برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت چه نمره ای می دهید ؟

رأی دهندگان
150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

2 1.33%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

1 0.67%
  • 5

7 4.67%
  • 6

6 4.00%
  • 7

22 14.67%
  • 8

54 36.00%
  • 9

38 25.33%
  • 10

20 13.33%
صفحه 5 از 12 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 113
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هفتم

Season 6, Episode 7, The Broken Man
    فصل ششم, قسمت هفتم, مرد شکسته شده

خلاصه داستان اين قسمت : اسپرو اعظم به دنبال هدف دیگری است. جیمی با یک قهرمان روبرو می‌شود. آریا نقشه‌ای می‌کشد. به شمال یادآوری می‌شود.

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی

سپاس
    387
    از این کاربر 830 بار در 135 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هفتم

قسمت 7

نمره : 9

این قسمت با بازیگر محبوب من در سریال ددوود (همون سنجن بود فکر کنم اسمش که همش میگفت کاکساکر) شروع شد و با اون هم تموم شد! شخصیتی که نجات دهنده سگ بود (سوپرایز شروع قسمت)،یه سپتا باحال...دیالوگ های خوبی میگفت راجع به خدایان و هنچنین تاثیرش رو سگ را بعدا خواهیم دید....مارجری هم مشخص شد نقش بازی میکنه (منظورشو از اون نوشته نفهمیدم...ناخدا گاه یاد این افتادم که توی راهروها ماده اتیش سبز وجود داره و به طور اتفاقی یاد رویای کالیسی اقتادم که دیده بود سالن قصر پادشاه نابود شده و پر از برف شده) حرف های مادربزرگه به سرسی هم دوست داشتم........

نمای زیبایی از سرزمین خرس ها دیدیم...62 سرباز زحمت کشیدن محبت کردن!!دیالوگ های وحشی ها هم در مورد جان (او برای ما جانشو داده) عالی بود..اقای غول هم لطف کردن یه کلمه حرف زدن (اسنو) ..خلاصه که سانسا کماکان تو مخ هست.نفهمیدم به کی نامه نوشت و چی نوشت!! امیدوارم کسی فهمیده بگه ماهم بفهمیم..

مذاکره جیمی با بلک فیش ؛ و همچنین کل سکانس های مربوط به اون را دوست داشتم...یه نمای عالی هم از قلعه نشون داد عالی بود....من جای بلک فیش بودم از جیمی تقاضای نیرو میکردم واسه کمک به جان اسنو..البته معلوم نیست پیک سانسا رسیده بهش یا نه..شاید هنوز خبر نداره از لشکرکشی سانسا و جان!!

و اما مهمترین قسمت هم مربوط به چاقو خوردن آریا بود...قسمت پیش گفتم خدا کنه تقاص پس نده که داد!! چقدر احمقانه هم تقاص داد..بابا تو چرا تو شهر میچرخی..کشیتیتم که جور شد دیگه منظره دیدنت چی بود؟؟؟امیدوارم زنده بمونه خیلی دوسش داریم ولی بعیده!!! در ضمن قرار بود مرگش سریع باشه طبق قولی که به هاگار چاقار!!! داده بود ولی نامرد کلی چاقو زد و زجر کش خواست بکنه!!

به طور کلی این قسمت از قسمت قبلی بهتر بود به نظرم و ارامش قبل از طوفان 3 قسمت پایانی هست....دوست داشتم برن را ببینیم اما این قسمت فعلا نشونش نداد...خوب شد کالیسی هم ندیدیم ..همش این فصل شعار داده!!! سریال لز نداشت که گریجوری ها لطف کردن یه صحنه لزم دیدیم!! ولی در کل از این گریجوری ها خیلی بدم میاد.....امیدارم آریا نمیره..و برن بالاخره برج شادی رو بره بالا ببینه و در آخر جنگ شمال هم برنده اش استارک ها باشن نه رمزی و دارو دستش...
    زمستون هم سال دیگه میاد!!فصل 7 و احتمالا دیوار خراب شه و کالیسی هم برسه وستروس بالاخره!!بعیده به این فصل برسه
    www.facebook.com/serial.arzan

3. 4 کاربرِ زیر از mahan birabt بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Coming!!!
    سپاس
    193
    از این کاربر 412 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Jon Stark نمایش پست ها
    من واقعا بعضی از دوستان رو درک نمیکنم ...

شما از یک سریال چه خواسته هایی داری ؟ چی میخواید ؟

این که تو هر قسمت یکی کشته نمیشه و جنگی صورت نمیگیره به این معنی هست که سریاله بدی هست ؟
    اصلا همچین سریالی داریم که تو هر قسمت جنگی صورت بگیره ؟ اتفاق مهمی بیوفته ؟ خونی ریخته بشه ؟
    همچین چیزی اگر بخواد هم نمیتونه صورت بگیره

سریال به این عظمت , با این همه شخصیت مهم , خاندان های زیاد که هر کدوم برای خودشون داستانی دارند رو که نمیشه تو هر قسمت یکیشون رو نفله کرد
    به نظر من این فصل یکی از بهترین فصل هایی بود که دیدم .

شما همین والکینگ دد رو ببین , سریالی که هر فصلش 16 قسمته کلا چند تا صجنه ی درگیری و حمله مرده ها درش هست ؟
    درسته , خیلی کم .... بیشتر همه در حال حرکت هستند ..... ولی با این حال یکی از بهترین هاست . شما جای طرفداراش باشی چی میگی ؟!!!

در کل من از دیدن هر قسمت از این سریال لذت میبرم ... امیدوارم شما هم لذت ببرید
    .
    .
    راستی دلم شوره اون یه نفری رو میزنه که میومد 1 میداد و میرفت ... خبری ازش نیست , هنوز نیومده 1 بده , نکنه بلایی سرش اومده باشه . خخخخ
    دوست عزیز این فصل این طور شده چون داستان دیگه پخته شده و تقریبا همه میدونن نبرد حرامزاده ها در پیشه ....کبنگزلندینگ و خط اریا رو
    وچون اینا رو انتظار میکشن حوصله اضافجات رو ندارن ...مثلا همین لیانا اگر سکانسش تو فصل 2 بود الان وضعیتی بود ولی....

کلا هم حق دارن به نظرم هم نه یک جوری خاص شده

Winter Is Coming

5. 5 کاربرِ زیر از iran9win بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    714
    از این کاربر 686 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

من اول میخواستم به این اپیزود 9 بدم ولی دیدم خیلی از کاربرا از افت سریال صحبت کردن و فقط بخاطر لج اونا هم که شده 10 دادم
    قرار نیست که هر قسمت سریال جنگ و کشت و کشتار باشه - از دیدن سریال در زمان حال لذت ببرین و براساس تئوری ها و فانتزی های خودتون سریال رو نسنجین.
    در مورد نامه ی سانسا من دوتا تئوری دارم.
    1 - نامه ی سانسا برای استنیس بوده باشه - برین از تارث به نظرم استنیس رو نکشته و یه سری قول وقرار بینشون رد وبدل شده باشه - توی قسمت اول که برین سانسا رو نجات داد تا موقعی که به دیوار برسن هیچ مکالمه ای از اونا پخش نشد . من احتمال میدم که برین به سانسا گفته باشه که با استنیس قول و قراری گذاشته و نباید به افراد دیوار گفته بشه که استنیس زنده است . و اون نامه رو هم برای استنیس نوشته سانسا.

2 - نامه سانسا برای جزایر آهن بوده باشه - احتمال میدم که نامه رو برای تیون بفرسته تا افراد خاندانش رو برای کمک به گرفتن وینترفل بیاره به جنگ - و از اونجایی که تیون اونجا نیست - نامه به دست عموش میرسه (احتمالا عموش هم تا الان فهمیده که یارا و تیون دارن به سمت دنریس میرن ) و میاد و به جان و سانسا کمک میکنه !

اینا تئوری های شخصی منه و اگر هم این اتفاقا نیافتاد دلیلی نمیبینم که بخوام به سریال 7یا پایین تر بدم - خود کارگردان ها مارو بهتر سورپرایز میکنن.

7. 13 کاربرِ زیر از Star of GT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,916
    از این کاربر 9,843 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط yaldakh نمایش پست ها
    یکی چیزی برام باعث تعجبه
    چطور استنیس سریال اینقد طرفدار داره!!!استنیس کتابو نمیگم چون اونجا عظمت بیشتری داره و من خودم طرفدارشم
    ولی تو سریال خیلی خوار و ذلیل بود بعضی جاها
    دخترشم که به آتش کشید
    فرزندکشی به خاطر سلطنت میخوام صد سال سیاه نباشه
    دوست عزیز انسان جایزالخطاس و این داستان شامل همه میشه قطعا استنیس هم مبرا نیس اما اگه قرار بر بازگشتش باشه شاید با استنیس جدیدی روبرو بشیم ک اشتباهات گذشته رو تکرار نکنه با توجه ب اینکه HBO میخواد سروته Show رو ب هم بیاره دیگه فرصت اشتباه کردن نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Star of GT نمایش پست ها
    من اول میخواستم به این اپیزود 9 بدم ولی دیدم خیلی از کاربرا از افت سریال صحبت کردن و فقط بخاطر لج اونا هم که شده 10 دادم
    قرار نیست که هر قسمت سریال جنگ و کشت و کشتار باشه - از دیدن سریال در زمان حال لذت ببرین و براساس تئوری ها و فانتزی های خودتون سریال رو نسنجین.
    در مورد نامه ی سانسا من دوتا تئوری دارم.
    1 - نامه ی سانسا برای استنیس بوده باشه - برین از تارث به نظرم استنیس رو نکشته و یه سری قول وقرار بینشون رد وبدل شده باشه - توی قسمت اول که برین سانسا رو نجات داد تا موقعی که به دیوار برسن هیچ مکالمه ای از اونا پخش نشد . من احتمال میدم که برین به سانسا گفته باشه که با استنیس قول و قراری گذاشته و نباید به افراد دیوار گفته بشه که استنیس زنده است . و اون نامه رو هم برای استنیس نوشته سانسا.
    تئوری جالبیه خوشم اومد.
    احتمال معامله بین برین و استنیس خیلی زیاد هست و بنظرم تنها دلیل منطقی برای زنده بودن استنیس میتونه باشه هرچند تجربه نشون داده نباید منطقی ب این Show نگاه کرد...

I'm Justice

9. 8 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    332
    از این کاربر 309 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

یه سوالی که برای من پیش اومده اینه که ،مگه خاندان تالی جزو هفت خاندان اصلی پادشاهی نبودن پس چطور شد که یک دفعه اینقدر خوار و ذلیل شدن وحتی نیرو ندارن از سرزمین خودشون دفاع کنند. بعد هم مگه ادمور تالی وارث ریورران و خاندان تالی نیست پس چطور اینقدر راحت اسیر یکی از خاندانهای پرچمدار یعنی فری ها شده ؛علی القاعده بایستی خاندانهای اصلی نیروی نظامی شون چند برابر پرچمدارها باشه پس چطور اینها ملک آبا و اجدادی شون افتاده دست فری ها . ضمنا تا اونجا که یادمه پس از کشته شدن راب استارک کسی به ریورران حمله نکرد و هرچه بود فقط یک سری تاخت و تازهای کوچک بود که توسط مانتین انجام می شد.
    اگه خاندانهای اصلی به همین راحتی قلع و قمع می شن پس چرا تا حالا لنیسترها بعد از اون همه جنگ از چند جبهه هنوز هم سرحال هستن و کلی تیرو دارن ولی استارکها و تولی ها به فلاکت افتادن و سرزمینشون توسط پرچمدارها از چنگشون در آمده ؟
    اگه کسی می دونه لطفا پاسخ سوالات را بدین.

سپاس
    3
    از این کاربر 109 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mkarimifard77 نمایش پست ها
    یه سوالی که برای من پیش اومده اینه که ،مگه خاندان تالی جزو هفت خاندان اصلی پادشاهی نبودن پس چطور شد که یک دفعه اینقدر خوار و ذلیل شدن وحتی نیرو ندارن از سرزمین خودشون دفاع کنند. بعد هم مگه ادمور تالی وارث ریورران و خاندان تالی نیست پس چطور اینقدر راحت اسیر یکی از خاندانهای پرچمدار یعنی فری ها شده ؛علی القاعده بایستی خاندانهای اصلی نیروی نظامی شون چند برابر پرچمدارها باشه پس چطور اینها ملک آبا و اجدادی شون افتاده دست فری ها . ضمنا تا اونجا که یادمه پس از کشته شدن راب استارک کسی به ریورران حمله نکرد و هرچه بود فقط یک سری تاخت و تازهای کوچک بود که توسط مانتین انجام می شد.
    اگه خاندانهای اصلی به همین راحتی قلع و قمع می شن پس چرا تا حالا لنیسترها بعد از اون همه جنگ از چند جبهه هنوز هم سرحال هستن و کلی تیرو دارن ولی استارکها و تولی ها به فلاکت افتادن و سرزمینشون توسط پرچمدارها از چنگشون در آمده ؟
    اگه کسی می دونه لطفا پاسخ سوالات را بدین.

خوب معلومه دیگه بیشتر نیروهای تالی توو عروسی خونین کشته شدن بیشتر که چه عرض کنم همشون بلک فیش هم که از روی شانس فرار کرد لرد ادمیور هم توو عروسی خونین زندانی شد جافری هم فری ها رو لرد ریوران اعلام کرد دوست عزیز مث اینکه فصل های قبل رو ندیدی ها

12. 6 کاربرِ زیر از shahramz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Come And See
    سپاس
    895
    از این کاربر 841 بار در 95 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط new_sense نمایش پست ها
    ولی بیاید یه تخیل دیگه بکنیم فکر کنید توی این بین وسط جنگ جان اسنو با رمزی که ارتش پر قدرتی هم داره سر و کله یه نقر پیدا شه به نام استنیس باراتیون ؛ و اینجاست که استنیس از پشت سر و یه جورایی به جان اسنو کمک کنه و شمال پس بگیره ؛ مطمنا جان اسنو و تمامی خاندان شمال میان زیر پرچم استنیس و اینجاست که دنریس از راه برسه و جنگ سر تخت پادشاهی استنیس باشه و دنریس ؛ و تقابل بین استنیس و دنریس چه دیدنی هست این وضع ؛ و حالا استنیس باراتیون ؛ دنریس تارگرین و نایت کینگ و کلاغ سه چشم
    عالی بود این تخیلت
    واقعا منطقیم هستش الاان دنریس باهزاران کشتی و 3تا اژدها و ارتش دوتراکیو ارتش آنسالید و شاید هزاران برده ی آزاد شده میخواد به پایتخت حمله کنه،ولی به چه کسی؟؟؟
    مذهبیون مگه چقدر قدرت دارن؟؟؟لنیسترهای تضعیف شده مگه چقدر قدرت دارن؟؟؟
    واقعا جنگ قشنگی نخواهد شد چون ترازوی قدرت ها درست نیست و قابل پیش بینی...
    اینجا 2 تا اتفاق انتظار میره،اول اینکه فرضیه های دوست خوبمون درستن و استنیسم به قدرت خواهی برمیخیزه و دوم اینکه جنگ دنریس با شاه شب خواهد بود و اصلا به کینگز لندینگ کشیده نمیشه...

14. 2 کاربرِ زیر از farzinawsome12 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    332
    از این کاربر 309 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramz نمایش پست ها
    خوب معلومه دیگه بیشتر نیروهای تالی توو عروسی خونین کشته شدن بیشتر که چه عرض کنم همشون بلک فیش هم که از روی شانس فرار کرد لرد ادمیور هم توو عروسی خونین زندانی شد جافری هم فری ها رو لرد ریوران اعلام کرد دوست عزیز مث اینکه فصل های قبل رو ندیدی ها
    چرا اتفاقا فصلهای قبلی را کامل دیدم و حتی بعضی قسمتها را چند بار دیدم . پنج جلد از کتابها را هم خوندم. شما نکته سوال من رو نگرفتی !!
    منظورم این بود که موضوع نابود شدن تولی ها که جزو خاندانهای قدیمی وستروس هستند ؛ اون هم به این سادگی یه مقدار غیرمنطقی بنظر می رسه . ضمن اینکه توی عروسی خون راب استارک کمتر از نیمی از نیروهاش را به همراه داشت یعنی کمتر از ده هزار نفر که طبیعتا اکثر اونها هم از شمال آورده بود. یعنی تمام نیرویی که تولی ها توی اونجا داشتن بهزحمت به دو سه هزار نفر می رسید. خوب در شرایطی که خاندان پرچمداری مثل بولتون ها این همه نیرو در جنگ با استنیس داشتن چطور میشه که یکی از هفت اقلیم فقط چند هزار نفر ناقابل نیرو داشته باشه ؟
    ضمن اینکه توی عروسی خون هم حداقل در سریال ما ندیدیم که بیشتر از چند صد نفر کشته بشن.پس سوال من سرجاش هست که ارتش تولی ها کجاست ؟

16. 2 کاربرِ زیر از mkarimifard77 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    730
    از این کاربر 1,017 بار در 163 پست سپاس گزاری شده

دوست گرام،من هم صددرصدموافق نظر شما هستم . این سیزن تا اینجا جدا"جفنگ بود ( البته این نظرشخصی منه).

18. کاربر زیر از FARID_S بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    3
    از این کاربر 67 بار در 12 پست سپاس گزاری شده

جاکن هاکار یا آریا استارک؟

Untitled.jpg

دیدیم که آریا استارک از بچه سر راهی چاقو خورد یه دلیل هست که آیا آریا بوده یا چهره آریا (جاکن هاکار)؟

آریا تقریبا راه رفتنش عوض شده بود سوزن یا همون شمشیرش باهاش نبود!

پولی نداشت و شخصیتش بهش اجازه دزدی نمیداد!

جاکن هاکار به بچه سر راهی سپرد که آریا رو اذیت نکند و با مرگی آرام او را بکشد ولی بچه سر راهی به حرف هاکار گوش نکرد!

آیا کشتن زن در تئاتر و کشتن آریا فقط امتحان کردن آریا و بچه سر راهی بوده؟

با این که قسمت بعد به اسم no one هست پس باید قسمت بعد شاهد هیچکس شدن آریا باشیم!

20. 6 کاربرِ زیر از rrio8 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 12 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین