برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 از مجموع 24
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

The Leftovers| اخبار، تریلرها و اسپویلر های فصل سوم و پایانی

شبکه HBO در تاریخ 10 دسامبر 2015 سریال The Leftovers را برای فصل سوم و پایانی تمدید کرد. اخبار، تریلرها و اسپویلرهای فصل آخر این سریال در این تاپیک قرار خواهد گرفت. +

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Leftovers| اخبار، تریلرها و اسپویلر های فصل سوم و پایانی

تیکه یِ آخر تریلر، تلفنی که به نورا شد

3. 14 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

من که دیگه مغزم نمیکشه، کو تا ماه دیگه آخه
    این پوستر جدیده هم که لامصب با روح روان من خیلی بازی کرد، رعایت نکردن شئونات اسلامی هم که به کنار. عیده میگزریم
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

5. 11 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

از نظر دیمن لیندلوف، بینج‌واچ کردن یا همان پشت سر هم دیدم یک سریال، کار نادرستی می‌باشد.

قبل از پخش فصل سوم به رسم همیشگی که چند روز قبل از پخش هر فصل از سریال، سازندگان، تعدادی از قسمت‌ها را برای نقد، در اختیار منتقدان می‌گذارند، لیندلف هم که سریال لفت‌اورز را به همراه تام پرتا ساخته، با این موضوع موافقت کرده، و 7 قسمت از 8 قسمت فصل پایانی را در اختیار منتقدین گذاشته؛ به همراه نامه‌ای جالب و بامزه.

جامعه‌ی منتقدین عزیز، روزتان خوش! به سومین و آخرین فصل لفت‌اورز، خوش آمدین. از جانب کل گروهمان، دوست دارم قبل از اینکه دیدن فصل سوم را آغاز کنید، یک چیز را با شما در میان بگذارم. بینج کردن [ یا همان زیاده‌روی کردن در کاری ] بـَد می‌باشد. من آدمی سنّتی هستم. نه فقط بخاطر موافق بودن با Joss Whedon در هر زمینه‌ای. هیچگاه در تاریخ زبان انگلیسی، «بینج کردن» تداعی‌کننده‌ی چیزی سالم یا ثمربخش نبوده است. بخاطر اینکه یک بسته‌ی کامل چیپس در جلوی شماست، بدین معنا نیست که شما همه‌ی آن‌را یک‌جا بخورید. هرموقع که من چنین کاری را انجام داده‌ام، حسی بد و گناهکارانه به من دست داده است و سپس از دست کارخانه‌ی چیپس‌سازی، عصبانی شده‌ام، که چنین چیزی اصلاً وجود خارجی ندارد. ولی همچنین باید اعتراف کنم که زمانه عوض شده. باید اعتراف کنم که سریال‌های زیادی وجود دارد. و برای افرادی مثل ما سازندگان، برای اینکه پیشرفتی نسبت به بقیه داشته باشیم، باید از روی صندلی جنبان‌مان بلند شویم و زمان‌شناس باشیم.

ما هفت قسمت از هشت قسمت را در اختیار شما گذاشته‌ایم. هرطور که مناسب می‌دانید تماشایش کنید. هرطور که مناسب می‌دانید، نقدش کنید. من در جایگاهی نیستم که به شما بگویم چطور کارتان را انجام دهید. من ترجیح می‌دهم چیزی را اسپویل نکنید، ولی نهایتاً فکر می‌کنم که مضحک است که آن‌چیزها را برایتان لیست کنم. مستبدانه هم بنظر می‌رسد این‌کار. تنها خواسته‌ام این است که اگر از اتفاقی در سریال، سورپرایز شدین [ چه از نوع مثبت، چه از نوع منفی ]، خوب می‌شود که همان سوپرایز را برای بینندگان حفظ کنید. برای مثال، ما می‌خواهیم در قسمت 4 که لیو تایلر از چشمانش، لیزر شلیک می‌کند، همانطور که برای شما شوکه‌کننده‌ست، برای بینندگان هم شوکه‌کننده باشد. لیو تایلر در قسمت 4 از چشمانش، لیزر شلیک نمی‌کند، درواقع در قسمت 6 این اتفاق می‌افتد. ولی ضدّحال نخوردید که این را به شما گفتم؟

شما می‌فهمید. شما حرفه‌ای هستید. منظور این است که، من تابحال این تعداد قسمت را از پیش، برای کسی ارسال نکرده‌ام، و احساس ترس می‌کنم، و سعی می‌کنم آن حس ترس را با کنترل اوضاع، تسکین دهم. همچنین من در شب گذشته تا 3 صبح که در حال تماشای کلّ فصل اول FLEABAG بودم، یک بسته‌ی کامل چیپس خوردم. پس می‌دانید، متظاهرانه بنظر می‌رسد.

آخرین چیز. لطفاً سالی که فصل سوم در آن روایت می‌شود را فاش نکنید.

7. 22 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

اسپین‌آفی از «لفـت‌اورز» ساخته خواهد شد؟

«لفـت‌اورز» بعد از فصل سوم خود، به پایان خواهد رسید، ولی طرفداران می‌توانند امیدی به امکان ساخته شدن یک اسپین‌آف از این سریال، داشته باشند؟ طبق صحبت‌هایی که لیندلف با Variety داشته، این احتمال وجود ندارد.

قسمت پایانی به تمام سؤالات پاسخ خواهد داد و سریال را کامل به‌پایان خواهد برد. همینه. ما سؤال بی‌جوابی باقی نذاشتیم، چیزی برای ادامه دادن وجود ندارد، اسپین‌آفی وجود ندارد. ما کاملاً اطمینان حاصل کردیم که این، آخرین فصل از سریال باشد. طرفداران مستحق پایان راضی‌کننده‌ای که برایشان در نظر گرفتیم، هستند. فکر نکنم کسی دلش یک علامت سؤال بعد از به‌پایان رساندن این فصل، بخواهد.

9. 21 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123