برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 14
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

True Detective | متیو مک‌کاناهی دوست داره دوباره نقش راست کوهل رو بازی کنه

در حالیکه هنوز ساخته شدن فصل سوم True Detective در هاله‌ای از ابهام است، متیو مک‌کاناهی در برنامه The Rich Eisen Show از تمایلش برای بازگشت به نقش راست کوهل گفت. متیو مک‌کاناهی گفته:

دلم برای راست کوهل تنگ شده، دلم برای دیدن اون و برای دیدن True Detective تو یکشنبه شب‌ها تنگ شده. وقتی تو اون سریال به مدت شش ماه کار می‌کردم آدم شادی بودم چون توی جزیره خودم بودم. خوش شانس بودم که زنم تحملم کرد.
    مک‌کاناهی از این هم گفته که با Nick Pizzolatto خالق سریال در این مورد صحبت کرده و اینکه:

باید متن مناسب و روش مناسب برای بازگشتم به این نقش فراهم بشه. وقتی متن فصل اول رو خوندم در 20 دقیقه می‌دونستم که اگه بتونم نقش راستین کوهل رو بازی کنم، پس هستم.
    مک‌کاناهی همچنین درباره اینکه گفته میشه منطقی نیست که بازیگری در حد اون از سینما به تلویزیون بره هم گفته:

قبلا این ایده یجورایی تابو حساب می‌شد ولی دیگه نیست. بعلاوه مهم اینه که کیفیت بالایی داشته باشه ... که در حال حاضر شما خیلی درام‌های با کیفیت‌تر از همیشه تو تلویزیون می‌بینین، بعضی اوقات خیلی بهتر از سینما.
    علاوه بر این‌ها تو این برنامه مک‌کاناهی از این گفت که ابتدا نقش مارتی رو بهش پیشنهاد دادن، از سکانس‌های بازجویی فصل اول گفت و ... . بخشی از برنامه که درباره True Detectiveـه رو می‌تونید اینجا ببینید یا از اینجا دا.نلود کنید.

فصل اول True Detective توانست 5 جایزه امی ببرد و متیو مک‌کاناهی و وودی هرلسون نیز برای این سریال نامزد بهترین بازیگر مرد درام شدند. +

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Detective | متیو مک‌کاناهی دوست داره دوباره نقش راست کوهل رو بازی کنه

وای که اگه برگرده چه غوغایی به پا بشه
    اینکه دنبال راه برای برگردوندونش هستن، مگه سریال به هم ربط داره که همچین کاری میخوان بکنن
    ولی خب بازم دلم برای اون کَمِل کشیدناش تنگ شده
    مرسی از خبر

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Detective | متیو مک‌کاناهی دوست داره دوباره نقش راست کوهل رو بازی کنه

بهترین خبری ک امروز شنیدم و چ جالب میشه اگر راست کول برگرده و ی سیزن طوفانی دیگه ببینیم چون سیزن قبل راضی کننده نبوده احتمالا دستشون ب کار نمیره و میترسن کلا گند بزنن ب همه چی اما یادشون رفته متیو کیه؟

I'm Justice

4. 16 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,103
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AdibTE نمایش پست ها
    وای که اگه برگرده چه غوغایی به پا بشه
    اینکه دنبال راه برای برگردوندونش هستن، مگه سریال به هم ربط داره که همچین کاری میخوان بکنن
    ولی خب بازم دلم برای اون کَمِل کشیدناش تنگ شده
    مرسی از خبر
    کمل سفید + Lone star + کوهل = Sheeet

واقعا از خوندن این خبر نور کوچکی از امید در دلم بوجود اومد که بشدت دلم میخواد تبدیل به واقعیت بشه و بسیار این قضیه میتونه قوت بگیره به دلیل صدها معمای ناتموم مونده از فصل 1

6. 17 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

این نقش دوران بازیگری مک کاناهی رو متحول کرد ، بدون هیچ شک و تردیدی به نظرم اگه این نقشش نبود الان اینجایی که هست نبود ، تا قبل ترو دتکتیو من به یاد ندارم اسمش سر زبونا بوده باشه ! ، هر چند تو دالاس بایرز کلاب هم فوق العاده بود ولی کلا خیلی سال نیست که مطرح شده و به نظرم نقشش تو ترو دتکتیو نقطه شروع محبوبیت فراوانش شد

فصل دوم سریال خوب بود ولی عالی نبود ، فصل اول واقعا سطحش یه چیز دیگه بود

اضافه شده در : 8 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط mr67 نمایش پست ها
    در حال حاضر شما خیلی درام‌های با کیفیت‌تر از همیشه تو تلویزیون می‌بینین، بعضی اوقات خیلی بهتر از سینما.
    سینما خیلی وقته کیفیتش اومده پایین ، دهه 90 انقدر فیلم خوب بود که ادم نمیدونست کدومو ببینه ، حتی تو سال اونقدر فیلم شاهکار میومد که نمیتونستی بشماری اما الان در سال چند تا فیلم خوب میاد ؟ شاید در حد سه چهار تا شایدم کمتر بعضی مواقع ، اما تلوزیون همیشه کیفیت خودش رو حفظ کرده از دوره ای که سوپرانوس اومد و تموم شد به نظر من تلوزیون سینما رو از لحاظ کیفیت کم کم داشت به زیر میکشید و الان هم موفق شده

این بحث که میگن بازیگری در سطح سینما نباید به تلوزیون بیاد منطقی نیست و فلان و فلان خیلی چرته ، الان سطح تلوزیون خیلی از سینما بالاتره ، بعدشم مک کاناهی که چند ساله معروف شده دیگه از کوین اسپیسی یکی از بهترین بازیگرای تمام دوران که شاخ تر نیست!
    Farewell

8. 16 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

دوباره بازگشتن راستین کوهل به دنیای تلویزیون آمار سیگاری های ایران و جهان رو راحت تا دوبرابر افزایش میده...ضرر دره واسه ما خبر وسوسه کننده ای بود....بسی شادشدیم که ایشون Ok رو دادن..امیدوارم HBO یه حرکتی بزنه برای سریال..ازون آنتولوژیک بیارتش بیرون و همون فصل 1 رو ادامه بده..فصل 2 که مثل یک فحش بود برام , دیدنش...مرسی ممد.

10. 16 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,656
    از این کاربر 974 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

حالا اگه دوستان ناراحت نمیشن یه نظر مخالف بدم
    تا جایی یادم میاد متیو تا قبل از اسکار و 10 فیلمی که ازش دیده بودم یک بازیگر درجه 2 رو به پایین بود و نه هیچ چیز بیشتر ولی خب موفق شد سال خوبی پشت سر بگذاره و اسکار رو ببره در اون زمان و من به همه گفتم این یک جرقه چند ساله ست و بعد تمام میشه اما دوستانمون که اکثرا دهه 70 هم هستن گفتن که نخیر ایشون از آسمانها اومده

ایشون داره سالهای بشدت اسفناکی رو پشت سر میگذاره و فیلمهای اخیر ایشون بجز شکستها تجاری نظرهای بشدت منفی رو هم گرفته و خب نمیتونه که قسمت دوم فیلمهای دالاس یا اینترستلا رو بسازه پس مجبوره برگرده به نقشی که توسنت بین مخاطبین تلوزیونی جا بیوفته وگرنه ایشون تمایلی به بازی تو تلویزیون نداشت و دنبال دستمزدهای 20 میلیونی بود ! که تهیه کننده ها بهش گفتم شتر در خواب بیند پنبپه دانه...

ناراحت نشید جز حقیقت چیزی نیست..

12. 7 کاربرِ زیر از behzad_daniel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    103
    از این کاربر 997 بار در 157 پست سپاس گزاری شده

متیو مک‌کاناهی دوست داره دوباره نقش راست کوهل رو بازی کنه
    والا ما هم دوس داریم

من همین یک نفس از جرعه جامم باقی است ...

14. 2 کاربرِ زیر از kntu بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    115
    از این کاربر 366 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_daniel نمایش پست ها
    حالا اگه دوستان ناراحت نمیشن یه نظر مخالف بدم
    تا جایی یادم میاد متیو تا قبل از اسکار و 10 فیلمی که ازش دیده بودم یک بازیگر درجه 2 رو به پایین بود و نه هیچ چیز بیشتر ولی خب موفق شد سال خوبی پشت سر بگذاره و اسکار رو ببره در اون زمان و من به همه گفتم این یک جرقه چند ساله ست و بعد تمام میشه اما دوستانمون که اکثرا دهه 70 هم هستن گفتن که نخیر ایشون از آسمانها اومده

ایشون داره سالهای بشدت اسفناکی رو پشت سر میگذاره و فیلمهای اخیر ایشون بجز شکستها تجاری نظرهای بشدت منفی رو هم گرفته و خب نمیتونه که قسمت دوم فیلمهای دالاس یا اینترستلا رو بسازه پس مجبوره برگرده به نقشی که توسنت بین مخاطبین تلوزیونی جا بیوفته وگرنه ایشون تمایلی به بازی تو تلویزیون نداشت و دنبال دستمزدهای 20 میلیونی بود ! که تهیه کننده ها بهش گفتم شتر در خواب بیند پنبپه دانه...

ناراحت نشید جز حقیقت چیزی نیست..
    دوست عزیز از کجات میاری این چیزارو سالهای اسفناکی رو پشت سر میزاره؟نمیدونم چی بگم بعدTrue detective یه
    Interstellar اومد که عالی بود
    Free State of Jonesدو هفته پیش اکران شده منتقداهم راضی بودن فقط یه چیز میپرونید دیگه

16. 3 کاربرِ زیر از Axl Rose بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,963 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

اگر قرار بود عوامل و بازیگران فصل 1 از سریال جدا بشن باید در پایان همون فصل اول پرونده سریال رو می بستند تا با فصل دومش که هیچ نشانی از یک سریال hbo ای نداشت اعتبار کلی سریال زیر سوال نره . سریالی که میتونست با همون یک فصل جز تاپ تن های تاریخ تلویزیون باشه ... حیف .

18. 2 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین