برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 20
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Bloodline : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم سریال

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل دوم مجموعه‌ی Bloodline که اپیزودهای آن از بیست و هفتم ماه می (هشتم خرداد 95) از سوی شبکه Netflix منتشر می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 18 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Bloodline : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم سریال

یه بدی ای داره این شبکه نتفلیکس که اول فصل جدید هر سریالی یه آنچه گذشت نمیزاره. لا اقل بیننده یه مقدار گوشی دستش بیاد که چی گذشت فصل قبل.

از شانس من این سریال همراه با چندین سریال دیگه چند وقت پیش از لیستم یه دفعه پاک شد و پر پر شدم من.

4. 5 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    187
    از این کاربر 2,538 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

فصل قبل
    یه خلاصه کلی! برای یادآوری
    ریبرن ها چهار تا فرزند بودند که الان فقط سه تا هستند و دلیل اصلی اختلافات خانوادگی اونا همین هست، پدر و مادرشون میخواستن طلاق بگیرن شرایط خونه اشفته هست دنی دست سارا (دختر سوگولی خانواده) میگیره و میبره به دریا! گردنبند اون می افته تو اب و سارا غرق میشه و همه دنی رو مقصر میدونن! دنی بعد از چند سال برمیگرده همه ازش متنفر هستند بجز مادرش! مادرش به دنی و کارلوس دوست دنی تو مسافر خونه کار میده اما دنی شروع به قاچاق مواد میکنه! جان موضوع رو میفهمه و مواد ها رو به کوین میده و به dea هم دروغ میگن که دنی اصلاً تو کار مواد نیست، اما با گند هایی که دنی بالا میاره سه فرزند به ظاهر خله خانواده تصمیم میگرن دنی رو بمشن و بعد جسدش رو توی قایق میندازن و جان قایق رو به اتیش میکشه!
    مگ بعد از این کار میره نیویورک و کار وکالتش رو اونجا ادامه میده، کوین میخواد پدر بشه و اوضاع درستی بعد از مرگ دنی نداره، جان هم دست کمی از کوین نداره! از اون طرف هم در پایان فصل پسر دنی وارد داستان میشه و معلوم میشه دنی پول هایی که میفرستاد برای پسرش بوده! یه پرونده قاچاق انسان هم این دور و بر فصل یک بود

6. 11 کاربرِ زیر از d@vid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAB-1363 نمایش پست ها
    یه بدی ای داره این شبکه نتفلیکس که اول فصل جدید هر سریالی یه آنچه گذشت نمیزاره. لا اقل بیننده یه مقدار گوشی دستش بیاد که چی گذشت فصل قبل.

از شانس من این سریال همراه با چندین سریال دیگه چند وقت پیش از لیستم یه دفعه پاک شد و پر پر شدم من.
    توی تایپک سریال اگه بری یه ویدیو خود نتفلیکس منتشر کرده خود من البته فصل اول رو ندیدم ولی این ویدیو فکر کنم جوابگو باشه

8. 8 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,483
    از این کاربر 351 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

سلام
    چرا توی imdb زده 13 قسمت اما ده تا بیشتر نیومده؟

10. 5 کاربرِ زیر از FARZAD-P بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FARZAD-P نمایش پست ها
    سلام
    چرا توی imdb زده 13 قسمت اما ده تا بیشتر نیومده؟
    فصل دوم 10 قسمته دوست عزیز (منبع 1 و منبع 2). imdb در این مورد اشتباه کرده.

12. 12 کاربرِ زیر از mr67 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624

تا الان که تا قسمت دو زیرنویس از طرف دوستان گلم انجام شده داستان مثل فصل قبل داره یواش یواش جلو میره و مقدمه چینی واسه اخرای فصل.
    خواهر و برادرا اومدن نخاله خانواده رو کشتن که شاید از دستش راحت بشن بدتر به بدبختی هاشون اضافه شد.
    کوین هم که اولش داشت مواد ها رو میزد و همونجور که فکر میشد به مواد فروشی رو آورد و جان هم بدست لوری افتاده و ازون ور همکارش ولش نمیکنه. یه بو هایی برده. این وسط از بازی ه مگ خیلی خوشم میاد. فعلا که چیز خاصی از پسر دنی ندیدیم ولی در ادامه دور اونم میرسه.
    یه فکری تو سرم افتاده و فکر میکنم جان زنده است. اونجا که پسر دنی رفت پیش اوبانون داخل خونه رو نشون نداد و حدسم میشه زد.

کلا که اعلام شده 5 فصل سریال شاید ادامه پیدا کنه نمیشه بدون حضور دنی این تصور رو قایل شد.

14. 4 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624

با تشکر فراوان از مترجم های عزیز.....
    کاش اون نگاهی که به سریال های اینچنین ریلیز شده ای از همین شبکه نامبرده مثل house of cards یا daredevil میشد به این سریال نیز میشد.
    حقیر مطلبی گفتم. عذر خواهی بزرگی از دوستان مترجم دارم.

16. 5 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624

تا اپیزود 5
    قبل شروع فصل دوم خیلی ها میگفتن منتظر شروع فصل جدید هستن ولی تاپیک بحث سریال خیلی خلوته.
    باور کنید اون انتظاری که من واسه زیرنویس این سریال میکشم اندازه هر قسمت گات نیست.
    بگذریم.

تمام اتفاقات داشت بر علیه جان انجام میشد و انتظار میرفت خر وین لاوری بشه ولی یهو همه چی به نفعش تموم شد. معلوم نیست سر قضیه کشتن وین توسط اون یارو مکزیکیه آیا جان هم توش دخیله یا نه.
    زن سابق دنی و اون یارو دوستش بدجوری میخوان واسه جان و خانواده اش دردسر درست کنن و دارن فعلا برنامه میچینن. حالا مگه دختر جان {جنی** مگه خبر داره که باباش دنی رو کشته.

شخصیت مورد علاقه ام مگیه. خیلی خونسرد داره بازی میکنه.
    شما هم مثل من فکر میکنید دنی زنده است یا نه؟

18. 3 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,488
    از این کاربر 439 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAB-1363 نمایش پست ها
    تا اپیزود 5
    قبل شروع فصل دوم خیلی ها میگفتن منتظر شروع فصل جدید هستن ولی تاپیک بحث سریال خیلی خلوته.
    باور کنید اون انتظاری که من واسه زیرنویس این سریال میکشم اندازه هر قسمت گات نیست.
    بگذریم.

تمام اتفاقات داشت بر علیه جان انجام میشد و انتظار میرفت خر وین لاوری بشه ولی یهو همه چی به نفعش تموم شد. معلوم نیست سر قضیه کشتن وین توسط اون یارو مکزیکیه آیا جان هم توش دخیله یا نه.
    زن سابق دنی و اون یارو دوستش بدجوری میخوان واسه جان و خانواده اش دردسر درست کنن و دارن فعلا برنامه میچینن. حالا مگه دختر جان {جنی** مگه خبر داره که باباش دنی رو کشته.

شخصیت مورد علاقه ام مگیه. خیلی خونسرد داره بازی میکنه.
    شما هم مثل من فکر میکنید دنی زنده است یا نه؟

مگر این که ملیساندرا بیاد و دنی رو زنده کنه در غیر این صورت به احتمال ۹۹.۹۹ درصد (تازه با کلی چک و چونه) الان بدنش داره تجزیه میشه!!

اهان احتمالش هم هست که سازندگان سریال روی متامفتامین، کتامین یا دی.ایکس.ام باشن و این داستانو نوشته باشن..(هر چند اگر هم زنده باشه من مسئولیتیو قبول نمی کنم !! :دی)

من تا قسمت ۴ دیدم و فکر میکنم که اون مکزیکی که وین لاوری رو کشت به جان ربطی نداشت چون وقتی شنید که ازاد شده تصمیم به این کار گرفت و ازون جایی که مرد با خدایی هم بود :دی و بعد به دنبال مجازاتش بود به نظرم سر خود این کارو کرد.(چون دلیلی برای کمک به جان نداشت)

این فصل خیلی طوفانی تر شده مخصوصن قضیه ی کوین.انگار کوکایین علاوه بر کو روی سریال هم اثر گذاشته خیلی سرعتی ش کرده..!

20. کاربر زیر از erfan1st بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین