برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 49
    Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

Peaky Blinders ▬ اخبار و حواشــی فصل چـهارم

تامی شلبی باهـوش [ کیلیان مورفی ]، تازه شروع کرده و پرچم بزرگترین حقه‌ای که تاکنون زده، در فصل چهارم پیکی بلایندرز، برافراشته خواهد شد.

مورفی در رابطه با تصمیم تامی که در پایان فصل سوم، خانواده‌اش را به دست پلیس سپرد، اذعان دارد: « همه‌چیز تغییر کرده. به نظرم خانواده‌اش فکر می‌کنند که وی به آنها خیانت کرده، و بستگی به تامی دارد که به آنها خلاف این قضیه را اثبات کند و نشان بدهد که برنامه‌ی بزرگی در سر دارد. »

فصل چهارم نشان خواهد داد که این نقشه‌ی بزرگ چیست. تامی نسبت به حقه‌ای که در آستین خود دارد، مطمئن به‌نظر می‌رسید. در غیر این‌صورت، ریسـکِ زندانی شدن خانواده‌ی خود، زیاده‌خواهی به‌نظر می‌رسد.

فصل سوم پیکی بلایندرز، فصلی بزرگ و مهم برای این سریال بود؛ در این فصل تام هاردی را به نقش الفی سالامونز برگرداند و پدی کانسدین را به بازیگران خود اضافه کرد. طرفداران معتقند، فصل سوم به‌طرز تکان‌دهنده، شگفت‌انگیز و فک‌انداز، به پایان رسید، و باعث شد خواهان قسمت‌های بیشتر شوند.

پیکی بلایندرز نه‌تنها برای فصل 4، بلکه برای پنجمین فصل هم تمدید شد؛ این به این معناست که BBC2 به عملکرد آن، اعتماد کامل دارد.

استیون نایت: دورنمای نویسندگی فصول چهارم و پنجم، حقیقتاً هیجان‌آور است. این، پروژه‌ای ـست که من شور و علاقه‌ی فراوانی نسبت به آن دارم و چشم انتظار این هستم که داستان‌های بیشتری را از خانواده‌ی شلبی، بازگو کنم.

مورفی معتقد است، ریسک‌کردن‌های تامی، تمامی ندارد و اگر او، تمام پول‌ها و تمام قدرت دنیا را به دست آورد، برنامه‌ای برای بازنشستگی و استراحت کردن درخانه با دم‌پایی به پا و چپق بر روی لب، ندارد.

انتظار می‌رود، فصل چهارم این مجموعه، در ماه مـِـی سال آینده [ 2017 ] به تلویزیون بازگردد.

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

پاسخ : Peaky Blinders ▬ اخبار و حواشــی فصل چـهارم

مردم بیشتر از هر چیزی، به چه دلیل جلوتو می‌گیرن؟

مورفی: بخاطر پیکی بلایندرز. بخاطر سریال‌های تلویزیونـیه ... توی خونه‌ی مردم سرایت کرده. آدم تبدیل میشه به چیزی مثل بهترین دوست آدما یا یه همچین‌چیزی. مردم شروع می‌کنن به نظر دادن و توصیه کردن بهت. وقتی طبق کلیف‌هنگر پایانی فصل دوم، بحث سر این بود که من قراره با کی ازدواج کنم، مردم می‌گفتن «با اون ازدواج نکن، با اون ازدواج کن!» خوب و خوشاینده؛ ولی وقتی مردم شروع می‌کنن به تیپ زدن مثل شخصیت‌های سریال، و موهاشونو مثل اونا می‌کنن، یه‌مقدار نابخردانه‌ست.

3. 26 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

اِیدن گیلن که سابقه‌ی حضور در 6 فصل از سریال Game of Thrones را دارد، به بازیگران فصل چهارم، اضافه شد. ولی وی تنها بازیگری نیست که به فصل چهارم پیوسته.

چارلی مورفی هم که سابقه‌ی حضور در سریال Happy Valley را دارد، به جمع بازیگران بزرگ فصل چهارم، اضافه شد.

استیون نایت: ما یک تیم رؤیایی برای فصل چهارم، دور هم جمع کردیم؛ اونا به عشق سریال با ما همراه شدن، که خیلی عالیه. ادرین برودی، اِیدن گیلن و چارلی مورفی، استعداد فراوانی برای کار کردن در اختیار ما قرار میدن. و با بازگشت تام هاردی و شارلوت رایلی، بیشتر از این نمی‌تونیم انتظار داشته باشیم.

5. 24 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

Alexander Siddig که در فصل سوم در نقش روبن الیور ظاهر شده بود، و در شب عروسی تامی، در تلاش بود تا دل پالی را بدست آورد، در فصل چهارم، حضور نخواهد داشت.

اونا یه راهی برای ادامه دادن دارن. هرفصل که شروع میشه، یه پرش زمانی دو سه ساله نسبت به فصل قبل، وجود داره. تا جایی‌که خبر دارم، من دیگه در سریال، حضور ندارم.

7. 24 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

در مراسم IFTA 2017 کیلیان مورفی، جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اول مرد، برای ایفای نقش تامی شلبی در فصل سوم پیکی بلایندرز را ازآن خود کرد.

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

Jim Broadbent هم برای حضور در پیکی بلایندرز، ابراز علاقه کرد. این بازیگر 67 ساله‌ی بریتانیایی در مصاحبه‌ای که با Radio Times داشته، اذعان کرده: گاهی اوقات من یک سریال تلویزیونی رو تمشا می‌کنم، برای مثال پیکی بلایندرز، و پیش خودم میگم، خیلی دوست دارم توش حضور داشته باشم. بعدش میگم صبر کن ببینم، کسی به سن و سال من توی سریال، وجود نداره، آخه نقش کی رو بازی کنم؟ جوان که بودم، بهم گفته می‌شد که منتظر بمونم تا زمانم فرا برسه. برای افرادی مثل من، نقش‌های مناسبی وجود نداشت. بازیگرهای نقش اصلی خوش‌تیپی برای نقش‌های فرعی و جزئی وجود داشتن، ولی به من گفته میشد که منتظر بمونم.

10. 23 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

عکسی جدید از سر صحنه‌ی فیلمبرداری، برای دوشنبه 10 آپریل مصادف با 21 فروردین در شهرک Droylsden در نزدیکی منچستر. دست کیلیان مورفی هم خودزندگی‌نامه‌ی John Healy با عنوان The Grass Arenaست که تجربه‌ی این نویسنده با اعتیاد، جان به در بردنش در زندان از طریق یادگیری شطرنج بازی کردن، و جستجوی مداومـش برای رسیدن به آسودگی خاطر رو توصیف می‌کنه.

12. 18 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Raylan Givens نمایش پست ها

Jim Broadbent هم برای حضور در پیکی بلایندرز، ابراز علاقه کرد. این بازیگر 67 ساله‌ی بریتانیایی در مصاحبه‌ای که با Radio Times داشته، اذعان کرده: گاهی اوقات من یک سریال تلویزیونی رو تمشا می‌کنم، برای مثال پیکی بلایندرز، و پیش خودم میگم، خیلی دوست دارم توش حضور داشته باشم. بعدش میگم صبر کن ببینم، کسی به سن و سال من توی سریال، وجود نداره، آخه نقش کی رو بازی کنم؟ جوان که بودم، بهم گفته می‌شد که منتظر بمونم تا زمانم فرا برسه. برای افرادی مثل من، نقش‌های مناسبی وجود نداشت. بازیگرهای نقش اصلی خوش‌تیپی برای نقش‌های فرعی و جزئی وجود داشتن، ولی به من گفته میشد که منتظر بمونم.
    خوشم میاد همه هم دلشون میخواد بیان تو پیکی
    ایندفعه خبر میاد به دلیل اینکه بلِیک شلتون دلش خواست تو سریال بازی کنه و دیگه پُـر شده صفِ بازیگرامون شخصیت تام شلبی حذف شد

14. 11 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_124 نمایش پست ها
    خوشم میاد همه هم دلشون میخواد بیان تو پیکی
    ایندفعه خبر میاد به دلیل اینکه بلِیک شلتون دلش خواست تو سریال بازی کنه و دیگه پُـر شده صفِ بازیگرامون شخصیت تام شلبی حذف شد
    اون‌موقع که می‌خواست پخش بشه کسی ازش خبر نداشت، فصل اول که تموم شد و همه دیدن باکیفیت و شاخه، از اون‌موقع، هـی ابراز علاقه می‌کنن اون‌موقع که فصل سوم داشت فیلمبرداری میشد، برد پیت هم ابراز علاقه کرد، چون با استیون نایت هم کار کرده بود، اومدنش دور از ذهن نبود، ولی نشد. امیدوارم استیون نایت یه نفشی براش پیدا کنه تا فصل پنجم. خیلی خوبه برد پیت.

مشاهده محتوا اسپویلر

16. 14 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    418
    از این کاربر 2,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

داستان خارق العاده، بازیگران فوق العاده، نویسندگی و کارگردانی عالی، بریتیش بودن ( خودش مزیت محسوب میشه ) .
    همه چیز داره، فقط اینکه 6 قسمت خداوکیلی خیلی کمه و بین فصول فاصله زیادی میوفته .
    تا فصل قبلش رو یادم بیاد و بیام با فصل جدید ارتباط بگیرم و بفهمم چی به چیه تموم میشه

18. 17 کاربرِ زیر از Rick Grimes بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

Luca Matteo Zizzari که متولد ایتالیا و بزرگ‌شده‌ی انگلستانـه، به فصل چهارم پیکی بلایندرز، ملحق شد. البته هنوز معلوم نیست، به‌عنوان بازیگر، یا به‌عنوان کارگردان، یا ... و فقط مشخص شده که به فصل آینده‌ی پیکی بلایندرز، پیوسته؛ مشخص نیست منظور از آینده، فصل چهارمه، یا فصل پنجم. در کل مبهمه :دی

20. 16 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین