برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 از مجموع 12
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    5,701
    از این کاربر 6,623 بار در 535 پست سپاس گزاری شده

☼ بـرترین‌های انیمه‌ای از نگاه کاربران تی‌وی‌وُرلـد | Top5 ☼

با شیوع انیمه و رخنه کردن تقریبی آن در سوراخ‌سُمبه‌های انجمن و افزایش در تعداد "انیمه‌بازانِ!" تی‌وی‌وُرلد، تصمیم بر این گرفتم که تاپیکی بزنم تا کاربران بتونند در آن، 5 تا از برترین انیمه‌های خود را به اشتراک بذارند و به بحث و تبادل نظر در مورد آن بپردازند. از اهداف این تاپیک، آشنا شدن با سلایق کاربران و انیمه‌های مختلف است.

چـندتـا نـکتـه:

سعی کنید حداقل چند کلمه درباره هر انیمه بنویسید و دلیل خود را برای انتخاب آن ذکر کنید!
    دوستان اگر خواستن میتونن نظر خود را درباره‌ لیست یک کاربر بیان کنند!
    علاوه بر انیمه می‌تونید پنج مانگای برتر خود را نیز به اشتراک بذارید!

سپاس
    10,882
    از این کاربر 9,266 بار در 650 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ☼ بـرترین‌های انیمه‌ای از نگاه کاربران تی‌وی‌وُرلـد | Top5 ☼

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها
    تاپ 5 که ندارم ولی DeathNote قطعا اولی و آخریه

پیمان عزیز
    به خاطر لیست 20 تایی انیمه ممنون "و حتی اگه امیدوارت میکنه اشتاین گیت رو شروع کردم"

اما یه خورده راجع به دو سه تا حرفی که زدی فکر کردم و به جا هم گفتی اتفاقا. من خودم یه چند ماهی با این موضوع درگیر بودم و به خاطر مشغله نمیرسیدم که بخوام فعالیت هام رو دوباره از سر بگیرم دو سه تا زیرنویس فیلم رو شروع کردم ولی تا 200 خط اول بیشتر نرسیدن چندتا تاپیک معرفی سریال رو شروع کردم ولی دوباره نتونستم تمومشون کنم. خلاصه با خودم کلنجار می رفتم و الان که تو هم به این موضوع اشاره کردی خواستم بگم انگار الگوی رفتاری یکسانی برای همه کسایی که توی انجمن ها فعالیت می کنن وجود داره و دقیقا با این الگوی تو و من همخوانی داره (تبصره : یاسر تناقض تمام الگوهای رفتاری مشاهده شده و نشده در باب این موضوعه ). چند ماه پیش داشتم می گشتم توی تاپیک ها یه دفعه چشمم به این تاپیک خورد و ذخیره اش کردم تا بعد بتونم بخونم الان رفتم دوباره خوندمش دیدم این مشکل توی انجمن نهادینه است و یکی از باسابقه ترین استارترهای تاپیک ها (والتر وایت) هم نه تنها دلیلش رو فهمیده راه حل هم براش داده ولی اینجور که معلومه زیاد راه حلش جواب نداده. یه مروری بکن این تاپیک رو و جواب ها رو بخون مفیدن. نمیگم چه نتیجه ای میشه ازش گرفت چون دوست دارم نتیجه ای که میگیری مال خودت باشه.

موفق و سربلند باشی
    سلام حامد جان. ممنون. واقعأ بخاطر تشکرها این حرف رو نزدم و دوستان همیشه لطف دارن. خودمم تقریبأ همه‌ی پست‌های مفید رو لایک میزنم و برام چندان اهمیتی نداره (برای همه تا حدی اهمیت داره) ولی حقیقتش خیلی دوست داشتم بحث شکل بگیره یا بقیه هم بیان لیستشون رو بگن و یکم انجمن فعال‌تر باشه. بیشتر به این خاطر بود و اینکه دوست داشتم متنم رو بخونن وگرنه هرگز اون حرف رو نمیگفتم و اعضای این انجمن رو خیلی دوست دارم. لیست رو هم ادامه‌ میدم.
    حالا مسئله‌ی مهمی هم نیست. ممنون از دوستان بابت لطف و محبتشون
    Can't find yourself. Lost in your lies

3. 11 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

STRAIGHT OUTTA EM CITY
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    10,352
    از این کاربر 9,125 بار در 809 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ☼ بـرترین‌های انیمه‌ای از نگاه کاربران تی‌وی‌وُرلـد | top5 ☼

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    دیگه در موردشون توضیح نمیدم. اشتیاق نوشتنم رو از دست دادم. احتمالأ هیچ کسی هم با اشتیاق نمیخونه. به هر حال این لیست انیمه‌های محبوب منه و ترتیبش هم برام اینجوریه.
    برای خود من نوشتن و ترتیب بندی هرچیزی هیمشه سخت بوده فقط توی فیلم ها و سریال هام یه رتبه اول دارم بقیه زیرشونن برای همینه که شرکت نمیکنم ولی در مورد این که گفتی کسی با اشتیاق نمیخونه من خودم یکی از دنبال کننده نوشته هات بودم ادامه بده منتظریم

5. 9 کاربرِ زیر از Nicolas Brown بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12