برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | پیشبینی اپیزود بعدی | فصل ششم ، قسمت دهم

Game Of Thrones , S06 E10 , The Winds of Winter
    پیش بینی قسمت دهم از فصل ششم

»» آنچه در اپیزود قبل گذشت:(این مطلب حاوی اسپویلر از قسمت نهم فصل ششم است)
    در میرین دنریس با اربابان برده‌دار ملاقات می‌کند تا برای تسلیم شدن آن‌ها مذاکره کند، آن‌ها قبول نمی‌کنند. دنریس سوار بر دروگون و با همراهی ریگال و ویسریون ناوگان برده‌داران را به آتش می‌کشد. گری‌ورم دو تا از اربابان را می‌کشد و یکی را زنده می‌گذارد تا آنچه دیده است را به دیگران بگوید. بعد از نبرد، تئون و یارا با دنریس و تیریون ملاقات می‌کنند و موافقت می‌کنند تا با یکدیگر اتحاد تشکیل دهند. در شمال استارک‌ها و بولتون‌ها قبل از نبرد با یکدیگر ملاقات می‌کنند و رمزی به استارک‌ها می‌گوید که تسلیم شوند. روز بعد تقابل شروع می‌شود. رمزی ریکان را در میدان نبرد آزاد می‌کند و به او می‌گوید به سمت سپاه استارک بدود و همزمان با کمان به سمت او شلیک می‌کند، جان سعی می‌کند ریکان را نجات دهد اما ریکان توسط رمزی کشته می‌شود. نبرد شروع می‌شود و سپاه استارک و وحشی‌ها که تعداد کمتری دارند توسط بولتون‌ها محاصره می‌شوند، اما شوالیه‌های ویل به نجات آن‌ها می‌آیند. رمزی به داخل وینترفل فرار می‌کند اما وون وون با وجود اینکه تیرهای زیادی به بدنش اثابت کرده موفق می‌شود در را بشکند اما در نهایت کشته می‌شود. جان وحشیانه به رمزی حمله می‌کند اما او را نمی‌کشد. بعدا سانسا تازی‌های گرسنه رمزی را می‌آورد و تماشا می‌کند که چگونه رمزی را حریصانه می‌خورند.

»» خلاصه داستان قسمت دهم:

پروموی قسمت دهم:

»» شما چی پیش بینی می کنید !؟

2. 18 کاربرِ زیر از mr67 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    86
    از این کاربر 829 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | پیشبینی اپیزود بعدی | فصل ششم ، قسمت دهم

چراغ اول رو من روشن می کنم.
    اول از همه یه خواهشی از دوستان دارم که پست هاشون رو تو تاپیک مربوطه بزنن، مثلا نیان اپیزود رو توی تاپیک اسپویلرها پیش بینی کنن که به کرات دیده شده و باعث سردرگمی همه میشه
    طبق لیست بازیگران که IMDB برای این قسمت داده ما بازهم باحالترین حرکت سریال یعنی فلش بک زدن توسط برن رو دوباره تو این قسمت داریم و حضور ند استارک جوان و هالند رید یعنی برج شادی.
    امیدوارم ما به شدت شکه بشیم .
    ما دوباره دوستان سرزمین دورن رو هم می بینیم حالا چی تو سرشونه احتمالا خط و خطوطی از فصل آینده رو داریم
    انجمن برادران هم در این قسمت حضور دارن و باید یه خط داستانی جدید رو برای اونها در نظر گرفت یا کلا هاند منقرضشون میکنه.
    بر خلاف همه من فکر می کنم طی صحبت جان و سانسا که به هم میگن ما دیگه کسی رو جز خودمون نداریم و باید پشت هم باشیم سانسا یه رکب به بیلیش میزنه
    صحبت های سر داووس و ملیساندرا هم می تونه جالب باشه
    در مورد جشن والدر فری به نظر من سریال تا حالا نشده یه حرکت رو دوبار بزنه و همیشه توی حرکت دوم قضیه بر عکس شده
    من فکر می کنم جیمی و والدر فری بر عکس عروسی سرخ قضیه شون اتفاق میوفته و والدر فری همین که تا الان توی سریال بوده باید خدا رو شکر کنه
    یورون هم میبینیم و احتمالا خط داستانی فصل هفت رو به ما میده
    و محاکمه سرسی و لوراس احتمالا یه مجازات بد در انتظارشونه و بعد از معلوم شدن حکم کیبورن سپت رو به فا... عظما میده(تیریون تو این قسمت از وجود Wildfire به دنریس اطلاع داد)
    و در آخر هم شاه شب تو یه حرکت خیلی ملو (یا با اون شیپور یا با عبور برن که من بعید می دونم بنجن بزاره)دیوار رو میریزه پایین
    دوستان اگه یادشون باشه بنجن به برن گفت تو توی وستروس مقابل شاه شب وای میستی، پس دیوار از طریق برن نمی ریزه.

4. 10 کاربرِ زیر از Sir Nikk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

منم مثل این دوست بالایی مطمئن هستم جیمی یه رکب ردیفی به والدر با کمک ادمیور میزنه.
    و در آخر با توجه به دو فصل پایانی و شروع حماسه وایت واکرها و اسم اپیزود ورود شاه شب رو به اینسوی دیوار میبینیم و با توجه به گفته های تریون به دنریس و وجود وایلد فایر و اینکه سرسی تو فصل دو با همین وایلد فایر آشنایی داره بیربط به این اپیزود نیست.
    و اگه اسم بازیگران ند جوان و هالند رید رو تو این اپیزود داریم پس معمای برج شادی رو هم حل شده خواهیم دید.

یه تشکر قبل شروع اپیزود آخر و پایانی از تمام بچه ها من جمله یاسر، محمد، یاسمین با انرژی بابت تاپیک های بحث ، توحید و تمام بچه های آپلود و مخصوصا ارمینا و امین عزیز واسه ترجمه، بکنم که تو این ده اپیزود زحمت کشیدن و انجمن رو واسه بینندگان و بحث مهیا کردن.
    و از همه بچه ها که بحث های خوبی کردن و اونایی که 1 میدادن و یه بیمعرفت به بچه هایی که اسپویل میکردن.

منم مثل این دوست بالایی مطمئن هستم جیمی یه رکب ردیفی به والدر با کمک ادمیور میزنه.
    و در آخر با توجه به دو فصل پایانی و شروع حماسه وایت واکرها و اسم اپیزود ورود شاه شب رو به اینسوی دیوار میبینیم و با توجه به گفته های تریون به دنریس و وجود وایلد فایر و اینکه سرسی تو فصل دو با همین وایلد فایر آشنایی داره بیربط به این اپیزود نیست.
    و اگه اسم بازیگران ند جوان و هالند رید رو تو این اپیزود داریم پس معمای برج شادی رو هم حل شده خواهیم دید.

یه تشکر قبل شروع اپیزود آخر و پایانی از تمام بچه ها من جمله یاسر، محمد، یاسمین با انرژی بابت تاپیک های بحث ، توحید و تمام بچه های آپلود و مخصوصا ارمینا و امین عزیز واسه ترجمه، بکنم که تو این ده اپیزود زحمت کشیدن و انجمن رو واسه بینندگان و بحث مهیا کردن.
    و از همه بچه ها که بحث های خوبی کردن و اونایی که 1 میدادن و یه بیمعرفت به بچه هایی که اسپویل میکردن.

اضافه شده در : 42 minutes

6. 6 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

فکر میکنم مربوط به اریا باشه .... اخرش هم یه اتفاقی میافته که نصف کاره بمونه برا فصل بعد ...
    so typical

8. 4 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 502 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

تو پرومو قسمت ده همه شخصیت ها رو تقریبا نشون داد به غیر آریا، فکر کنم داستان آریا برا این فصل تموم شده.

10. 7 کاربرِ زیر از naafas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

اگه دقت کرده باشین قسمت 9 اخرش کشته شدن رمزی رو کاملا نشون نداد و با توجه به رویه ی سریال احتمالش هست که رمزی برگرده ... و در واقع زنده مونده باشه ... هر چند کم ولی نمیشه گفت بعید ه ...شاید احتمالش در حد استنیس باشه ... فقط اگه برگرده احتمالا آرواره ای به قولی براش نمونده :دی ... دوس داشتم واقعا رمزی رو ... دیوونگی عالی ای در وجود این بشر بود ...
    #خدایا_خودت_رمزی_رو_نجات_بده

12. 8 کاربرِ زیر از Katy Perry بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    714
    از این کاربر 686 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

به نظر من بیشترین تمرکز سریال توی این قسمت روی کینگزلندینگ باشه و محاکمه ی سرسی و لوراس تایرل و نقشه های سرسی برای به آتیش کشیدن اونجا - و همینطور فکر نمیکنم توی این قسمت به آتش کشیده شدن کینگزلندینگ رو ببینیم و این حادثه توی یکی دو قسمت اول فصل بعد رخ بده (البته شاید هم این فصل رخ بده )
    سبزبینی های برن رو خواهیم داشت و قضیه ی برج شادی افشا میشه توی این قسمت به نظرم.
    اواخر سریال هم فکر میکنم که دنریس رو نشون بدن که به سوی وستروس ارتشش رو به حرکت درمیاره برای جنگ و بعدش دیگه باید یکسال خماری بکشیم تا فصل هفت

فکر نکنم قبل از لشکرکشی دنریس به وستروس ، شاه شب و افرادش از دیوار عبور کنن - احتمال میدم مبارزه ی نهایی با آدرها در 6 قسمت فصل آخر رخ بده (یعنی در پایان فصل هفتم دیوار بریزه)

در کل معتقدم سکانس آخر یا لشکرکشیه دنریس باشه (احتمال زیاد) یا آتش گرفتن کینگزلندینگ (احتمال کم)

اسم اپیزود (بادهای زمستانی) هم به نظرم مربوط به گذشته ی جان اسنو و برج شادی هستش.

حالا این پیش بینی منه - شاید کلا غلط از آب دربیاد

14. 7 کاربرِ زیر از Star of GT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    324
    از این کاربر 520 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

نظرم در مورد اتفاقات اپیزود بعد تقریبا مثل بقیس.

ولی کسی به پتایر بیلیش که در حال حاضر برنده ی اصلی بازی تاج و تخته اشاره نکرد.

این آدم بعد از سالها نقشه و دسیسه فقط یک قدم با هدف اصلیش یعنی تصاحب شمال فاصله داره...
    اگه بتونه با سانسا ازدواج کنه در واقع هم وینترفلو و هم به نوعی کتلینو از استارکها میگیره و انتقامشو کامل میکنه.

به نظر من که موفق نمیشه این قدم آخرو برداره و در نهایت میبازه.
    منتها اینکه کی کنار بره مطمئن نیستم... میتونه اپیزود بعد باشه یا میتونه تو فصل 7 اتفاق بیفته.

خود من ترجیح میدم اپیزود بعد باشه چون دیگه از بازیاش خسته شدم ولی چون سریال تازه یکی از villain های اصلی یعنی رمزی رو کشته بعید میدونم بیلیش رو هم اپیزود بعدش حذف کنه.

16. 7 کاربرِ زیر از Winter بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

من لیست بازیگرا رو چک نکردم. ولی اگه بروبچ دورن هستن پس حدسم درست بوده. واریس رفته دورن
    الان جان باید با وحشیا برگرده کسل بلک. مگر اینکه اتفاق دیگه ای بیفته
    این فصل هم با برج لذت تمام خواهد شد.
    وای چقدر ناراحتم. تا سال بعد

18. 6 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Come And See
    سپاس
    895
    از این کاربر 841 بار در 95 پست سپاس گزاری شده

مرگ جیمی لنیستر توسط والدر فری...
    محاکمه لوراس تایرل و عفو کردن وی...
    نقشه سرسی برای وایلد فایر،برای فصل آینده...
    مشخص شدن اتفاقات سکانس برج شادی در ویژن برن در کنار برادرش جان...
    رسیدن شاه شب به دیوار و عبور احتمالی از آن...
    آریا با اینکه گفته شد به وینتر فل میره ولی به سمت غرب وستروس خواهد رفت...
    سندر کلگان به انجمن برادری میپیونده...
    بیلیش برای وینترفل نقشه خواهد کشید...

20. 5 کاربرِ زیر از farzinawsome12 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین