برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 15
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

Hannibal | از کی می‌توانیم امید به بازگشت سریال داشته باشیم؟ | برایان فولر پاسخ میدهد

Collider در مصاحبه‌ای با برایان فولر خالق سریال هانیبال در مورد اینکه آیا طرفداران سریال (Fannibal ها) هنوز می‌تونن امیدی به بازگشت سریال داشته باشن سوال کرد. و فولر در جواب میگه:

بازیگرها حاضرن و من هم حاضرم که ادامشو بسازیم، مسئله فقط اینه که زمان مناسبی پیدا بشه که برنامه‌هامون با هم هماهنگ بشه. من بسیار دوست دارم که با Hugh Dancy و Mads Mikkelsen به گفتن این داستان ادامه بدم. این دو نفر همکارهای فوق‌العاده‌ای هستند و یکی از رضایت‌بخش ترین رابطه‌های بازیگر/شورانری رو باهاشون داشتم. پس مطمئنا دوست دارم این داستان رو ادامه بدم.
    ژانویه امسال Hugh Dancy درباره ادامه سریال گفته بود: (اسپویلر خفیف در صورت ساخته شدن سریال)

برایان (فولر) ایده فصل چهارم رو به من گفته، اونجوری که اون توصیف کرده اگه کسی علاقه‌مند به ساختش باشه، واقعا خارق العاده است. یه شروع دوباره کامل بود، بشکل غیرقابل انتظاری ما رو به فصل اول برمی‌گردوند و اون کلیف‌هنگر پایانی کاملا معقول بود.
    اما یکی دیگر از مشکلاتی که سر راه بازگشت هانیبال وجود داره مالکیت سریال‌ـه. وقتی NBC سریال رو کنسل کرد، آمازون حق پخش اینترنتی سریال رو داشت و در نتیجه مانع از این شد که نتفلیکس بتونه ادامه سریال رو بسازه (آمازون خودش می‌تونست سریال رو ادامه بده اما اینکارو نکرد). فولر در این مورد و تاثیرش بر آینده سریال هم میگه:

2 سال پس از پخش سریال ما می‌تونیم درباره انتخابهامون تحقیق کنیم. یعنی آگوست 2017 (تقریبا 1 سال و 1 ماه دیگه) زمانیـست که می‌تونیم شروع به صحبت درباره سریال بکنیم. اون زمان باید ببینیم حقوق سریال ازجمله کاراکترها و داستان به کی تعلق داره و چه شبکه یا پلتفرمی علاقه به ادامه سریال داره. من داستان رو دارم، بازیگرها هم برای داستان هیجانزده‌ان، پس آماده‌ایم که بریم اگه کسی باهامون همراه بشه.

هر چند برایان فولر در حال حاضر مشغول ساخت سریال‌های American Gods برای Starz و Star Trek برای CBS است اما طرفدارای سریال امیدتون رو از دست ندین، سریال‌های دیگه‌ای هم بودن که بعد از چند سال برگشتن، Curb Your Enthusiasm بعد از 5 سال داره به HBO برمی‌گرده، Prison Break بعد از پایانش در سال 2009 داره برمی‌گرده و نمونه‌های دیگه‌ای هم هست.

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Hannibal | از کی می‌توانیم امید به بازگشت سریال داشته باشیم؟ | برایان فولر پاس

ممنون بابت تاپیک عالی!
    با این که از جایی که تموم شد خیلی راضیم ولی کیه که نخواد هانیبال برگرده
    دوست دارم فولر اول تمرکزش روی اون دو سریال مخصوصا امرکین گادز باشه، بعداً دوباره درست و حسابی به هانیبال برسه، آی مین ورث ده ویتینگ!
    Ma nama Jeff

3. 18 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Hannibal | از کی می‌توانیم امید به بازگشت سریال داشته باشیم؟ | برایان فولر پاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss Harley نمایش پست ها
    ممنون بابت تاپیک عالی!
    با این که از جایی که تموم شد خیلی راضیم ولی کیه که نخواد هانیبال برگرده
    دوست دارم فولر اول تمرکزش روی اون دو سریال مخصوصا امرکین گادز باشه، بعداً دوباره درست و حسابی به هانیبال برسه، آی مین ورث ده ویتینگ!
    مرسی از نظر لطفتون
    من خودمم بشدت منتظر سریال امرکین گادزم. با اون کست عالی و داستان و شخصیتهای جذاب واقعا خیلی پرامیسینگـه به قولی.

5. 18 کاربرِ زیر از mr67 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mr67 نمایش پست ها
    مرسی از نظر لطفتون
    من خودمم بشدت منتظر سریال امرکین گادزم. با اون کست عالی و داستان و شخصیتهای جذاب واقعا خیلی پرامیسینگـه به قولی.
    فوق العاده پرامسینگه! من که پوستر و عکسارو می بینم واقعا هایپ میشم، امیدوارم واقعا سریال موفقی باشه، بنظرم ارزشش رو داره.
    Ma nama Jeff

7. 15 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mr67 نمایش پست ها
    مرسی از نظر لطفتون
    واقعا .... ینی به شدت منتظر این آمریکن گادزم و واقعا با چشم امید بهش نگاه می کنم ....

و مرسی بابت این تاپیک

9. 15 کاربرِ زیر از Katy Perry بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    271
    از این کاربر 345 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

ینی جفتشون زنده موندن وقتی پریدن ؟
    من عاشقه Mads Mikkelsen ام و خیلی خوشحالم زودتر بیاد ...
    خیلی خوبه هم Prison Break میاد هم هنیبال و چی از این بهتر

11. 8 کاربرِ زیر از 3bastian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

واقعا روزی نیست که من به شبکه nbc فحش ندم بابت کنسل کردن این سریال. واقعا نمیدونم چی پیش خودشون فکر کردن
    جدا سریالش یه اثر عالی از شخصیت هانیباله. بازی فوق العاده ای که میکلسن و دنسی تو نقشاشون ایفا کردن طوری بود که نقش انگار برای خودشون ساخته شده
    پایان فصل 3 خیلی خوب کار شده بود ولی اینکه سریال ادامه پیدا کنه چیزیه که همه طرفداراش میخوان و منتظرشن

13. 11 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

برایان فولر صحبت‌هایی از فصل چهارم هنیبال، با EW انجام داده:

من صحبت‌هایی با سازنده‌ی اجرایی سریال Martha De Laurentiis انجام دادم. صحبت‌هایی هم با مدز و هیو انجام دادم. همه‌مون در مورد دورنمای بازگشت داستان هنیبال، هیجان‌زده‌ایم. موانعی برای رد کردن وجود داره ... ولی یه ایده‌ی فوق‌العاده برای فصل چهارم، به ذهنم رسید. یه بخش جالب دیگه از رابطه‌ی بین ویل گراهام و هنیبال لکتر وجود داره که گفتنش می‌تونه مسحورکننده باشه. من ایده‌ی موردنظر رو با مدز و هیو درمیون گذاشتم، اونا هم خیلی مشتاقن.

15. 23 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Kenny McCormick
    سپاس
    556
    از این کاربر 2,665 بار در 282 پست سپاس گزاری شده

بابا واقعا دوس دارین برگرده؟!
    من خودم عاشق این سریالم
    ولی با اون پایان...
    حیفه.حیفه اون پایانو خراب کنن بخدا
    در ضمن
    مشاهده محتوا اسپویلر
    سریال آخر فصل 2 یه سیزن فینالی فوق العاده و صد البته خونین رو نشون داد.ولی تو فصل 3 اومد اون پایانو خراب کرد(عملا همه زنده موندن بجز ابیگل).حالا آخر سیزن 3 ما باز یه پایان محشر و دیوونه کننده دیدیم.باز بیان اول فصل 4 اون پایان محشرو هم خراب کنن؟!!!(یعنی هم ویل زنده بمونه هم هانیبال.یعنی باز عملا همه زنده موندن.بجز رد دراگون البته!)خب بنظر من یکم لوس میشه.حیفه. باید همینجوری بمونه
    Veezus

17. 10 کاربرِ زیر از EYE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

من خودم همیشه جزو افرادی بودم که می‌گفتم سریال نباید ادامه پیدا کنه، فصل سوم یکی از بهترین فصل‌های سریال بود [ با اینکه الکی اسم کنسلی خورده بود بهش ]، و یکی از بهترین پایان‌ها رو هم داشت؛ هرچند شاید پایانش در حد فصل دوم نباشه.هنوزم نظرم همینه. ولی دیگه ادامه پیدا کردن و ادامه پیدا نکردنش دست ما نیست

19. 11 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین