برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت چه نمره ای می دهید ؟

رأی دهندگان
161. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

5 3.11%
  • 2

1 0.62%
  • 3

1 0.62%
  • 4

1 0.62%
  • 5

4 2.48%
  • 6

6 3.73%
  • 7

18 11.18%
  • 8

44 27.33%
  • 9

55 34.16%
  • 10

26 16.15%
صفحه 4 از 11 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 103
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هشتم

Season 6, Episode 8, No One
    فصل ششم, قسمت هشتم, هیچ کس

خلاصه داستان اين قسمت : درحالیکه جیمی انتخاب‌هایش را می‌سنجد، سرسی به درخواستی پاسخ می‌دهد. نقشه تیریون به بار می‌نشیند. آریا با آزمایشی جدید روبرو می‌شود.

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی

سپاس
    324
    از این کاربر 520 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط new_sense نمایش پست ها
    من و شاید امثال من که پرومو رو نیگاه نمیکنیم ترجیح میدیم نظرات در مورد همین اپیزود باشه نه پرومو قسمت بعد .
    خوش به حالتون که اینقدر بر نفس عمارتون تسلط دارین که حتی پرومورو هم نمیبینید!!

امکان نداره اسپویلری باشه و من پیداش نکنم و روش کلیک نکنم!!

3. 7 کاربرِ زیر از Winter بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Winter نمایش پست ها
    خوش به حالتون که اینقدر بر نفس عمارتون تسلط دارین که حتی پرومورو هم نمیبینید!!

امکان نداره اسپویلری باشه و من پیداش نکنم و روش کلیک نکنم!!

حالا جالبه اینو گفتم ؛ چند دقیقه پیش توی اینستاگرام داشتم میچرخیدم این پیج اصلی گات پرومو رو گذاشته بود و یهو بهش برخوردم ؛ بدبختی هستا اومدم این پیجشون فالو کردم

در کل به نظرم این فصل به شدت فصل خوبی هست و قطعا تا اینجا با همه بالا و پایین شدن هاش باز هم روی روال اصلی خودش داره میره جلو ؛ قبل از اینکه بخوام بگم این قسمت چطور شد و چطور نشد ؛ خدارو هزار مرتبه شکر که با اینکه ما توی جهان سوم هستیم و سریال هایی به قدرتمندی هالیوود نمیتونیم بسازیم ولی اینقدر پیگیر و علاقه مند هستیم که همه جوره هر سریال و فیلمی رو که بخوایم گیر میاریم و میبینم و از این نظر واقعا خوشحال کننده هست که سلیقه های خوبی داریم همگی ؛ یعنی اگر بخوام مقایسه کنم با سلیقه مردم هند توی فیلم و سریال و حتی سینمای اعراب و ترکیه ؛ میبینیم که ایرانی جماعت هم خوش سلیقه هم شعور و درک از هنر نمایشی از سریال تا فیلم های سینمایی رو داره ؛ و قطعا این افتخاری هست واسه هر ایرانی .

چقدر داستان و روایت پردازی توی سریال دقیق هست یعنی به هیج وجه تخیل من اینطور نمیتونست در مورد آریا کار کنه ؛ دقیقا اون زن هنرپیشه تنها نجات دهنده آریا بود ؛ آریا اگر اون رو کشته بود در قسمت قبل مطمنا شاید اگر اینطور زخمی میشد کسی نبود نجاتش بده ولی جالب تر اینکه ؛ روش برخورد آریا با شخصیت بی چهره دوم (همون دختره) چقدر پر از التهاب و فرار بود ؛ قطعا ما انتظار داشتیم اریا به راحتی بیاد تو سینه این دختره و بکشتش ولی یادمون نره همین دختره ؛ قبل از اینکه اریا بیاد یک بی چهره شده و اموزش دیده و مطمنا حرفه ای تر از آریا عمل میکنه ؛ ولی خب نکته اساسی زمانی هست که اریا از هوشش استفاده میکنه و وارد اون اتاق میشه و توی تاریکی میکشتش ؛ و خب اینجا باز هم تعلیق درست کردن که بیننده تخیل کنه مخصوصا زمانی که جاکان هاکار وارد تالار شد و اون خونریزی رو دید و به سمت چهره ها رفت ؛ و اون غافلگیری که توسط اریا داشت عالی بود ؛ جاکان هاکار که خودش یک بی چهره بود دقیقا توسط آریا غافلگیر شد و خب اریا راحت میتونست بکشتش و تنها مساله این بود ؛ که به جاکان هاکار با او جراحتی که داشت ثابت کرد ؛ و این جذابیتی هست که به داستان اریا داده شد ؛ و اریا در اصل الان یک قاتل بی چهره هست که خیلی راحت میتونه بجنگه و شخصیت هارو بکشه ( البته عمرا هاوند رو بتونه بکشه)

در مورد اینکه جیمی لنیستر چقدر موفق هست توی کارش و یا نه بحثی نیست ولی مساله اساسی دوباره برخورد برین تارث با جیمی هست ؛ این خوبه که سریال به غیر از داستان های استارک ( جان اسنو در فصل قبل ؛ کتلین و ند و راب و البته هودور ) ؛ وارد سانتی مالیسم نمیشه و حد رو در مورد شخصیت ها نگه میداره ؛ باید این نکته رو بگم که جیمی لنیستر هرکاری کنه باز هم یک لنیستر هست ؛ و پسر بزرگ تایوین لنیستر ؛ تایوین لنیستر که من او رو یک قصاب جنگی میدونستم ؛ و خب در کنار این که حاضره واسه رسیدن به سرسی ؛ از بچه ادمور تالی هم نگذره و راحت منجنیقش کنه ولی خب هوش اساسی که از بلک فیش بیشتر داشت ؛ چیزی که مشخصا جیمی در فصل های قبل نداشت و توی سریال ما تیریون رو به هوش برتر میشناختیم ؛ بریندن تالی یا بلک فیش هم این بین با مواجه با اشتباهش به سوی مرگ رفت ؛ و اینجا جیمی خیلی راحت بدون اینکه 2 سال در محاصره ریوران بمونه و سرسی رو نبینه ؛ با یک هوشمندی همه چیز به نفع خودش کرد .

تیریون لنیستر شخصیت دوست داشتنی بنده ؛ شخصیتی که از همون اولین فصل تا الان نمیتونم هیچوقت ازش دل بکنم ؛ چیزی که مشخصه تیریون اینبار توی هوشمندی همیشگی که داشت شکست خورد و البته باید این رو ذکر کنیم هوشمندی تیریون در مورد کینزلندینگ کار ساز بود و مطمنا تیریون هیچوقت به این فکر نمیکرد این اربابان خیانت کنند ؛ چه قدر شوخی های تیریون توی این همه درگیری و جنگ ؛ عالی و به جا هست ؛ این نیمچه کمدی یا طنز تیریون واقعا لازمه این سریال هست ؛ اون احساس سرخوشی توی هر موقعیت بسیار ستودنی هست توی هر موقعیت شراب مینوشه و جالبه ارزوی بلند بالای تیریون فقط و فقط یه باغ تاکستان هست که ازش شراب خودش رو بگیره ؛ اینو مقایسه کنید با همه خاندان ها چقدر ارزوی تیریون هم کوچیک هم جالب توجه هست . خب حالا که اربابان با کشتی به شهر حمله کردن ؛ اومدن گریجوی ها و نابود کردن اربابان از پشت سر به شدت حس میشه و خب همین امر شاید باعث بیعت (فارسی پاس بدارید پیمان) با دنریس بشه ولی الله علم .

سندور کلگین خیلی راحت با تبر قصابی میکنه ؛ و با مواجه با اون مسخره بازی های اون افراد چقدر صحنه خشونت سریع و غافلگیر کننده بود ؛ شوخی های اون اشخاص چندش وار و مرگشون هم چندش وار بود ؛ و بازگشت بعد از چند فصل انجمن برادران و دانداریون هم لازم بود ؛ چیزی که مشخصه شخصیتی تا زمانی که نمیره به وضوح از سریال خارج نمیشه ( به استثنا استنیس باراتیون) ؛ و خب جالب شد که انجمن برادری در اصل شرفشون رو حفظ کردن مرگ سپت مذهب هفت رو یک اشتباه میدونن و خب مجازات کردن اون 3 نفر ؛ شخصیت وسطی که اعدام شد با ریشش ؛ چقدر چهرش منو یاد کارگردان بزرگ سینما ( اورسن ولز ) انداخت ؛ و سندور کلگین هم شاید به این انجمن برادری بپیونده .

سرسی لنیستر ؛ ملکه بی دفاع و تا جایی که در فصل ها قبل و در زمانی که سانسا اسیر جافری بود همگی ما از این شخصیت متنفر بودیم و جالب اینجاست این اپیزود نشون به ما داده شد که همیشه شخصیت بدتر از بد هم هست ؛ و اون بی لیاقتی تامن که کینزلندینگ و تخت سلطنت رو به فاجعه ای به نام مذهب کشیده و خب به دنبال فاجعه و خونریزی عظیمی در کنیز لندینگ باید باشیم .

( راستی من از اون 2 دوستی که همیشه میان و نمره 1 رو میدن ؛ ولی توی خلوت خودشون هر هفته منتظر قسمت جدید میشینن و از سریال لذت میبرن باید بگم ؛ خدا قوت )

5. 20 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4
    از این کاربر 22 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

خیلی آبکی بود! انگار یک برگه از کتاب بود!

7. 2 کاربرِ زیر از zilo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

" شکننده تئوری ها / نابود کننده تز ها / ضایع کننده دانانماها "
    تیتریه که من برای این ایپزود میزنم ... همه منتظر یه ایپزود طوفانی بودن نسبتا ، همینطور کشته شدن سرسی ، بازگشت استاد اریا و ... // ولی باز در اخر فرزاد یه بسته زرشک را به بینندگان اهدا کرد
    کلی سر اون سکانس فرار اریا خندیدم الخصوص صحنه ای که دختره رو پله می ایسته و اون ادمه که پشتش میاد یاد همه اون عکس ها و تئوری ها افتادم
    سرسی هم که خیال نکنم بمیره لا اقل تو این فصل پیش بینی یه امر غیرعادی براش دارم / فقط امیدوارم تامن یک مرگ دردناک داشته باشه نه بخاطر سرسی بخاطر شخصیت تهوع اورش
    تریون هم تا داشت یخ جمع رو باز میکرد یهو چی شد !!! بازگشت دنریس خوب بود
    فکر میکردم پیروزی اریا تو پازل جاکان قرار بگیره ولی وقتی خون رو دید تعجب کرد ! از اونور یه لبخند ژکوند و رضایت بخش زد ! الله اعلم
    سندرو هم داره چه خشونتی بخرچ داد ادرنالینم زد بالا
    # این هنر داستان و سازندگان سریال که شخصیت های منفور گذشته رو داره کم کم محبوب میکنه ستودنیه
    قسمت معقولی بود / 9 از 10

9. 14 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,334 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

گفتنی ها رو دوستان گفتند فقط واسه تامن اینو میزارم

11. 2 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

وای که چقد ازین آدما مثه ادمیور و تامن آدمبدش میاد(البته اگه بحث سن پادشاه رو درنظر نگیریم :دی)
    بلک فیش بدبخ رو چقد مزخرف حذف کردن از سریال
    آآآآآخیش بالاخره آریا کاراش تموم شد دیگه خستم کرده بود
    جیمی خوب بود کارشو خوب انجام داد برین
    دنریس که ...چیزی برای گفتن ندارم راجع بهش
    8 میدم

بهترین صحنه هاش شوخی های نیریون و میساندی و گری ورم+برخورد سرسی و لنسل و ترکوندن سر طرف توسط کوه و همچین اعلام رسمی به پایان رسیدن محاکمه با مبارزه و قیافه سرسی+صحنه آخر مربوط به آریا+محاصره ریورران کلا همش خوب بود+
    [

13. 3 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط breakingbad نمایش پست ها
    تعلیق یه چیزیه، از زیر کار در رفتن یه چیز دیگه. اینکه نه مبارزه بلک فیش رو نشون بدن، نه مبارزه آریا رو، نه محاکمه با نبردی! هیچی!
    برعکس من نقل قول میکنم از شما ؛ یا شما معنی تعلیق نمیدونید یا خیلی به دنبال تعلیق هیچکاکی هستید ؛ این سریال تعلیق هیچکاک رو بهتون نمیده ولی تعلیقی که واسه یه سریال تلویزیونی نیاز باشه رو تا الان به اندازه کافی داده .
    بلک فیش در کل سریال و این 6 فصل اصلا نشونش داده ؟ خیلی خیلی کم بهش پرداخت شده ؛ شخصیتی هم نیست که خیلی دوست داشتنی باشه ؛ خواهر زادش لرد ادمیر که واسش مهم نبود ؛ نوه خواهرزادش سانسا هم واسش اهمیت نداشت ؛ وقتی یک چیدمان به وجود میاد دیگه لازم نیست نبرد تن به تن نشون بدن ؛ این مشخص یه پیرمرد 60 ساله نمیتونه جلو این همه لشکر وایسه ؛ پس ضرورتی نداره که شخصیتی که نه بیننده باهاش همزادپنداری میکنه و نه اعتبار خیلی زیادی داره ؛ نبرد تن به تن واسش ایجاد کنن ؛ دلیل منطقی نداره .

در مورد آریا هم خب نبردشون توی یک اتاق تاریک ایجاد شد ؛ چی فیلمبرداری کنن ؟ باید میزانسن با روشنایی باشه یا نه ؟ یکم کافیه سریال رو با منطق نیگاه کنید نه صرفا برای لذت بردن تمام.

من خودم البته 3 دادم، ولی در جواب این پست هم خواستم بگم شاید این عزیزان ( که خداوند قوتشان باد) با امید همون لذتی که فرمودید به پای سریال میشینن و هر اپیزود ناامید تر میشن.
    میدونید خدا رو شکر شما حداقل براساس منطقی که دارید میاید و میگید 3 دادید ؛ ولی ترجیحا نمره 1 دادن اونم هر اپیزود ؛ یعنی شاهکارترین اپیزود هم بسازن اون عده میان نمره یک میدن ؛ و این نشون میده اون عده نه نقد میدونن که بیان بگن دلیلش چیه و نه در مورد هر اپیزود اظهار نظری دارن ؛ منم اصلا نمیگم چرا 1 میدن ؛ هرچقدر دوست دارن 1 بدن ؛ خدا رو شکر توی کامنت قبلی گفتم ما ایرانی ها هم سلیقمون خوبه توی سریال و فیلم و هم درکمون ؛ اینم از نمرات 8 و 9 و 10 مشخصه که سریال روند رو به رشد و خوبی رو داشته .

15. 12 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

با سلام
    اون سه نفری که نمره یک داده بودن به سریال و هیچ توجیهی برای این کارشون نیاوردن برای دو هفته تا اخر این فصل اخراج شدن (هر هفته همین بساط بود)
    جا داشت نمره دو و سه هم اخراج بشن، اما خب دوستی که نمره 2 دادن برای این کارشون توجیه نسبتا خوبی دارن

البته همون قدر که نمره های 1 و 2 بی منطق دوستان اعصاب آدم رو بهم میریزه، نمره های 9 و 10 دوستان متعصبی که به یه قسمت متوسط (نه لزوما قسمت 8) میدن هم واقعا اعصاب آدم رو بهم میریزه، شاید بهتر بود با این امتیازهای بی منطق هم یک جوری برخورد میشد

دوستانی که 10 میدن: سعی کنید متعصب نباشید
    دوستانی که 1 میدن: سعی کنید منصف باشید

من خودم البته 3 دادم
    دو دادید

سپاس
    4,910
    از این کاربر 9,841 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    با سلام
    اون سه نفری که نمره یک داده بودن به سریال و هیچ توجیهی برای این کارشون نیاوردن برای دو هفته تا اخر این فصل اخراج شدن (هر هفته همین بساط بود)
    جا داشت نمره دو و سه هم اخراج بشن، اما خب دوستی که نمره 2 دادن برای این کارشون توجیه نسبتا خوبی دارن

البته همون قدر که نمره های 1 و 2 بی منطق دوستان اعصاب آدم رو بهم میریزه، نمره های 9 و 10 دوستان متعصبی که به یه قسمت متوسط (نه لزوما قسمت 8) میدن هم واقعا اعصاب آدم رو بهم میریزه، شاید بهتر بود با این امتیازهای بی منطق هم یک جوری برخورد میشد

دو دادید

خشم اژدها...

I'm Justice

18. 13 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,524
    از این کاربر 314 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    با سلام

دو دادید
    سلام و عرض ادب..خسته نباشید..تبریک به دوستان بابت ماه آمرزش و مغفرت..بزرگوار بنده سوالی به ذهنم رسید اونم اینه که جسارتا مگه نظرسنجی نیست؟! و لزوما نظرسنجی هم بالطبع آزادانه باید باشه وگرنه اگه جهت دار باشه یا محدود یقینا نظرسنجی نمیشه که..بلکه نظر خاص از زبان عام..تشکر از شما و دیگر دوستان..پرروزی باشید سایتون پاینده.

20. 13 کاربرِ زیر از Ever_3313 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 11 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین