برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    4,421
    از این کاربر 5,005 بار در 412 پست سپاس گزاری شده

☼ بـرترین‌های انیمه‌ای از نگاه کاربران تی‌وی‌وُرلـد | top5 ☼

با شیوع انیمه و رخنه کردن تقریبی آن در سوراخ‌سُمبه‌های انجمن و افزایش در تعداد "انیمه‌بازانِ!" تی‌وی‌وُرلد، تصمیم بر این گرفتم که تاپیکی بزنم تا کاربران بتونند در آن، 5 تا از برترین انیمه‌های خود را به اشتراک بذارند و به بحث و تبادل نظر در مورد آن بپردازند. از اهداف این تاپیک، آشنا شدن با سلایق کاربران و انیمه‌های مختلف است.

چـندتـا نـکتـه:

سعی کنید حداقل چند کلمه درباره هر انیمه بنویسید و دلیل خود را برای انتخاب آن ذکر کنید!
    دوستان اگر خواستن میتونن نظر خود را درباره‌ لیست یک کاربر بیان کنند!
    علاوه بر انیمه می‌تونید پنج مانگای برتر خود را نیز به اشتراک بذارید!

THUG LIFE

The Hate U Give Little Infants Fucks Everybody

2. 15 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    2,469
    از این کاربر 1,905 بار در 142 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ☼ برتـرین های انـیمه ای از نگـاه کـاربـران | top5 ☼

5 تا خیلی سخته ولی باشه

1. Slam Dunk : این انیمه بدون شک برای من جزو بهترین ها هست که خیلی از دیدنش لذت بردم، طِی دیدن 101 قسمت از این انیمه هم خیلی خندیدم، هم خیلی هیجانی شدم و هم خیلی استرس بهم دست داد چون واقعا برام خاص بود.

2. Shigatsu wa Kimi no Uso : یکی از بهترین درام های انیمه ای بدون شک این انیمه هست و واقعا یه حس خاصی موقع دیدن این انیمه به ادم دست میده.

3. Hajime no Ippo : اصلا از همون اول که داستان این انیمه شروع میشه آدمو جذب میکنه و شخصیت پردازی فوق العادش باعث میشه خسته نشی از این انیمه به همراه مبارزه های تماشایی و بار کُمدی این انیمه هم که واقعا به اندازه بود به نظرم و به لذتش افزود.

4. Bleach : یادش بخیر بلیچ رو موقعی دیدم که تازه انیمه دیدن رو شروع کردم و بعد از " دفترچه ی مرگ " دیدمش، خیلی خوب بود بلیچ رو با چندت ااز دوستان مدیدیم هفتگی باهم بحث میکردیم که لذت بیشتری داشت و داستان و شخصیت های عالی ای داشت بلیچ.

5. One Out : خیلی از انیمه هارو اسم نبردم ولی نمیتونستم از " وان اوتس " بگذرم، یه شخصیت اصلیِ بی نظیر داره که به تنهایی میتونه کافی باشه برای اینکه این انیمه جزو بهترین ها باشه و یه انیمه ی زیبا رو رقم بزنه.

آقا واقعا الان من کم لطفی کردم در حق خیلی از انیمه ها مثل Naruto که واقعا فوق العادس و شیپودن رو دارم میبینم - Attack On Titan که یک انیمه ی به یاد ماندنی شد برای همه - Ace of Diamond که با وجود بزرگ نبودنش برای من جزو بهترین هاست - Owari no Seraphــی که واقعا دوسش دارم - Kuroko's Basketball رو که یه ضرب دیدم انقدر خوب بود چند روزه تمومش کردم و چندتا انیمه ی دیگه ولی خب 5 تا بود به نظرم اون 5 تا برام بهترین هستن و شاید بزرگترین انیمه ها نباشن ولی وقتی دیدمشون حس خوبی داشت و اون چیزی رو که باید تجربه میکردم باهاشون کردم.

4. 12 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :