برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 8 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 80
    Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [اختصاصی تیم انیمیشن] معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2016 | بحث و تبادل نظر

در نزدیکی فصل تابستان و انیمه های فوق العادش هستیم ... ، انیمه هایی از قبیل D-Gray Man Hollow و سری دوم انیمه Berserk پس از سالها و عناوین بزرگ و جدید پتانسیل دار زیاد ، تابستون شلوغی داریم و همینجا از دوستان خوبم تو تیم انیمیشن sh2012 ، Being Amin ، Peyman_eun و Nora نهایت تشکر رو دارم که تو معرفی انیمه ها به من کمک میکنن

ممکنه بخاطر امتحانات و مشغله های زیاد یکم طول بکشه تا معرفی انیمه ها تموم بشه اما بهتون قول میدم هر چی زودتر بتونیم تمومش میکنیم

* معرفی انیمه ها تموم شد و شما دوستان عزیز میتونید از همین حالا بحث و گفتگو در مورد انیمه های تابستان رو شروع کنید *

بعد از معرفی هر انیمه ، انیمه به یک لیست توی پست اول اضافه میشه که شما با کلیک روی اسم انیمه میتونید به پست ارسالی مربوط بهش رجوع کنید

Farewell

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929

نام: ACTIVE RAID: Kidou Kyoushuushitsu Dai Hakkei 2

نوع : TV

وضعیت : پخش نشده

تاریخ پخش : 12 جولای 2016

تعداد اپیزود : نامشخص

استودیو سازنده : Production IMS

منبع الهام : ندارد ( اورجینال )

ژانر : تخیلی ، پلیسی

خلاصه داستان : ادامه فصل اول انیمه

درباره سازنده : استودیو کار بزرگی نداره و اکثرا تمرکزش روی انیمه های ایچی هست ، هر چند بهار انیمه Hundred رو داد که استقبال ازش خوب بود
    Farewell

3. 17 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929

نام: A Silent Voice / Koe no Katachi

نوع : Movie

وضعيت : پخش نشده

تاريخ پخش : 17 سپتامبر 2016

تعداد اپيزود : 1

استوديو سازنده : Kyoto Animation

منبع الهام : مانگا

ژانر : درام ، رومنس ، مدرسه اي

خلاصه داستان : ارزو ميکنم که کاش هيچوقت همديگه رو نديده بوديم ، ارزو ميکنم يه بار ديگه همديگه رو ببينيم، يه پسري که ميتونه بشنوه شويا ايشيدا و يه دانش اموز انتقالي که نميتونه بشنوه شوکو نيشيميا ، تو يه روز سرنوشت ساز اين دو با هم ديدار ميکنن و شويا کلاسو براي اذيت کردن شوکو رهبري ميکنه ولي بعد از مدتي کلاس هدفش رو از شوکو به شويا تغيير ميده ، سالها بعد شويا که مزه ي اذيت کردن هايي که خودش انجام ميداد رو چشيده به شدت احساس ميکنه که نياز داره شوکو رو ببينه ...

درباره سازنده : بزرگترين کار استوديو سازنده سري انيمه Clannad هست که شايد بگم هر کي ديدتش جزو بهترين انيمه هاي عمرش شده ، وقتي پاي احساسات و درام وسط باشه اين استوديو ميتونه انتخاب اول شما باشه ، به اين سينمايي خيلي اميد دارم و فکر ميکنم خيلي موفق ميشه
    Farewell

5. 19 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929

تاپيک براي بحث و گفتگو باز شد ، به نظر من بهترين انيمه هاي سريالي امسال ، سواي اونايي که ادامه ي سري قبليشون هستن ReLIFE , Taboo Tattoo , Orange , Days و Mob Psycho 100 هستن با اينکه از طراحيش متنفرم!

بهترين انيمه سينمايي هم احتمال بسيار زياد انيمه Kimi no Na wa ميشه که واقعا داستان جالب و تاثير گذاري داره ، البته نبايد A Silent Voice و استوديوش رو هم دست کم بگيريد
    Farewell

7. 19 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Razor نمایش پست ها
    تاپيک براي بحث و گفتگو باز شد ، به نظر من بهترين انيمه هاي سريالي امسال ، سواي اونايي که ادامه ي سري قبليشون هستن ReLIFE , Taboo Tattoo , Orange , Days و Mob Psycho 100 هستن با اينکه از طراحيش متنفرم!

بهترين انيمه سينمايي هم احتمال بسيار زياد انيمه Kimi no Na wa ميشه که واقعا داستان جالب و تاثير گذاري داره ، البته نبايد A Silent Voice و استوديوش رو هم دست کم بگيريد
    من تریلر همه ی این انیمه ها رو دیدم
    از انیمه Berserk هر سه تا تریلرش رو دیدم و هر سه تاش به شدت ناامید کننده ست! با همه ی تبلیغاتی که از این انیمه شده باید بگم هرچند که طراحی کاراکترهای این انیمه به شدت عالی به نظر میرسه ولی سبک اسلوموشن افتضاحی داره! و قطعأ همین موضوع بیننده هاش رو آزار خواهد داد چون به نظر میرسه از لحاظ ریتمی خیلی مشکل داشته باشه، کارگردان بی تجربه ای هم داره اما 3 تا استدیو سازنده پشتیبانیش میکنن!
    این نکته رو هم در مورد Berserk 2016 دوباره یادآوری کنم که این انیمه وابستگی چندانی به فصل اولش نداره و از عنوانش هم معلومه!

مورد انتظارترین انیمه ی تابستان برای من Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin خواهد بود، یک نکته ی مهم در مورد تریلرهای این انیمه باید بگم و اونم اینکه یکسری از تریلرهای منتشر شده بی کیفیت بودن! و یکی از دوستامون هم مثل اینکه همون ورژن بی کیفیت رو دیده بود و قضاوت کرده بود. این انیمه به نظر من از هر لحاظ عالی خواهد بود، از طراحی کاراکترها گرفته تا داستان و سبک انیمه. نوید بهترین انیمه ی فصل تابستان رو میده

یکی دیگر از بهترین انیمه های فصل تابستان به احتمال زیاد 91Days خواهد بود، انیمه اش فضای تاریکی هم داره و احتمالأ پر بیننده هم خواهد بود.

انیمه ی Mob Psycho 100 هم قطعأ جزو بهترین های فصل تابستان هست. انیمه ی D.Gray-Man Hallow هم هرچند جزو انیمه هایی هست که فصل دومشه ولی به نظرم بی نقص ترین انیمه ی فصل تابستان هست. از اینایی که خودت نام بردی، انیمه ی Taboo Tattoo ممکنه به طرز غیرمنتظره ای شگفتی ساز بشه! ضمن اینکه پیشنهاد میکنم انیمه ی Regalia رو هم دست کم نگیرید.

اگه اشتباه نکنم استدیوی معروف Pierrot Plus دو تا انیمه برای فصل تابستان تدارک دیده که به احتمال زیاد یکیش شکست میخوره ولی بسیار بعید به نظر میرسه که انیمه ی Fukigen na Mononokean شکست بخوره و به دلیل طراحی بسیار عالی کاراکترهاش قطعأ جای خودش رو میان بیننده ها باز میکنه.

با همه ی این حرف ها فکر میکنم انیمه ی Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin بهترین گزینه برای من باشه
    موافقم انیمه ی سینمایی Kimi no Na wa احتمالأ بهترین انیمه ی سینمایی فصل تابستان هست، انیمه ی سینمایی Accel World هم فکر میکنم خوب از آب در بیاد
    Can't find yourself. Lost in your lies

9. 17 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

خب یه خسته نباشید به همه دوستان بگم بابت معرفی حدود 40 تا انیمه از انیمه های فصل تابستان

در مورد انیمه هایی که فصل دومشون و دوستان باهشون خاطره دارن باید بگم که من فقط انیمه Arslan Senki: Fuujin Ranbu رو از اولش دنبال می کنم هر چند کار فوق العاده ای مثل Berserk نبود و حتی ش از D-Gray man هم ضعیف تر بود ولی خب دوست دارم بدونم انیماتورهای ژاپنی نگاهشون به فرهنگ ما رو چه جوری به پایان می رسونند. از اینکه 8 قسمتم بیشتر نیست حتی انتظار این که کار خوبی هم نمیشه رو دارم ولی به هر حال میبینمش. و نکته دوم ادامه یکی از موفق ترین انیمه های فصل بهار انیمه Re:Zero -Starting Life in Another World- رو که با این که یه شخصیت منفعل داشت ولی روحیه اش به همه جهت می داد و برای من به شخصه کار نویی و خوبی حساب میشه ( هر چند این دو سه قسمت آخرش برام قابل قبول نبود..)

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    مورد انتظارترین انیمه ی تابستان برای من Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin خواهد بود، یک نکته ی مهم در مورد تریلرهای این انیمه باید بگم و اونم اینکه یکسری از تریلرهای منتشر شده بی کیفیت بودن! و یکی از دوستامون هم مثل اینکه همون ورژن بی کیفیت رو دیده بود و قضاوت کرده بود.
    من امروز تریلر 1080 رو با این حرف تو دوست عزیزم دیدم و هنوزم میگم به نظرم تریلر آنچنان کار خوفی نبود که میگی . ولی هر چی باشه نباید ندیده در مورد انیمه قضاوت کرد باید چند قسمت ازش بگذره و بعد نظر داد. به هر حال این انیمه کار استودیوی بزرگیه و قطعا انتظارات ازش خیلی بالاست .

Mob Psycho 100 و 91Days که برای من مورد انتظارترین انیمه های فصل تابستون هستن. من Mob Psycho 100 رو قطعا به خاطر علاقه ی زیادی که خیلی هامون به One Punch Man داشتیم از قسمت اول میبینم و این که کار دست استودیوی خوبی هم هست . یه جورایی یه رقابت بین Bones و Mad House هم میشه گفت هست . هر چند نظرا رو که می خوندم به نظر خیلیا One Punch Man مانگا بهتریه ولی خب من کلا مانگاخون نیستم و به شدت منتظرشم. فضای 91Days هم فضای تاریک و گیرایی هستش و میشه گفت بعد چند قسمت میتونه تعریف ها و تمجیدات به خودش جلب کنه ( هر چند اینا همش پیش بینیه).

در مورد سینمایی ها Kimi no Na wa باید کار خوبی باشه و قطعا ارزش دیدن خواهد داشت

11. 16 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    من امروز تریلر 1080 رو با این حرف تو دوست عزیزم دیدم و هنوزم میگم به نظرم تریلر آنچنان کار خوفی نبود که میگی .
    وقتی ورژن بی کیفیت رو دانلود کنی دیگه فرقی نمیکنه 1080 باشه یا 720 یا ... چون من خودم دو بار از جاهای مختلف دانلودش کردم، یکی از تریلرها کلأ رنگ پریده بود! یکی کاملأ پر رنگ، در کل خیلی فرق داشتن برای همین احساس کردم شما اون ورژن بی کیفیت رو دیدید و قضاوت کردید (ضمن اینکه خودت گفتی شاید کیفیت تریلر پایین بوده، ولی شهاب جان اگه بازم میگی کار خوبی به نظر نمیرسه نظرت برام محترمه، به هر حال به نظر من جزو بهترین هاست)

خیلی فرق دارن!

از اونجایی که من تریلر همه ی انیمه ها رو دیدم مطمئنم این جزو بهترین انیمه های فصل تابستانه. کلأ بهتره انتظار نداشته باشیم که فصل تابستان انیمه ای به خوبی انیمه ی بهاری Koutetsujou no Kabaneri پیدا بشه.
    قبلأ هم گفتم من بیشتر منتظر این انیمه هام:
    Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin
    91Days
    Berserk (اینو هم فعلأ نمیشه قضاوت کرد ولی مشخصه که طراحی کاراکترهاش فوق العاده ست)
    Mob Psycho 100
    Can't find yourself. Lost in your lies

13. 15 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    وقتی ورژن بی کیفیت رو دانلود کنی دیگه فرقی نمیکنه 1080 باشه یا 720 یا ... چون من خودم دو بار از جاهای مختلف دانلودش کردم، یکی از تریلرها کلأ رنگ پریده بود! یکی کاملأ پر رنگ، در کل خیلی فرق داشتن برای همین احساس کردم شما اون ورژن بی کیفیت رو دیدید و قضاوت کردید
    منم منظورم کار با کیفیتش بود پیمان جان ..والا من که از خدام کار خوبی باشه که ما هم از لذت ببریم .... هر چی باشه کاری از استودیوی دارالمجانین .....

15. 15 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

اول از همه به بچه های گل تیم انیمیشن خسته نباشید میگم؛ مهدی، مریم، شهاب و پیمان واقعا خسته نباشید

فصل قبلی که زیاد انیمه های شاخی نداشت ولی انیمه های این فصل چیزای خوبی بنظر میان!
    ReLife مثل اینکه همه ی قسمتاش رو یه دفعه ای پخش کردن! همین الان قسمت اولش رو دیدم و زیاد خوشم نیومد. حالا با یه قسمت که نمیشه نظر داد ولی امیدوارم قسمت های بعدیش بهتر باشه!
    از بین انیمه هایی هم که فصل اولشونه Orange ، Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin ، Mob Psycho 100 ، 91Days ، NEW GAME و Rewrite رو دنبال میکنم.

17. 15 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,035 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

دوستان همگی خسته نباشید
    اول از همه انیمه های ورزشی ... تابستون و ورزش من کلا انیمه های ورزشی رو دوست دارم Battery و مخصوصااااااا Days امیدوارم Battery هم خوب از آب در بیاد
    دیگه Handa-kun رو هم خیلی دوست دارم
    + Orange ، ReLIFE
    و Nejimaki Seirei Senki ( توی تریلر صورتاشون یه مدلی بود )
    Servamp ---> امیدوارم بشه دیدش... Fukigen na Mononokean و
    QUALIDEA CODE ---> آهنگی که توی تریلرش بود رو خیلی دوست داشتم دلیل قانع کننده ای برای دیدنشه
    Taboo Tattoo و قطعا 91Days و Rewrite
    Amaama to Inazuma ----> خیلی دوست دارم ببینم... مخصوصا که صدای کاراکتر نارو (انیمه ی باراکامون) روی دختر کوچولوی داستانه!!!

اولش همیشه لیست ها بلند بالاست ... امیدوارم در آخر فصل به 2 -3 تا ختم نشه

19. 14 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

معرفی انیمه های این فصل واقعاً جامع و خوب بود. دوستان عزیز تیم انیمه خیلی ممنون، خسته نباشید.

از بین انیمه های تابستون اینها به نظرم داستان و تِم خوبی دارن (البته من هیچکدومو با پخش نمیبینم. میذارم تموم شن و بعد اگه امتیازشون قابل قبول بود میگیرم) :

Orange

Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin

Mob Psycho 100

Fukigen na Mononokean

Amaama to Inazuma

Hanada-kun

دوتا انیمه B-Project و Tsukiuta هم هردوشون تو ژانر موسیقین و توسط استدیوهای بزرگی هم ساخته شدن. از اینا هم هرکدوم امتیاز بالاتری داشت میبینم.

پ ن: چقدر انیمه خوب زیاده و وقت کم!!

21. 13 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 8 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین