برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 17
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | پیشبینی اپیزود بعدی | فصل ششم ، قسمت هشتم

Game Of Thrones , S06 E08 , No One
    پیش بینی قسمت هشتم از فصل ششم

»» آنچه در اپیزود قبل گذشت:(این مطلب حاوی اسپویلر از قسمت هفتم فصل ششم است)
    سندور کلگان (The Hound) زنده است و توسط یک سپتون و پیروانش نجات پیدا کرده است. در مقر پادشاهی، پس از رویارویی تایرل‌ها با اسپرو اعظم، اولنا تایرل مجبور است به های‌گاردن بازگردد اما مارجری به او نوشته‌ای می‌دهد که نشان از این دارد که او همچنان به خاندان تایرل وفادار است. با وجود اینکه جان، سانسا و سر داووس وحشی‌ها و خاندان مورمونت را به سپاه خود اضافه می‌کنند اما هنوز سپاه استواری ایجاد نکرده‌اند. سانسا که نامید شده نامه‌ای برای درخواست کمک می‌نویسد. جیمی همراه با بران به ریورران می‌رسد و با بلک‌فیش مذاکره می‌کند، مذاکره‌ای که ناموفق است. در براووس، آریا بدنبال سفر به وستروس است که ویف به او حمله می‌کند. آریا درحالیکه بشدت زخمی شده با پریدن درون کانال آب فرار می‌کند. برادران بدون پرچم به سپتون و پیروانش حمله می‌کنند و همه گروه را می‌کشند و حالا سندور کلگان بدنبال انتقام است.

»» خلاصه داستان قسمت هشتم:
    درحالیکه جیمی انتخاب‌هایش را می‌سنجد، سرسی به درخواستی پاسخ می‌دهد. نقشه تیریون به بار می‌نشیند. آریا با آزمایشی جدید روبرو می‌شود.

پروموی قسمت هشتم:

»» شما چی پیش بینی می کنید !؟

2. 17 کاربرِ زیر از mr67 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    136
    از این کاربر 527 بار در 79 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | پیشبینی اپیزود بعدی | فصل ششم ، قسمت هشتم

فکر کنم مشکل جدی تو پایتخت به وجود میاد و سرسی گرفتار میشه و جیمی محاصره رو ول میکنه میره سمت پایتخت.

اما با توجه به اسم اپیزود معلومه در مورد آریاس فکر کنم آریا نتونه جون سالم به در ببره

White Wolf

The King In The North

4. 7 کاربرِ زیر از chanter بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Come And See
    سپاس
    895
    از این کاربر 841 بار در 95 پست سپاس گزاری شده

قسمت بعدی مانتین حال چندتا از افراد های اسپارورو میگیره،تو پرومو دیده شدسرسی همراه مانتین وارد بارانداز پادشاه شد و جمعیت زیادی توش پراکنده بود شاید محاکمه برگزار شه...
    بران،پادریک رو گروگان میگیره و شاید برین از تارث رو مجبور به کاری کنه،فکر میکنم بلک فیش قسمت بعدی حذف میشه توسط جیمی
    آریا تعقیب و گریزشو دیدیم ولی واقعا سخته پیش بینی اینکه چی میشه،no one هم میتونه به این اشاره داشته باشه که آریا میمیره و هیچکس میشه و هم اینکه دختره رو میکشه و با گرفتن چهرش تبدیل به no one میشه...
    به هرحال بعید میدونم که از براووس خارج شه یا میمیره و یا چهره دخترو میگیره و تبدیل به no one میشه

6. 5 کاربرِ زیر از farzinawsome12 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    332
    از این کاربر 309 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

اون جوری که توی پرومو دیده شد ، بنظرم اتفاق خیلی بدی برای بلک فیش و سربازاش می افته چون برین با یه حالت بهت زدگی و ناراحتی و البته باعجله سوار قایق بود و داشت فرار می کرد. من احتمال میدم که بلک فیش برای کمک به سانسا از قلعه خارج می شه و قلعه را تسلیم جیمی می کنه ولی فری ها برخلاف تعهدی که جیمی داده ؛ بیرون قلعه به بلک فیش حمله می کنن و همشونو قتل عام می کنن.
    درمورد آریا هم بنظرم اینجور که بر می اومد میره سراغ اون دختره و ظاهرا در حال تعقیب و گریز بودن. اون صحنه ای که نشون میده یه نفر از روی بلندی می پره بنظرم آریا باشهو درنهایت کلک دختر عقده ای را توی قسمت بعدی می کنه.
    سانسا هم بنظرم برای بیلیش نامه نوشته ؛ بیلیش احتمالا وقتی به جنگ میرسه که نبرد مغلوبه شده و فکر کنم بزنه هر دو دسته را تار و مار کنه تا بتونه صاحب وینترفل بشه و یا زمانیکه رمزی برای جنگ خارج شده ، بیلیش بیاد و بدون خونریزی وینترفل را صاحب بشه . به هر حال یقین دارم که بیلیش توی جنگ شمال یک نقش مهم را ایفا میکنه.

8. 3 کاربرِ زیر از mkarimifard77 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    387
    از این کاربر 830 بار در 135 پست سپاس گزاری شده

من پرومو رو ندیدم ولی حدسم اینه بلک فیش با دیدن فرستاده سانسا متوجه لشگرکشی جان و سانسا میشه و به اونها میپیونده...احتمالا گریجوریهاهم به مرین برسن (شاید قسمت بعد) بقیشم عمرا نشه پیش بینی کرد!!!!اما دوست دارم ببینم آریا چی میشه....امیدوارم نمیره فقط
    www.facebook.com/serial.arzan

10. 5 کاربرِ زیر از mahan birabt بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    86
    از این کاربر 829 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

پیش بینی برای گات بین ها خیلی سخت شده و فقط و فقط از روی پرومو یک چیزهایی دست آدم میاد اما بازم این سازندهان که یک قدم جلوترن
    اول از همه از mr67 عزیز تشکر می کنم که هر هفته با داغ شدن فصل 6 این تاپیک رو زودتر در اختیار ما می گذارن
    و بعد از اون هم از دوستان خواهش می کنم اگر پیش بینی دارن تو این تاپیک اگر اسپویلی دارن تو تاپیک خودش بیان کنن، تمام بحث و گفتگوها تو تاپیک بحث اپیزودیک هست که اونجا هم اسپویل انجام میشه هم پیش بینی و ...

در مورد اپیزود No One پیش بینی خیلی سخته اما خوب گات بین ها با پیش بینی های دیوانه وارشون مشهور هستن
    یه اتفاق خیلی خوب توی این اپیزود رخ میده و اون هم برگشتن تیریون عزیز هست
    به نظر من کشتن تایوین و اجبار برای ترک کینگز لندینگ اشتباه فاحشی بود از مارتین ولی امیدوارم در این اپیزود و اپیزودهای بعدی تیریون نازنین رو ببینیم
    با توجه به اینکه عوامل سریال بعد از اسپویل وحشتناکی که صورت گرفت از نام اپیزود های دیگه و همچنین خلاصه داستانشون خودداری می کنن معلوم نیست چجوری میشه داستان
    اما طبق نام داستان، پرومو و همچنین خلاصه من انتظار یک خیانت و چند قتل رو دارم.
    به ترتیب توضیح میدم
    طبق خلاصه: <<درحالیکه جیمی انتخاب‌هایش را می‌سنجد، سرسی به درخواستی پاسخ می‌دهد. نقشه تیریون به بار می‌نشیند. آریا با آزمایشی جدید روبرو می‌شود.>>
    1-درحالیکه جیمی انتخاب‌هایش را می‌سنجد:

جیمی توسط برین که به بلک فیش گفته سانسا کجاست چند پیشنهاد میده و بلک فیش هم تحویل دادن ریوران رو به در حصر بودن تا 2 سال ترجیه میده اما خاندان غاصب فری مثل عروسی خونی خون بپا میکنن

2-سرسی به درخواستی پاسخ می‌دهد:

تکلیف سرسی هم مشخص میشه که چه حکمی در انتظارش هست، و چندتا از این سپت کوچولوها توسط کوه له میشن

3-نقشه تیریون به بار می‌نشیند:

تیریون با بانوی سرخ کیناوارا دوباره دیدار میکنه و اون نقشه هایی که در سر داشته برای آرامش میرین به بار میشینه اما من منتظر تقابل دوباره واریس با کیناوارا هستم
    البته نقشه تیریون در رابطه با اژدها ها که آزاد کرده فکر میکنم منظور HBO بوده

4-آریا با آزمایشی جدید روبرو می‌شود:

در مورد آریا هم فکر می کنم نبردش رو با وایف پیروز بشه و بتونه یه تکونی به خودش بده.

---

به غیر از اینها جان و سانسا هم به وینترفیل نزدیک میشن و خط و نشان کوچکی برای رمزی میکشن
    و همچنین هاند هم یه چند نفری رو میکشه و شاید بمب این اپیزود و شاید کل فصل یعنی بانوی سنگدل توی این اپیزود بترکه

12. 7 کاربرِ زیر از Sir Nikk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

به نظر منم بلک فیش بعد از اینکه ریوران رو تسلیم میکنه توسط فری های بی شرف کشته میشه. بعدش برین از جیمی میخواد به سوگندش عمل کنه و سانسا کمک کنه. جیمی هم همراه برن به طرف شمال میره
    هر چند معمولا پیشبینی ها اشتباه از آب درمیاد. ولی باز هم همه لذت GOT به پیش بینی ها و تیوری سازیهاش هست

14. 2 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    387
    از این کاربر 830 بار در 135 پست سپاس گزاری شده

بانوی سنگدل خود مارتین گفته از سریال حذف شده...یعنی رکب زده؟؟
    www.facebook.com/serial.arzan

16. 4 کاربرِ زیر از mahan birabt بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

ینی بازم میخواد پیچیده شه ینی؟ کلا اولای سریال هیجان فوق العاده بیشتری رو نسبت به دو قسمت قبل داشتن که فکر کنم آرامش قبل از طوفان باشه و با توجه با حرف جرج مارتین که گفت این فصل همش دردناکه فکر کنم این اپیزود یه حذف کاراکتر داشته باشیم..

18. 7 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

یعنی فقط منتظرم مانتین بریزه تو دارودسته های اسپارو دهنشونو سرویس کنه.
    احتمالا بلک فیش قلعه تسلیم کنه و ب سانسا بپیونده.
    و شاید فرجی بشه ادامه برج شادی ببینیم.

I'm Justice

20. 4 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین