برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: پیش بینی شما از قهرمان این دوره مسابقات یورو:

رأی دهندگان
50. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آلمان

7 14.00%
  • انگلستان

4 8.00%
  • ایتالیا

14 28.00%
  • فرانسه

12 24.00%
  • اسپانیا

1 2.00%
  • هلند

1 2.00%
  • پرتغال

2 4.00%
  • بلژیک

3 6.00%
  • کرواسی

2 4.00%
  • روسیه

0 0%
  • اوکراین

0 0%
  • اسکاتلند

1 2.00%
  • جمهوری چک

1 2.00%
  • ترکیه

0 0%
  • سوئد

0 0%
  • لهستان

0 0%
  • مجارستان

1 2.00%
  • دانمارک

0 0%
  • اتریش

0 0%
  • سوئیس

0 0%
  • سایر تیم ها

1 2.00%
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 47
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,485
    از این کاربر 90,513 بار در 4,559 پست سپاس گزاری شده

Euro 2020:بحث و گفتگو

همانطور که مستحضرید شانزدهمین دوره مسابقات جام ملت های اروپا را به علت همه گیری ویروس کرونا با تاخیری یکساله مواجه شد تا در سال 2021 برگزار می شود.هر چند که بنابر اعلام مسئولین یوفا عنوان این تورنمنت همچنان EURO 2020 می باشد.از نکات جالب توجه این دوره شیوه برگزاری غیر متمرکز رقابت ها می باشد.در این دوره مسابقات در یازده شهر لندن, مونیخ, رم ,باکو ,سن پترزبورگ, بخارست, آمستردام, سویل, بوداپست, گلاسکو و کپنهاگ برگزار خواهد شد.بازی افتتاحیه یازدهم ژوئن (بیست و یکم خرداد) بین ترکیه و ایتالیا برگزار خواهد شد و پس از یک ماه بازی ها در یازدهم جولای (بیستم تیرماه 1400) با معرفی قهرمان این دوره به پایان خواهد رسید.++
    به رسم دوره های گذشته با تاپیک بحث و گفتگو برای رقابت های EURO 2020 در خدمت شما سروران هستیم تا بتوانیم از تماشای این رقابت های جذاب در کنارهم لذت بیشتری ببریم.لطفا جهت حفظ نظم تاپیک به موارد زیر توجه بفرمایید:
    »» لطفا به نظرات یکدیگر احترام بگذارید و از تبدیل گفتگو به مشاجره یاموضوعات غیر مرتبط با تاپیک خودداری نمایید.
    »»لطفا از ایجاد تاپیک های مشابه و موازی یا موضوعات غیر ضروری خودداری بفرمایید.
    »»این تاپیک جهت بحث و تبادل نظر بین اعضاست لطفا از قرار دادن لینک دانلود مسابقات ,مطالب تبلیغاتی و... خودداری نمایید.
    »»در صورت نیاز به قرار دادن عکس لطفا آن ها را با سایز و حجم مناسب قرار دهید.
    _اگر قصد قرار دادن مجموعه ای از تصاویر را دارید,لطفا آنها را حتما به صورت بند انگشتی (گالری) قرار دهید.نمونه:

_ برای اصلاح تصاویر با سایز و حجم نامناسب می توانید از نرم افزارهایی مثل Paint استفاده کرده یا از طریق سایت های آنلاین مثل اینجا اقدام نمایید.

»» در صورت تمایل می توانید باشرکت در نظرسنجی تیم قهرمان این دوره جام را پیش بینی بفرمایید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    770
    از این کاربر 3,584 بار در 378 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Euro 2020:بحث و گفتگو

تاریخچه فوتبال بینی و اصطلاحن اوریجین استوری فوتبال دیدن من به حوالی سال 2004 برمیگرده. جایی که در یک خانواده غیر فوتبال بین بزرگ میشدم. نمیدونم چجور شد ولی اولین خاطرات فوتبالیم چیپ های کره طور رائول گنزالس و قهرمانی بدون باخت آرسنال بود. و البته یورو 2004 حکم در ورود رسمی به دنیای فوتبال رو برام داشت. هنوزم یادمه که بابام با وجود اینکه علاقه آنچنانی به فوتبال نداشت روی یه برگه کاهی جدول مسابقات و بازی های دور گروهی رو نوشته بود. منم هر وقت میدیدمش مشتاق بودم که نتایج بازی ها رو خودم توی برگه بنویسم. اون موقع فک میکردم که باید توی لیگ هر کشور اجبارن طرفدار یه تیم بود. رئال رو بخاطر رائول، آرسنال را بخاطر تیری هانری و درکل اون تیم یکدستش. یوونتوس رو بخاطر پاول ندود و دلپیرو طرفدارشون بودم. توی یورو 2004 هم اسپانیا رو به شدت دوست داشتم و چه حیف که توی همون مرحله گروهی با 4 امیتاز حذف شد و البته شاهکاری بنام یونان. یادش بخیر. بازی افتتاحیه بابام گفت جالب میشه که افتتاحیه و اختتمایه یکی باشه ولی خب یونان تیم ضعیفی هست. ( خودش از دوران جوونی و مثلث طلایی هلند فقط همون تیم رو میشناخت- فی الواقع طرفداری هر تیمی که بهتر بازی کنه بود)
    با گذشت زمان بازی های ملی برای من انچنان که باید هیجان نداره چون دیگه طرفدار هیچ تیمی نیستم و فقط برای فان قضیه اخبار رو دنبال میکنم و البته بازی تیم های قدرتمند رو هم میبینم.
    اگه بحث طرفداری باشه فقط بازی های رئال مادرید و تاحدودی پرسپولیس برام مهمه. اهل کل کل هم کلن نیستم. به عنوان یه آدم منطقی(حداقل از نظر خودم) کل کل و کری خوندن برام معنایی نداره.

با تمامی این تفاسیر همچنان به یاد دوران کودکی از برد و قهرمانی اسپانیا لذت میبرم. مسلمن از عملکرد خوب هر کدوم از بازیکن های رئال مادرید توی تیم های ملیشون خوشنود میشم. و البته مشتاقم که یه بازیکن جدید از این مسابقات معرفی بشه. یه مربی، یه سبک یا تاکتیک جدید رو بکنه. ایده و طرحی نو .....

3. 10 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,668
    از این کاربر 19,946 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط smh2011 نمایش پست ها
    ... اهل کل کل هم کلن نیستم. به عنوان یه آدم منطقی(حداقل از نظر خودم) کل کل و کری خوندن برام معنایی نداره...
    عزیز دلم اصلا فوتباله و کل کل
    یعنی اگه پوزیشن پستداکِ فلسفه منطق هم قبول بشی که ته بروبچ منطقیه این جملت واسه من مصداق همین عزیزی بود که تو صداسیما میگفت من الان استقلالی ام 4 رو بفرستید بعدش میگفت من پرسپولیسی‌ام 6 رو بفرستید... در همین حد فعلا تاپیک شروع شه

5. 7 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,833
    از این کاربر 7,975 بار در 806 پست سپاس گزاری شده

حاج کریم جامو بالا سر میبره
    تیم های ایتالیا و ترکیه هم خیلی دوست داشتنی هستن امیدوارم بترکونن.

7. 6 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

یادش به‌خیر یورو ۲۰۱۶ هم تو انجمن تاپیک داشتیم
    کامنت‌هاش رو می‌خوندم. چقدر حشو می‌گفتم. lel
    چه دورانی بود. اون یورو که پایان خوبی داشت واسه‌م. این‌بار هم از معدود (شاید تنها) حامیان پرتغالم. قهرمان نشد هم نشد (البته صعود از همین گروهش یه پا قهرمانیه)، امیدوارم حداقل فوتبال‌های خوبی ببینیم

9. 8 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770
    از این کاربر 3,584 بار در 378 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها
    عزیز دلم اصلا فوتباله و کل کل
    یعنی اگه پوزیشن پستداکِ فلسفه منطق هم قبول بشی که ته بروبچ منطقیه این جملت واسه من مصداق همین عزیزی بود که تو صداسیما میگفت من الان استقلالی ام 4 رو بفرستید بعدش میگفت من پرسپولیسی‌ام 6 رو بفرستید... در همین حد فعلا تاپیک شروع شه
    چی بگم... دورانش برای من دیگه تموم شده.
    زمانی بود که منم توی همین فروم های فیلم و سریال تا پاسی از شب برای الکلاسیکو کری میخوندم. توی جمع فامیلی همینطور. چه پیامک ها و چت ها که رد و بدل نمیشد.
    حالا یا از بی بخاری منه یا خودشناسی یا درون گرایی یا هر صفت خوب یا بد دیگه ای...کمتر خودمو درگیر این جور مسائل میکنم. لذتی برای من نداره کل کل کردن.

حکایت من شده مثل این ترول ه که برای تیم های با سابقه و معروفی مثل تاتنهام، آرسنال یا رم درست میکنن که یه بازیکن جدید که معرفی میشه بازیکن قدیمیه میگه ببین داداش ما جام برامون مهم نیست فقط بخاطر روح ورزش و آمادگی جسمانی بازی میکنیم... برا من نه که نتیجه مهم نباشه. ولی فوتبال رو بخاطر لذت در لحظه و نهایت خوشی یکی دو روزه بعدش نگاه میکنم نه کل کل و کری هاش.... اونا بماند برای بقیه دوستان که علاقه و حوصلشو دارن.

11. 9 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a little slow , a little late
    سپاس
    128
    از این کاربر 527 بار در 57 پست سپاس گزاری شده

امیدورام هلند بتونه دوباره به روز های اوج خودش برگرده.
    یادش بخیر چه بازیکنایی داشت..
    𝑻𝒐 𝒊𝒏𝒇𝒊𝒏𝒊𝒕𝒚 𝒂𝒏𝒅 𝒃𝒆𝒚𝒐𝒏𝒅

13. 8 کاربرِ زیر از Avon Barksdale بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,808
    از این کاربر 5,701 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

امسال خیلی به ایتالیا امید دارم.

15. 6 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,141
    از این کاربر 449 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

انتظار نداشتم ایتالیا اینقدر خوب بازی کنه؛ تقریبا ترکیه هیچ کاری نتونست انجام بده و تسلیم بود در برابر بازی زیبا و حساب شده ایتالیایی ها

17. 6 کاربرِ زیر از leon kennedy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,833
    از این کاربر 7,975 بار در 806 پست سپاس گزاری شده

اون عزیزی که به مجارستان رای دادی
    حالتو خریدارم

19. 6 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین