برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت چه نمره ای می دهید ؟

رأی دهندگان
161. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

5 3.11%
  • 2

1 0.62%
  • 3

1 0.62%
  • 4

1 0.62%
  • 5

4 2.48%
  • 6

6 3.73%
  • 7

18 11.18%
  • 8

44 27.33%
  • 9

55 34.16%
  • 10

26 16.15%
صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 103
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هشتم

Season 6, Episode 8, No One
    فصل ششم, قسمت هشتم, هیچ کس

خلاصه داستان اين قسمت : درحالیکه جیمی انتخاب‌هایش را می‌سنجد، سرسی به درخواستی پاسخ می‌دهد. نقشه تیریون به بار می‌نشیند. آریا با آزمایشی جدید روبرو می‌شود.

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هشتم

خیلی خوب بود ، این وقت شب خیلی چسبید این قسمت ، چقدر این بخش بلک فیش رو قشنگ در اورده بودن ، چه موسیقی های زیبایی به به .
    کوه چقدر ملس سر یارو رو از جا کند جیگرم همچین حال اومد انگار نه انگار دو فصل قبل جمجمه وایپر رو خرد کرد ، الان دوسش دارم : |
    آریا هم که عشقه
    10/10 میدم قسمت بعد هم گویا قراره 11/10 بدم از تایتل ـش مشخصه چی داریم : battle of bastards
    Trump2016

3. 17 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

چقد قشنگ بود
    البته اول لازمه دوتا ده چرخ خاک سفارش بدیم که یکی طبق معمول میره برای تامن عزیز
    اون یکی هم برای ادمیور
    البته احتمال میدم با برگشتن جیمی به کینگز لندینگ خیلی چیزا عوض بشه
    جیمی الان برای خودش یه ارتش داره راحت میتونه های اسپارو رو کله پا کنه
    اریا هم که واقعا دمش گرم البته دلم برای اون خانومه سوخت حیف شد
    دنی جونم که با اژدهاش برگشت و احتمالا یه گوشه ای از قسمت بعد برای جنگ پیش روی دنی باشه فکر کنم اژدها هاش رو بیاره بیرون یه دلی از عذا دربیارن
    هاند هم که نمیشه راجبش حرف زد کلا عالی ظاهر میشه اما امید وارمن با برادری بره سمت شمال حالا که اریا هم داره برمیگرده اونجا احتمالا دوباره با هم تیم بشن
    بازم خاک تو سر ادمیور تامن
    جا داره حر فهای ملیساندرا به اریا هم یاد اوری بشه که گفت دوباره هم دیگه رو میبینن

5. 18 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    136
    از این کاربر 527 بار در 79 پست سپاس گزاری شده

من هنوز ندیدم. اما ساعت 7:46 صبح الان و زیر نویس اومده

White Wolf

The King In The North

7. 6 کاربرِ زیر از chanter بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    86
    از این کاربر 829 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

اپیزود فوق العاده ای بود، من که باهاش خیلی حال کردم
    آریا هیچکس شد اما برگشتن به درون خودش عالی تر بود.
    ورود دنریس هم عالی بود، خوب درستش کردن.
    هفته بعد کلی جنگ داریم، عالیه
    چقدر دلم برای تیریون تنگ شده بود، اپیزودهایی که هست محشره، مخصوصا خندیدن به جک میساندی
    هاند هم بخشش خوب بود و ما دریک رو دوباره دیدیم پس هنوز بانوی سنگ دل اومدش منتفیه
    چقدر حرکت خاموش کردن شمع آریا قشنگ بود
    و در آخر بیشترین چیزی که باهاش حال کردم این بود که باز هم گات پیش بینی ناپذیره، سرسی و لوراس مجازات میشن نه با مبارزه، چقدر خوب بود این بخش
    تند تند دیدم باز دیدم میام ادامه میدم

9. 13 کاربرِ زیر از Sir Nikk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    825
    از این کاربر 1,184 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

برای اولین بار تو زندگیم دلم برای سرسی سوخت. این تامن چقد خرهههههه. . بابا مادرته نفهم. واسه توی بی شعور این کارا رو کرده.
    ادمور که از اولشم معلوم بود په په است. یعنی واسه اون توله سگش یه ارتش و به باد داد. تو آخه چه گلی به سر ملت زدی که توله ت بزنه.
    چقدر جیمی دوست داشتنیه.
    سکانس آریا خیلی قشنگ بود. البته دلم میخواست مبارزه شو با ویف میدیدم. سکانس صحبتاش با جیکن و عکس العمل جیکن خیلی خوب بود.
    کالیسی خیلییییییی خوب وارد شد. یعنی عالی بود. قشنگ قدرتشو به رخ کشید. حالت صورتش وقتی داشت به اینا نگاه می کرد این طوری بود که «دو ماه تنهاتون گذاشتم. شهرو به گند کشیدین!». بخصوص رو به تیریون. یعنی واقعا فک نمی کردم تیریون همچین گند بزرگی بزنه.
    سکان بدی نبود در کل میخواستم 7 بدم ولی به افتخار آریا و کالیسی 8 میدم.

سپاس
    18
    از این کاربر 502 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

اپیزود خوبی بود با آریا کلی حال کردم بلاخره اون دختره عقده ای رو کشت و هیچکس شد ولی خوشحالم که داره برمیگرده خونه، کاش جاکن هگار هم باهاش میومد.
    جایی که هاند اون چهار نفر کشت خشونتش خیلی زیاد بود ولی در کل شخصیت خوبیه امیدوارم دوباره آریا رو ببینه.
    صحنه های جیمی و برین احساسی بود مخصوصا اونجا که برا هم دست تکون دادن، یعنی دیگه ارتش تالی به جان اضافه نمیشه؟
    فکر نمیکردم تیریون تو نقشه ش شکست بخوره باید ببینیم عکس العمل دنریس چیه، واریس کجا رفت؟
    سرسی حقشه این بلاها سرش بیاد.
    قیمت 9 جنگ حرامزاده ها، امیدوارم بلایی سر جان نیاد.

12. 7 کاربرِ زیر از naafas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    324
    از این کاربر 520 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط naafas نمایش پست ها
    قیمت 9 جنگ حرامزاده ها، امیدوارم بلایی سر جان نیاد.
    نگرانش نباشین بابا...
    جانو کشتن که از قسم نگهبانان شب خلاص شه...
    مسلما نمیان 7 اپیزود بعد ازینکه برش گردوندن دوباره بکشنش... ازین مسخره تر مگه داریم؟

بعدم رمزیو باید یه شخصیت مهم و محبوب شکست بده...
    اگه جانم نتونه رمزیو نابود کنه(بکشه) دیگه کی میمونه؟ شاه شب؟
    فرض کنین شاه شب گیر رمزی بیفته... اختش می کنه اسمشو میذاره سوفیا

سپاس
    69
    از این کاربر 76 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

سلام.
    اين اولين پستي كه من تو اين انجمن ميدم بيشتر نظرات بقيه دوستان رو خوندم و استفاده كردم.
    مثل هميشه قسمت خوبي بود !
    ليدي كريين رو ديديم كه تو نمايشش و ديالوگ هاي پايانيش، تاثير حرفهاي آريا ديده ميشد و يه جورايي حس نفرت رو هم در حين ناراحتي به بيننده هاش نشون ميداد و ديديم كه آريا هم اون رو قابل اعتمادتر از همه براي كمك به خودش ديد و رفت پيشش... درواقع كس ديگه اي رو هم نداشت !!
    انتقام هاند هم خيلي خوب بود و به روزاي اوجش برگشت !!
    بعد ديديم صلح كه شهر ميرين هم حاكم شده و رفتن واريس ... به نظر من بيشتر بخاطر ترس از بانوي سرخ رفت تا آوردن كمك !!
    كوه آپديت شده رو دوباره ديديم !!! حس وحشت رو قشنگ ميشد حين كنده شدن كله ي يكي از سربازان دين ، تو بقيه شون ديد !! هاي اسپارو هم مثل يه شطرنج باز قهار حركت سرسي رو توي دادگاه پيش بيني كرد و محاكمه با مبارزه رو ممنوع كرد!! تامن هم كه كاملا بي اعتماد شده به مادرش ... كايبرن در مورد كدوم شايعه قديمي صحبت ميكرد ؟؟ من كه احتمال ميدم درمورد حروم زاده رابرت براتيون باشه يعني احتمالش هست سرسي به تامن خيانت كنه و اونو درمقابلش علم كنه ؟؟؟
    صحنه روبرو شدن بران و پاد هم جالب بود و ديالوگ هاي رد و بدل شده بينشون
    جيمي و برين هم كه دوباره هم ديگه رو ديدن اينبار توي شرايطي متفاوت تر و اختلاف نظر هاي بيشتر! ولي تو صحبتاشون ميشد علاقه رو هم ديد نسبت به همديگه ! فكر كنم در آينده دوباره باهم روبرو ميشن ولي اينبار رو به روي هم !!
    حمله اربابا به ميرين هم كه غيرقابل پيش بيني بود !! شايد گريجوي ها به دادشون برسن ...
    نقشه جيمي براي گرفتن قلعه از بلك فيش هم خوب پيش رفت! اولش ميخواست با وعده و وعيد ادميور رو خر كنه ولي سنگش به تير خورد و با تهديد نقشه شو عملي كرد ... و حماقت سربازان تالي رو ديديم ... بااينكه ميدونستن ادمور تالي از طرف دشمنشون داره حرف ميزنه ولي بازم فرمانشو اطاعت كردن !!
    با نشون دادن ارتش برادران بدون پرچم ديگه بنظرم بازگشت ليدي استون هارت نميتونه منطقي باشه ! چونه زدن هاند باهاشون سر اعدام خائنا هم جالب بود و اينكه سرغذا دوباره جوجه ميخواست :دي فكر كنم بعد از آشناييش با اون سپتون الان ميتونه جزو برادران بدون پرچم هم بشه !!
    و اما رسيديم به آريا استارك ! يه سوال برام پيش اومد كه ليدي كريين چي برميداشت از رو كمدش ؟؟ و اينكه اون دختره نميتونست قضيه رو دزد و پليسي نكنه و سر يه فرصت بهتر كلك آريا رو بكنه ؟؟؟ به هر حال آريا هر جوري كه بود دختره رو به اتاق تاريك كشوند و با نيدل حالشو گرفت ولي اينكه آريا استارك قبول كرد كه تا آخر عمر آريا استارك ميمونه !!! ولي لبخند جاكن هم برام جاي سوال داشت ...
    فكر كنم آريا دوباره دير ميرسه !! اينبار به وينترفل و اينبار بعد جنگ حرومزاده گان

15. 16 کاربرِ زیر از m-dx بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter is Coming...
    سپاس
    625
    از این کاربر 1,039 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

قسمت بدی نبود ولی برای یه قسمت ۸ جالب نبود. توقع یه چیز بهتر و چالشی‌تر رو داشتم.

همون طوری که حدس می‌زدم آریا رفت پیش لیدی کرین و مداوا شد ولی ویف ول کن نبود. کشوندن ویف به لونه‌ی آریا و شکست دادنش با استفاده از چیزهایی که در زمان کور شدن یاد گرفته بود ایده‌ی خوبی بود. حداقل بین این همه وقت تلف کردن از یکی از تجاربش به نحو احسنت استفاده کرد. ولی درک نکردم چرا برگشت به تالار چهره‌ها؟ می‌خواست برای جیکن شاخ و شونه بکشه؟ ریسک این‌که دستگیرش کنن یا بکشنش بیشتر نبود؟ این حرکتش منطقی به نظر نمیاد. نگاه جیکن هم بعد از این که آریا گفت به وستروس می‌گردم عجیب بود. یعنی نقشه‌ی دیگه‌ای کشید؟
    نکته‌ی جالب این‌که همه‌ی تئوری‌های متوهمانه و محیر العقول دوستان هم اشتباه دراومد و ثابت کرد که حداقل باید چه چیزی گفت که بگنجه والا

بازگشت بریک و توروس خوب بود با پایان بازی که آخر این قسمت برای سندور گذاشتن حس می‌کنم خیلی دور از انتظار هم نباشه اگه به برادران بدون پرچم بپیونده. با توجه به این که محاکمه از طریق مبارزه هم برداشته شد می‌تونه نقش خودش رو در برنامه‌ی خدایان به این شکل ایفا کنه.

سرسی الان تبدیل شده به تلِّ خاکِ سرشار از نفرت. تامن هم همچنان با قدرت به پروسه‌ی تبدیل شدن به سیب زمینی ادامه میده و اگه مارجری دستی تو این ماجرا داشته باشه یعنی داداش خودش رو فدای نابودی سرسی کرده؟ پیش بینی سرنوشت لوراس و سرسی دیگه خیلی مشکل شده. فکر نکنم تا انتهای این فصل هم اتفاق خاصی برای این دو شخص بیوفته.

سیب زمینی که چه عرض کنم، ابله بعدی ادمیوره. البته این‌جا هم داستان یه خورده ایراد داره. آخه وارث ریورران که این قدر رو اسم کتلین و خانواده‌اش تعصب داره میاد به خاطر یه بچه‌ی نصف-فری قلعه و بلکفیش رو فدا کنه؟ درسته که از همون اول هم بی عرضه‌تر از بقیه‌ی اعضای خاندان بود ولی نه تا این حد که شرافتش رو به خاطر چنین بچه‌ای نابود کنه. تازه اصلاً معلوم نیست جیمی در مورد بچه راست گفته باشه. هدف خاصی رو هم از این وقایع نگرفتم. ریورران دست فری‌ها بود، تالی‌ها میان پسش می‌گیرن، بعد به این شکل دوباره منطقه میوفته دست تالی‌ها! فقط این وسط می‌خواستن بلکفیش رو بکشن؟ جیمی الان کجا میره؟

حضور بران و تیریون در این قسمت لبخندی به لب ما آورد ولی به نظرم بخش‌های تیریون تو این فصل زیادی تو ذوق می‌زنه. یعنی همه‌ی این اضافات رو حذف می‌کردن راحت می‌شد به چیزهای مهم دیگه‌ای مثل لیدی استون هارت بپردازن.

دنریس هم که بهتره دهنم باز نشه

پ.ن:

عشق است قسمت بعدی. فقط امیدوارم مثل نبرد دیوار و بلک واتر کلاً در مورد یه خط داستانی یعنی جان و رمزی باشه و هی روی بقیه‌ی داستان شاخه به شاخه نشه تا هیجان جنگ حفظ بشه.

17. 18 کاربرِ زیر از Sherlock بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین