برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت چه نمره ای می دهید ؟

رأی دهندگان
161. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

5 3.11%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

3 1.86%
  • 5

5 3.11%
  • 6

13 8.07%
  • 7

25 15.53%
  • 8

45 27.95%
  • 9

45 27.95%
  • 10

20 12.42%
صفحه 2 از 12 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 114
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود ششم

Season 6, Episode 6, Blood of My Blood
    فصل ششم, قسمت ششم, خون ِ خون من

خلاصه داستان اين قسمت : مبارزی قدیمی برمی‌گردد. گیلی با خانواده سم دیدار می‌کند. آریا با انتخابی سخت مواجه می‌شود. جیمی به مقابله با اسپرو اعظم می‌رود.

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود ششم

دیگه دنریس رو دارن زیادی خز میکنن داستانشو... فقط داد و هیاهو ... باو من یه دونه ازون اژدها داشتم تابحال کل وستروس رو آتیش زده بودم اون محافظ دنریس داریوناهاریس با اون قیافه ی فوق العاده ش فقط باعث میشه بتونم تحملش کنم وگرنه خیلی وقته مرده واسم

جدای از شوخی دیگه منتظرم دوسه تا شخصیت خوب تو این فصل کشته بشن..زیادی طول کشیده از اپیزود بعد دیگه قتل عام شروع میشه I hope so

3. 20 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm surrounded by idiots
    سپاس
    683
    از این کاربر 3,233 بار در 324 پست سپاس گزاری شده

روند اتفاقات کند و قابل پیشبینی مشکل فعلی من با این فصل همینه و دنریس هم تکراری ترین وضع ممکن رسیده

5. 6 کاربرِ زیر از Fanom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    887
    از این کاربر 1,301 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

قسمت خوبی بود

حرکت آریا لایک داشت ازین به بعدش دیدنی میشه داستان آریا

تامن

گنجشگ

جیمی

برن عجب چیزایی دید... کلا همه چی آپلود شد سه سوته

دنریس و اژدها جونش

آقا همه چی ردیف بود

فقط نمیدونم دنریس اینقدر قدرتمنده واقعا میخواد رو تخت بشینه که چی... بابا برو بزن کل هفت اقلیم رو با خاک یکسان کن حال کنیم

7. 9 کاربرِ زیر از Ned Stark بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    99
    از این کاربر 450 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

تامن بی شک داغون ترین داستان را در سریال داره
    امیدوارم دنریس به حکومت برسه فقط برای ضایع شدن بعضی ها !!!!!!!!داستان آریا و برن جذاب شده سانسا و جان هم بی شک در قسمت بعد عالین
    بازم داستان بی مزه پایتخت سری و جیمی داستان سم از این دوتا اسکول جذاب تر بود فقط کاش آخر این فصل سرسی و جیمی به درک واصل بشن
    دنریس الان بی شک قوی ترین ارتش را داره از ارتش پاک تا اژدها و بزودی کشتی مغز متفکر تریون فقط باید دید با کی متحد می شه ؟
    احتمال اتحاد با جان هست :/
    بازی که با مرگ شروع بشه باید دید آخر چی می شه

9. 11 کاربرِ زیر از far30film بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    159
    از این کاربر 995 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

اپیزود 6

عالی بود انصافا! یعنی دیگه از این بهتر نمی شد ! برای اولین بار فلش بک هایی دیدیم از مد کینگ یا همون شاه دیوانه

بعد دو کارکتری که فرض می شد به کلی از سریال حذف شدن دوباره دیدیم! دایی راب استارک و برادر ند استارک بنجامین هر دو هم نوید اینده خوبی رو برای استارک ها می دن

یعنی انصافا خیلی هیجان زده ام برای 4 اپیزود اینده سریال! تصورش هم برام مهیجه ! جان و سانسا به همراه بقیه دارن میرن به تالی برای دیدن دایی سانسا که حاکم تالی هست بعد از بی کفایتی والدر فری تامن به دلایلی جیمی رو هم به تالی فرستاد تا ریورران رو بگیره ؛ حالا فقط تصور کنید جان اسنو در مقابل جیمی لنیستر

خط اول داستان مربوط به برن بود که خوشبختانه خوب پیش رفت و در لحظات اخر نجات پیدا کرد. خط دوم داستانی مربوط سم بود! اون هم خوب بود ؛ پدرش از اون چیزی که فکر می کردیم هم بدتر در اومد! من موندم تو وستروس چرا پدرها اینقدر بدن! پدر تیریون و پدر کالیسی و پدر سم و ... فقط یه ند استارک داشتیم که پدر خوبی بود! خوب در اخر هم سم همون کاری رو کرد که ازش توقع می رفت! شمشیر والرین که در اصل مال خودشه برداشت و همراه گیلی و پسر گیلی از خونه پدرش رفت

خط سوم داستان مربوط به ملکه مارجری و تامن بود. که این واقعا رو مخ بود و همچنان این داستان علکی گنجشک اعظم و ارتش ایمان رو دارن ادامه می دن. حالا ایمان و تاج در کنار هم قرار گرفتن! خدا چقدر بی کفایت هست این تامن! یه چوب می ذاشتن به جاش بیشتر اثر گذار بود. اخر هم جیمی رو فرستاد بره!

این پدر مارجی و لوراس چقدر خنگه! حالا فهمیدم چرا همه قدرت دست مادربزرگشونه! اومده میگه چه اتفاقی افتاد الان ؟

خط داستانی چهارم مربوط به اریا بود. خدا چقدر خوشحال شدم. بالاخره داره میاد بیرون از کاخ خدای چهره ! تو این اپیزود قرار بود بازیگر نقش سرسی رو بکشه که احساساتش رو دید و قبل از اینکه سم رو بخوره نجاتش داد ! و حالا مربی اش دستور قتلش رو صادر کرد. از فصل قبل منتظرم اریا بزنه این دختره از خود راضی رو بکشه! الان شمشیرشو اماده کرد. اپیزود بعد احتمالا وقتی دختره سعی کنه اریا رو بکشه ؛ اریا بالاخره خالصش کنه و فرار کنه از اونجا ! کاش دوباره برگرده به وستروس

خط داستانی پنجم مروبط به والدر فری بود. بی شرف بعد از اون عروسی خونین هنوز هم زنده است ! پیرمرد خرفت ، ببینید چه ادم کثیفی هست که هنوز چاقویی که با اون زن راب و راب رو کشتن هنوز نگه داشته! باید ببینیم حاک تالی به خاطر برادرش حاضر میشه ریورران رو بده به والدر فری یا نه؟

خط داستانی اخر که مربوط به کالیسی بود! بعد از اپیزود 9 فصل 5 دوباره دراگون رو دیدم! خدایی هر وقت می بینمش هیجان انگیزه ؛ متاسفانه به خاطر هزینه زیاد نشون دادن ولف ها و اژدهاها زیاد نمی تونیم اونا رو ببینیم اژدهای زرد و سبز کالیسی رو کلا هیچ ندیدیم به غیر از یه سکانس تو فصل های قبلترش هم که کوچیک بود اندازه اشون! امیدوارم سه اژدها رو دوباره باهم ببینیم!

اما در مورد پایان که بازهم در مورد کالیسی بود همیشه اون اخرین لحظات و بهترین لحظات سریال نصیب کالیسی میشه ! به خاطر پارتی که پیش مارتین داره ! خوب کالیسی باز هم اقتدار نشون داد و سوار بر اژدها برای دوتراکی ها از اینده خودش گفت! حالا به فرض هم بیاد و وستروس رو بگیره بعد می خواد چیکار کنه؟ می خواد بر یه عده دوتراکی وحشی حکومت کنه ! خوب تو همون مرین هم می تونه اینکار رو بکنه! با وجود کالیسی با دوتراکی هاش و سپاهش و شاه شب همراه وایت واکرها واقعا نباید در مورد پادشاه یا تخت اهنین صحبت کرد. چون با وجود این تهدیدات برای وستروس نه مردمی باقی می مونن و نه تختی تا کسی بیاد برش بشینه و پادشاهی کنه!

جان اسنو و شمال و تیریون و مرین رو هم این اپیزود ندیدیم ؛ اپیزود بعدی احتمالا در مورد این دو جا و دو نفر هست

نمره من 9.5 از 10 به این اپیزود

11. 11 کاربرِ زیر از The Vaiper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 502 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

قسمت قشنگی بود، آریا چرا نخواست هیچکس بشه؟ مطمینم اون دختر عقده ای رو میکشه ولی جاکن هگار و آریا یه جورایی از هم خوشش میاد فکر نکنم به همدیگه کاری داشته باشن.
    میشه یه کم اطلاعات در مورد خاندان تارلی بدید جز خاندانهای بزرگ هستن؟ اون تیکه ای که سم و گیلی خداحافظی میکردن خیلی احساسی بود.
    کینز لندینگ هم نفهمیدم چرا اینطوری شد چرا تامن و مارجری اینکارو کردن دوست داشتم جیمی های اسپارو و طرفداراش رو شکست میداد حالا هم که داره میره ریوران و با برین ملاقات میکنه.
    برن با فلش بک هایی که داشت کلا همه چیز رو دید ولی دوست داشتم بیشتر رو قسمتهای پادشاه دیوانه و لیانا تمرکز میکرد یه سوال بنجن چجوری این همه اطلاعات در مورد برن داشت؟
    و بنجن که سراغ برن رفت پس چجوری ریوران رو گرفته

13. 3 کاربرِ زیر از naafas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    49
    از این کاربر 238 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

دنریس تارگرین کم مونده 400 تانک آبرامز هم بگیره! منتظریم دنریس با یه چالش جدی محک بخوره
    سرسی همچین میگه "Show them what Lannisters are, what we do to our enemies" یکی ندونه فکر می کنه لنیستر ها تا حالا چی کار کردن! اون تامن هم بی عرضگی رو به حد اعلا رسونده انتظار خیلی بیشتری از لنیسترها دارم امیدوارم جیمی لنیستر بالاخره یه حرکتی برای حفظ آبروی لنیسترها بزنه
    از بخشی که آریا مسیرش رو جدا کرد خیلی خوشم اومد ولی اون داستان شمشیر و شمع و اتاق چی بود؟!
    بهترین قسمت تا اینجا از نظر من برن هست بعد از مدت ها بنجن رو دیدیم و اون ویژن برن که احتمالا داستان رو جذاب تر می کنه
    و در نهایت برای سم و گیلی هم آرزوی خوشبختی می کنیم

پ.ن: احتمالا قابل پیش بینی شدن داستان هم برمی گرده به نزدیک شده به انتهای سریال

15. 6 کاربرِ زیر از CH bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    993
    از این کاربر 1,217 بار در 161 پست سپاس گزاری شده

سلام

هیچ وقت هیچ وقت فکر نمیکردم این جمله را بگم ولی دلم برای جفری تنگ شده است.

اگر بود میگذاشت یکی مثل این گنجشک اعظم انقدر قد قد کند؟ عمرا.

خلاصه این تامن انقدر عصبیم کرده است که به جفری راضی شدم.

و این مادربزرگ مارجری چقدر خوبه. من خراب آن با بادبزن دستور دادنش شدم.

دلم رای جیمی هم سوخت کلا بعد قطع شدن دستش من خیلی دوستش دارم. و وقتی داشت با سرسی حرف میزد یا تامن. هم عصبانی بود هم مستاصل.

ووووو خوش برگشتی آریا. خوشحالم دارد از آن خراب شده میاد بیرون . این دختر عقده ای را هم بکشد من خیالم راحت میشه.
    بنجی هم برگشت طبق حدس همه. و من به شدت منتظر بازم بینش های برن هستم.

و این والدرفری. ایییییی اصلا دیدمش ها اصلا چشمم به آن تالار کوفتی افتاد. اصلا روشم میشه اسم راب را به زبون بیارد. ای بزند به بدترین شکل ممکن بمیرد. یکی اینو از وسط زنده زنده نصف کند.

درکل به دلیل نبود جان رو اعصاب بودن دنریس به این قسمت نه دادم.

17. 8 کاربرِ زیر از nemsis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Come And See
    سپاس
    895
    از این کاربر 841 بار در 95 پست سپاس گزاری شده

مد کیییییییییییییییییییییییی یییییییییینگآقا گذشته این داستان قشنگ خوراکه یه سریاله دیگست...
    به این قسمت 7/10 دادم،قسمت خوبی بود ولی نسبت به قسمت های گذشته این فصل آروم بودش داستان...
    سمول و گیلی داستانشو دوست داشتم باید دید شمشیر والریایی رو چرا برداشته؟؟؟
    آریا کار بدی کردش که احتمالا فاتحشو خوند با این حرکتش(مارتین گفت شخصیتی تو این سریال نمیمیره مگر اینکه خودش حرکت اشتباهی بزنه که آریا این کاررو کرد)باید منتظر چهره ی آریا تو تالار چهره ها باشیم...
    دنریس و اژدهاش...چقدر غول شده بود دروگونداریو بهش گفت تو فاتحی و برای نشستن روی تخت ساخته نشدی...حمله دنریس صورت میگیره ولی اون آخرا احتمال زیاد یا خودشو قربانی میکنه یا تاج و تخت رو به شخص دیگه ای میده...
    راستی گفتش چقدر تا میرین مونده گفت یک هفته،بعد رفت اژدهاش رو آورد،احتمالا خودش سریعتر با دروگون بره میرین...
    خط داستانی برن عالیه و با توجه به صحبت های بنجن با برن تقریبا مطمئن شدم که کسی که جلوی نایت کینگ و ارتششو میگیره برن هست...
    تامن که قشنگ آبروی هرچی شاه رو بردهجیمی هم رفت با فری ها تا بلک فیش رو سرکوب کنه...
    باتوجه به غیبت جان و سانسا،قسمت بعدی فوکوس داستان رو شماله

19. 11 کاربرِ زیر از farzinawsome12 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

To WW my star, my perfect Silence
    سپاس
    43
    از این کاربر 94 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

این قسمت آرامش قبل از طوفان بود ، اگه قراره اتفاقی بیوفته احتمالا در قسمت های پایانی فصل هست، ولی تو این قسمت کلی سکانس جالب داشتیم ، یکیش برگشت بنجامین ، سرپیچی آریا از هاگار و تصمیم غیر منتظره تامن ، بقیه اتفاقات در حد متوسط سریال های دیگه بود !
    از اون چیزی که انتظار داشتم خیلی پایین تر بود .
    سریال داره طرفدارشو تا آخر این فصل دنبال خودش میکشونه اگه همه ای اتفاقات مهم تو چند قسمت اول بود دیگه این قدر طرفدار نداشت .

21. 6 کاربرِ زیر از Farc0da3lx بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 12 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین