برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت چه نمره ای می دهید ؟

رأی دهندگان
161. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

5 3.11%
  • 2

1 0.62%
  • 3

1 0.62%
  • 4

1 0.62%
  • 5

4 2.48%
  • 6

6 3.73%
  • 7

18 11.18%
  • 8

44 27.33%
  • 9

55 34.16%
  • 10

26 16.15%
صفحه 9 از 11 اولیناولین ... 7891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 از مجموع 103
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هشتم

Season 6, Episode 8, No One
    فصل ششم, قسمت هشتم, هیچ کس

خلاصه داستان اين قسمت : درحالیکه جیمی انتخاب‌هایش را می‌سنجد، سرسی به درخواستی پاسخ می‌دهد. نقشه تیریون به بار می‌نشیند. آریا با آزمایشی جدید روبرو می‌شود.

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی

سپاس
    566
    از این کاربر 669 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هشتم

دیالوگ ملیساندر به آریا (قسمت ششم از فصل سوم)، زمانی که بانوی سرخ در جست و جوی گندری حرام زاده رابرت بود:

"من در تو تاریکی می بینم. توی اون تاریکی سه چشم به من خیره شدند٬ چشم هایی سبز، آبی وقهوه ای.
    چشمهایی که تو برای همیشه می بندیشون. ما باز هم همدیگر را خواهیم دید."

“I see darkness in you. In that darkness, eyes staring back at me. Brown eyes, blue eyes, green eyes.
    ".Eyes you’ll shut forever. We will meet again

ممکنه؟

3. 18 کاربرِ زیر از T-REX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    324
    از این کاربر 520 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

جالب بود...
    والدر فری چشاش چه رنگیه؟
    سرسی تو کتاب سبزه ولی تو سریال آبی..

5. 3 کاربرِ زیر از Winter بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 138 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mkarimifard77 نمایش پست ها
    بنظر من توی قسمت هشتم باید روی سه تا موضوع دقت بیشتری کنیم :

1- توی بخش آریا اگه دقت کرده باشید جدال نهایی آریا و وایف نشان داده نشد ، چرا ؟ در قسمتی که لیدی کرین کشته شد بازهم صحنه کشته شدن اون را ندیدیم و آریا هم ظاهرا خواب بود و بعد از صحنه سر رسید ،چرا ؟ زمانی که آریا اومد توی معبد و جگن هاگر را دید ، جگن دیگه این بار بهش گفت یک دختر بالاخره هیچکس شد ، باز هم چرا حالا ؟
    به اعتقاد من تءوری یکی بودن آریا و وایف کماکان پابرجاست و حتی به واقعیت نزدیک است. اگر دقت کرده باشید در صحنه ای که وایف آریا را تعقیب می کرد ، مردمی که توی کوچه وبازار بودن انگار که اصلا وایف را نمی دیدن ، هیچ حالت تعجب یا کنجکاوی از اینکه یک دختر می خواد دختر دیگری را بکشد در مردم دیده نمی شود انگار که اصلا وایف وجود ندارد و مردم فقط دختری را می دیدن که دیوانه وار در حال دویدن بود. دوباره این سکانس را ببینید تا متوجه منظور من بشوید.
    سکانس کشته شدن وایف بدست آریا هم دیده نشد چون اصولا قتل وایف تنها در ذهن آریا رخ داده بود.
    بنظر می رسد که آریا از زمان حضور در معبد خدای بدون چهره دارای دوشخصیت بود که حالا سرانجام یکی از شخصیتها بر دیگری غلبه کرد.
    اگر بازهم به یکی بودن آریا و وایف شک دارید ،شما را به همین قسمت ارجاع می دهم. آریا در سکانس گفتگو با لیدی کرین اشاره می کند که قصد دارد با سرزمین آنسوی وستروس برود ولی در پایان و زمانی که به نزد جگن هگر بر می گردد می گوید که قصد رفتن به خانه یعنی وینترفل را دارد. چطور یک شخصیت می تواند در زمان کوتاهی مقصد خود را عوض کند آن هم زمانی که حالا به قول استادش سرانجام تبدیل به هیچکس شده است. پاسخ اینجاست که آریا دارای دو شخصیت بود که اکنون یکی از آنها از بین رفته است.
    شاید بپرسید پس آن صورت خون آلودی که آریا آورده متعلق به کیست ؟ بدون شک صورت لیدی کرین است که چشمانش خون آلود است و قابل تشخیص از وایف نخواهد بود. این تشابه فقط برای به اشتباه انداختن تماشاگر ایجاد شده و دلیل آن هم این است که هنوز زمانش نرسیده تا ما و البته آریا درک کنیم که آریا و وایف دو شخصیت در یک بدن بوده اند.
    یقینا رفتن آریا به وینترفل هم به خواست جاگن است .لبخند پایانی ا و این را نشان می دهد.
    البته نشانه های دیگری هم از یکی بودن آریا و وایف در قسمتهای قبلی وجود دارد که بدلیل طولانی شدن مبحث از آنها چشم پوشی می کنم.

2- موضوع دوم این قسمت به آنچه که بین جیمی و لرد ادمیور گذشت بر می گردد .شاید تعجب کرده باشید که چرا ادمیور به این راحتی قلعه را تسلین جیمی کرد. به اعتقاد من ، موضوع فقط بخاطر حفظ جان ادمور و خانواده اش نبود بلکه جیمی قولی به ادمیور داد که این قول بعدا آشکار می گردد . شاید قول حکومت دوباره در ریورران و یا هرچیز دیگری که مهمتر از حفظ جان بچه اش خواهد بود.

3- سرسی درخصوص صحت یک شایعه از مشاورش می پرسد و او می گوید که این چیزی بیشتر از این حرفهاست. موضوع به یقین مربوط است به وجود انبار پر از وایلدفایر در زیر معبد مقدس. بایستی منتظر انفجار بزرگ معبد باشیم .
    دوست عزیز این تئوری شما که میگه وایف کلا تو ذهن آریا بوده به راحتی توسط یه نکته نقض میشه ! اگه وایف تو ذهن آریا بوده چیجوری ازش چاقو میخوره؟اگه باز اینم فرض کنیم ک زاده ذهنش بوده چیجوری اون بازیگره ک یه آدم سالمه میاد و زخماشو درمان میکنه؟؟پس یعنی این زخم و جراحت واقعی بوده و توسط یه شخص واقعی روی بدنش ایجاد شده نه یک توهم و خیال !!!

7. 4 کاربرِ زیر از No1 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    332
    از این کاربر 309 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

رمزی اسنو اگه دوباره یه کلکی سوار نکنه فکر نکنم بتونه با ارتشش از پس غول جان اسنو بر بیاد. من که بشدت استرس و هیجان دارم برای قسمت بعدی .
    یعنی چه بلایی سر جان اسنو و سانسا و سرداووس و ملیساندرا و لیدی مورمونت و غول عزیزم و وحشی ها میاد. من که اصلا دوست ندارم حتی یکیشون کشته بشه. امیدوارم رمزی بترکه تو این قسمت.

9. 7 کاربرِ زیر از mkarimifard77 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    124
    از این کاربر 89 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط No1 نمایش پست ها
    دوست عزیز این تئوری شما که میگه وایف کلا تو ذهن آریا بوده به راحتی توسط یه نکته نقض میشه ! اگه وایف تو ذهن آریا بوده چیجوری ازش چاقو میخوره؟اگه باز اینم فرض کنیم ک زاده ذهنش بوده چیجوری اون بازیگره ک یه آدم سالمه میاد و زخماشو درمان میکنه؟؟پس یعنی این زخم و جراحت واقعی بوده و توسط یه شخص واقعی روی بدنش ایجاد شده نه یک توهم و خیال !!!
    شگفتااااا !!! به نظرم شما اول فیلم Fight Club رو ببینید تا بعد ببینیم چی میشه...

11. 3 کاربرِ زیر از m3hrdad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    941
    از این کاربر 940 بار در 126 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط No1 نمایش پست ها
    یه پارت بود تو سریال مستر روبات که پدرش داشت الیوت رو خفه میکرد ولی مردم تو رستوران یا کافی شاپ دقیق یادم نیست میدیدند الیوت خودش داره خودشو خفه میکنه شایدم اینم وضعیتی مثل اونه

13. 3 کاربرِ زیر از yaldakh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    324
    از این کاربر 520 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hrdad نمایش پست ها
    شگفتااااا !!! به نظرم شما اول فیلم Fight Club رو ببینید تا بعد ببینیم چی میشه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaldakh نمایش پست ها
    یه پارت بود تو سریال مستر روبات که پدرش داشت الیوت رو خفه میکرد ولی مردم تو رستوران یا کافی شاپ دقیق یادم نیست میدیدند الیوت خودش داره خودشو خفه میکنه شایدم اینم وضعیتی مثل اونه
    GOT با فایت کلاب و مستر روبات متفاوته.
    تو این دو تا سریال راوی اول شخص داریم.
    طرف برای ما بیننده ها حرف می زنه و ما از طریق ذهن داغون اون ماجرارو ببینیم.

تو این سریال راوی دانای کله...
    تا جاییکه یادمه نمیریم تو ذهن کاراکترها و ماجرا رو از بیرون تماشا می کنیم.
    توهیم اگه باشه تو اینجور سبک ها اینطوریه که مثلا طرف خوابی میبینه یا به خاطر مستی چند لحظه توهم میزنه.
    فقط این موقع هاست که خیلی کوتاه میریم تو ذهن کاراکتر.

فکر نمیکنم بیان دو تا سیزنو کلا به درگیری آریا با یه خود دیگش اختصاص بدن... چرا باید اینکارو بکنن؟
    از اونجاییکه مواد نمیزنه و مستم نیست تنها دلیل دیگش اینه که مبتلا به اسکیزوفرنیه!!

بعید میدونم GOT بخواد رو این مسائل روانشناسانه مانور بده... به سبکش نمیخوره.
    البته این هم نظر منه...به هر حال تئوری زیاده و نظرها متفاوت.

15. 10 کاربرِ زیر از Winter بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz81 نمایش پست ها
    کاربری بنام truede حدود یه ماه پیش اینجا کل فصل 6 رو اسپویل کرد و تا اینجا هم هر چی پیش بینی [یا بهتره بگیم اسپویل] کرده بود درست از آب درومده! اسپویلهاش از اپیزود 9 و برندۀ نبرد ح/ر/ام زاده ها :

یعنی شعور هم خوب چیزیه ؛ فرهنگ هم خوب چیزیه که متاسفانه شما هنوز هیچکدومش بهتون نرسیده . اینجا تایپیک اسپویل و پرومو نیست که گذاشتید اینو ؛ اینجا تایپیک بحث اپیزودها هست .

مدیرای محترم هم فقط نظاره گر باشید ؛ کار نکنیدااا .

17. 2 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,511
    از این کاربر 90,614 بار در 4,565 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط new_sense نمایش پست ها
    یعنی شعور هم خوب چیزیه ؛ فرهنگ هم خوب چیزیه که متاسفانه شما هنوز هیچکدومش بهتون نرسیده . اینجا تایپیک اسپویل و پرومو نیست که گذاشتید اینو ؛ اینجا تایپیک بحث اپیزودها هست .

مدیرای محترم هم فقط نظاره گر باشید ؛ کار نکنیدااا .
    سلام و صبحتون بخیر.
    منظورم بخش انتقاد به مدیریت نیست در هر حال هیچکس عاری از خطا نیست. ولی اون بخش اول پستتون لحنتون یه مقدار تند نیست؟
    والاماهم این موقع روز سرکاریم و گرفتاری زندگی.با این حال اگه ساعت پست خودتون رو نگاه کنید و باساعت پیاما پروفایلم مقایسه کنید می بینید قبل پیام شما داشتیم با یه نفر از دوستان درباره اینکه پست رو چیکار کنیم و کجا بفرستیم صحبت می کردیم.درهرحال پست با دوتگ اسپویلر و هشدار رفت به تاپیک مربوطش.اونجا دیگه لطفا اگه تمایل ندارید بازش نکنید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

19. 15 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser63 نمایش پست ها
    سلام و صبحتون بخیر.
    منظورم بخش انتقاد به مدیریت نیست در هر حال هیچکس عاری از خطا نیست. ولی اون بخش اول پستتون لحنتون یه مقدار تند نیست؟
    والاماهم این موقع روز سرکاریم و گرفتاری زندگی.با این حال اگه ساعت پست خودتون رو نگاه کنید و باساعت پیاما پروفایلم مقایسه کنید می بینید قبل پیام شما داشتیم با یه نفر از دوستان درباره اینکه پست رو چیکار کنیم و کجا بفرستیم صحبت می کردیم.درهرحال پست با دوتگ اسپویلر و هشدار رفت به تاپیک مربوطش.اونجا دیگه لطفا اگه تمایل ندارید بازش نکنید.

من جسارت نمیکنم خدمت شما یاسر عزیز ؛ اره لحنم تند هست امیدوارم کاربر محترم ناراحت نشه از لحن من : عذرخواهی میکنم از ایشون ؛ ولی در عین حال یه صحبت به همین کاربر محترم و عزیز و دوست داشتنی و همیشه فعال و گل و هرچی شما بگید دارم ؛ تایپیک این سریال مخصوصا توی زمان پخش هر فصل به شدت همه گیر هست و دقت کرده باشید ؛ اینقدر تایپیک مختلف واسه بحث و گفتگو در مورد گات گذاشته میشه و این رونق این انجمن واقعا محسوب میشه ؛ نه اینکه بگم بقیه سریال ها اینطور نیست ولی گات از بیشتر تایپیک ها دقت کرده باشید بحث میشه و ما نظرات رو میخونیم .

نکته اول : توی وضعیت فصل قبل که 4 قسمت زودی اومده بود و واقعا نمیشد بیایم انجمن از بس همه اسپویل میکردن و این واقعا بده که بهم احترام نمیزاریم .

نکته دوم : این فصل یک شخصیت کاربر و یا هرچیزی برمبنا هر اساس درست و یا غلطی اومده پیشبینی کرده و جالب همشم درست در اومده ؛ ماها به جای اینکه بیام جلوگیری کنیم از این اسپویل بزرگ و احترام بزاریم به هم دیگه میام دامن میزنیم به این مساله و اسپویل از عمد میایم میزاریم توی تایپیک ها ؛ خب خود به خود همه کنجکاو میشن و نیگاه میکنن و از لذت سریال کاسته میشه و همه ناراحت میشن و در ضمن اون کسی که میاد و میبینه چون فهمیده اون هم دوباره میاد اسپویل میکنه جاهای دیگه و این همه گیر میشه ؛ ببخشید ببخشید ولی خواهشا مرض و بیماری اسپویل کردن توی دنیای قصه و نمایش و سینما و سریال از خودتون دور کنید ؛ من درک نمیکنم واقعا چرا باید اینطور باشیم ؟ یه مثال واستون میزنم : امیدوارم با گفتن این مثال کسی ترغیب نشه ولی مجبورم شدم .

همین امروز که فیلم کوچه بی نام روی پرده سینماها هست ؛ متاسفانه نسخه با کیفیت خوبش هم توی بازار اومده و خب اینو حساب کنید اگر همین موضوع هرکسی بره به دوستش بگه و دامن بزنه به این مساله چی اتفاقی میوفته ؟ و اون کارگردان چه ضرری میکنه .

واسه گات و امثالش هم همین هست احترام متقابل به شعور مخاطب و نگاه تماشاچی .

نکته سوم : دوست عزیز که اومدی تایپیک رو گذاشتی اول که به نظر من نباید دامن میزدی ؛ حالا که دامن زدی چرا توی تایپیک خودش نزاشتی آخه ؟ حالا این دیگه خودتون قضاوت کنید شعور و فرهنگ و عقل در کجا قرار میگیره

و اما در مورد یاسر عزیز مدیر محترم انجمن ؛ اول اینکه من اینو گفتم زودتر تایپیک انتقال داده بشه که بقیه نیان بخونن و دوم اینکه نه اینکه بنده هم بیکار باشم و گرفتاری نداشته باشم ؛ مثلما همه گرفتاریم ولی مهم مدیریت و زمانبندی واسه کارامون و لذتامون و سریال و فیلم دیدنامون هست .

21. 4 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 9 از 11 اولیناولین ... 7891011 آخرینآخرین