برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
303. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

13 4.29%
  • 2

1 0.33%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

4 1.32%
  • 7

3 0.99%
  • 8

7 2.31%
  • 9

56 18.48%
  • 10

219 72.28%
صفحه 13 از 17 اولیناولین ... 31112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 از مجموع 161
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,568 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود نهم

Season 6, Episode 9, Battle of the Bastards
    فصل ششم, قسمت نهم, نبرد حر/ام زاده ها

خلاصه داستان اين قسمت : درحالی که استارکها آماده نبرد می شوند,سر داوس چیز با ارزشی را از دست می دهد. درهمین حال دنریس با انتخاب دشواری مواجه می گردد

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    136
    از این کاربر 527 بار در 79 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود نهم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_seazar نمایش پست ها
    اونقدری که ملت برای غوله (وان وان) عزاداری کردن برای ریکان نکردن!
    نسل استارکا هم منقرض شد!
    قسمت بعد هم یه عزاداری حسابی میشه! یکی از بازیگرای اصلی میمیره!
    نسل استارکا منقرض شد؟
    برن کشکه؟
    آریا کشکه؟
    سانسا؟
    جان؟

White Wolf

The King In The North

3. 4 کاربرِ زیر از chanter بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    64
    از این کاربر 29 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

این قسمت خیلی عالی بود!

تا حالا از دیدن لیتل فینگر اینقد خوشحال نشده بودم

تلخی مرگ ریکان با شیرینی مرگ رمزی جبران شد

بریک ده دور هم به هولد ده دور ملحق شد

به این قسمت 10 میدم

5. 6 کاربرِ زیر از superstar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    324
    از این کاربر 520 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alisoltani87 نمایش پست ها
    حرفم اینجا هم از این بابته اگه به نگاه سانسا اعتماد به لرد بیلیش قابل قبوله، چرا بار اول این کارو نکرد؟ چون که یه خواستگار خوشتیپ و از یه خانواده اصیل پیدا کرده بود، درصورتی که اگه تحلیل درستی از شرایط می داشت، شاید می تونست حدس بزنه که اینطور پیش نمی ره

نظرم در مورد سوالی که پرسیدی اینه...
    بار اول دلیلی برای اعتماد به بیلیش نداشت... ولی تایرل ها یه خاندان قدرتمند بودن که در ظاهر دوست و قابل اعتماد به نظر می رسیدن.
    بار دوم دلیل داشت... دو بار نجاتش داده بود... یه بار از کینگزلندینگ و یه بار از دست لایسا.
    و البته سنشو هم درنظر بگیریم بد نیست.

راستش در مورد جان و سانسا حرفامو زدم و دیگه صحبتی ندارم...
    چون اینا تو یه تیمن و نمیخوام مقابل هم قرارشون بدم.
    بعد هم اینکه ازین کاراکتر کلا خوشت نمیاد ... حالا من هی دلیل بیارم.

نظرامون متفاوته دیگه .

7. 5 کاربرِ زیر از Winter بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    86
    از این کاربر 829 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

9. 14 کاربرِ زیر از Sir Nikk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,910
    از این کاربر 9,841 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز من هفته پیش هم توضیح دادم، با دوستانی که با دلیل و منطق میان از نمره یک و دو خودشون دفاع میکنن و دلیل این کارشون رو توضیح میدن برخوردی نخواهد شد، نمونه اش دوستی که هفته پیش مثل یک منقد حرفه ای اپیزود رو نقد کرد و بهش 2 داد. اما اینکه تنها برای لج بازی با طرفدارهای سریال بیاید به اپیزود یک بدید واقعا یک کار بچگانه است و مطمئن باشید که با این کار برخورد خواهد شد. در همه سایت ها با trolling برخورد میشه، تیوی ورلد هم از این قاعده مستثنا نیست. اگر اون بنده خدای دلیلی برای نمره یک اش داشت، یا اون چند نفر دیگه که یک دادن میتونن بیان دلیل این کارشون رو توضیح بدن، و مطمئن باشید مدیریت تیوی ورلد اینقدر عادل هست که اجازه نده کاربران دیگه به اون شخص توهین کنند بابت نظرش. اما متاسفانه این اتفاق نمیافته.
    پیشنهاد میکنم اون چهار نفری هم که بدون دلیل یک دادن بیان از نمره خودشون دفاع کنن

نکته بعدی اینکه منم مثل شما از فضای گیم او ترونزی انجمن دل خوشی ندارم، دل خوشی ندارم که تاپیک و نظرسنجی با موضوع رفاقت با شخصیت های سریال زده میشه اما خب کاری نمیشه کرد (هرچند چندتا تاپیک خودم پاک کردم)، یه هفته دیگه هم تحمل کنید این موج میخوابه. خیلی از افراد مثل خودم یا هومن هستند که از این 10 های بی منطق طرفدارهای دوآتیشه سریال دل خوشی ندارن، اما خب نمیایم با دادن نمره یک باعث ایجاد تشویش در انجمن بشیم.

سعی کنید با احترام نظرتون رو بدید و با احترام به نظر دیگران پاسخ بدید، در غیر این صورت پست های مورد دار پاک خواهند شد.

به نظرم این بحث هم ادامه پیدا نکنه خیلی بهتره. موفق باشید
    باسلام خدمت مدیر جان
    نظرتونو الان دیدم و ذکر چند نکته الزامی میدونم
    بنده هم دل خوشی ندارم که برای تاپیک زدن وقت صرف کنم و شما با ی کلیک ب فنا بدی و ی هفته زجر بکشم تا تاپیک باز کنی مجدد.تمام تاپیکهایی ک بنده زدم صرفا جهت ایجاد صمیمیت و نزدیک شدن عقاید بوده و بس و هیچ منفعتی هم در تاپیک زدن نیس خودتونم میدونید.بعدشم دوست عزیزی ک حالت از تاپیکای گیم او ترونز بهم میخوره و فضای گیمی انجمن دیوونت کرده پشت رینگ نشین و داد بزن بیا 4تا تاپیک بزن وقت بذار تا ببینی اون کسی که تاپیک میزنه چه زحمتی میکشه و چه وقتی صرف میکنه تا به شما مطلبی رو برسونه پشت رینگ نشستن و فریاد چپش کن چپش کن رو همه بلدن.
    مساله بعدی به شورشیانی برمیگرده که نمره یک میدن به سریال
    خب بدن مگه قراره همه 9و10 بدن نظرات ازاد ومحترمه اگه قرار باشه با هر نمره 1و2 چندنفر اخراج بشن که نشد....پس کو این عدالته که میگی.عدالت میگه ضمن احترام به همه زور ب کسی نگین.سعی کنیم قبل از دیکتاتور بودن دموکرات باشیم
    همچنین از دوستانی ک بخاطر ترس از دعوا با مدیریت لایک نمیزنن تشکر میکنیم.

I'm Justice

IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,568 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط KING STANNIS نمایش پست ها
    باسلام خدمت مدیر جان
    نظرتونو الان دیدم و ذکر چند نکته الزامی میدونم
    بنده هم دل خوشی ندارم که برای تاپیک زدن وقت صرف کنم و شما با ی کلیک ب فنا بدی و ی هفته زجر بکشم تا تاپیک باز کنی مجدد.تمام تاپیکهایی ک بنده زدم صرفا جهت ایجاد صمیمیت و نزدیک شدن عقاید بوده و بس و هیچ منفعتی هم در تاپیک زدن نیس خودتونم میدونید.بعدشم دوست عزیزی ک حالت از تاپیکای گیم او ترونز بهم میخوره و فضای گیمی انجمن دیوونت کرده پشت رینگ نشین و داد بزن بیا 4تا تاپیک بزن وقت بذار تا ببینی اون کسی که تاپیک میزنه چه زحمتی میکشه و چه وقتی صرف میکنه تا به شما مطلبی رو برسونه پشت رینگ نشستن و فریاد چپش کن چپش کن رو همه بلدن.
    مساله بعدی به شورشیانی برمیگرده که نمره یک میدن به سریال
    خب بدن مگه قراره همه 9و10 بدن نظرات ازاد ومحترمه اگه قرار باشه با هر نمره 1و2 چندنفر اخراج بشن که نشد....پس کو این عدالته که میگی.عدالت میگه ضمن احترام به همه زور ب کسی نگین.سعی کنیم قبل از دیکتاتور بودن دموکرات باشیم
    همچنین از دوستانی ک بخاطر ترس از دعوا با مدیریت لایک نمیزنن تشکر میکنیم.
    سلام و صبح بخیر.فقط یه توضیح کوتاهی به صورت کلی میدم ایشالا که پایانی باشه برا این بحث طولانی.
    در مورد نمره دادن و... من به شخصه خودم رو به عنوان استارتر تاپیک این قسمت و یه عضوی از تیم مسئول این موضوع میدونم و هر کس به هردلیلی در این تاپیک ناراحتی براش پیش اومده ازش معذرت میخوام.برای قسمت بعد هم با مشورت با دوستان فکری کردیم تا در تاپیک بحث قسمت بعد مشکلات این قسمت پیش نیاد یا حداقل کمتر بشه.
    در مورد نوشتن مطلب هم هر کسی میتونه در چهارجوب قوانین فضای اینترنت و فروم مطلبی در مورد سریال/فیلم و... بنویسه و از این بابت مشکلی نیست ولی اینکه استاندارد کار هم رعایت بشه خود مطلب یا بخشیش کپی,غیرمرتبط نباشه ومنابع ذکر بشه درصورت نیاز هماهنگی با تیم/تیم های مربوطه و... هم مهمه.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

هرچند من کامنتی که گذاشتم از طرف مدیریت کل حذف شد و به واسه من اخطار اومد که ادامه ندم این موضوع رو و خب من هم تشکر کردم که تنها نوشته من حدف شد .

ولی فکر کنم چند مورد نیاز هست بگم در مورد مخصوصا این تایپیک و تایپیک های گات ؛ الان جوری شده که دوستان نظر واقعیشون در مورد نمره 10 هست ولی به خاطر لجبازی و حالا اعتراض میان نمره 1 میدن ؛ نمونش هم خودتون دیدید ؛ خب مساله اصلی هم همین هست که واقعا نمره دادن به یه سریال یه چیز شخصی هست و هرکسی هر نمره ای دوست داشته باشه میتونه بده .

مساله زمانی خیلی خنده دار و مسخره میشه ؛ که ملاک نمره دادن میشه لجبازی و اعتراض و کمپین درست کردن ؛ و عده ای میان برای خراب کردن سریال با هم یکی میشن و نمره 1 میدن ؛ و باقی هم با طبعیت این عده میان بدون در نظر گرفتن نمره ای خودشون دوست دارن بدن میان نمره 1 میدن . و خب بچه بازی اون چند نفر رو میرسونه ؛ یک سریال طرفدارای زیادی داره و دوست داشتنی هست ؛ اینقدر این سریال طرفدار پیدا کرده که جالبه بدونید در بین بازیگرای مطرح ایرانی هم قرار گرفته و همگی این سریال رو میبینن ؛ مجله دنیای تصویر در مورد این سریال موضوع مینویسه و بیشتر سایتای معتبر هر قسمت رو نقد میکنن ؛ چیزی که مشخصه سریال به شدت طرفدار داره و خب همانطور که عده ای با منطق خودشون دوست دارن 1 بدن عده ای هم به وجد اومدن و دوست دارن 10 بدن . ولی نکته ای که هست دوستانی که 10 یا 9 یا 8 دادن خیلی منطقی نظراتشون رو گفتن و از سریال لذت بردن ؛ بگذریم .

در مورد اینکه تایپیک های گات رو مدیریت کل حذف میکنن به نظرم کار اشتباهی هست ؛ اول اینکه تایپیک زده شده که جمع صمیمانه دور هم جمع شن و نظراتشون بگن و چی ازین بهتر و دوم اینکه به واسطه این سریال حتی دوستانی که هیچوقت نظر نمیدادن هم میان نظر میدن ؛ که این به نفع انجمن هست و برای رشد و ارتقا انجمن خوبه . و قکر میکنم این حرکت تایپیکی بی منطق حذف بشه ؛ خیلی دیکتاتوری و ناامید کنندست ؛ باید خیلی توی این موارد دقت کنیم .

13. 13 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,524
    از این کاربر 314 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر از همه..قسمت نهم از همه نظر عالی بود و واقعا نوید یه قسمت آخر عالی تر رو داد چون ساپوچنیک کارگردان قسمت بعدی هم هست..ضمنا اینو نمیتونم نگم..اولا نمره دادن به اپیزودها همونطور که گفته شده یه نظرسنجیه عمومی..نظرسنجی اگه میخواد اعتبار داشته باشه باید آزادانه و دور از جبهه گیری باشه وگرنه اعتباری نداره..اخراج شدن چندی از اعضا بدلیل نمره ناراحت کننده بود ولیکن اینکه شخصی بیاد نمره یک بده صراحتا اعلام کنه تو تاپیک و اخراج نشه خیلی ناامید کننده اس چون این حس رو القا میکنه که مدیریت در مورد قوانین گزینشی عمل میکنه و ممکنه یکی اخراج شه و شخص دیگری خیر..حالا این استدلالی که ایشون دلیل داشتن برای یک دادن به هیچ وجه قابل دفاع نیست..زیرا مگر از بقیه دوستان که اخراج شدن قبلش پرسیده شده بود که ادله شون چیه؟..بهرحال از تی وی ورلد انتظار بیشتری میره من جمله دموکراسی..تشکر.

15. 4 کاربرِ زیر از Ever_3313 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 46 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

فکر کنم اکثریت موافقند که یک قسمت خیلی عالی رو دیدیم، بدون شک بهترین صحنه نبردی بود که من دیدم، خیلی واقعی و عالی؛ دوست دارم از چند صحنه بی نظیر صحبت کنم:

1- زانو زدن اون مرده جلوی تریون و دیالوگ های عالی تریون لذت بخش بود
    2- پرتاب تیر سوم رمزی که همه فکر کردیم میخوره و تیر چهارم که پرتاب شدنش رو نشون نداد ولی خورد. (حتما یه بار دیگه ببینید و به صداگذاری صحنه دقت کنید)
    3- جان اسنوی در برابر کل لشکر اونا که شمشیرشو درمیاره و زیباتر از اون لحظه برخورد اسبها عالی بود
    4- بی نظیر ترین صحنه این اپیزود از نظر من گیر افتادن و خفه شدن جان اسنو زیر اجساد و بقیه که فکر میکنم کسی نیست که نگه به خودش احساس خفگی دست نداده باشه. (حتما یه بار دیگه ببینید و به صداگذاری صحنه دقت کنید)
    5- لبخند معنی دار و زیبای سانسا وقتی لشکر بیلیش رسید
    6- عوض کردن پرچم ها که یه صحنه عالی ساخت، لذت بخش بود ، انگار چیزی بود که همه مون چند فصله دوست داشتیم ببینیم
    7- کشته شدن مزی که بیشتر خنک شدن دل همه بود اونم با سگ های خودش

این 7 صحنه از کل سریال فکر نمیکنم هیچ وقت یادم بره

این اپیزود فقط و فقط یه چیزی کم داشت اونم صحنه احساسی بود مثل اون صحنه ای که چند فصل قبل جیمی و تریون توی زندان با هم صحبت میکردن (وقتی تریون رو میخواست باباش اعدام کنه و تو زندان بود)

17. 14 کاربرِ زیر از CORTEX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    57
    از این کاربر 179 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

یه نکته:
    لحظه ای که رمزی گفت تازی هام 7 روزه که غذا نخوردن، سانسا اونجا نبود! البته میشه توجیه کرد که از جان و ... شنیده
    این جرج مارتین روانی استارک کش، الکی این قسمت 9 رو شلوغ کرده بود که اون وسط میانه ها یه استارک دیگه رو هم بکشه! لعنت هر چی خدای وستروسی که هست بر تو بسترد!
    لعنتی علاوه بر استارک کشی، افتاده به منفی کشی! جعفرو کشتی هیچ چی نگفتیم، تایوین رو کشتی، هیچ چی نگفتیم، آخه چرا رمزی رو کشتی نامرد!
    الان دیگه دلمون به انتقام گرفتن از کی خوش باشه؟
    غیر پادشاه شب دیگه کی رو گذاشتی که بمونه!؟

جملاتی رو که سانسا به رمزی لحظه آخر گفت (خاندان تو ناپدید خواهد شد و ...) رو من قبلا شنیده بودم، یه نفر فکر کنم قبلا همین ها رو به سانسا گفته بود، حالا یادم نیست همین رمزی بود یا کس دیگه؟

به نظر شما وقتی لحظه آخر محاصره تورموند گفت که برمیگردیم خونه، داشت خیانت میکرد؟

19. 4 کاربرِ زیر از rahavix بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 13 از 17 اولیناولین ... 31112131415 ... آخرینآخرین