برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 17
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Roast | این بار Rob Lowe کباب می شود !

Comedy Central اعلام کرد که این بار Rob Lowe قرار است کباب شود .

شبکه در روز پنج شنبه 10 جون اعلام کردکه Rob Lowe موضوع برنامه ی امسال Comedy Central roast خواهد بود . Comedy Central Roast of Rob Lowe اواخر سال 2016 در لوس آنجلس فیلمبرداری می شود . و تاریخ دقیقی برای پخش و یا حتی فیلمبرداری مشخص نشده است .

Kent Alterman رئیس شبکه ی کمدی سنترال گفته : " راب لو خوشگله ، با استعداده ، موفقه و خوشگله ! اون باید کباب بشه . "

لو اخیرا در سریال کمدی شبکه ی فاکس The Grinder همراه با Fred Savage بازی کرد . سریالی که علی رقم نقد های مثبتش ریت خوبی نگرفت و پس از تنها یک فصل کنسل شد .

لو گفت :
    چقد خوبه که یه بار دیگه پا جای پای جاستین بیبر بزارم . من مشتاقانه منتظر یه شب پر از جک های خنده دارم که از جک های کباب کردن جیمز فرانکو بازیافت شده باشن . (دعا می کنه که خیلی بهش سخت نگیرن با اشاره با کباب کردن جیمز فرانکو که خیلی کباب هم نشد ) من دوست دارم قدردانی مو به اون اعضای خانوادم که فوت کردن نشون بدم و به این ترتیب لازم نیست تحمل کنن چیزی رو که بهم قول دادن یه شب ویژه باشه .
    هنوز نام شرکت کنندگان در روست راب لو مشخص نشده است . روست های اخیر سعی خود را در کباب کردن Bieberو Francoو Roseanne Barrو Charlie Sheen و Donald Trump کردند . همچنین شرکت کنندگان در روست ال قبل جاستین بیبر Hannibal Buressو Jeff Rossو Martha Stewartو Snoop Doggو Ludacrisو Shaquille O’Nealو Chris D’Eliaو Natasha Leggeroو Pete Davidson و Will Ferrell بودند .

لو در برنامه ی Actors on Actors مجله ی ورایتی چندی پیش با جان تراولتا هم صحبت شد . و وقتی تراولتا از او در مورد حس شوخ طبعی ای که او با خود به صحنه می آورد سوال پرسیده شد لو جواب داد : " من وقتی بچه بودم تحت تاثیر برنامه های اول Saturday Night Live بودم . من باید 11 یا 12 یا 13 سالم بوده باشه وقتی SNL اومد بیرون و من دیوونش شده بودم . فکر کنم من حتی بیشتر از بازیگرای داخل SNL اون اوایل از SNL اطلاعات دارم . "

منبع : +

سپاس
    22
    از این کاربر 51 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Roast | این بار Rob Lowe کباب می شود !

دوست عزیز براتون مقدوره که "روست دانلد ترامپ" رو بذارید برای دانلود؟من همه برنامه های روست رو تا الان از تی وی ورلد عزیز دانلود کردم و دیدم و امیدوار بودم که این روست رو هم بذارید که الان مناسبت هم داره با توجه به بالا گرفتن تبانتخابات ریاست جمهوری آمریکا
    با تشکر

3. 12 کاربرِ زیر از AminA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love all trust a few do wrong to none
    سپاس
    6,310
    از این کاربر 15,826 بار در 897 پست سپاس گزاری شده

الان استادان روست میخوان از کجای راب لو ایراد بگیرن ؟ همچین ایراد زیادی نداره ها که بخوان گیر بهش بدن ... صد سال پیش یه 6تِیپ داشت با یه دختر 16 ساله ... اَند آی ثِنک هی بَنگد some آو هِیز نَنیز
    ای کاش یکی مثل رابرت داونی جونیور یا کانیه وِست رو روست کنن کمی بخندیم

5. 16 کاربرِ زیر از UntouChable بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    344
    از این کاربر 3,340 بار در 158 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AminA نمایش پست ها
    دوست عزیز براتون مقدوره که "روست دانلد ترامپ" رو بذارید برای دانلود؟من همه برنامه های روست رو تا الان از تی وی ورلد عزیز دانلود کردم و دیدم و امیدوار بودم که این روست رو هم بذارید که الان مناسبت هم داره با توجه به بالا گرفتن تبانتخابات ریاست جمهوری آمریکا
    با تشکر
    روست دانلد ترامپ مربوط به سال 2011 یا 2012 هست اگه اشتباه نکنم. یه کمی قدیمی‌ـه. یعنی خیلی مرتبط نیست به این انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.

نقل قول نوشته اصلی توسط UntouChable نمایش پست ها
    الان استادان روست میخوان از کجای راب لو ایراد بگیرن ؟ همچین ایراد زیادی نداره ها که بخوان گیر بهش بدن ... صد سال پیش یه 6تِیپ داشت با یه دختر 16 ساله ... اَند آی ثِنک هی بَنگد some آو هِیز نَنیز
    ای کاش یکی مثل رابرت داونی جونیور یا کانیه وِست رو روست کنن کمی بخندیم
    ببین قاعدتاً باید یه چنین روست هایی قشنگ تر در بیان. مثلاً همون روست دانلد یا جاستین، برای شخص من تازگی نداشت. همه‌ـمون دیگه خسته شدیم از بس در مورد موهای دانلد شنیدیم، از پولش شنیدیم، از حرفای عجیب غریبش شنیدیم. یعنی چیزی نبود که بخوان عملاً روست کنن. یا مثلاً همون جاستین؛ این بشر انقدر منفوره که به اندازۀ کافی عموم دنیا دارن از هر نظری روست‌ـش می کنن. با اینکه روست جاستین برای من تازگی نداشت، ولی خیلی لذت بردم و باهاش خندیدم. نه به خاطر حضور جاستین، یا نحوۀ روست کردن‌ـش، بیشتر به خاطر مباحثی که بین خود کمدین ها و روسترها (اعضای روست کننده) مطرح میشد. اگه خاطرتون باشه افرادی که قراره یه هدفی رو (مثلاً جاستین رو) روست کنن، اول همدیگه رو در حد مرگ روست می کنن، بعد آخر کار میرن سراغ هدف که جاستین باشه.

اما در مورد راب لو، تا حدودی حدس میزنم که به خاطر چه چیزایی بخوان روست‌ـش کنن. تموم انتخاب های اخیری که برای نقش آفرینی داشته تقریباً شکست خورده بودند. کلاً اینطور نیست که روست ناپذیر باشه البته فکر کنم هنوز اعضایی که قراره روست کردن رو انجام بدن، معرفی نشده باشن، ولی قاعدتاٌ خیلی مهمه که بدونیم کیا قراره روست رو انجام بدن، چون تقریبا 70-80% خود اعضاء همدیگه رو روست می کنن، و شاید 20-30% از قضیه صرف روست کردن راب بشه.

7. 15 کاربرِ زیر از Samya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

من 5 دقیقه ار روست جاستین بیبر رو دیدم خیلی خوشم اومد میخوام بقیه رو هم بینم اما لینک پیدا نکردم.

ببینیم اینو چیکار میکنن

یه سوال روست مستر این قسمت کیه؟

9. 11 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 51 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Samya نمایش پست ها
    روست دانلد ترامپ مربوط به سال 2011 یا 2012 هست اگه اشتباه نکنم. یه کمی قدیمی‌ـه. یعنی خیلی مرتبط نیست به این انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.

ببین قاعدتاً باید یه چنین روست هایی قشنگ تر در بیان. مثلاً همون روست دانلد یا جاستین، برای شخص من تازگی نداشت. همه‌ـمون دیگه خسته شدیم از بس در مورد موهای دانلد شنیدیم، از پولش شنیدیم، از حرفای عجیب غریبش شنیدیم. یعنی چیزی نبود که بخوان عملاً روست کنن. یا مثلاً همون جاستین؛ این بشر انقدر منفوره که به اندازۀ کافی عموم دنیا دارن از هر نظری روست‌ـش می کنن. با اینکه روست جاستین برای من تازگی نداشت، ولی خیلی لذت بردم و باهاش خندیدم. نه به خاطر حضور جاستین، یا نحوۀ روست کردن‌ـش، بیشتر به خاطر مباحثی که بین خود کمدین ها و اعضای روست کردن مطرح میشد. اگه خاطرتون باشه افرادی که قراره یه هدفی رو (مثلاً جاستین رو) روست کنن، اول همدیگه رو در حد مرگ روست می کنن، بعد آخر کار میرن سراغ هدف که جاستین باشه.

اما در مورد راب لو، تا حدودی حدس میزنم که به خاطر چه چیزایی بخوان روست‌ـش کنن. تموم انتخاب های اخیری که برای نقش آفرینی داشته تقریباً شکست خورده بودند. کلاً اینطور نیست که روست ناپذیر باشه البته فکر کنم هنوز اعضایی که قراره روست کردن رو انجام بدن، معرفی نشده باشن، ولی قاعدتاٌ خیلی مهمه که بدونیم کیا قراره روست رو انجام بدن، چون تقریبا 70-80% خود اعضاء همدیگه رو روست می کنن، و شاید 20-30% از قضیه صرف روست کردن راب بشه.
    دم شما گرم دوست عزیز.
    منظورم این نبود که چون اون روست به این انتخابات ربط داره اون برنامه رو بذارید.بلکه به این خاطر که این آدمو کباب میکنن و دانلد ترامپ هم آدمیه که تو عمرش خیلی کارا کرده و خیلی حاشیه داشته و داره.وابه این خاطرکه این آدمی که الان در صدر خبرسازترینهای دنیاست رو از یه پرسپکتیو دیگه ببینیم من اون درخواست رو دادم.
    اگه بشه و براتون مقدور باشه که این روست رو هم بذارید برای دانلود بینهایت ممنون میشم و هم اینکه اگه اشتباه نکنم همه روستای مهم تو سایت هستن بجز این یکی و روست ده نفر دیگه که اسمش یادم نمیاد و فکر نکنم زیاد مهم باشه.

11. 8 کاربرِ زیر از AminA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,851
    از این کاربر 751 بار در 77 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Samya نمایش پست ها

ببین قاعدتاً باید یه چنین روست هایی قشنگ تر در بیان. مثلاً همون روست دانلد یا جاستین، برای شخص من تازگی نداشت. همه‌ـمون دیگه خسته شدیم از بس در مورد موهای دانلد شنیدیم، از پولش شنیدیم، از حرفای عجیب غریبش شنیدیم. یعنی چیزی نبود که بخوان عملاً روست کنن. یا مثلاً همون جاستین؛ این بشر انقدر منفوره که به اندازۀ کافی عموم دنیا دارن از هر نظری روست‌ـش می کنن. با اینکه روست جاستین برای من تازگی نداشت، ولی خیلی لذت بردم و باهاش خندیدم. نه به خاطر حضور جاستین، یا نحوۀ روست کردن‌ـش، بیشتر به خاطر مباحثی که بین خود کمدین ها و اعضای روست کردن مطرح میشد. اگه خاطرتون باشه افرادی که قراره یه هدفی رو (مثلاً جاستین رو) روست کنن، اول همدیگه رو در حد مرگ روست می کنن، بعد آخر کار میرن سراغ هدف که جاستین باشه.

اما در مورد راب لو، تا حدودی حدس میزنم که به خاطر چه چیزایی بخوان روستش کنن. تموم انتخاب های اخیری که برای نقش آفرینی داشته تقریباً شکست خورده بودند. کلاً اینطور نیست که روست ناپذیر باشه البته فکر کنم هنوز اعضایی که قراره روست کردن رو انجام بدن، معرفی نشده باشن، ولی قاعدتاٌ خیلی مهمه که بدونیم کیا قراره روست رو انجام بدن، چون تقریبا 70-80% خود اعضاء همدیگه رو روست می کنن، و شاید 20-30% از قضیه صرف روست کردن راب بشه.
    من هم فکر میکنم زیبایی روست ها به شوخی های بین خود روسترهاست و نه میهمان برنامه
    در مورد اینکه روست افرادی که کمتر سوتی دادند موفقتره با شما موافقم (به نظر من روست هاسلهاف از بهترینهاست یا روست رزان که اونم خوب بود) چون شوخی ها گسترش پیدا میکنه و روی یکی دو موضع خاص و بولد شده تمرکز نداره (البته مشکلی که داره اینه که ما چون توی جامعه امریکا نیستیم و با مسائل روزانه اونجا و پشت پرده زندگی سلبریتی ها و شوها و ... آشنا نیستیم خیلی از جوکها را نمیگیرم و لازمه که دوستانی که زیرنویس می کنند کلی شرح و توضیح زیرش بنویسند)
    در مورد راب لو فکر کنم بیشتر شوخی ها در مورد اینکه پیر نمیشه (یا خودش قبول نمیکنه پیرشده) و شکست آخرین سریالهاش باشه همچنین سریال Brothers & sisters از خوراکهای خوب این روست باید باشه (که چون ایران این سریال زیاد دیده نشده یکخورده ما با گرفتن جوکهای مربوط به این سریال مشکل خواهیم داشت) البته جناب لو یکی دوتا شیرینکاری مثل S-Tape و ... هم داره که روسترها هیزم کافی داشته باشند!
    در کل فکر میکنم روست خوبی بشه

13. 13 کاربرِ زیر از gafaneh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

تاریخ پخش : 5 سپتامبر

روست راب لو روز دوشنبه 5 سپتامبر ( 15 شهریور ) مصادف با روز کارگر از شبکه ی COMEDY CENTRAL پخش می شود . دیوید اسپید روست مستر راب لو ست و در روست بیشتر با مسائلی مثل س / */س تیپ او و کارنامه ی بازیگری اش شوخی می شود .

همچنان امسال برای اولین بار در تاریخ روست ها بعد از روست یک روست Facebook Live صورت می گیرد که قهرمان مسابقه برنامه ی Roast Battle یعنی Mike Lawrence و کسی که نیمه نهایی رسید Earl Skakel اجرا خواهد شد .

روستر ها Jimmy Carr, Ann Coulter, Pete Davidson, Nikki Glaser, Jewel, Ralph Macchio, Peyton Manning, Rob Riggle و Jeff Ross به همراه دیوید اسپید هستند .

و در پایین تصویری از جف راس در فرش قرمز روست که دوباره با لباس و سکل و شمایلی عجیب و غریب پا به روست گذاشته :

عکسی از خود روست از تمامی روستر ها + راب لو :

منبع :+

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

واسه دیدنش دارم لحظه شماری میکنم فقط به دیوید اسپید خیلی امیدوار نیستم ! یکم خسته به نظر میرسه !!

قیافه جف راس چی میگه !! این بشر هر سری با یه تیپ و قیافه اومده تو روست

16. 12 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,538
    از این کاربر 7,311 بار در 1,129 پست سپاس گزاری شده

شخص معروفی توش نیست امیدواری تو تماشاگرا کسی باشه
    روست که باید دید از شام شب واجب تره .
    یاد گرگ جیرالدو بخیر
    Can’t even remember to forget you

18. 15 کاربرِ زیر از slimshady بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین