایرنی ها همیشه خاطره خوبی از اورا داشتیم چه وقتی که تو منچستر بود و دقیقه 90 بازی رو واسه مون در میاورد ؛ چه وقتی تو یووه بود و حکم صعودمون رو امضا کرد و با وجودش کمی امشب بیشتر امیدوار میشم
    ولی هرچقدر دفاع فرانسه ضعیفه ؛ مهاجم های قوی و فرصت طلبی داره ژیرود که بیشترین تعداد گل زنی رو از سال 2012 به این ور داشته و تونسته از اون موقع تا حالا 4 بار دروازه ی بهترین دروازه بان این سال ها، نوئــر رو باز کنه !
    گریزمان هم که میدونیم اگر ضد حمله نسیبش بشه به احتمال 90 درصد گلش میکنه ! پوگبا هم بدک نیست

امیدوارم شاهد یه Seven Up دیگــر باشم و آلمان ، برتری ش رو به فرانسه دیکته کنه.

5. 4 کاربرِ زیر از 3bastian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,964 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

اینطور که پیداست درخشش تیم پرتغال و کاپیتان این تیم رونالدو باعث دلخوری خیلی از فوتبالدوستان شده
    از نظر من تیمی که موفق میشه به فینال همچین تورنومنتی برسه قطعا شایستگیشو داشته .
    اگه پرتغال به عنوان تیم سوم از گروهش صعود کرده و از قوانین یوفا دلخورید بدونید که همین قوانین یوفا باعث شد که این دوره 24 تیمی برگزار بشه و شاهد حضور تیم هایی مثل محارستان اتریش ولز اسلواکی ایرلند شمالی ولز و ایسلند باشیم .
    اگه از 5 تساوی پرتغال در 90 دقیقه دلخورید توجه داشته باشید که پرتغال بهترین آمار هجومی این جام رو در اختیار داره و با بیشترین شوت در چهارچوب و خارج از چهارچوب . پس نمیشه این تیم رو با یونان 2004 مقایسه کرد . چه بسا ایتالیا با اون عظمتش اکثر دقایق بازی هاشو در این جام با 8 عنصر تدافعی بازی کرد و ایرادی هم بهش وارد نبود ...
    از درخشش رونالدو دلخورید ؟ بهتون حق میدم
    از فوتبال باید لذت برد . روزی فرا میرسه که به فوتبال جور دیگه ای نگاه خواهید کرد . به دور از خشم و حسادت

7. 5 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Dexter_171 نمایش پست ها
    اینکه پرتقالی که لهستان و مجارستان و ایسلند و اتریش و کرواسی (تا دقیقه 90 ) نتونست ببره به نظرت حقش فیناله ؟ همه ی بازی ها رو من دنبال میکنم هیچ بازی خوب و در خور قهرمانی و حتی نایب قهرمانی از پرتقال ندیدم
    خب ب هرحال نظر من اینه و نظر شما هم محترمه
    پرتغال مهره های زیادی نداره و بازی های خیلی منطقی و با برنامه ای انجام داد ، بخصوص مقابل کرواسیِ پرمهره ، بهترین نتایجی ک میتونس رو هم گرفته تا اینجا ، من ک قهرمان نشه هم چون تا اینجا اومده راضیم
    بازی با ولز درخور قهرمان بود
    موفق باشی

9. 5 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

تبریک به طرفداران فرانسه و تسلیت به المانیها ، فوتبال نشون داد غرور کلا چیز خوبی نیست ، دیدیم که بعد بازی با ایتالیا المانیا چه حرفایی میزدن و چه رفتارایی داشتن ، اونم در صورتی که ضعیفترین ایتالیای تاریخ رو تو ضربات پنالتی که کاملا شانسی هست بردن ، یجور صحبت میکردن انگار ایتالیا رو 4-0 بردن !

نویر خیلی دروازبان خوبیه ولی هنوز کار داره تا به سطح یه افسانه برسه ، شنیده بودم میگفتن الیور کان بهترین تاریخه در صورتی که الیور کان نیمکت نشین ینس لمن شده بود ، فقط یک بهترین تاریخ وجود داره که تو 38 سالگی هم با دروازبانای دوره فعلی مقایسه میشه! ، از ورودش به فوتبال همینطور داشته با دروازبانای هم نسل خودش و بالاتر مقایسه میشده و همشونم رفتن فقط یگانه ی تاریخ موند...

ایشالا که نویر سرنوشتش بهتر از اولی کان بشه و بتونه تا اخر شماره یک باشه

خوشحالم فرانسه رفت فینال بخاطر دشام و پوگبا و اورا یووه ای ، ایشالا که قهرمان بشن
    Farewell

11. 6 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,141 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

13. 3 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,017
    از این کاربر 2,834 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

واااای چقدر لذت بخش بووووودددد
    انتقام اون یک چهارم لعنتی رو گرفتیم.

یه بازی کاملا حساب شده و هوشمندانه
    دفاع منطقی و حمله های زهردار

این عکس رو هم ببینید و منصفانه قضاوت کنید. درسته شواینی بازیکن بزرگیه اما بی احتیاطی کرد و پنالتی داد.

اما خطاب به آلمان فن ها
    تیم قوی ای داشتید و قبل بازی کری بخونید اما نه اونقدر مغرورانه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dexter_171 نمایش پست ها
    این دفعه با 7.1 دیگه فرانسه رو جلو چشم همه لوله کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3bastian نمایش پست ها
    امیدوارم شاهد یه Seven Up دیگــر باشم و آلمان ، برتری ش رو به فرانسه دیکته کنه.
    آخه مگه فرانسه، برزیله که هفت تا بخوره؟؟

همچنین افتتاح تونل نویر مغرور رو تبریک میگم که توسط بهترین بازیکن مسابقات یعنی آنتوان گریزمن افتتاح شد

گریزمن هم انصافا چقدر خوب بازی میکنه . تو جریان مسابقه کاملا حواسم بهش بود فوق العاده س

15. 13 کاربرِ زیر از abbas stannis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    566
    از این کاربر 669 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

ایووووووول. خیلی حال داد.

یورو تا اینجا جام انتقام ها بوده. انتقام یورو ایتالیا از اسپانیا. انتقام جام جهانی و یورو و غیره آلمان از ایتالیا. انتقام جام جهانی فرانسه از آلمان. پرتغال هم فرصت داره تا انتقام 2006 رو از فرانسه بگیره.

توپ طلا حق گرژیمان. چه می کنه این پسر. همون طور که بایرن رو ناکام گذاشت، آلمان رو هم ناکار کرد.

انصافا ژرمن ها بازی خوب و شناوری رو به نمایش گذاشتن، ولی شب شبشون نبود. همه توپ ها خارج از چهارچوب.

چه جام ناامید کننده ای برای بازیکن های منچستر بوده. رونی، زلاتان، دخیا، دارمیان، شواینی، فلینی. ناامید شدم.

17. 7 کاربرِ زیر از T-REX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    378
    از این کاربر 466 بار در 33 پست سپاس گزاری شده

فرانسه عشقم خوب انتقام جام جهانی رو گرفت و غرور کاذب اینا رو نابود کرد

19. 3 کاربرِ زیر از Dream Theater بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده