برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
303. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

13 4.29%
  • 2

1 0.33%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

4 1.32%
  • 7

3 0.99%
  • 8

7 2.31%
  • 9

56 18.48%
  • 10

219 72.28%
صفحه 2 از 17 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 161
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود نهم

Season 6, Episode 9, Battle of the Bastards
    فصل ششم, قسمت نهم, نبرد حر/ام زاده ها

خلاصه داستان اين قسمت : درحالی که استارکها آماده نبرد می شوند,سر داوس چیز با ارزشی را از دست می دهد. درهمین حال دنریس با انتخاب دشواری مواجه می گردد

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود نهم

خدایی کسی روش میشه کمتر از 10 بده ؟!
    Welcome Home House Stark

3. 16 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    825
    از این کاربر 1,184 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

واااااای خدا. این چی بود. سکته کردم. اونجاهایی که جان مونده بود زیر دست و پا که دیگه نفسم بالا نمیومدم.
    قسمت میرین و تمام و کمال دوست داشتم. پس گرفتن میرین، اومدن دوتراکیا، اتحاد با گریجوی ها، همه چی عالی بود.
    قسمت شمال خیلی خوب بود فقط قلبم گرفت وقتی وون وون مرد.
    الان و م.
    به این قسمت نه میدم. یه امتیاز کم میکنم چون اومدن یهویی ارن ها خیلی کلیشه ای بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط тнor نمایش پست ها
    این قسمت واقعا یکی از زیبا ترین قسمت ها بود
    تا الانم که تو ای ام دی بی ده نمره کامل گرفته
    البته بازم یه سری میان به دنریس گیر میدن
    به نظرم مرگی هم بجز این برای رمزی جایز نبود هر طوری کشته میشد ملت صدا شون در می اومد
    بیلیش هم که شد شوالیه سفید پوش حالا ببینیم در عوض چی گیرش میاد (من که میگم سانسا گیرش میاد)
    سانسا رو بگیره با از میان برداشتن جان دیگه شمال مال اونه
    به نظر من اون دوستایی که اعتقاد دارن فیلم هندی بوده همون فیلم هندی ها رو نگاه کنن . یکی از بهترین جنگ های بود که تا به حال دیده بودم و در حقش اینطور فکر کردن درست نیست
    همه مون میدونستیم سانسا درخواست کمک کرده از بیلیش پس بیلیش هم سر بزنگا خودش رو رسوند (شایدم با برنامه ریزی قبلی لحظه اخر وارد شد)
    غول عزیز مون هم که مرد بیشتر فری فوک ها هم که سلاخی شدن
    فکر نکنم از 62 نفر لیدی مورمونت هم چیزی مونده باشه
    به شخصه یادم نیست همچین صحنه نبردی دیده باشم به معنای واقعی کلمه از کشته پشته ساحتن
    اون یارو مندرلی که حسابش رسیده شد فقط تو گرما گرم جنگ متوجه نشدم چی سر اون کاستارکه اومد
    مندرلی ها اصلن تو جنگ نبودن. اون پرچم زنجیره آمبر بودن. نشون مندرلیا مردماهیه.

اینم بگم که جان دقیقا اون اشتباهی که سانسا بهش گوشزد کرده بود و انجام داد و کاری رو کرد که رمزی میخواست. پاشد رفت وسط صحنه نبرد. باقیه سپاهشم دنبال خودش کشوند. اصلا طبق نقشه پیش نرفت. عملا این جنگ و سانسا به پیروزی رسوند.

سپاس
    825
    از این کاربر 1,184 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط тнor نمایش پست ها
    این قسمت واقعا یکی از زیبا ترین قسمت ها بود
    تا الانم که تو ای ام دی بی ده نمره کامل گرفته
    البته بازم یه سری میان به دنریس گیر میدن
    به نظرم مرگی هم بجز این برای رمزی جایز نبود هر طوری کشته میشد ملت صدا شون در می اومد
    بیلیش هم که شد شوالیه سفید پوش حالا ببینیم در عوض چی گیرش میاد (من که میگم سانسا گیرش میاد)
    سانسا رو بگیره با از میان برداشتن جان دیگه شمال مال اونه
    به نظر من اون دوستایی که اعتقاد دارن فیلم هندی بوده همون فیلم هندی ها رو نگاه کنن . یکی از بهترین جنگ های بود که تا به حال دیده بودم و در حقش اینطور فکر کردن درست نیست
    همه مون میدونستیم سانسا درخواست کمک کرده از بیلیش پس بیلیش هم سر بزنگا خودش رو رسوند (شایدم با برنامه ریزی قبلی لحظه اخر وارد شد)
    غول عزیز مون هم که مرد بیشتر فری فوک ها هم که سلاخی شدن
    فکر نکنم از 62 نفر لیدی مورمونت هم چیزی مونده باشه
    به شخصه یادم نیست همچین صحنه نبردی دیده باشم به معنای واقعی کلمه از کشته پشته ساحتن
    اون یارو مندرلی که حسابش رسیده شد فقط تو گرما گرم جنگ متوجه نشدم چی سر اون کاستارکه اومد
    مندرلی ها اصلن تو جنگ نبودن. اون پرچم زنجیره آمبر بودن. نشون مندرلیا مردماهیه.

6. 5 کاربرِ زیر از armina90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    928
    از این کاربر 2,800 بار در 295 پست سپاس گزاری شده

وااااااااااااای خدایا این دیگه چی بود! بهترین اپیزود یه سریال تلویزیونی که تو عمرم دیدم و بهترین صحنه نبرد تو تلویزیون بدون شک (البته تو هالیوود هم فک کنم بشه حسابش کرد!)
    خیلی خوب بود واقعا همه چی خوب بود. چهره عصبانی لیانا مورمونت، مرگ ریکان، تو نفس نفس زدن های جان که داشتم میمردم من بنده خدا داشت زنده به گور میشد!!!
    و آخرم که رمزی موقع مرگ هم از حروم زادگی دست برنداشت واقعا شوکه شدم وقتی تیر زد تو چشم ون ون خیلی ناراحت شدم مرد...
    یه صحنه مثل اینکه وحشی ها جا زدن فکر کنم میخواستن فرار کنن که جان اون زیر له داشت میشد
    بنظرم رمزی رو نباید میکشتن باید اول باید اعضای بدنش رو قطع میکردن بعد که هنوز جون داشت به رسم بولتون ها زنده زنده پوستش رو میکندن بعد آتیشش میزدن! ولی هرچی بد بگم باید اینم بگم که رمزی فوق العاده بود!
    یه سوالم برام پیش اومده که چرا اون صحنه ای که جان به سمت رمزی میرفت رمزی تیر رو فقط به سپر میزد مثلا چرا به پاش نمیزد تیر رو!
    برای اولین بار هم بالاخره از دنریس خوشم اومد واقعا! خیلی به اصطلاح bad ass بود تو این اپیزود مخصوصا با اون اژدها هاش و اونجا که میگه تسلیم شدن شما نه ما! از خیلی از پادشاه های وستروس واقعا balls بیشتر داره خدایی! اونجایی هم که گریجوی ها میان پیشش هم عالی بود خیلی یارا کرکتر باحالیه واقعا خوشم میاد ازش!
    کلا تک تک صحنه های اپیزود عالی بود 10 خیلی کمه به این اپیزود بده آدم!

سپاس
    18
    از این کاربر 502 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

فوق العاده بود این قسمت نمره ده، قسمت میرین خوب بود، سه تا اژدها با هم خیلی عالیه، دنریس از یارا خوشش اومد تقریبا مثه خودشه.
    نبرد حرامزاده ها بسیار زیبا بود، مطمین بودم یکی از استارکها میمیره، غولمون هم که رفت، اونجایی که جان زیر دست و پا بود احساس کردم دیگه آخرشه جان هم رفت نفسم بند اومده بود، وقتی جان رمزی رو کتک میزد خیلی حال کردم آخرم که به بهترین شکل ممکن کشته شد، اون که تورمند آخر سر داشت باهاش جنگید و کشتش کی بود؟

سپاس
    117
    از این کاربر 227 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

یک قسمت عالی دیگه همینطور که گفتم واقعا طوفانی بود . رمزی فکر میکرد میتونه چند وقتی وینترفل دووم بیاره ولی با کمک دوست عزیزمون وان وان راحت وارد شدن و رمزی رو هم که واقعا دلم خنک شد چقدر قشنگ تیکه تیکه شد. لرد امبر رو هم که بهتون گفتم قبلش هم که قرار نیست کمکی بکنه قشنگ کشتش اونم مرگ حقش بود. قبل اپیزود امیدوار بودم سپاه ویل نیاد اما با وارد شدنشون واقعا حس خوبی گرفتم و اون صحنه ای که رمزی با حیرت داشت نگاه میکرد ناخوداگاه چند تا فحش دادم خدایی دلم خنک شد . بالاخره بعد از چندین فصل استارک ها برگشتن به وینترفل گرچه هنوز هم نگران سرنوشت جان هستم فکر کردم تورمند میمیره ولی دلم خنک شد تونست زنده بمونه. از اونجایی که همه میدونیم قسمت ده هر فصل هم یک مرگ داریم امیدوارم ربطی به شمال نداشته باشه. خب دیگه زیادی نوشتم فعلا تریبون رو میدم دست بقیه دوستان چاکر همه .

اضافه شده در : 2 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط naafas نمایش پست ها
    اون که تورمند آخر سر داشت باهاش جنگید و کشتش کی بود؟
    لرد امبر بود که ریکان رو تحویل دادن.
    the north belongs to the wolves

10. 17 کاربرِ زیر از raymond بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4
    از این کاربر 22 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

عالی بود. دلم خنک شد.

12. 9 کاربرِ زیر از zilo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    993
    از این کاربر 1,217 بار در 161 پست سپاس گزاری شده

سلام
    اولش که داشت از این توپ قیرگونی ها نشون میداد هنگ کردم گفتم چه زود کار به جنگ با سلاح سنگین رسید.

بعد دیدم اهههه این دنی خودمونه.
    استثنا این اپیزود ازش خوشم اومد و از همه بیشتر تیریون چقدر خوب بود اصلا از رو نرفته بود وسط این هیری ویری هنوزم میگه پیشنهاد دارم. خیلی خوب بود..

اژدها سواری و کلا نبرد هم عالی بود.

اما جان وای از این بشر

قشنگ افتاد تو دام رمزی بچه حرف گوش بده.

جنگ خیلی خوب بود کاملا کثیف چیزی که واقعا تونبرد ها هست. یک قسمت کتاب اسطوره دراس به چند تا جوون که تشنهجنگ بودن میگه شما فکر کردین جنگ همش افتخاره؟ صبر کنید تا زخم های دلمه بسته و روده های بیرون زده را ببینین.

و به لطف گات عزیز ما دیدیم.

اون قسمت پشته شدن مرده ها رو هم عالی بود.
    محاصره که شدن من رسما ایستاده ادامش را دیدم. (بعد از فوتبال ایران آرژانتین بنده دیگه پای تی وی واینساده بودم)

و یک عزیزی گفت چه رمزی میزد تیر ها را به سپر. برادر من اون به سپر نمیزد اون هر جا تیر میزد جان سپر را به همون سمت تکان میداد.

و در نهایت اینکه فقط من از آن نگاه سانسا کنار بیلیش برای آینده جان جان نگران شدم یا همه همین حس را دارن؟

آهان یک چیزی که وسط معرکه جنگ گم شد....داووس حقیقت مرگ شیرین را فهمید و خدا به داد ملیساندر برسد.

و جفری مرد رمزی مرد تایوین مرد....بدجنس بعدی کیه؟ ممکنه بیلیش به خاطر قدرت روی همه این عزیزان را سفید کند؟ اینجاست که یاد حرف وریس میفتیم که فرمود: بیلیش حاظره همه دنیا را به آتش بکشد اگر مطمئن باشد پادشاه خاکسترها میشه.

پ.ن: این دوست عزیزی که لطف میکند یک میده بیاد دم در تاپیک کارش دارم.

سپاس
    324
    از این کاربر 520 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

از جان به رمزی:

Winterfell is mine
    BASTARD come and see

چه اپیزودی!!
    اصلا تمام انرژیم رفت سرش... انگار منم داشتم می جنگیدم!!

دیدن قیافه ی رمزی وقتی متوجه ارتش ویل شد خیلی لذت بخش بود!!

بیلیش حرومزاده... خودش زد دهن استارک ها رو سرویس کرد... حالا هم شد ناجیشون!!

مرگ ریکان هم با وجود قابل انتظار بودن همچنان خیلی غم انگیز بود.
    تا لحظه ی آخر آدم یه کورسوی امیدی داشت که جان بهش میرسه.
    چقدر این رمزی مریضه... چقدر!!
    حتی وقتی رو زمین افتاده بود و جان با مشتاش داغونش می کرد باز هم لبخند می زد.
    هیچی بیشتر از اینکه سگهای خودش تیکه پارش کردن حال نمی داد.
    بالاخره شرش کم شد.

جان فوق العاده جنگید تو این اپیزود.
    موندم نبردش با وایت واکرها رو چجوری میخوان در بیارن که ازین حماسی تر بشه!!
    عکس العمل تورموند هم اون لحظه ای که فهمید جان میخواد چه دیوونه بازی ای دربیاره عالی بود!!
    من هم همزمان باهاش گفتم NO

با دنریس و اژدهاها هم حال کردم... ایشالا وایت واکرهارو هم همینطوری کباب میکنن.
    فقط کاش استارکها هم یه اژدهایی چیزی داشتن... توله هم باشه کفایت می کنه!!

راستی این گوست کدوم گوریه؟
    فکر کنم فهمیده دایرولفها یکی یکی دارن به خاطر صاحباشون میمیرن... شبونه جونشو ورداشته در رفته!!

سپاس
    714
    از این کاربر 686 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

آقایون خانوما اگر اجاز بدید من فعلا فقط اومدم بگم واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااو

چیز دیگه ای فعلا به ذهنم نمیرسه - بدون زیرنویس دیدم قسمت رو (کمتر از 10 دادن به این اپیزود واقعا بی انصافیه)
    برم یه بار دیگه بشینم با زیرنویس ببینم

واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااو

16. 15 کاربرِ زیر از Star of GT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 17 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین