برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: کدام انیمه ازار دهنده ترین فیلر ها را دارد

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Naruto Shippuden

14 93.33%
  • Bleach

1 6.67%
  • Fairy Tail

1 6.67%
  • One Piece

1 6.67%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 از مجموع 18
    Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

فیلر چیست و ازار دهنده ترین فیلر ها متلعق به کدام انیمه هاست ؟

فیلر : فیلر ها اپیزودایی هستن که هیچ ربطی به داستان اصلی انیمه ندارند و صرفا فقط برای طولانی شدن پخش انیمه به کار میرن ، اپیزودای فیلر اکثرا خسته کننده و اعصاب خورد کن هستن و خیلی کم پیش میاد دوست داران انیمه از فیلر خوششون بیاد ، هر چند بعضی فیلر ها واقعا جالبن و ارزش دیدن دارن ولی حدود 95 درصد اپیزود های فیلر فقط برای طولانی شدن پخش انیمه ساخته شده و هیچ دلیل دیگه ای برای ساختشون نیست ، در این بین بعضی انیمه ها هستن که بیشتر از بقیه درگیر اپیزودای فیلر شدند و خون طرفدارا رو به جوش اوردن

در ادامه مرور میکنیم که کدام یک از انیمه ها ازار دهنده ترین فیلر ها رو داره

4.
    One Piece

743 اپیزود پخش شده و 98 تای اونها فیلر بوده ، برای انیمه طولانی وان پیس این امار کاملا امار قابل قبول و خوبیه و فقط 13 درصد انیمه پوشیده از فیلر هاست ، فیلر هایی که در مقایسه با رقبا شاید حتی بعضی هاشون جذاب هم باشه !

3. Fairy Tail

227 اپیزود و 63 اپیزود فیلر ، نمیتونه زیاد خوب باشه اما نمیتونه بد هم باشه ! ، فیری تیل با توجه به موضوعش و بلند بودن انیمه میتونست فیلر هایی خیلی بیشتر از این داشته باشه اما به اینکه 23 درصد انیمه پوشیده از فیلر باشه پسنده کرد !

2. Bleach

366 اپیزود و 165 اپیزود فیلر ! ، یک امار ازار دهنده برای یکی از محبوب ترین انیمه های تمام دوران ، بلیچ یکی از انیمه هایی بود که با فیلر های فراوان خیلی طرفداراش رو اذیت کرد و در انتها هم انیمه تموم شد اما مانگا ادامه پیدا کرد ، حدود نیمی از اپیزود های بلیچ پوشیده از فیلر هست و این کاملا ازار دهندست!

1. Naruto Shippuden

خدای فیلر ها ، ناروتو شیپودن با 465 اپیزود پخش شده تا به اینجا و 209 اپیزود فیلر ازار دهنده ترین فیلر ها رو داره ، بدترین نکته در مورد ناروتو شیپودن اینه که در نقطه اوج داستان برای بیننده ها 20 اپیزود فیلر هفتگی عصبانی کننده پخش میکنه و بعد از 20 هفته تازه برمیگرده سر داستان اصلی ! ، امیدواریم حداقل از این به بعد ناروتو هیچ فیلری نداشته باشه و اگه هم داشته باشه 20 هفته یا بیشتر پشت سر هم طول نکشه!
    Farewell

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : فیلر چیست و ازار دهنده ترین فیلر ها متلعق به کدام انیمه هاست ؟

ممنون بابت تتاپیک

من اولین انیمه بلندی که دیدم Bleach بود و اون موقع هم اصلاً نمیدونستم فیلر چی هست و میشه ندیدش و راحت ازش رد شد. خلاصه این بلیچ اینقدر فیلرهای بیخود و مسخره گذاشت که حدود قسمت سیصد انیمه رو ول کردم و بعدش هم که فهمیدم مانگا هنوز ادامه داره و انیمه رو یه جوری سرهم بندی تموم کردن دیگه هیچ وقت رغبت نکردم ادامه ـشو ببینم.

Naruto رو فقط بخش اولش رو دیدم که خوب بود و فیلرهاش زیاد ازیت نمیکرد. Naruto Shippuden رو منتظرم تموم شه بعد شروع کنم که بشه با خیال راحت دید.

One Piece هم که فیلرهاش هم کمه و هم قشنگه، زیاد رو اعصاب نیست.

فقط اگه ممکنه قسمت های فیلر هر کدوم از اینها رو هم تو همین تاپیک مشخص میکردین که دیگه هی تو سایت های دیگه دنبالشون نگردیم. اگر فیلری هم هست که داستانش خوبه و ارزش دیدن داره باز اونا رو هم مشخص کنید.

3. 15 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    401
    از این کاربر 110 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان دیدم بحث انیمه هست من خودم تنها انیمه ای که دیدم و دنبال کردم another هست مشابه اون چی پیشنهاد میکنید ویه سوال دیگه که انیمه فوتبالیستها رو من خیلی دوست داشتم لینکهاش هم پیدا میشه ولی زیرنویس کامل نداره کسی از شما کامل دیده و چطور؟

5. 9 کاربرِ زیر از snr بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928

نقل قول نوشته اصلی توسط vA hid نمایش پست ها
    ممنون بابت تتاپیک

من اولین انیمه بلندی که دیدم Bleach بود و اون موقع هم اصلاً نمیدونستم فیلر چی هست و میشه ندیدش و راحت ازش رد شد. خلاصه این بلیچ اینقدر فیلرهای بیخود و مسخره گذاشت که حدود قسمت سیصد انیمه رو ول کردم و بعدش هم که فهمیدم مانگا هنوز ادامه داره و انیمه رو یه جوری سرهم بندی تموم کردن دیگه هیچ وقت رغبت نکردم ادامه ـشو ببینم.

Naruto رو فقط بخش اولش رو دیدم که خوب بود و فیلرهاش زیاد ازیت نمیکرد. Naruto Shippuden رو منتظرم تموم شه بعد شروع کنم که بشه با خیال راحت دید.

One Piece هم که فیلرهاش هم کمه و هم قشنگه، زیاد رو اعصاب نیست.

فقط اگه ممکنه قسمت های فیلر هر کدوم از اینها رو هم تو همین تاپیک مشخص میکردین که دیگه هی تو سایت های دیگه دنبالشون نگردیم. اگر فیلری هم هست که داستانش خوبه و ارزش دیدن داره باز اونا رو هم مشخص کنید.
    والا من خودم کلا فیلر نمیبینم پس نمیتونم نظر بدم در موردش که کدوم خوبه کدوم بد ، این تاپیک بیشتر در مورد فیلرا بود که توضیح بدم چی به چیه کسی که میخواد تازه انیمه شروع کنه قربانی فیلر نشه ، در نظر میگیرم تو تاپیکای دیگه تو یه جدول براتون فیلرای انیمه های معروف رو بزارم
    Farewell

7. 11 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

اول ممنون بابت تایپیک ....

ولی فک کنم کشخصه که نارتو آخه تو اوج داستان کی میاد انیمه رو ببره تو فیلر اونم این همه ... جوری که من الان یه 20-30 قسمتی عقبم ...

من چهار تا انیمه رو تقریبا دنبال می کنم ولی اگه منو نزنین () علی رغم دوست داشتن همه فری تیل (چرا الان مدتیه پخش نمیشه) رو از همه بیشتر میپسندم آخه نبردها رو کمتر از بقیه طول میده و جذابیتش در اینه که آخرین شیطان زرف ......دیگه اون نکته بیش جذابش کرده برام.....

9. 11 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vA hid نمایش پست ها
    فقط اگه ممکنه قسمت های فیلر هر کدوم از اینها رو هم تو همین تاپیک مشخص میکردین که دیگه هی تو سایت های دیگه دنبالشون نگردیم.
    400 دفعه سایت معرفی کردم

کد:
    http://www.animefillerlist.com/
    کد:
    http://www.fillerguide.com/
    کد:
    http://animefiller.com/

11. 15 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    اول ممنون بابت تایپیک ....

ولی فک کنم کشخصه که نارتو آخه تو اوج داستان کی میاد انیمه رو ببره تو فیلر اونم این همه ... جوری که من الان یه 20-30 قسمتی عقبم ...

من چهار تا انیمه رو تقریبا دنبال می کنم ولی اگه منو نزنین () علی رغم دوست داشتن همه فری تیل (چرا الان مدتیه پخش نمیشه) رو از همه بیشتر میپسندم آخه نبردها رو کمتر از بقیه طول میده و جذابیتش در اینه که آخرین شیطان زرف ......دیگه اون نکته بیش جذابش کرده برام.....
    فیری تیل دوست داشتنیه ولی تموم شده فعلا و خبری از ادامش نیست

اضافه شده در : 32 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط The Vaiper نمایش پست ها
    چه حوصله ای دارید ؛ شما ؟

من انیمه هایی که بالای 25 اپیزود باشن کلا نمی بینم

البته دفترچه مرگ استثنا بود!

اخه کی وقت داره بالای 700 اپیزود انیمه ببینه
    بحث عشق به انیمه و اوتاکو بودن هم هست ، حسی که یه انیمه به من میده بهترین سریال دنیا حتی یک صدمش رو هم نمیتونه بهم بده
    Farewell

13. 10 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

این فیلری که دوستمون زحمت کشیده واسه تاپیکش یعنی هر اپیزودی که فیلر باشه اولش میگن فیلره یا بعداز دیدن میفهمید فیلره.

15. 5 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAB-1363 نمایش پست ها
    این فیلری که دوستمون زحمت کشیده واسه تاپیکش یعنی هر اپیزودی که فیلر باشه اولش میگن فیلره یا بعداز دیدن میفهمید فیلره.
    قبل از پخش مشخص میشه مثلا ناروتو 3 هفته قبل زده بود سه اپیزود بعدی فیلر هستند مشخصه چون طبق مانگا نیستند سریع شناسایی میشن

17. 8 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12