برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
280. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

5 1.79%
  • 2

1 0.36%
  • 3

0 0%
  • 4

2 0.71%
  • 5

0 0%
  • 6

2 0.71%
  • 7

1 0.36%
  • 8

10 3.57%
  • 9

41 14.64%
  • 10

218 77.86%
صفحه 17 از 19 اولیناولین ... 71516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 از مجموع 182
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,732 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود دهم

Season 6, Episode 10, The Winds of Winter
    فصل ششم, قسمت دهم, باد های زمستان

خلاصه داستان اين قسمت : سرسی به خاطر جرایمش محاکمه می شود، در حالی که جیمی همراه با والدر فری پیروزی را در دو قلو ها جشن می گیرند. داووس جان را با اقدامات ملیساندرا مواجه می کند، و لیتل فینگر اغراضش را برای ... برملا می کند.

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی.

سپاس
    104
    از این کاربر 1,023 بار در 159 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود دهم

نقل قول نوشته اصلی توسط zodiac نمایش پست ها
    بله احتمالا اونجا هم توی فروم هاشون این مساله لو رفته بود مثل خیلی چیزای دیگه که توی این 6 سال لو رفته بود ولی به نظر شما این مسخره نیست که بدون این که اثری از این ماجرای ربط لینا و ریگار توی سریال وجود داشته باشه بیان همینجوری اینو اعلام کنن. من اطمینان دارم که در اپیزودهای اینده این مساله به تصویر کشیده خواهد شد و اعلام شدنش حالا از سوی شبکه به دلیل لو رفتن مساله بوده . نمیشه که داستانو خارج از سریال تعریف کنن باید داخل سریال به تصویر در بیاد .
    بیننده هایی که کتابو نخوندن باید تا یکسال با این معما سر میکردن و یا کتابارو میخوندن .
    و بیننده هایی که کتابارو خوندن باید دندون رو جیگر میزاشتن و مثل بقیه منتظر ادامه ی سریال میبودن.
    حالا هممون میدونیم جریان چیه بدون اینکه اثری از این جریان در سریال به تصویر دراومده باشه و باید امیدوار باشیم فیلمنامه نویسا این ماجرا رو توی اپیزودهای اینده بازش کنن.
    خوشگل من تو کتاب نوشته نشده که پدر جان اسنو کیه

اصلا وقایع کتاب خیلی عقب تر از این چیزیه که تو سریال داری میبینی، یعنی این اتفاقاتی که داره الان تو سریال میفته، کتابش کریسمس خواهد امد و سریال داره داستان رو برای کتاب خون ها لو میده (بر عکس سیزن های اول که کتاب از سریال جلوتر بود الان سریال از کتاب جلو افتاده )
    هویت پدر جان معما نیست و سازندگان سریال (سریال!! خود سازندگان، خودشون!!!) منظورشون این بوده که وقتی شما فهمیدی که مادر جان لیانا است و لیانا مدتی طولانی با ریگار غیب شده بوده و یهو بچه دار میشه، شما باید با هوش سرشارتون حدس بزنید که بچه رو لک لک برا لیانا نیاورده، ریگار که دزدیده بودتش حامله اش کرده
    اگه میخواستن این موضوع معما باشه اعلامش نمیکردن
    ما صحبت های خود سازندگان سریال (نه کتاب) رو اینجا نقل کردیم
    ماجرا هم کاملا باز شده است، لازم نیست کسی چیزیو باز کنه
    کل قیام رابرت سر همین مسئله بوده
    توی سریال هم کاملا به این مسائل اشاره شده و وقتی که ند استارک پای برج شادی میرسه از ارتور دین میپرسه تو اینجا میکنی، اون جواب میده ریگار به من دستور داده که اینجا باشم و نذارم کسی بره تو
    ینی شما نمیتونی متوجه بشی که ریگار لیانا رو اورده اینحا؟

تنها معمایی که وجود داره اینه که لیانا با میل خودش با ریگار رفته یا ریگار لیانا رو به زور برده و اصلا هدف ریگار چی بوده، که این رو ما هم نمیدونیم، یعنی هیچکس نمیدونه چون تو سریال نمایش داده نشده و کتاب هم که اصلا خیلی داستانش عقب تره و نکته دیگه اینکه داستان کتاب و سریال با هم تفاوت های خیلی زیادی داره

من همین یک نفس از جرعه جامم باقی است ...

3. 15 کاربرِ زیر از kntu بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9
    از این کاربر 141 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

یک مساله ای در مورد این قسمت و مربوط به جان اسنو وجود داره که متاسفانه توی این تاپیک در موردش رعایت نشده و به نظرم بخشی از لذت داستان رو در اینده برای بیننده ها کم کنه
    و اون اینه که توی سکانسی که در مورد به دنیا آمدن جان اسنو هستش ما میبینیم که خواهر ند استارک یعنی لیانا یک بچه به دنیا میاره که جان اسنو هستش و در این قسمت در گوش ند استارک یک چیزی میگه که تنها جمله ی قابل شنیدن و فهمیدن اینه : اگر رابرت بفهمه...
    خب در اینجا بیننده ای که کتابا رو نخونده براش یک معما طرح میشه که پدرش کیه و از این سکانس بیننده ممکنه حدس بزنه که شاید رابرت پدرش باشه و لیانا برای محافظت از دست لنیسترها بچه رو به ند استارک میده همین.
    از سیزن یک تا بدینجا تنها اطلاعاتی که بیننده داره اینه که ند استارک یک خواهر داره به اسم لیانا که توی زیر زمین وینترفل دفن شده و توی این قسمت هم میفهمیم که این بچه ی ند استارک نیست بلکه خواهر زاده اش هست . هیچ اطلاعاتی در مورد پدر بچه داده نمیشه جز اون دیالوگ که تنها حدس و گمان برای بیننده باقی میزاره.
    پس مطمئنا فیلم نامه نویسا میخواستن برای بیننده یک معما طرح کنن و اونو توی سیزن بعدی رازگشایی کنن. تا سریال به لحاظ کشش داستانی برای بیننده جذابتر بشه
    ولی اصل مطلب من اینجاست که چرا یک عده که مطمئنم کتابارو خوندن میان اینجا و لو میدن که جریان چیه . قرار نبود ما در این سیزن بفهمیم که پدرش کیه و کل داستان چیه بلکه فقط قرار بود بفهمیم که جان پسر ند استارک نیست و خواهرزادشه. و بعدا در سیزن اینده این مساله و داستان گسترش پیدا کنه (احتما توسط بازگشت به گذشته که توسط برن استارک انجام میشه) که مطمئنا خیلی جذابتر از اب درمیاد.
    اگر بنده اشتباه میکنم لطفا دوستان بیان باذکر رفرنس بگن توی کدوم سیزن و اپیزودهای گذشته ربط لیانا و ریگار تاگرین و این داستانا ذکر شده.
    متاسفانه دوستانی که داستانو لو دادن کار اشتباهی کردن و باید توی تاپیکی که مربوط به بیننده هایی که کتابارو خوندن بین خودشون در مورد این قسمت صحبت میکردن.
    به هرحال اتفاقیه که افتاده و کاریش نمیشه که و هنوز هم دیدن همه ی داستان مربوط به جان اسنو و پدر و مادر واقعیش که احتمال میدم در سیزن اینده به تصویر کشیده میشه جذاب هست ولی دیگه فرصت حدس و گمان از بیننده گرفته شده و هیجانش کمتر از قبل خواهد شد.

خخخ/خب یه سوال چرا شوالیه های تارگرین از نوزاد رابرت محافظت کنند.اینو که نشون دادن.و گفته شد به دستور چه کسی اونجا بودن.بعدشم اگه بچه رابرت بود. مگه دیوانست که بعد پایان جنگ به باباش نگه که این بچه هستش. بدون خوندن هیچ مطلبی تنها با دیدن فیلم هم میشد فهمید پدرش کیه

5. 4 کاربرِ زیر از viper8000 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    536
    از این کاربر 123 بار در 23 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kntu نمایش پست ها
    خوشگل من تو کتاب نوشته نشده که پدر جان اسنو کیه

اصلا وقایع کتاب خیلی عقب تر از این چیزیه که تو سریال داری میبینی، یعنی این اتفاقاتی که داره الان تو سریال میفته، کتابش کریسمس خواهد امد و سریال داره داستان رو برای کتاب خون ها لو میده (بر عکس سیزن های اول که کتاب از سریال جلوتر بود الان سریال از کتاب جلو افتاده )
    هویت پدر جان معما نیست و سازندگان سریال (سریال!! خود سازندگان، خودشون!!!) منظورشون این بوده که وقتی شما فهمیدی که مادر جان لیانا است و لیانا مدتی طولانی با ریگار غیب شده بوده و یهو بچه دار میشه، شما باید با هوش سرشارتون حدس بزنید که بچه رو لک لک برا لیانا نیاورده، ریگار که دزدیده بودتش حامله اش کرده
    اگه میخواستن این موضوع معما باشه اعلامش نمیکردن
    ما صحبت های خود سازندگان سریال (نه کتاب) رو اینجا نقل کردیم
    ماجرا هم کاملا باز شده است، لازم نیست کسی چیزیو باز کنه
    کل قیام رابرت سر همین مسئله بوده
    توی سریال هم کاملا به این مسائل اشاره شده و وقتی که ند استارک پای برج شادی میرسه از ارتور دین میپرسه تو اینجا میکنی، اون جواب میده ریگار به من دستور داده که اینجا باشم و نذارم کسی بره تو
    ینی شما نمیتونی متوجه بشی که ریگار لیانا رو اورده اینحا؟

تنها معمایی که وجود داره اینه که لیانا با میل خودش با ریگار رفته یا ریگار لیانا رو به زور برده و اصلا هدف ریگار چی بوده، که این رو ما هم نمیدونیم، یعنی هیچکس نمیدونه چون تو سریال نمایش داده نشده و کتاب هم که اصلا خیلی داستانش عقب تره و نکته دیگه اینکه داستان کتاب و سریال با هم تفاوت های خیلی زیادی داره
    من هم توی نوشته ام گفتم اگر اشتباه میگم و کسی رفرنسی داره بیاد بگه که شما این کارو کردی و ممنون از شما گرچه نیازی نبود طعنه آمیز بنویسی درست نیست.
    من از شروع سیزن اول هر سال این سریالو نگاه کردم یعنی 6 ساله دارم میبینم و فقط یک بار سریال رو دیده ام بنابراین به من حق بدین بعضی چیزا رو از سیزن های گذشته فراموش کنم ضمنا کتابارو هم نخوندم.

نقل قول نوشته اصلی توسط viper8000 نمایش پست ها
    خخخ/خب یه سوال چرا شوالیه های تارگرین از نوزاد رابرت محافظت کنند.اینو که نشون دادن.و گفته شد به دستور چه کسی اونجا بودن.بعدشم اگه بچه رابرت بود. مگه دیوانست که بعد پایان جنگ به باباش نگه که این بچه هستش. بدون خوندن هیچ مطلبی تنها با دیدن فیلم هم میشد فهمید پدرش کیه
    فکر میکنم اگر رابرت پدر بچه بود به خاطر وجود لنیسترها نباید به رابرت چیزی میگفت چون جون بچه به خطر میوفتاد. به هر حال دیگه مهم نیست حالا همه میدونیم ماجرا چیه.

7. 2 کاربرِ زیر از zodiac بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

من هم توی نوشته ام گفتم اگر اشتباه میگم و کسی رفرنسی داره بیاد بگه که شما این کارو کردی و ممنون از شما گرچه نیازی نبود طعنه آمیز بنویسی درست نیست.
    من از شروع سیزن اول هر سال این سریالو نگاه کردم یعنی 6 ساله دارم میبینم و فقط یک بار سریال رو دیده ام بنابراین به من حق بدین بعضی چیزا رو از سیزن های گذشته فراموش کنم ضمنا کتابارو هم نخوندم.

فکر میکنم اگر رابرت پدر بچه بود به خاطر وجود لنیسترها نباید به رابرت چیزی میگفت چون جون بچه به خطر میوفتاد. به هر حال دیگه مهم نیست حالا همه میدونیم ماجرا چیه.
    چرا احساس میکنی لنیستر ها برای بچه رابرت خطر حساب می شدن؟
    کنجکاوم چون مطمعنم یه پنج شیش بار دیگه هم این حرف رو اینجا خوندم که بچه ها ترس از لنیستر ها رو مطرح کردن که کاملا بی ربط هم هست

9. 5 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    117
    از این کاربر 227 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

سلام منم واقعا برام جای تعجب داره لنیستر ها اصلا چرا براشون بچه رابرت یا ریگار مهم بوده باشه . به صراحت لیانا میگه که اگر رابرت بفهه بعد یک مکث کوتاه میگه باید ازش محافظت کنی اون زمان رابرت نسبت به تمام تارگاریان ها نفرت داشت و اگر میفهمید که دختری که بخاطر اون یکجورایی جنگ شروع کرد و قیام کرد از ریگار یک تارگاریان حاملست شک نکنید که میکشت بچه رو. تازه امکان جانشینی رو هم اگر در نظر نگیرید .
    the north belongs to the wolves

11. 2 کاربرِ زیر از raymond بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    104
    از این کاربر 1,023 بار در 159 پست سپاس گزاری شده

.
    ببینید طبیعتا سریال خیلی خلاصه است
    خیلی مواردی از دنیای داستان هست که تو سریال مفصل بیان نشده و خلاصه اشاره شده
    برای همین منظور و باز تر کردن مواردی که به صورت خلاصه بیان شده (خصوصا در مورد تاریخ )
    سازندگان در پک های بلوری که عرضه میشه، یه مجموعه ای به نام تاریخ به روایت تصویر عرضه میکنن
    که شخصیت های سریال روی انیمیشن تاریخ رو به صورت نریشن روایت میکنن
    شما باید اونا رو هم دانلود کنی و ببینی تا موضوع دستت بیاد، اونا ضمیمه سریاله
    من هم کتاب رو نخوندم

اضافه شده در : 10 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط тнor نمایش پست ها
    چرا احساس میکنی لنیستر ها برای بچه رابرت خطر حساب می شدن؟
    کنجکاوم چون مطمعنم یه پنج شیش بار دیگه هم این حرف رو اینجا خوندم که بچه ها ترس از لنیستر ها رو مطرح کردن که کاملا بی ربط هم هست
    استدلال دوستان اینه که چون رابرت بعدش با سرسی ازدواج کرده
    اگه جان بچه رابرت بوده باشه (!) از بچه های سرسی بزرگتره و ادعای محکم تری نسبت به نوه های لنیسترها نسبت به تخت اهنین داره

کلا احتمال اشتباهیه، چون اصلا اون موقع رابرت با سرسی ازدواج نکرده بوده

من همین یک نفس از جرعه جامم باقی است ...

13. 2 کاربرِ زیر از kntu بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Wassup??
    سپاس
    821
    از این کاربر 1,076 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

من الان وقت کردم این قسمت رو ببینم...
    قسمت خوب و پر اتفاقی بود.
    لذت بخش ترین اتفاق این قسمت کشته شدن دسته جمعی اون مذهبی ها بود... ولی دلم برای مارجری سوخت...
    اونجا هم که آریا اومد مختصر ولی مفید بود و لذت بردیم
    دوس دارم زودتر این واکر ها بیان یکم روند داستان عوض بشه خسته شدیم.

---------------------

یه سوال... روی چه حساب و کتابی سرسی روی تخت نشست؟!

15. کاربر زیر از P!NK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    4,911
    از این کاربر 9,841 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط P!NK نمایش پست ها
    من الان وقت کردم این قسمت رو ببینم...
    قسمت خوب و پر اتفاقی بود.
    لذت بخش ترین اتفاق این قسمت کشته شدن دسته جمعی اون مذهبی ها بود... ولی دلم برای مارجری سوخت...
    اونجا هم که آریا اومد مختصر ولی مفید بود و لذت بردیم
    دوس دارم زودتر این واکر ها بیان یکم روند داستان عوض بشه خسته شدیم.

---------------------

سرسی و حساب کتاب...
    وستروس و حساب کتاب...
    لنیستر و حساب کتاب...

I'm Justice

17. کاربر زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    714
    از این کاربر 686 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط P!NK نمایش پست ها

مقاله زیر توی زومجی تهیه شده بود مدتی قبل - بخون تا بفهمی چطوری سرسی به تاج و تخت رسید.

بعد از مرگ تامن ، تاج و تخت وستروس به چه کسی می رسد؟

19. کاربر زیر از Star of GT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Wassup??
    سپاس
    821
    از این کاربر 1,076 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Star of GT نمایش پست ها
    مقاله زیر توی زومجی تهیه شده بود مدتی قبل - بخون تا بفهمی چطوری سرسی به تاج و تخت رسید.

بعد از مرگ تامن ، تاج و تخت وستروس به چه کسی می رسد؟
    خیلی جالب بود، پس چندین نفر قبل از اون توی صف بودن...
    سرسی هم آدمی نیست که بشه به این راحتی از تخت پادشاهی بلندش کرد... حدس میزنم فصل بعد از این فصل جذابتر باشه. این فصل رو تامن بی عرضه حروم کرد

21. کاربر زیر از P!NK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 17 از 19 اولیناولین ... 71516171819 آخرینآخرین