برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

Bleach | به جامعه‌ی ارواح خوش آمدید! | [ معرفی انیمه ]

»»خلاصه داستان: "ایچیگو کوروساکی" یک دانش‌آموز دبیرستانی ـه؛ اون با بچه‌های عادی دیگه یه فرقی داره، چه فرقی؟ اون میتونه روح‌ها رو ببینه! از سنین پایین ایچیگو توانایی دیدن روح‌های اون دنیا رو داشته. ولی زندگیش روزی که یک روح شیطانی و گرسنه به خودش و خواهراش حمله میکنه، از این رو به اون رو میشه! در لحظه‌ی آخر ایچیگو و خواهراش توسط یک شینیگامی [خدای مرگ] به نام "روکیا کوچیکی" نجات داده میشن. وظیفه‌ی روکیا اینه که ارواح شیطانی [ هالُو‌ ] را ابتدا پاکسازی کنه و بعد به دنیای بعدی یعنی "جامعه‌ی ارواح" بفرسته. روکیا در جریان کمک کردن به اچیگو زخمی میشه و مجبور میشه قدرت‌هاش رو به اچیگو منتقل کنه! حالا ایچیگو با بدست آوردن قدرت، تمرینات و وظایفش به عنوان یک شینیگامی شروع میشه. باید دید اچیگو میتونه تعادل بین دنیای زنده و مرده رو حفظ کنه یا نه!

»»شناسنامه: ブリーチ یا Bleach، نام یک مجموعه مانگا ژاپنی است که توسط Tite Kubo نوشته و مصور سازی شده و از سال 2001 در Weekly Shōnen Jump آغاز به انتشار کرد و تا به الان بیش از 600 چپتر از آن منتشر شده است. "بلیـچ" در سال 2005 موفق به دریافت بهترین مانگا در بخش "شونن" از مراسم Shogakukan Manga Award شد و در بین پرفروشترین مانگا‌ها، هم در ژاپن و هم در ایالت متحده است. بلیچ از روز انتشار تا به حال بیش از 85 میلیون نسخه فروخته است. در بین منتقدان، بلیچ معمولا برای صحنه های جنگی و گرافیک‌ـش تحسین شده است و همچنین بخاطر عناصر داستانی‌اش مورد نقد قرار گرفته است.
    انیمه بلیچ که برگرفته از مانگای بلیچ است، با 366 قسمت به پخش خود پایان داد. این انیمه توسط استودیو Studio Pierrot تولید شده و کارگردانی آن بر عهدی Noriyuki Abe بوده است. انیمه بلیچ صداپیشگان ژاپنی و انگلیسی خیلی محبوبی دارد که میشه به Masakazu Morita و Johnny Yong Bosch اشاره کرد. این انیمه سال 2004 شروع شد و در 2012 به پایان رسید. بلیچ در کشور‌های مختلف و به زبان‌های زیادی مثل اسپانیایی، پرتغالی، فرانسوی و آلمانی پخش شده است. بلیچ شامل ژانر‌هایی چون: اکشن، کمدی، شونن، ماورا قدرت، ماجراجویی و ماورا طبیعی می‌باشد.

چهار فیلم سینمایی از بلیچ نیز ساخته شد با نام‌های:
    +Bleach the Movie 1: Memories of Nobody
    +Bleach the Movie 2: The DiamondDust Rebellion
    +Bleach the Movie 3: Fade to Black
    +
    Bleach the Movie 4: Hell Verse
    ..»»شخصیت‌ها:

ایچیگو کوروساکی
    روکیا کوچیکی
    ایشیدا یوریو
    یاسوتورا سادو
    اوری‌هیمه اینوئه
    رنجی آبارای

»» از بلیچ به عنوان یک راس از مثلث برترین انیمه های شونن در کنار "وان پیس" و "ناروتو"، یاد میشود. خبر خوب اینجاست که مانگای بلیچ طبق گفته‌ی مانگاکاش قراره بزودی به پایان برسه و این به این معنیه که به احتمال خیلی زیاد انیمه نیز ادامه داده می‌شود.

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Bleach | به جامعه‌ی ارواح خوش آمدید! | [ معرفی انیمه ]

یکی از بهترین انیمه هایی که دارم میبینم شخصیت ها حرف ندارن مبارزه ها خیلی خوبه کسانی که ندیدن در دیدنش شک نکنن البته تا قسمت بیست وقتی به حالت شینیگامی میرن کیفیت تصویر تو ذوق میزنه که اگه کیفیت مناسبش رو پیدا کنید خیلی بهتر میشه کسانی که کیفیت مناسبش رو پیدا نکردن بگن براشون بفرستم

نمونه کیفیت هم میزارم البته از قسمت های مختلف من تا 14 رو گرفته بودم با اون کیفیت مضخرف و دیده بودم ببخشید از یه قسمت نیستن

تفاوت رو ببینین

مشاهده محتوا اسپویلر

قسمت 3

قسمت 16

3. 21 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,591 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

بلیچ دو سالی میشه فکر کنم که سرم شلوغ شد و مجبور شدم رهاش کنم، هر دفعه هم اومدم ادامه بدم به یه مشکلی خورد و نشد. امیدوارم تا اواخر تابستون، بتونم طلسمـش رو بشکنم و تمومـش کنم.

مرسی واسه تاپیک، رفیق

5. 21 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    973
    از این کاربر 358 بار در 38 پست سپاس گزاری شده

چند قسمت اولش رو دیدم و خیلی خوبه به نظر شما فیلر هاش رو هم ببینم چون نزدیک به 100 قسمته میگم مخصوصا 64 تا 109 که یه ارک کامل فیلر هست ارزش داره ببینم

7. 11 کاربرِ زیر از afshinvatan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinvatan نمایش پست ها
    چند قسمت اولش رو دیدم و خیلی خوبه به نظر شما فیلر هاش رو هم ببینم چون نزدیک به 100 قسمته میگم مخصوصا 64 تا 109 که یه ارک کامل فیلر هست ارزش داره ببینم
    من که فیلرهارو ندیدم ولی اگه بعد از پایان دلتون بلیچ خواست به نظرم خوبه یه چند قسمت از فیلر ها رو ببینی

9. 15 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

چــــــرا اینقدر سابش بده؟!!!! یکی از بدترین زیرزنویس‌هایی که دیدم؛ وسط هر اپیزود پاز می‌کنم می‌رم گوگل سر فلان کلمه ولی با ساب فارسیش، سوییچ نمی‌کنم اینقدررررررر که پرت و پلائه. کلی هم گشتم همه‌ی زیرنویس‌هاش یکین فقط زمان بندی مختلف دارن. چجوری می‌شه یه فرانچایزی به این محبوبی یه ساب خوب نداشته باشه.

11. 12 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

نَه!!!
    بعد از دیدن 366 اپیزود انیمه (بدون فیلر دیدم) و خوندن 206 چپتر پایانی مانگا، دلم با بلیچ صاف نشد که نشد! جایگاه بلیچ و تاثیر بزرگی که روی بقیه آثار (علی الخصوص ژانر شونن) گذاشته، غیرقابل کتمان هستش و اصلا از دیدن و خوندنش پشیمون نیستم ولی انتظااااااار خیلی بیشتری داشتم.
    همون‌طور که می‌دونید دلیل افت مانگا (چه از لحاظ داستانی و چه از لحاظ آرت و ادیت) فشار دپارتمان جامپ به «تیته» مانگاکای بلیچ بود؛ با اون فشار‌ها برای هرچه زودتر تموم شدن مانگا، معلوم بود آخر کار چیز دلچسبی از آب در نمیاد. ولی فارغ از این بحث، بلیچ عناصر آزاردهنده کم نداره (حداقل برای من) و این چیزها توی آرک پایانی شدیدا خودشون رو نشون می‌دن...
    شوخی‌های بی‌جا در بحبوحه‌ی مبارزات، لحظات درام و دارک داستان؛ اکثر کاراکترهایی که در این 366 اپیزود کشته شدن، در آرک پایانی، سُر و مُر و گنده پیداشون می‌شه! چرااااا؟! من واقعا با این چارچوب بلیچ که تمایل زیادی به کشتن کاراکترها نداره، کنار اومدم، ولی دیدن بعضی از کاراکترها در آرک پایانی... بد، مضحک و آزار دهنده بود. متاسفانه با این عجله‌ی تحمیلی به مانگاکا، داستان پر از باگ، حفره و پلات هول هستش.
    انیمه‌ای با این حد از کیفیت در اون زمان، صداگذاری و موسیقی عالی، روند داستانی جذاب و درگیر کننده، کاراکتر پردازی‌های اصولی، وجود یکی از بهترین ویلن‌های تاریخ انیمه و مانگا و کلی نکات مثبت و خوب دیگه که متاسفانه در زیر سایه این مشکلات کم رنگ شدن.
    تنها کورسوی امید، انیمه‌ی آرک پایانی هستش (که هنوز اطلاعاتی ازش در دسترس نیست و فقط تایید شده که امسال یا سال بعد، اخباری ازش قراره منتشر بشه) اون هم فقط در صورتی که طبق مانگا پیش نبرن! به نظرم هر ادامه من درآوردی‌ای، می‌تونه از پلات مانگا بهتر باشه!

13. 16 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,740
    از این کاربر 415 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط S h i n o d a نمایش پست ها

نَه!!!
    بعد از دیدن 366 اپیزود انیمه (بدون فیلر دیدم) و خوندن 206 چپتر پایانی مانگا، دلم با بلیچ صاف نشد که نشد! جایگاه بلیچ و تاثیر بزرگی که روی بقیه آثار (علی الخصوص ژانر شونن) گذاشته، غیرقابل کتمان هستش و اصلا از دیدن و خوندنش پشیمون نیستم ولی انتظااااااار خیلی بیشتری داشتم.
    همون‌طور که می‌دونید دلیل افت مانگا (چه از لحاظ داستانی و چه از لحاظ آرت و ادیت) فشار دپارتمان جامپ به «تیته» مانگاکای بلیچ بود؛ با اون فشار‌ها برای هرچه زودتر تموم شدن مانگا، معلوم بود آخر کار چیز دلچسبی از آب در نمیاد. ولی فارغ از این بحث، بلیچ عناصر آزاردهنده کم نداره (حداقل برای من) و این چیزها توی آرک پایانی شدیدا خودشون رو نشون می‌دن...
    شوخی‌های بی‌جا در بحبوحه‌ی مبارزات، لحظات درام و دارک داستان؛ اکثر کاراکترهایی که در این 366 اپیزود کشته شدن، در آرک پایانی، سُر و مُر و گنده پیداشون می‌شه! چرااااا؟! من واقعا با این چارچوب بلیچ که تمایل زیادی به کشتن کاراکترها نداره، کنار اومدم، ولی دیدن بعضی از کاراکترها در آرک پایانی... بد، مضحک و آزار دهنده بود. متاسفانه با این عجله‌ی تحمیلی به مانگاکا، داستان پر از باگ، حفره و پلات هول هستش.
    انیمه‌ای با این حد از کیفیت در اون زمان، صداگذاری و موسیقی عالی، روند داستانی جذاب و درگیر کننده، کاراکتر پردازی‌های اصولی، وجود یکی از بهترین ویلن‌های تاریخ انیمه و مانگا و کلی نکات مثبت و خوب دیگه که متاسفانه در زیر سایه این مشکلات کم رنگ شدن.
    تنها کورسوی امید، انیمه‌ی آرک پایانی هستش (که هنوز اطلاعاتی ازش در دسترس نیست و فقط تایید شده که امسال یا سال بعد، اخباری ازش قراره منتشر بشه) اون هم فقط در صورتی که طبق مانگا پیش نبرن! به نظرم هر ادامه من درآوردی‌ای، می‌تونه از پلات مانگا بهتر باشه!
    دقیقا یادم نیست داستان از چه قرار بود ولی یادم هست که ناامید کننده بود هر چه بود! اگه تا الان نخوندین/ندیدین پیشنهاد میکنم وان پیس رو شروع کنید. مانگاش احتمالا از نظر گستردگی و زیبایی داستان بهترین مانگای این سبک هست، قسمت های ابتدایی انیمه فکر کنم تا قسمت 500 سبک و سیاق و گرافیک بسیار مفتضحانه ای داره ولی بعدش کم کم بهتر میشه، قسمت های فعلیش دیگه نرمال هست، مثل هر انیمه ی دیگه ای در این سبک. اگه اهل مانگا خوندن هستین پیشنهاد میکنم شروعش کنید، قول میدم تو چند قسمت اول خاطره ی بد بلیچ رو بشوره ببره

15. 9 کاربرِ زیر از eli99 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط S h i n o d a نمایش پست ها

نَه!!!
    من حدود ۵ سال قبل شروع کردم بلیچو ببینم . هر چی جلو میرفت بیشتر دلمو میزد . تا اون زمان سابقه نداشت انیمه ای رو دراپ کنم که بلیچ کاری کرد که من با پدیده ی دراپ آشنا شدم و کنار اومدم . اونم بعد ۱۸۰ قسمت فرصت که بهش دادم ولی نشد که نشد...

17. 11 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :