برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: کدام انیمه ازار دهنده ترین فیلر ها را دارد

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Naruto Shippuden

14 93.33%
  • Bleach

1 6.67%
  • Fairy Tail

1 6.67%
  • One Piece

1 6.67%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 18
    Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

فیلر چیست و ازار دهنده ترین فیلر ها متلعق به کدام انیمه هاست ؟

فیلر : فیلر ها اپیزودایی هستن که هیچ ربطی به داستان اصلی انیمه ندارند و صرفا فقط برای طولانی شدن پخش انیمه به کار میرن ، اپیزودای فیلر اکثرا خسته کننده و اعصاب خورد کن هستن و خیلی کم پیش میاد دوست داران انیمه از فیلر خوششون بیاد ، هر چند بعضی فیلر ها واقعا جالبن و ارزش دیدن دارن ولی حدود 95 درصد اپیزود های فیلر فقط برای طولانی شدن پخش انیمه ساخته شده و هیچ دلیل دیگه ای برای ساختشون نیست ، در این بین بعضی انیمه ها هستن که بیشتر از بقیه درگیر اپیزودای فیلر شدند و خون طرفدارا رو به جوش اوردن

در ادامه مرور میکنیم که کدام یک از انیمه ها ازار دهنده ترین فیلر ها رو داره

4.
    One Piece

743 اپیزود پخش شده و 98 تای اونها فیلر بوده ، برای انیمه طولانی وان پیس این امار کاملا امار قابل قبول و خوبیه و فقط 13 درصد انیمه پوشیده از فیلر هاست ، فیلر هایی که در مقایسه با رقبا شاید حتی بعضی هاشون جذاب هم باشه !

3. Fairy Tail

227 اپیزود و 63 اپیزود فیلر ، نمیتونه زیاد خوب باشه اما نمیتونه بد هم باشه ! ، فیری تیل با توجه به موضوعش و بلند بودن انیمه میتونست فیلر هایی خیلی بیشتر از این داشته باشه اما به اینکه 23 درصد انیمه پوشیده از فیلر باشه پسنده کرد !

2. Bleach

366 اپیزود و 165 اپیزود فیلر ! ، یک امار ازار دهنده برای یکی از محبوب ترین انیمه های تمام دوران ، بلیچ یکی از انیمه هایی بود که با فیلر های فراوان خیلی طرفداراش رو اذیت کرد و در انتها هم انیمه تموم شد اما مانگا ادامه پیدا کرد ، حدود نیمی از اپیزود های بلیچ پوشیده از فیلر هست و این کاملا ازار دهندست!

1. Naruto Shippuden

خدای فیلر ها ، ناروتو شیپودن با 465 اپیزود پخش شده تا به اینجا و 209 اپیزود فیلر ازار دهنده ترین فیلر ها رو داره ، بدترین نکته در مورد ناروتو شیپودن اینه که در نقطه اوج داستان برای بیننده ها 20 اپیزود فیلر هفتگی عصبانی کننده پخش میکنه و بعد از 20 هفته تازه برمیگرده سر داستان اصلی ! ، امیدواریم حداقل از این به بعد ناروتو هیچ فیلری نداشته باشه و اگه هم داشته باشه 20 هفته یا بیشتر پشت سر هم طول نکشه!
    Farewell

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : فیلر چیست و ازار دهنده ترین فیلر ها متلعق به کدام انیمه هاست ؟

من فقط به ناروتو رای دادم و دلیل اصلی که دیگه نگاه نکردم همین فیلر های بی معنیه و توی این لیست تنها انیمه ای هست که فیلرهاش به انیمه مربوط میشه و اون وان پیسه حتی اگه فیلرها رو نبینی چیزی از دست ندادی ولی همیشه تو فیلرهاش چیزی مربوط به گذشته پیدامیکنی یا بعضی مواقع هم تو آینده تو داستان اصلی تاثیر داره

3. 8 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

تشکر از مهدی عزیز بابت تاپیک
    من کلا با هرگونه فیلری مخالفم و ترجیح میدم انیمه متوقف بشه تا اینکه بخوره به فیلر! وان پیس الان خیلی خیلی سرعت گرفته و داره به مانگا میرسه که امیدوارم بره تو تعطیلات تا اینکه بره تو فیلر!
    ناروتو هم واقعا دیگه گل کاشته! تو هر دوتا سریش 50 درصد انیمه رو فیلر تشکیل میده!

5. 9 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Being Amin نمایش پست ها
    تشکر از مهدی عزیز بابت تاپیک
    من کلا با هرگونه فیلری مخالفم و ترجیح میدم انیمه متوقف بشه تا اینکه بخوره به فیلر! وان پیس الان خیلی خیلی سرعت گرفته و داره به مانگا میرسه که امیدوارم بره تو تعطیلات تا اینکه بره تو فیلر!
    ناروتو هم واقعا دیگه گل کاشته! تو هر دوتا سریش 50 درصد انیمه رو فیلر تشکیل میده!
    سری اول ناروتو خیلی خوب بود ، فیلر هاشم فقط اون اواخر زیاد شد ولی تو شیپودن دیگه وحشتناک شد هر چند هنوزم ناروتو فوق العادست ولی با فیلرا از محبوبیتش کاسته شده حقم دارن طرفدارا، خیلی ها برعکس تو فکر میکنن ، این فیلر ها علاوه بر اینکه پخش طولانی بشه و تعداد اپیزود زیاد و مثلا انیمه داره میرسه به مانگا یه فیلر میزنن تنگش تا مانگا یکم بره جلوتر یه دلیل دیگه هم داره اونم اینه که بعضی طرفدارا دوست ندارن انیمشون یهو بره تو تاخیر و تعطیلات و .. ، ترجیح میدن فیلر ببینن تا اینکه هیچی نبینن
    Farewell

7. 12 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

یه نکته رو یادتون رفت فیلر ها برای شبکه تلویزیونی و استدیو بسیار پر منفعت هستند میدونین که هر فصل از انیمه به صورت دی وی دی هم منتشر میشه و فردی که میخواد انیمه رو ببینه کل فصل خریداری میکنه و توی اون فصل فیلر هم وجود داره مثلا یه فصل 22 قسمتی از انیمه بلیچ 9 قسمت فیلر داره فرد نمیتونه فقط قسمت های canon رو خریداری کنه پس فیلر ها رو هم میگیره و در نتیجه فصل بعد رو میگیره چون داستان توی اون فصل تموم نشده و چند قسمت فیلر اومده جای اونارو گرفته

و در مورد فیلر ها با این که خودم منتفرم از فیلر ولی برای من که تازه میخوام مثلا انیمه ناروتو رو ببینم میام خیلی راحت فیلراشو نمیگیرم میمونه نصف انیمه خیالم از بابت طولانی بودن کمی اسون میشه و قسمت های canon رو میگیرم یا مثلا بلیچ که به لطف ایرانسل تازه دارم میگیرم و بدون احتساب فیلر ها یه 70 قسمت دیگه مونده

به ناروتو شیپودن رای میدم
    در ضمن خودم قسمت 75 ام پس خیلی بهم سخت نمیگذره چون مانگا تموم شده تا من برسم به پخش انیمه تموم شده ولی حال کسایی که با پخش میبینن رو میفهمم

9. 10 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    159
    از این کاربر 995 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

چه حوصله ای دارید ؛ شما ؟

من انیمه هایی که بالای 25 اپیزود باشن کلا نمی بینم

البته دفترچه مرگ استثنا بود!

اخه کی وقت داره بالای 700 اپیزود انیمه ببینه

11. 11 کاربرِ زیر از The Vaiper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    91
    از این کاربر 927 بار در 118 پست سپاس گزاری شده

فیلرهای بلیچ احمقانس ! وسط مبارزه یوهو می رفت تو فیلر ! بعد منم یه 2 ماهی تعطیل می کردم دیدنشو ! بعد دوباره شروع می کردم به دیدن و می فهمیدم اون بخش فقط 2 قسمت فیلر داشته ولی از فرط بی مزگی 2 ماه طول می کشید دیدنش !
    فیلر های وان پیس جز یکی دو مورد اصلا روی اعصاب نیست تازه همونشم بعدها توی داستان مهم می شد .

اضافه شده در : 2 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط The Vaiper نمایش پست ها

من اپیزود 664 وان پیسم ! و واقعا با لوفی و زورو زندگی کردم ! صحنه هایی از اشک و لبخند توی این انیمه هست که هیچ جایی پیدا نمیشه !
    تو قامت سیاه شب
    وقتی ستاره می میره

13. 10 کاربرِ زیر از il Conformista بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Nicolas Brown نمایش پست ها
    یه نکته رو یادتون رفت فیلر ها برای شبکه تلویزیونی و استدیو بسیار پر منفعت هستند میدونین که هر فصل از انیمه به صورت دی وی دی هم منتشر میشه و فردی که میخواد انیمه رو ببینه کل فصل خریداری میکنه و توی اون فصل فیلر هم وجود داره مثلا یه فصل 22 قسمتی از انیمه بلیچ 9 قسمت فیلر داره فرد نمیتونه فقط قسمت های canon رو خریداری کنه پس فیلر ها رو هم میگیره و در نتیجه فصل بعد رو میگیره چون داستان توی اون فصل تموم نشده و چند قسمت فیلر اومده جای اونارو گرفته

و در مورد فیلر ها با این که خودم منتفرم از فیلر ولی برای من که تازه میخوام مثلا انیمه ناروتو رو ببینم میام خیلی راحت فیلراشو نمیگیرم میمونه نصف انیمه خیالم از بابت طولانی بودن کمی اسون میشه و قسمت های canon رو میگیرم یا مثلا بلیچ که به لطف ایرانسل تازه دارم میگیرم و بدون احتساب فیلر ها یه 70 قسمت دیگه مونده

به ناروتو شیپودن رای میدم
    در ضمن خودم قسمت 75 ام پس خیلی بهم سخت نمیگذره چون مانگا تموم شده تا من برسم به پخش انیمه تموم شده ولی حال کسایی که با پخش میبینن رو میفهمم
    آره خب تجارته که کارو خراب کرده. با این کارشون وجهه انیمه رو خراب میکنن! حالا می‌ترسم وان پیس هم به سرنوشت ناروتو دچار بشه آخه همین الآنش هم هر قسمتش پره از چیزای اضافی و میتونم بگم فقط ده دقیقه از هر قسمت داستان اصلی رو تشکیل میده! همیشه هم تقریبا یک سال تا یک سال نیم مانگا جلوتر بوده که الان این فاصله به حداقل رسیده و بنابر چیزایی که گفتی(منفعت و ...) احتمال اینکه بندازنش تو فیلر زیاده! فقط میتونم بگم ترسناکه واسه انیمه ای قراره بیش از 1000 تا قسمت داشته باشه!

ولی این حرفا به کنار انیمه وان پیس ثابت کرده مثل رقیباش نیست و همیشه بهتر عمل کرده

15. 10 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

ولی این حرفا به کنار انیمه وان پیس ثابت کرده مثل رقیباش نیست و همیشه بهتر عمل کرده
    اون که اره خیلی خوبه این همه اپیزود فقط 98 فیلر

حالا می‌ترسم وان پیس هم به سرنوشت ناروتو دچار بشه آخه همین الآنش هم هر قسمتش پره از چیزای اضافی و میتونم بگم فقط ده دقیقه از هر قسمت داستان اصلی رو تشکیل میده!
    من که هنوز نرسیدم(400) ولی شنیدم جدیدا لوفی یه اپیزود فقط داره میدوه برسه به هدف و احتمالا بره تو فیلر

17. 10 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,342
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط The Vaiper نمایش پست ها

انیمه های طولانی کلا یه مزه ی دیگه ای داره این تجربه رو از دست نده اولاش شاید ترسناک باشه ولی عادی میشه

........................................
    صد درصد ناروتو تو اوج داستان دقیقا سی تا فیلر دادن (Episode: 427-457) قبلش هم که باز فیلر بود ! یعنی توی 7،8 ماه کلا به زور ده قسمت canon داشتیم
    البته من فیلر ها رو نگاه نمیکنم ولی با این همه فاصله ای که بین قسمت های اصلی افتاد حتی قیافه ی ناروتو هم یادم رفته بود
    مانگا خیلی وقته تموم شده ولی با این سرعتی که اینا پیش میرن فکر کنم تا سال دیگه هم ناروتو داشته باشیم شایدم علت این همه تاخیر ساختن سری جدید ناروتو باشه که بعید میدونم .

19. 11 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین