برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: GAME OF THRONES ایا استنیس بازخواهد گشت؟؟؟

رأی دهندگان
58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

18 31.03%
  • خیر

40 68.97%
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 38
    سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

Game of thrones (نظرسنجی)سرانجام احتمالی آینده استنیس از شایعه تا واقعیت...

از زمان پخش اپيزود اخر سيزن پنجم و مرگ مشکوگ استنيس اين شايعه بين هواداران پخش شد که وي زنده است و قراره در زماني که کسي فکرشو نخواهد کرد به سريال برگرده به همين منظور تئوري هاي مختلفي رو هم مطرح کردن که اينجا ميخواهيم با نگاهي دقيقتر بهش بپردازيم و نظرات شما رو بدونيم.

تئوري اول

در ابتداي سيزن در واقع قبل از شروع فصل تريلري از سريال پخش شد با نام Game of Thrones Season 6- Hall of Faces اين تالار مخصوص کساني است که مرده اند و صورتشان توسط افراد بي چهره جمع اوري شده.اما نکته اينجاست که اگر دقت کنين تمام کساني که در اين تريلر صحبت ميکنن(ند-راب-کیتلین...) در سريال مرده اند حتي جان اسنو اما صورت استنيس کنار جان اسنو هست و هيچ صحبتي نميکنه به نظر شما علت چيه؟ايا زندس؟؟

تئوري دوم

هواداران احتمال انجام معامله اي بين استنيس و برين ميدهند حالا اين معامله چيست هنوز مشخص نيست اما شايد اين باشد که در کنار استارکها بجنگ شمال براي انها کينگزلندينگ براي تو.وسط جنگ جان اسنو با رمزي سر و کله استنيس از پشت سر پيدا بشه و به جان کمک کنه و شمال پس بگيره مطمنا جان و تمامي خاندان شمال ميان زير پرچم استنيس و داستان جالب خواهد شد

تئوري سوم

اين فصل تفريبا توي اکثر اپيزودها تاکيد ميشه استنيس مرده و جاي سوال است که چرا اينقدر تاکيد ميشه ؟؟؟

تئوری چهارم
    از انجایی که نوشتن داستان توسط مارتین هنوز کامل نشده و شاید در کتاب استنیس روی تخت اهنین بنشیند(منظور انتهای کتاب اخر هستش که نوشتنش هنوز شروع نشده) قطعا باید استنیس را به صحنه برگردانند چرا که وی در کتاب هنوز زنده است.

تئوری پنجم

نامه رمزی به جان اسنو

سوال اصلی این است که این نامه را چه کسی فرستاده است؟ در کتاب نویسند‌ه‌ی این نامه یکی از معماهای داستان است. یک تئوری می‌گوید که آن را منس ریدر نوشته تا جان اسنو را راضی به رها کردن کسل‌بلک و جنگ کند (یادتان باشد در کتاب نامه‌‌ زمانی می‌رسد که جان اسنو هنوز توسط برادرانش کشته نشده). کلا پیچیدگی‌های توطئه‌ای زیادی پیرامون این نامه وجود دارد، اما ظاهرا به‌طرز قابل‌درکی سازندگان برای سریال از این معماپردازی‌ها دوری کرده‌اند. چون برخلاف کتاب که نامه توسط زاغ می‌رسد، در سریال می‌بینیم که پیغام‌رسانی با نشان خاندان بولتون نامه را تحویل می‌دهد. حداقل در سریال یک‌جورهایی مطمئنیم که کار، کار خودِ رمزی است.
    اما شاید هم نه! عده‌ای از تحلیلگران باور دارند که هویت نویسنده‌ی نامه‌ در سریال هم دقیقا مشخص نیست. نکته‌ی اول این است که هر دو نسخه‌ی نامه‌ سرشار از فحش و بد و بیراه است. این یعنی هرکسی که نامه را نوشته سعی کرده تا از این راه جان اسنو را تحریک به حرکت به سوی جنوب و جنگ کند. اما نسخه‌ی نامه‌‌ در سریال دارای اطلاعاتی است که شک و تردیدمان را برمی‌انگیزد.رمزی جان را به درآوردن چشمانش تهدید می‌کند. اما او را هیچ‌وقت در حال درآوردن چشم کسی ندیده‌ایم. نامه همچنین ریکان را «وحشی» توصیف می‌کند، اما این چیزی است که به نظر نمی‌رسد رمزی از آن خبر داشته باشد. نامه می‌گوید که: «من پوست‌شون (Skin) رو جلوی تو می‌کنم». اما ما می‌دانیم که بولتونی‌ها از فعل Flay به جای Skin استفاده می‌کنند. یا «پوست دایروولفش را کف اتاقم پهن کردم». چرا به جای دایروولف از گرگ استفاده نمی‌کند؟ گویی نویسنده می‌خواهد دقیق باشد. یا «… می‌زارم سگ‌هام (Dog) بقیه‌ی کار رو انجام بدن». مگه رمزی از کلمه‌ی «تازی» (Hound) به جای سگ استفاده نمی‌کند؟ خلاصه کاملا مشخص است که هدف اصلی نامه این است که جان اسنو را برای جنگ تحریک کند و طبیعتا کسی چنین هدفی دارد که آزادی وینترفل به نفعش خواهد بود.

در این زمینه سه مظنون اصلی داریم. (۱) لیتل‌فینگر؛ کسی که همین الان در حال حرکت به سمت وینترفل است. (۲) آمبرها؛ کسانی که به نظر می‌رسد به‌صورت مخفیانه می‌خواهند بولتون‌ها را چپه کنند و (۳) استنیس؛ که ممکن است هنوز زنده باشد. و البته ممکن است با همکاری هرکدام از این سه مظنون طرف باشیم. خب، نویسنده‌ی نامه هرکسی است، باید به اطلاعات خاصی دست داشته باشد: رمزی ریکان را گروگان گرفته. سانسا فرا کرده. روس مرده است. ریکان «وحشی» است. بگذارید به درون مظنون‌هایمان عمیق‌تر شویم؛ خب، به نظر نمی‌رسد لیتل‌فینگر به «تنهایی» از گروگان گرفته شدن ریکان به دست رمزی خبر داشته باشد و به نظر نمی‌رسد استنیس هم به «تنهایی» از خصوصیت «وحشی‌»‌بودنِ ریکان اطلاع داشته باشد. پس توطئه‌گران هرکسی هستند، به احتمال زیاد یک طرفشان را آمبرها تشکیل می‌دهند. چون آنها کسانی بودند که ریکان را تحویل رمزی دادند و ریکان هم مدت‌ها با آمبرها زندگی کرده تا آنها با خصوصیات شخصیتی‌اش آشنا باشند. از آنجایی که لیتل‌فینگر با خیال راحت ارتش ویل را برای جنگ شمال آماده کرده، احتمال اینکه او با آمبر‌ها همکاری کند بیشتر است. این یعنی حتی اگر استنیس و آمبرها نویسندگان اصلی نامه‌ی صورتی باشند، باز نمی‌توان عنصر لیتل‌فینگر را به عنوان کسی که در ادامه به این توطئه پیوسته است نادیده گرفت. ماجرای نامه‌‌ یکی از جذاب‌ترین معماهای کتاب است که سال‌ها طرفداران را انگشت به دهان گذاشته است. تمام این نظریه‌پردازی‌ها نشان می‌دهد که (شاید) خوشبختانه سازندگان قصد دارند پیچیدگی کتاب را به سریال هم منتقل کنند.

تئوری ششم

عکسهای لو رفته از پشت صحنه البته شاید عکسها فیک و یا مربوط به چیز دیگری باشند اما قابل بررسی و تحلیل است

ظاهر وطرز لباس پوشیدن شخص داخل چوبها بسیار به استنیس شبیه است.اگه دقت کنین در هر دو عکس یه جورایی به پای راست اشاره شده.نظر شما چیست؟

تئوری هفتم

مجدد نام استنیس دراین اپیزود برده میشود و سر داوس سیورث به پشت پرده قتل شیرین باراتیون توسط ملیساندرا پی میبرد.داوس گوزنی را که نشان خاندان باراتیون است و برای SHIREEN ساخته پیدا میکند.اما با نگاهی دقیق به این گوزن چوبی شاید این نکته مدنظر سازندگان است که قبل از یاداوری حادثه تلخ سوزاندن شیرین میخواهند ما به یاد استنیس بیفتیم پادشاهی که به مانند گوزن شاخ و پا شکسته قدرتهای خود را از دست داده اما قرار است او را فراموش نکنیم زیرا احتمالا سازندگان برنامه ای برای بازگشت او دارند.

انتهای سیزن قبل صحبت هایی ازبحث و جدل بین مارتین و عوامل سازنده به میان امد مبنی بر اینکه 2 character از سریال بی هماهنگی حذف شدند.همان طور که هاند بنجن استارک و جان به سریال برگشتند شاید استنیس هم برگردد.نظر شما چیست؟؟؟

I'm Justice

سپاس
    387
    از این کاربر 830 بار در 135 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of thrones (نظرسنجی)سرانجام احتمالی آینده استنیس از شایعه تا واقعیت...

به نظرم زنده است..احتمالا موقعی که شمشیرشو بالا آورده تا بکشتش یه چیزی گفته که دیگه ما ندیدیم...البته اگر هم زنده باشه این فصل حداقل نمیبینیمش....اون دو شخصیت هم که مارتین شاکی بود از کشته شدنشون تو سریال قطعا یکیش همین استنیسه...حالا باید نشست و دید چه خواهد شد

در مورد محبوبیت استنیس هم منم اصلا باهاش حال نمیکردم...از اول که آدم ها زنده زنده میسوزوند و آخر سر هم دختر خودشو قربانی کرد..کلا آدم سنگدلی بود و من به شخصه از این مدل شخصیت ها خوشم نمیاد...همونطور که از بابای جیمی و سرسی خوشم نمیومد از این هم خوشم نمیادش...البته این نظرمنه الان طرفدارای استنیس دشنام میدن بهم!!!
    www.facebook.com/serial.arzan

3. 5 کاربرِ زیر از mahan birabt بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of thrones (نظرسنجی)سرانجام احتمالی آینده استنیس از شایعه تا واقعیت...

خب توی این تایپیک چون بحث استنیس پیش اومده پس بیایم یه چند چیز رو بررسی کنیم ؛ قبل از اون من اصلا نظرم در مورد برگشت استنیس یا برنگشتنش نیست و در این مورد واقعا نظری ندارم ؛ چون واسه مرگ استنیس چیدمان مرگش جوری هست که قطعا نمیشه پیش بینی کرد ؛ روی کاغذ و عقلانی مرگش میتونه قطعی باشه ولی توی کتاب مرگش حتمی نشده ازون طرف جی آر آر مارتین از شخصیت خوشش میاد و دفاع میکنه و از اون طرف ما با شخصیت برین از تارث طرفیم که پیمانش رو زیر پاش نمیزاره و تا اخرش میره ؛ باز از اون طرف مرگ شخصیت ها با وضوح نشون داده میشه ؛ سر بریده شده ند استارک و حتی موهایی که به شمشیر چسبیده شده ؛ مرگ به وضوح رابرت باراتیون و راب استارک و کتلین استارک ؛ و کال دروگو ؛ ولی باز از این طرف مرگ این شخصیت 1٪ رو واسه تحلیل میزاره و پر از شک ؛ چیزی که مشخصه سریال از نقاط کور استفاده میکنه ؛ تا بیننده ها رو غافلگیر کنه و از اونجایی که سریال با هزینه بالا و بازخورد خوب توی دنیا پیش میره ؛ سعی نمیکنه چیزی رو توی گمانه زنی بزاره و شاید یک ایراد کوچیک مطرح بشه براش و حرف و حدیث داشته باشه .

مثلا از بعد از زنده شدن جان اسنو هیچ خبری از ملیساندرا نیست و معلوم نیست ملیساندرا چه چیزی میتونه واسمون داشته باشه ؛ و خب مساله بعدی که باز مطرح میشه که مرگ تمامی شخصیت های مهم و خوب از اولین فصل در حالت بدبختی و رذالت بوده ؛ ند استارک که اعدام میشه ؛ رابرت بارتیون که توسط گراز میمیره ؛ راب استارک و کتلین که قتل عام میشن ؛ کال دروگو به خاطر یک زخم کوچیک و ساده بر اثر مریضی میمیره ؛ تایوین لنیستر که توسط پسرش اونم توی دستشویی کشته میشه ؛ اوبرین مارتل که توی نبرد به خاطر حماقت کشته میشه و سرش میترکه و ... ولی اینجا استیس توی نبرد کشته میشه و مثل یک جنگجو میجنگه و حالا براساس حماقت و اشتباهات شکست میخوره ؛ و خب شاید اگر استنیس باراتیون بحث مرگش باشه باید یک مرگ دلیرانه واسش ایجاد نکنن و خب باز هم اینجا شکی به وجود میاد ؛ قطعا حتی اگر تا دقایق اخر اپیزود 10 هم خبری ازش نشه ؛ نمیشه به طور قطع بازهم گفت مرده و نمیشه به قطع گفت که زنده هست .

ولی خب توی این بین من فقط امیدوارم که دلیل تموم شدن داستان استنیس سر اختلافات بازیگر نقش استنیس با کارگردان ها نبوده باشه ؛ و همانطوری که نویسنده و کارگردان ها خواسته باشن اتفاق افتاده باشه .

5. 6 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

پست اولیم در تاپیک به اندازه کافی شفاف بود. فکر می کنم نظرم معلومِ چیه در کل.

نقل قول نوشته اصلی توسط Winter نمایش پست ها
    فکر میکنم منظور HMNN از اینکه تخت آهنین اهمیتی نداره همون حرفیه که من تو یکی از پستهام گفتم.

اینکه با ورود آدرها به وستروس مشخص میشه اینهمه جنگ، دسیسه و کشت و کشتار بیهوده بوده... دشمن اصلی یکی دیگس.
    اون موقع هدف اصلی میشه نبرد با ارتش مرده ها و زنده موندن...دیگه خیلی مهم نیست کی روی اون تخت نشسته باشه.

راستی!!
    شما با شلدون کوپر(بیگ بنگ تئوری) آشنایی دارید؟
    منظور HMNN درباره اهمیت نداشتن تخت آهنین در این نقطه از داستان :
    اهمیت نداشتنِش فقط به خاطرِ خطر آدر ها و دنریس نیست.
    HMNN در پستش به یه نکته اشاره کرد : تیکه تیکه شدن قلمرو های هفت پادشاهی.

در واقع قرار نیست هفت پادشاهی (اتحاد هفت قلمرو زیر سایه یه حکومت مرکزی) در آینده نزدیک وجود داشته باشه که شاهش و تخت آهنینش اهمیتی داشته باشه.
    قلمرو ها یکی یکی از هم جدا می شن ( به نظرِ من) . اولین قلمرو هم که جدا می شه شمالِ. فکر می کنید استارک ها بعد از گرفتن وینترفل حکومت مرکزی رو به رسمیت می شناسن؟
    لحظه ای هم که شمال از هفت پادشاهی جدا شد(قسمت نهم احتمالاً) ، هفت پادشاهی به تاریخ می پیونده. وقتی یه قلمرو (که بزرگ ترین قلمرو هم هست) جدا شه دیگه اسمش هفت پادشاهی نیست.

فقط حدس و گمان در باره کینگزلندینگ

این وقایع بسیار محتمل هستند. و این ها هم ضربه های بزرگی به هفت پادشاهی خواهند بود.
    به نظر من، جدا شدن قلمرو ها از هم دیگه قطعاً رخ می ده، دیر یا زود. به همین خاطر تخت آهنین هیچ اهمیتی نداره.

بیگ بنگ هم می بینم.
    اگه حق با من بود لطفاً توقع جمله های طلایی نداشته باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط new_sense نمایش پست ها
    خب توی این تایپیک چون بحث استنیس پیش اومده پس بیایم یه چند چیز رو بررسی کنیم ؛ قبل از اون من اصلا نظرم در مورد برگشت استنیس یا برنگشتنش نیست و در این مورد واقعا نظری ندارم ؛ چون واسه مرگ استنیس چیدمان مرگش جوری هست که قطعا نمیشه پیش بینی کرد ؛ روی کاغذ و عقلانی مرگش میتونه قطعی باشه ولی توی کتاب مرگش حتمی نشده ازون طرف جی آر آر مارتین از شخصیت خوشش میاد و دفاع میکنه و از اون طرف ما با شخصیت برین از تارث طرفیم که پیمانش رو زیر پاش نمیزاره و تا اخرش میره ؛ باز از اون طرف مرگ شخصیت ها با وضوح نشون داده میشه ؛ سر بریده شده ند استارک و حتی موهایی که به شمشیر چسبیده شده ؛ مرگ به وضوح رابرت باراتیون و راب استارک و کتلین استارک ؛ و کال دروگو ؛ ولی باز از این طرف مرگ این شخصیت 1٪ رو واسه تحلیل میزاره و پر از شک ؛ چیزی که مشخصه سریال از نقاط کور استفاده میکنه ؛ تا بیننده ها رو غافلگیر کنه و از اونجایی که سریال با هزینه بالا و بازخورد خوب توی دنیا پیش میره ؛ سعی نمیکنه چیزی رو توی گمانه زنی بزاره و شاید یک ایراد کوچیک مطرح بشه براش و حرف و حدیث داشته باشه .

مثلا از بعد از زنده شدن جان اسنو هیچ خبری از ملیساندرا نیست و معلوم نیست ملیساندرا چه چیزی میتونه واسمون داشته باشه ؛ و خب مساله بعدی که باز مطرح میشه که مرگ تمامی شخصیت های مهم و خوب از اولین فصل در حالت بدبختی و رذالت بوده ؛ ند استارک که اعدام میشه ؛ رابرت بارتیون که توسط گراز میمیره ؛ راب استارک و کتلین که قتل عام میشن ؛ کال دروگو به خاطر یک زخم کوچیک و ساده بر اثر مریضی میمیره ؛ تایوین لنیستر که توسط پسرش اونم توی دستشویی کشته میشه ؛ اوبرین مارتل که توی نبرد به خاطر حماقت کشته میشه و سرش میترکه و ... ولی اینجا استیس توی نبرد کشته میشه و مثل یک جنگجو میجنگه و حالا براساس حماقت و اشتباهات شکست میخوره ؛ و خب شاید اگر استنیس باراتیون بحث مرگش باشه باید یک مرگ دلیرانه واسش ایجاد نکنن و خب باز هم اینجا شکی به وجود میاد ؛ قطعا حتی اگر تا دقایق اخر اپیزود 10 هم خبری ازش نشه ؛ نمیشه به طور قطع بازهم گفت مرده و نمیشه به قطع گفت که زنده هست .

ولی خب توی این بین من فقط امیدوارم که دلیل تموم شدن داستان استنیس سر اختلافات بازیگر نقش استنیس با کارگردان ها نبوده باشه ؛ و همانطوری که نویسنده و کارگردان ها خواسته باشن اتفاق افتاده باشه .

شخصیت مورد علاقه جورج

خاندان مورد علاقه جرج

این که استنیس شخصیت مورد علاقه جرج باشه نشنیده بودم تا حالا.
    تو کتاب هم زیاد اوضاش جالب نیست. داستان کتاب هم الان از سریال عقبِ هم خیلی متفاوت اوضاع.
    هیچ چیزی 100% نیست هیچوقت. هیچ چیزی. قبول دارم.
    اون قسمتی که استنیس درش کشته شد قسمتِ خاصی بود. هر سکانس یه شخصیت مهم کشته می شد. سرعت هم بسیار زیاد بود. شاید به همین خاطر به سرِ جدا شده ی استنیس خیره نشدیم. زیاد نباید فرو می رفتیم تو صحنه. از عمد خیلی سریع انجام شد همه چیز. مرگِ اصلی هم مرگِ آخرِ قسمت بود.
    شاید هم نه. شاید هم استنیس واقعاً زندست و من اشتباه می کنم. اما این احتمال اینقدر نزدیک به صفرِ که تصمیم می گیرم صفر در نظرش بگیرم.

دلایلی که استنیس بر نمی گرده و دلایلی که استنیس بر می گرده رو نگاه می کنیم. می بینیم کدوم قوی تر هستن. و اون رو انتخاب می کنیم. در همه مسائل همینطوریِ.
    ممنون از تحلیلتون.

7. 7 کاربرِ زیر از HMNN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905

نقل قول نوشته اصلی توسط HMNN نمایش پست ها
    اگه حق با من بود لطفاً توقع جمله های طلایی نداشته باشین.
    هیچ چیزی 100% نیست هیچوقت. هیچ چیزی. قبول دارم.
    Me too

این احتمال اینقدر نزدیک به صفرِ که تصمیم می گیرم صفر در نظرش بگیرم.
    قطعا مخالفم

I'm Justice

9. 5 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

این که استنیس شخصیت مورد علاقه جرج باشه نشنیده بودم تا حالا.
    تو کتاب هم زیاد اوضاش جالب نیست. داستان کتاب هم الان از سریال عقبِ هم خیلی متفاوت اوضاع.

اینو من توی مصاحبه یکی از سایتای خارجی که با بازیگر نقش استنیس داشت خوندم که میگه جی آر آر مارتین گفته این شخصیت رو دوست داره واسه همین توی کتاب هنوز زندست . حالا هم که کتاب جدید مارتین هم نوشته شده ؛ به هر حال ما لذت میبریم از سریال چه باشه چه نباشه .

در واقع قرار نیست هفت پادشاهی (اتحاد هفت قلمرو زیر سایه یه حکومت مرکزی) در آینده نزدیک وجود داشته باشه که شاهش و تخت آهنینش اهمیتی داشته باشه.
    قلمرو ها یکی یکی از هم جدا می شن ( به نظرِ من) . اولین قلمرو هم که جدا می شه شمالِ. فکر می کنید استارک ها بعد از گرفتن وینترفل حکومت مرکزی رو به رسمیت می شناسن؟
    لحظه ای هم که شمال از هفت پادشاهی جدا شد(قسمت نهم احتمالاً) ، هفت پادشاهی به تاریخ می پیونده. وقتی یه قلمرو (که بزرگ ترین قلمرو هم هست) جدا شه دیگه اسمش هفت پادشاهی نیست.
    این تئوری خوبه ؛ منم نظرم به این تئوری نزدیکه . مخصوصا از همین فصل که برن استارک هم وارد داستان شد .

11. 5 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    324
    از این کاربر 520 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

Winter ازینکه منظور HMNN رو اشتباه متوجه شد متاسفه و البته با بقیه ی مواردی که ایشون توضیح داد(در مورد تکه تکه شدن وستروس) کاملا موافقه.

از HMNN هم توقع جمله ی طلایی نمیره...همونطور که خود Winter هم قرار نیست از جمله ی طلایی استفاده کنه...
    چون اون مثال جمله ی طلایی صرفا یه شوخی بود که Winter کرد و در پست بعدیش هم در موردش توضیح داد.

13. 4 کاربرِ زیر از Winter بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 28 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

وقتی بولتون از رمزی پرسید نمیدونی کی استنیس رو کشته میخام بهش پاداش بدم .بنظرم یعنی اینکه جنازشو دیدن و مطمئن هستن که مرده البته منم خوشم میاد از استنیس ولی فکر نکنم برگرده دیگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. 4 کاربرِ زیر از khold بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905

پست اصلی اپدیت شد
    تئوری پنجم
    تئوری ششم

البته تئوری پنجم به نقل از زومجی

I'm Justice

17. 4 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Come And See
    سپاس
    895
    از این کاربر 841 بار در 95 پست سپاس گزاری شده

ممنون از اطلاعاتت
    مورد ششم جالب بود و اون عکسا و حتی اگر فردا استنیس رو نبینیم،امکان اینکه تو فصل آینده ببینیمش وجود داره...
    دررابطه با مورد پنجم به نظرم صددرصد نامه کار استنیس نیست و اصلا به شخصیتش نمیخوره که بخواد نامه بنویسه تا کسی رو تحریک کنه...
    ولی...
    به نظرم امکان اینکه پیتر بیلیش و آمبرها با هم دسیسه ای چیده باشند هستش(پ.ن:البته نظرم اینه که پیتر و آمبرها امکانش هست که به وحشیام خیانت کنند و اونارو به جون هم بندازند تا خودشون این وسط سود ببرند...یکی از دیالوگای پیتر هم فکر کنم بود که دشمنانتو به جون هم بنداز و سلطه کن)

19. 4 کاربرِ زیر از farzinawsome12 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905

پست اصلی اپدیت شد

تئوری ششم اصلاح

تئوری هفتم اضافه شد.

I'm Justice

21. 4 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین