برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
280. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

5 1.79%
  • 2

1 0.36%
  • 3

0 0%
  • 4

2 0.71%
  • 5

0 0%
  • 6

2 0.71%
  • 7

1 0.36%
  • 8

10 3.57%
  • 9

41 14.64%
  • 10

218 77.86%
صفحه 7 از 19 اولیناولین ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 از مجموع 182
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,732 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود دهم

Season 6, Episode 10, The Winds of Winter
    فصل ششم, قسمت دهم, باد های زمستان

خلاصه داستان اين قسمت : سرسی به خاطر جرایمش محاکمه می شود، در حالی که جیمی همراه با والدر فری پیروزی را در دو قلو ها جشن می گیرند. داووس جان را با اقدامات ملیساندرا مواجه می کند، و لیتل فینگر اغراضش را برای ... برملا می کند.

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی.

سپاس
    283
    از این کاربر 506 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود دهم

نقل قول نوشته اصلی توسط yaldakh نمایش پست ها
    مید

منم حدس بینهایت زیادی میزنم عاشق و معشوق بوده باشند تو اکثر نظراتمم گفتم ولی این دلیلی برای حرامزاده نبودن جان نیست تنها در صورتی بچشون حرامزاده نبود که این دوشخص ازدواج کرده باشند که نکردند
    چون ریگار و الیا مارتل باهم ازدواج کرده بودند
    جان به هرحال حرامزادس
    ولی مهم نیست
    درسته ریگار و الیا مارتل درونی با هم ازدواج کرده بودن ولی وقتی جان به دنیا اومد الیا سر به دنیا اوردن اگان مرده بود و احتمالا مرگش قبل از تصمیم ریگار و لیانا برای بچه دار شدن بوده

3. 4 کاربرِ زیر از wishtasp بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    934
    از این کاربر 1,525 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

عالی نبود ولی خیلی خوب بود. نمره من 9/10 هست.

برای من که عاشق وقایع پایتخت هستم قسمت آغازین خیلی جذاب بود، به خصوص موسیقیش که هر چی بگم کم گفتم. دستشون درد نکنه.
    ولی این بخش حس افسردگی به آدم میداد به خصوص با توجه به موسیقی خاصش.
    از منفجر شدن ساختمان سپت و یهوئی مردن اون همه شخصیت هم خوشم نیومد.
    اون زنیکه داعشی هم خوب به سزای اعمالش رسید. دلستر بود اونی که سرسی میریخت روی صورتش؟
    بدترین اتفاق اپیزود هم خودکشی تامن بود. به نظرم اگه گنجشک اعظم مخشو نخورده بود خیلی پادشاه خوبی بود.
    دلم برای جیمی سوخت که باید به پای سرسی بسوزه. بیچاره هنوز دو روز از مرگ دخترش نگذشته بود.
    جیمی و سرسی دو تا ماموریت متفاوت داشتند و هر دو هم موفق شدند. جیمی بدون اینکه خون از دماغ کسی بریزه ریورران رو گرفت، سرسی دقیقا برعکس همه رو سوزوند.
    این هم تفاوت جیمی و سرسی که عاشق هم هستند.

استاد اعظم، گنجشک اعظم و والدر فری سه پیرمرد منفور سریال که مدتها منتظر مرگشون بودیم در یک قسمت کشته شدند!!
    از آریا خوشم اومد. من احتمال میدادم جیمی بخواد فری ها رو نفله کنه به خصوص بعد از اون حرفاش به والدر فری.

کلا توی این اپیزود اتفاقات زیادی افتاد و گرههای زیادی گشوده شد. گفته میشد این سریال رو خیلی آروم میبرن جلو، اما این اپیزود برعکس بود. به نظرم به اندازه یک فصل اتفاق درش افتاد!!
    انگار یه جور هدیه بود از طرف سازنده ها که به طرفداران کنجکاو و بی صبر داده شد.

فصل 6 خوب بود و خوشم اومد.

5. 7 کاربرِ زیر از Sσнєiℓ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

9/10
    قسمت پایانی خوبی بود قسمت 9 و 10 فصل 6 جز قسمت هایی بود که کامل تماشا کردم و جلو نزدم
    کینگ اف د نورث کاملا انتظار اینو داشتم که بعد مدت ها شمال پادشاه خودشو انتخاب کنه درسته جان توی قسمت قبل نشونه ای از یه رهبر خوب نداشت ولی منتظر این اتفاق بودم
    سانسا تا به اینجا تحت تاثیر بیلیش قرار نگرفت باید ببینیم عکس العمل بیلیش برای فصل بعد چیه برای رسیدن به خواسته هاش هر کاری میکنه
    لیدی مورمنت که دیگه حرفی واسه گفتن نمیزاره
    سرسی انتقام خوبی گرفت البته اتفاق حول سرسی قابل پیش بینی بود ولی جالب درستش کردن
    با کشتن مخالفین خودش راه برا قدرت باز کرد ولی باید منتظر عکس العمل جیمی باشیم
    دنریس که کاملا مشخص بود چه اتفاقایی قرار بیوفته
    تنها قسمتی که واسم غیر قابل پیش بینی بود کشنه شدن والدر فری اونم به دست اریا
    اما یه سوالی از قسمت برن واسم پیش اومده اونم اینه که وقتی پادشاه شب برن تاچ کرد تونست از طلسم عبور کنه و کلاغ 3 چشم بکشه ؟ برن از دیوار عبور کنه ممکنه راه واسه پادشاه شب باز کرده باشه؟

7. 5 کاربرِ زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

گوست کجاست؟؟؟؟؟؟
    جای شاه شب بشدت خالی بود

موزیک با روح و روان بازی میکرد چقد خوب بود هم موزیک هم دکوراسیون داخلی هایی که انجام میشه چقد سیتادل خوب بود چه فیلم برداری نازی چه کارگردانی بیستی واقعا مرسی

خوب حرکت سرسی واسه از بین بردن های اسپارو عالی بود ولی اتحادشون با تایرل هارو شکوند و حالا فقط فری ها رو درکنار خودشون دارن که بدرد بخور نیستن

تایرل+مارتل+گریجوی(نصفه نیمه)+تارگرین با هم دارن میان سمت وستروس و لنیسترا تنهان باراتیون ها هم که نابودن استارک ها هم که پادشاهیشونو دوباره را انداختن چه شود

سخت منتظر ملاقات دنریس و جان هستم اونم با حضور دست ملکه تیریون لنیستر :ذی چقد اون صحنه ای که تیریون هند آو کویین شد خوب بود

صحنه های خوب شو دوستان گفتن خودم عاشق صحنه ایم که تصویر از رو کودک دست ند میره رو چهره جان و بعدش جان میشه شاه شمال اصن اینقد خوب بود همه چی که باورم نمیشه گات ی همچی قسمتایی داشته باشه

ظرافت های خاصی تو کار سریاله مثل غذایی که والدر فری میخوره و بعد آریا میکتش ی داستانی بود نقل شده بود راجع کشتن مهمان ...اینجا نشون دادن و...زیاده

واقعا موزیک+دکور+طراحی لباس+فبلم برداری+کارگردانی این قسمت عالی بود این همه چیز تو ی قسمت نشون دادن دمشون گرم

اگه راه داشت حقش بود از 10 هم بیشتر بگیره

10عالی

اضافه شده در : 9 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط WALKING DE4D نمایش پست ها

اما یه سوالی از قسمت برن واسم پیش اومده اونم اینه که وقتی پادشاه شب برن تاچ کرد تونست از طلسم عبور کنه و کلاغ 3 چشم بکشه ؟ برن از دیوار عبور کنه ممکنه راه واسه پادشاه شب باز کرده باشه؟
    شخصا حس میکنم شاه شب شیپور جورامون پیدا میکنه و دیوارو میروزنه پایین
    این شاه شب غزیزمون مرد نیست اگه اینکارو نکنه
    [

9. 11 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 17 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط yaldakh نمایش پست ها
    مید

منم حدس بینهایت زیادی میزنم عاشق و معشوق بوده باشند تو اکثر نظراتمم گفتم ولی این دلیلی برای حرامزاده نبودن جان نیست تنها در صورتی بچشون حرامزاده نبود که این دوشخص ازدواج کرده باشند که نکردند
    چون ریگار و الیا مارتل باهم ازدواج کرده بودند
    جان به هرحال حرامزادس
    ولی مهم نیست
    تارگرین ها برخلاف بقیه خاندان ها میتونستن همزمان چند همسر داشته باشن،مث اگان فاتح که با هر دو خواهرش ازدواج کرد و ازدواجشونم مث بقیه آخوند () نمیخواد

با این تفاسیر جان 99% بلک فایر نیست و یه تارگرینه

11. 9 کاربرِ زیر از HamedMilan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMID13 نمایش پست ها
    گوست کجاست؟؟؟؟؟؟

شخصا حس میکنم شاه شب شیپور جورامون پیدا میکنه و دیوارو میروزنه پایین
    این شاه شب غزیزمون مرد نیست اگه اینکارو نکنه
    اگه قرار بود پیدا بشه تا حالا میشد شک ندارم برن راه پادشاه شبو باز میکنه حالا به هر نحوی

با کشته شدن والدر فری ممکنه فری دشمن جدید لینستر ها بشن کلا لینستر با از دست دادن متحدین خودش به شدت تحت فشار قرار میگیره از طرف استارک دنریس دورن تایرل ...

13. 3 کاربرِ زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    934
    از این کاربر 1,525 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

چند سئوال :

- مارجری و گنجشک اعظم چه قول و قراری گذاشته بودند؟ قرار بود بعد از دادگاه لوراس رو آزاد کنن که مثل قبل بتونه رهبر آینده خاندان تایرل بشه؟ بعد چرا گنجشک اعظم باید این کار رو انجام بده؟ ایا این یجور پارتی بازی بود؟

- اون دختره تو گوش استاد اعظم چی گفت که اونو کشوند زیرزمین؟

- پدر ِ جان کیه؟ الآن نسبت جان و دنریس چیه؟ پسرعمو و دختر عمو؟

- این تیکه خیلی کوتاه که عکسشو گذاشتم رو توی تریلر فصل ششم دیدم و بعد هم دوباره همین تیکه رو توی قسمت ششم و زمانی که وقایع زمانهای مختلف از جمله شاه دیوانه به ذهن برن میومد دیدمش. آخر هم مشخص نشد معنیش چیه و این سایه ها کی هستند. شاید در حد یک دهم ثانیه نشونش میده. منم اصلا متوجه نشده بودم و فکر میکردم این تیکه از تریلر رو توی قسمت اخر ببینیم. بعد رفتم دیدم قسمت ششم این رو یه لحظه نشون میده. زمان نشون دادن این صحنه هم حدود 2 دقیقه و 50 ثانیه هست اگه خواستید پیداش کنید.
    فکر میکنم این مربوط به فصلهای آینده هست. حدس شما چیه درباره این سایه ها؟
    از روی شباهت ظاهری و اینا شاید بشه حدس زد کی هستند این دو نفر.

15. 5 کاربرِ زیر از Sσнєiℓ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    941
    از این کاربر 940 بار در 126 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wishtasp نمایش پست ها
    درسته ریگار و الیا مارتل درونی با هم ازدواج کرده بودن ولی وقتی جان به دنیا اومد الیا سر به دنیا اوردن اگان مرده بود و احتمالا مرگش قبل از تصمیم ریگار و لیانا برای بچه دار شدن بوده
    نه اون موقع همسر ریگار زنده بود ریگار زودتر از همسرش کشته شد
    مشاهده محتوا اسپویلر

در طول نبرد ترایدنت (Battle of the Trident)، ریگار در یک گدار، و در مبارزه‌ی تن به تن با رابرت روبه‌رو شد، جایی که هردوی آن‌ها در میان جریان‌های خشمگین ترایدنت، مبارزه‌ای افسانه‌ای داشتند. ریگار علیرغم زخمی کردن رابرت، با ضربه‌‌ی سنگین پتک جنگی او، از پا افتاد. ضربه ای که یاقوت‌هایی که زره ریگار را پوشانده بودند را خرد و در زیر آب پراکنده کرد. این مکان پس از آن «گدار یاقوت» نامیده شد.

بعده‌ها تایوین شوالیه های خود سر گرگور کلگان (Gregor clegane) و سر آموری لورچ (Amory lorch) را فرستاد تا دژ میگور را بگیرند و با باقی خانواده سلطنتی به مقابله بپردازند ، تا تخت آهنین را برای رابرت تضمین کنند و ثابت کنند که خاندان لنیستر برای همیشه خاندان تارگرین را ترک کرده اند. گرگور کلگان ولیعهد نوزاد , اگان تارگرین (Aegon targaryen) را در حالی که مادرش تماشا میکرد کشت و سپس به پرنسس الیا (Princess elia) همسر ریگار تجاوز کرد و بعد او را نیز به قتل رساند، آموری پرنسس رینیس (Princess Rhaenys) را از زیر تخت پدرش بیرون کشید و به او 50 ضربه ی چاقو وارد کرد.
    سر گرگور یک نوزاد (infant) را با کوبیدن سرش به دیوار، به قتل رساند، (کسی که بسیاری باور داشتند اگان ششم بود، اما در واقع کودکی روستایی بود)
    تایوین لنیستر جنازه همسر ریگار و کودکانش اگان و رینیس را به عنوان نشانه وفاداری پیچیده در رداهایی قرمز در پای تخت آهنین گذاشت

اضافه شده در : 3 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedMilan نمایش پست ها
    ارگرین ها برخلاف بقیه خاندان ها میتونستن همزمان چند همسر داشته باشن،مث اگان فاتح که با هر دو خواهرش ازدواج کرد و ازدواجشونم مث بقیه آخوند () نمیخواد

با این تفاسیر جان 99% بلک فایر نیست و یه تارگرینه
    ما به جز اگان فاتح این قضیه رو تو هی تایگرین دیگه ندیدیم دیگه اینم باید فصل بعد شخص بشه قضیش
    البته بلک فایر نمیتونه باشه فامیلی بسترد تایگرین ها چون اون یه خاندان جدا بود احتمالا همین ریورزه

17. 6 کاربرِ زیر از yaldakh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    295
    از این کاربر 86 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil_C نمایش پست ها
    چند سئوال :

- مارجری و گنجشک اعظم چه قول و قراری گذاشته بودند؟ قرار بود بعد از دادگاه لوراس رو آزاد کنن که مثل قبل بتونه رهبر آینده خاندان تایرل بشه؟ بعد چرا گنجشک اعظم باید این کار رو انجام بده؟ ایا این یجور پارتی بازی بود؟

- اون دختره تو گوش استاد اعظم چی گفت که اونو کشوند زیرزمین؟

- پدر ِ جان کیه؟ الآن نسبت جان و دنریس چیه؟ پسرعمو و دختر عمو؟

- این تیکه خیلی کوتاه که عکسشو گذاشتم رو توی تریلر فصل ششم دیدم و بعد هم دوباره همین تیکه رو توی قسمت ششم و زمانی که وقایع زمانهای مختلف از جمله شاه دیوانه به ذهن برن میومد دیدمش. آخر هم مشخص نشد معنیش چیه و این سایه ها کی هستند. شاید در حد یک دهم ثانیه نشونش میده. منم اصلا متوجه نشده بودم و فکر میکردم این تیکه از تریلر رو توی قسمت اخر ببینیم. بعد رفتم دیدم قسمت ششم این رو یه لحظه نشون میده. زمان نشون دادن این صحنه هم حدود 2 دقیقه و 50 ثانیه هست اگه خواستید پیداش کنید.
    فکر میکنم این مربوط به فصلهای آینده هست. حدس شما چیه درباره این سایه ها؟
    از روی شباهت ظاهری و اینا شاید بشه حدس زد کی هستند این دو نفر.
    جیمیه که از پشت میزنه مدکینگ رو میکشه خیلی فشار نیار

19. 12 کاربرِ زیر از sornay بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    332
    از این کاربر 309 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

غمگین ترین شخصیت سریال :

فکر کنم هیچکدام از شخصیتهای این قسمت و این فصل نمی تونن شرایط سرسی را داشته باشن. در عین حال اینکه تازه می خواست لذت انتقام را با تمام وجود حس کنه ، سومین و آخرین فرزندش را هم از دست داد. سرسی بدبخت ، سلطنت را برای خودش نمی خواست ، اون می خواست در کنار فرزندانش سلطنت کند ولی حالا این تخت لعنتی هر سه بچه اش را ازش گرفت و در پایان ؛ سرنوشت بصورتی دور از انتظار ؛تاج سلطنت را به مادر داغدیده هدیه داد . فکر نکنم در طول تاریخ وستروس هیچ پادشاه یا ملکه ای در زمان تاجگذاری اش چنین غمگین وجود داشته باشد.
    سرسی حالا به مفهوم مطلق کلمه می تواند خطرناک باشد چون او دیگر چیزی را برای از دست دادن ندارد و حتی سلطنت هم برایش ارزشی ندارد. اوتاج و تخت را برای جافری و تامن می خواست نه برای خودش. شاید اگر کسی در فصول اولیه سریال می گفت سرانجام سرسی ، تاج سلطنت را برسر می گذارد به او می خندیدیم ولی داستان نغمه آتش و یخ بخاطر همین غافلگیری ها و چرخش هایش تبدیل به بهترین داستان عالم شده است.
    سرسی فصل بعد دیدنی ترین شخصیت سریال است.

21. 16 کاربرِ زیر از mkarimifard77 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 7 از 19 اولیناولین ... 5678917 ... آخرینآخرین