برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 8 از 8 اولیناولین ... 678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 از مجموع 80
    Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [اختصاصی تیم انیمیشن] معرفی انیمه‌های فصل تابستان 2016 | بحث و تبادل نظر

در نزدیکی فصل تابستان و انیمه های فوق العادش هستیم ... ، انیمه هایی از قبیل D-Gray Man Hollow و سری دوم انیمه Berserk پس از سالها و عناوین بزرگ و جدید پتانسیل دار زیاد ، تابستون شلوغی داریم و همینجا از دوستان خوبم تو تیم انیمیشن sh2012 ، Being Amin ، Peyman_eun و Nora نهایت تشکر رو دارم که تو معرفی انیمه ها به من کمک میکنن

ممکنه بخاطر امتحانات و مشغله های زیاد یکم طول بکشه تا معرفی انیمه ها تموم بشه اما بهتون قول میدم هر چی زودتر بتونیم تمومش میکنیم

* معرفی انیمه ها تموم شد و شما دوستان عزیز میتونید از همین حالا بحث و گفتگو در مورد انیمه های تابستان رو شروع کنید *

بعد از معرفی هر انیمه ، انیمه به یک لیست توی پست اول اضافه میشه که شما با کلیک روی اسم انیمه میتونید به پست ارسالی مربوط بهش رجوع کنید

Farewell

سپاس
    25,320
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

Berserk

قسمت های 3 و 4:
    حاوی اسپویل
    داستان از خطِ سیرش منحرف شده، میخواد به زور عقایدی رو به بیننده تحمیل کنه که همین باعث شده بیش از پیش سقوط کنه (هدفشون چیه دقیقأ؟!)، از این که بگذریم نحوه‌ی روایت داستان به بدترین شکل ممکن ادامه پیدا کرده (با تشکر از کارگردان!) و بیننده متوجه هیچی نمیشه! تقریبأ هیچ کدام از مفاهیم داستان به خوبی به بیننده منتقل نمیشه. جذابیت انیمه همچنان پابرجاست ولی داستان عقبگرد داشته. من نمیفهمم چرا کاراکترها به یکباره فاز عوض میکنند! فارنیز چجور شخصیتیه؟! اصلأ میشه توصیف کرد شخصی که مجازات یک فرد بیگناه رو له شدن زیر چرخ های بزرگ میدونه و از دیدن له شدنش لذت میبره و می‌خندد! (حداقل اینطور شیطانی نخند تا بقیه‌اش رو باور کنیم!)، همین شخص به خدای خودش اعتقاد داره و از اینکه گاتس رو لت و پار کرده، خودش رو شلاق میزنه تا عذاب وجدانش کم بشه تا پیش خدایش شرمسار نباشه و بتونه اون رو درک کنه! اصلأ مگه میشه؟ حتی با امکان این موضوع هم چندان مشکلی ندارم (فرض کنید منطقی باشه)، حالا این شخص متزلزل به عنوان شخصیت منفی داستان معرفی میشه و گاتس که هیچ بویی از انسانیت نبرده با عقاید پوچش به تدریج به عنوان شخصیت مثبت معرفی میشه و بیننده باید با عقاید او هر جور که شده کنار بیاید! یا عقیده اش را می‌پذیرید و داستان دل انگیز! انیمه را ادامه می‌دهید یا اگر نمیتوانید بپذیرید مشکل خودتونه که شروع به دیدن انیمه کردید! الآن دیگه مشکل گرافیک انیمه نیست، حالت سه بعدیش هم داره جا میفته و بسیار جذاب هم هست، در حال حاضر مشکل اصلی نحوه‌ی روایت داستان هست. حدس میزنم بزودی در سایت myanimelist امتیازش از 6.1 هم کمتر بشه. این انیمه کارگردان نداشته باشه بهتر ساخته میشه
    امتیاز من به قسمت 3:
    7
    امتیاز من به قسمت 4:
    6

91Days

قسمت های 2 و 3:
    داستان از تقلید هم گذشته و فقط به یک داستان انتقام گیری تکراری تبدیل شده، اما با وجودی که داستان اصلأ حرفی برای گفتن نداره باید بگم هیجان و جذابیت انیمه بیشتر شده و این هم به این دلیل هست که اکشن انیمه بیشتر شده! به عبارتی همین داستان کلیشه ای و تکراریِ انتقام گیری رو خیلی هیجان انگیز پیش میبره و به بیننده هاش مُسَکن میزنه! داستان انیمه فاقد ایده هست. در قسمت های 2 و 3 روی تعریف شخصیت آنجلو خوب کار شده بود و فضاسازی ها هم خوب بود و کاملأ حال و هوای فیلم پدرخوانده رو برای دوستداران این سری فیلم زنده میکنه.
    امتیاز من به قسمت 2:
    8.1
    امتیاز من به قسمت 3:
    8.3

Can't find yourself. Lost in your lies

3. 15 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

Battery

به نظرم اگه دنبال یک انیمه ورزشی هستین نباید سراغ Battery برین. حس میکنم بیشتر از اینکه روی بیسبال و ورزش تمرکز کنه روی جنبه درام و دوستانه تاکید داره. اینکه وقتی یک نفر یه ورزش رو با عشق انتخاب کنه با کسی که فقط استعداد داره و مثلا دنبال رو کم کنیه خیلی متفاوته. تاکومی یه پرتاب کننده ـست و گو هم یه دریافت کننده و این 2 تا در کنار هم معنا پیدا میکنن. یه جورایی منو یاد هیناتا و کاگیامای انیمه هایکیو میندازه. خلاصه اینکه نباید توقع انیمه ای مثل هایکیو و یا کوروکو رو داشت اما اگه از جنبه درام بهش نگاه کنی، به نظرم انیمه قابل قبولیه.

5. 17 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

Tales of Zestiria the X

قسمت 4:
    این قسمت هم کمی بهتر از قسمت های 2 و 3 بود ولی هنوز انیمه خیز برنداشته و اون اتفاقی که باید بیفته هنوز رخ نداده، این قسمت کاملأ قابل پیش بینی بود. قبلش هم گفتم کاملأ قابل پیش بینی بود که چه کسی پیشوا میشه و این قسمت فاقد غافلگیری بود. کارگردان با این قسمت فقط عطش بیننده رو برطرف میکنه، فقط در حدی که بیننده رو نگه داره. بازم جنگ کوچکی رخ داد اما باید بگم که استثنأ طراحی هیوما (اژدها) اصلأ خوب نبود. انگار کارگردان به ساخت یک انیمه‌ی عادی قناعت کرده و شروعش هم فقط برای فریب مخاطب بوده چون کیفیت کار کاملأ تغییر کرده و داستان هم در این قسمت کمی کند پیش میره، به نظرم معطل کردن بیننده دیگه کافیه، ریتم روایت داستان کمی کند هست، درسته که فضاسازی‌های انیمه لذت بخشه ولی باید فضای انیمه هرچه زودتر تاریک‌تر بشه، اکشن‌ها و خشونت انیمه اصلأ کافی نیست و به نظرم این انیمه بیشتر از 8 قسمت نیاز نداره چون داستان کشش و پیچیدگی لازم رو نداره و قسمت‌های 2 و 3 و 4 زیاد سکانس‌ زاید داشتند، کارگردان بزرگ فکر نمیکنه و انگار نمیخواد زیاد خودش رو به زحمت بیاندازه و یک انیمه‌ی دوست داشتنی و تا حدودی راضی کننده رو تحویل مخاطب میده.

امتیاز به قسمت 4: 8.9

7. 13 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

Tales of Zestiria the X

قسمت 5:
    عالی بود این قسمت، فضاهای این قسمت فوق العاده بود، کلأ مشخص بود که روی این قسمت خیلی کار شده بوده، فضای پایانی این قسمت تاریک‌تر شده بود و هیجان انیمه خیلی بیشتر شده مخصوصأ اینکه نام قسمت بعدی "شروع فاجعه" هست بسیار امیدوارکننده ست. تنها عیب این قسمت نحوه‌ی ارتباط انسان‌ها (آلیشا) با سرافیم ها (لایلا و میکلیو) بود که هیچ منطق و دلیل موجهی نداشت. اما این قسمت جنگ خوبی با هیومای خفاش اتفاق افتاد و کیفیت تصاویر، فضاها و موسیقی بسیار عالی بود.

در این قسمت "سوری" از نظر ظاهری عوض شد و وجناتی درخور مقام پیشوا پیدا کرد. حجم شرارت این قسمت قابل قبول بود نیمه‌ی دوم این قسمت فضای تاریکی داشت، یکی از نکات تحسین برانگیز این انیمه طراحی بسیار خوب پس زمینه ها هست، انیمه داره خوب پیش میره و هر قسمت بهتر و جذاب‌تر از قسمت قبلی هست.

امتیاز به قسمت 5: 9.5

9. 20 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm a fucking loser
    سپاس
    14,002
    از این کاربر 2,237 بار در 167 پست سپاس گزاری شده

کسی اینو نمبینه این فصل 13 قسمت شد که یک قسمت خوب یک قسمت بد داره, خوبیش اینه که همه ی قسمتا توش اشپزی میبینیم و هیجانش خیلی بالاس بدیش ام اینه که خیلی زود باید با دومین انیمه مورد علاقه ام خداحافظی کنم

قستم پنجم بالاخره جنگ میماسا و سوما شروع شد یجورایی مطمئن هستم که سوما میبره ولی نمیدونم نقشش چیه این قسمت با هیجان بالایی تموم شد و بشدت منتظر قسمت بعدی هستم امیدوارم پیش بینیم درست باشه

11. 18 کاربرِ زیر از AMIRREZA RV بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

!!?Tales of Zestiria the X or Tales of Berseria

قسمت 6:
    چه جالب! انگار داشتم یک انیمه‌ی دیگر رو میدیدم! چون انیمه وارد یک داستان موازی با داستان قبلی شده و قطعأ این دو داستان بعدأ به هم پیوند میخورند. به عبارتی همه‌ی کاراکترهای این قسمت جدید بودن و داستان هم کاملأ یه چیز دیگه‌ست. در واقع کلأ جهان انیمه عوض شده، داستان قبلی در مورد افسانه‌ی زیستیریا بود ولی داستان جدید مربوط به افسانه‌ی برسریا (Tales of Berseria) هست و اگر دقت کنید تمام لحظات این قسمت تاریک بود یعنی شرارت این داستان از همون اولش شروع شده و از حال و هوای داستان قبلی فاصله داره. این انیمه جزو معدود انیمه‌های فصل تابستان هست که اگر قسمت اولش رو فاکتور بگیریم روند کاملأ صعودی داشت و هر قسمت بهتر از قسمت قبلی هست. هیجان این قسمت هم خوب بود و راضی بودم. به نظر من این انیمه تنها عیبی که داره داستانش هست و داستانش زیاد جذب کننده و غافلگیرکننده نیست ولی بد هم نیست و در مجموع داستانش هم راضی‌کننده ست، همچنین کارگردانی خوبی داره، گرافیکش که گل کاشته و موسیقی و طراحی کاراکترهاش هم عالیه فقط مشکل داستانه! داستانش زیاد جذب کننده نیست ولی بیننده رو پس نمیزنه و البته ایده‌ی پرداختن به دو داستان متفاوت و پیوند دادنشون بسیار جالب هست (به قول انگلیسی‌زبان‌ها این دو داستان Cross Over خواهند شد).
    نمیدونم شما هم مثل من فکر میکنید یا نه ولی به نظر من مهمترین ویژگی یک انیمه داستان و نحوه‌ی روایتش هست، من میتونم حتی یک انیمه با گرافیک افتضاح رو تحمل کنم به شرطی که داستان خوبی داشته باشه، ولی اگر یک انیمه تمام ویژگی‌های فنی‌اش از جمله گرافیک و شخصیت پردازی و ... خوب باشه ولی داستان جذابی نداشته باشه اصلأ خوشم نمیاد.

امتیاز به قسمت 6: 9.6

13. 16 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

ReLife

قسمــت 1

من تازه شروع کردم به دیدن این انیمه و باید بگم قسمتو اول رو که خیلی دوست داشتم! مخصوصا حالت های مختلف صورت آراتا خیلی عالی بود!! کاراکترهای انیمه رو هم دوست داشتم هر چند خیلی کوتاه و مختصر با هر کدوم آشنا شدم ولی به دلم نشستن. تیکه پیدا کردن سیگار توی کیف آراتا خیلی خنده دار بود؛ مخصوصا اونجا که گفت از روی عادته فعلا باید انیمه رو ادامه بدم و امیدوارم تا آخر سرگرم کننده باشه.

قسمت سیگارش واقعا عالی بود

خوشحالی برای اینکه میتونه بدون هیچ مشکلی با دخترای دبیرستانی قرار بزاره

+

چند تا شات دیگه از این قسمت
    مشاهده محتوا اسپویلر

15. 16 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

Tales of Zestiria the X - Tales of Berseria

قسمت 7:

و بالاخره یک قسمت شاهکار، هم داستان جالب بود هم این قسمت آخرِ هیجان بود، بی‌شک تا به حال قسمت 7 بهترین قسمت این انیمه بوده و از جنبه‌های بسیار زیادی تحسین برانگیز بود. در این قسمت بخش‌های سه بعدی عالی بود، طراحی‌ اژدها بسیار حرفه ای و حتی بهتر از بسیاری از انیمیشن‌های سه بعدی بود. گرافیک و موسیقی این قسمت غوغا میکنه و فضای تاریک و شرارت‌باری!! رو شاهد بودیم.

از این قسمت بسیار لذت بردم چون حتی روی شخصیت‌پردازی کاراکترهای جدید هم خیلی کار شده بود و در کل نقصی در این قسمت ندیدم. به‌شخصه دوست دارم انیمه توی فضای افسانه‌ی برسریا بیشتر بمونه و اگر کراس‌اوری هم رخ میده کاراکترهای زیستیریا رو وارد فضای برسریا کنه!

امتیاز به قسمت 7: 10/10

17. 13 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

ReArslan Senki: Fuujin Ranbu

" یه فصل مقدمه ؟؟؟؟؟"

در کمال تعجب و شگفتی این انیمه این فصل 8 قسمت بود و قطعا همه میدونستن که ادامش به فصل بعد موکول میشه. ولی نه دیگه این همه مقدمه چینی ، چیزی به شخصیت ها اضافه نشد. ارسلان هنوز همون شخصیت منفعل بی تاثیر موند. دیگه از نبردهای لحظه آخری داریون و نقشه های بکر جنگی نارسس که انیمه رو در فصل قبل به خوبی سرپا نگه داشته بود، تو این فصل چندان خبری هم نبود. تیکه کلام ها و حرف های شخصیت های جانبی هم نبود. کلا از دیدن 8 قسمتش لذتی نبردم. فصل قبل به خصوص در قسمت های اولیه انیمه واقعا جذاب بود. ولی این فصل کلا داستان حالت انیمه های چند صد قسمتی بلند رو داشت که 10 قسمت زمینه چینی میکنن برای شخصیت ها. جالب اینجاست که چیزی به 25 قسمت اول اضافه نکرده بود. دیگه خبری از غرور سربازهای پارس هم نبود. نمیدونم فصل بعدیش تایید شده یا نه ؟ اگه تایید شده باشه امیدوارم به سر داستان اصلی . این که ارسلان بالاخره چه جوری ولیعهد شده؟ و سوالاتی از این قبیل که تو ده قسمت اول انیمه ایجاد شد و هیچ پاسخی هم بهش داده نشد....امیدوارم فصل بعدش کاری داشته باشه که حداقل ما ایرانی ها رو سر ذوق بیاره .... شخصیت ارسلانم یه تکونی بخوره. به نظرم اون منفعل ترین شاهزاده ی قهرمانی که تا به حال بوده و همش داره گریه و زاری میکنه ....

19. 11 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

91 Days ِ

وقتی که انیمه های پاییز دارن شروع میشن بهترین موقع است برای این که انیمه هایی تابستون رو که تموم شدن و کارهای خوب و بدشون معرفی شده رو دید چند تا قسمت اول این انیمه رو با پخش دیدم و بعد چند قسمت اخر رو هم پشت سر هم . از حیث واقع گرایی و دخالت نکردن تخیل کاری بود که میشد با Monster مقایسه بشه. هر چند خیلی تو دنیای پدرخوانده ها بود. ولی، قیاس کردنش با اون ها اصلا درست نیست. انیمه ای تماما در مورد انتقام و دنیای مافیاها. انیمه ها معمولا دنیای فرار از واقعیت هستند . اما، انیمه های مثل این انیمه و Monster نشون میدن که اگه بخواد انیمه ای در مورد دنیای واقعی ساخته بشه میشه میتونه حتی از سریال های غیر انیمه و انمیشن هم بهتر باشن. تو چند قسمت آخر احساس نمیشه که داریم انیمه میبینیم نه فقط به خاطر کیفیت بالای گرافیکی کار، به خاطر این با کارکترهایی همراه میشیم که جذاب و حس خشونت درونی اون ها رو میفهمیم. پایان بندی انیمه نسبت به تمام انیمه هایی که امسال دیدم کاملا موفق و رضایت بخش و به نظرم مثبت ترین نکته انیمه بود. جذاب و شایدم تا حدی باز (البته به نظرم کاملا اتفاق آخر قابل پیش بینی بود...چون دنیای مافیا رحمی نداره و نشون ندانش هم اون رو پایان باز نمیکنه) به هر حال تویه امسال با توجه به اینکه هر چی انیمه دیدم یه جورایی رفت واسه فصل دوم این یکی از همه بیشتر منو راضی کرد. هر چند اواسطش گاهی خسته کننده هم میشد. ولی از کارهایی که میشه دید و از کیفیت کارها و داستان و شخصیت پردازی واقع گرا کار لذت برد.

کل انیمه : 8.5/10

21. 11 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 8 از 8 اولیناولین ... 678