برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 58
    شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,567
    از این کاربر 19,863 بار در 1,349 پست سپاس گزاری شده

Stranger Things:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

Stranger Things دومین درام علمی تخیلی پس از Sense 8 است که از 15 جولای 2016 پخش آن از شبکه نتفلیکس شروع شده است. برادران Duffer که اولین همکاری آنان با شبکه نتفلیکس است خالق این سریال هستند و علاوه بر نویسندگی 2 اپیزود، کارگردانی 6 اپیزود را نیز انجام داده اند. حضور Winona Ryder که یکی از سود آورترین بازیگران دهه 90 میلادی و برنده جایزه "گلدن گلوب" و نامزدی "اسکار" برای فیلم The Age of Innocence و یک نامزدی "اسکار" دیگر برای فیلم Little Women است و Matthew Modine وزن بازیگران را در این سریال بالاتر برده است.

خلاصه داستان
    در سال 1983 و در Hawkins ایندیانا Will پسر 12 ساله Joyce هنگام بازگشت به خانه با اتفاقات عجیبی مواجه می شود پس از ناپدید شدن او مادرش به کمک کلانتر و مردم محلی در تلاش برای یافتن او قرار دارند، دوستان او حین پیدا کردن سر نخ با دختر مرموزی مواجه می شوند و به نظر می رسد آزمایشات مخفی دولت در ناپدید شدن Will بی تاثیر نیست......

بازیگران

Winona Ryder در نقش Joyce Byers

David Harbour در نقش Chief Hopper

Matthew Modine در نقش Dr. Martin Brenner

Cara Buono در نقش Karen Wheeler

Finn Wolfhard در نقش Mike Wheeler

Millie Brown در نقش Eleven

Gaten Matarazzoدر نقش Dustin Henderson

Noah Schnapp در نقش Will Byers

در این تاپیک می توانید فصل نخست سریال Stranger Things بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد اپیزود خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.(ایجاد تاپیک با هماهنگی با مدیریت)

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Stranger Things:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

خوب من هم سریال رو امروز دیدم . بعد از مدت ها یه سریال جدید دیدم که خیلی ازش خوشم اومد ، موسیقی ، کارگردانی ، بازی ها همه عالی بودند . قسمت های اول یه چند جا واقعا خنده دار بود خصوصا این پسره داستین کلا فضای دهه 80 رو به خوبی به تصویر کشیده بودند . خوب برسیم به داستان ، من سریال های این جوری رو زیاد نمی پسندم اما اینجا تئوری هایی که ازش استفاده شده بود همون طور که یوسف گفت قبلا مورد ازمایش قرار گرفته بودند یه سری شون ما بقی هم با اینکه در این زمینه اطلاعات زیادی ندارم اما خوشم میومد از سفر در زمان و دنیاهای موازی . داستان خیلی پیچیدگی نداشت ( مثلا مثل فیلم دانی دارکو ) و خیلی خوب تو 8 قسمت بهش پرداخته شده بود .

خوشبختانه سریال به نظر فصل بعدی هم داره من اول فکر میکردم احتمالا مثل فارگو و یا ترودیکتیو باشه ولی به نظر ادامه همین داستان هست . یه سری سوال اخر سر پیش اومد . خصوصا احتمال زنده بودن الون با توجه به اون غذاهایی که پلیس سریال گذاشت تو جنگل حیف که باید 1 سال صبر کنیم ...

من امتیاز کامل رو میدم به سریال ایرادی نداشت به نظرم

3. 25 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

خب من هر 8 قسمتش رو دانلود کردم و قسمت 1 رو امروز دیدم.
    با توصیفاتی که قبلأ شنیده بودم توقع بیشتری داشتم، شاید توقع من زیاده، البته فعلأ فقط یک قسمت دیدم.
    این سریال در بهترین حالت نسخه ی ضعیفتر فیلم Super 8 هست.
    در بین بازیگران نوجوان باید بگم که اکثرشون از دید من اصلأ بازیگر نیستن، اگه قرار باشه که اینها بازیگر باشن پس تمام مردم جهان بازیگرن!
    مثلأ کاراکتر "مایک" و "داستین" و اون دوستشون (که سیاه پوست بود) بازیشون افتضاحه ولی کاراکتر "ویل" عالیه، حداقل در قسمت 1 بازی خوبی از خودش ارائه داد و نشون داد بازیگر خوبیه
    در مورد وینونا رایدر باید بگم که بازیگر خیلی خوبیه و باعث شده سطح سریال بالاتر بیاد، البته این بازیگر اکثر نقش هایی که ازش دیدم همینطوری بوده، یعنی همیشه مصنوعی و هیجان زده بازی میکنه، در کل کاراکتر "جویس" جزو نقاط قوت این سریاله، متیو مودین هم بازیگر بزرگیه و در قسمت 1 چند لحظه به چشم خورد، دیوید هاربر هم عالی بازی کرد.
    از بازیگری ها بگذریم...
    این سریال فقط میتونه یک سریال علمی تخیلی/ ترسناک خوب بوده باشه، وگرنه در قسمت 1 نه معمای آنچنانی داره که بیننده ترغیب بشه قسمت بعدی رو ببینه و نه بازیگری ها آنچنان خوبه که بخاطر بازیگر خاصی (بازیگر مورد علاقه) بخواهی ادامه اش رو ببینی، ربع ساعت ابتدایی قسمت 1 که افتضاح بود (به دلیل بازی های ضعیف)، در ادامه هیجان سریال بیشتر شد و داستان هم تا سطح قابل قبولی اوج گرفت، با این وجود بعد از دیدن قسمت 1 نمیتونم بگم که سریال خوبیه
    داشت یادم میرفت...موسیقی سریالش عالیه
    امتیازم به قسمت 1: 5 (لذت نبردم)

ویرایش: قسمت دوم رو هم دیدم، خیلی بهتر شد، با بازیگرهای نوجوان هم میشه کم کم کنار اومد، سراسر قسمت دوم هیجان بود، داستان یک جورایی دو بخش شده یک بخش هیجان انگیز و ترسناک و یک بخش درام و عاشقانه! (نانسی و ...) که احتمالأ کارگردان میخواد این دو بخش رو هم بهم پیوند بده، موسیقی هم خیلی خوب جا افتاده و اونجایی که باید هیجان انگیزتر بشه فضای سریال به خوبی تاریک تر میشه، امیدوارم سریال در قسمت بعدی از این هم بهتر بشه
    امتیازم به قسمت 2: 8

ویرایش 2: قسمت سوم عالی بود، داستان یکم بهتر داره پیش میره، جذابیت قسمت سوم هم زیاد بود و در مجموع بهتر از دو قسمت قبلی بود
    امتیازم به قسمت 3: 8.5
    Can't find yourself. Lost in your lies

5. 19 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

منم سه قسمت دیدم دیگه نتونستم ادامه بدم، خدایی بعضیا چطور از بازی این بچه ها تعریف میکنن که البته فک کنم صرفا بخاطر گوگولی مگولی بودنشون باشه که تعریف میکنن

این جور سریالا به گروه خونی من نمیخوره همه چیزش خیلی غیر قابل تحمل و فوق العاده غیر قابل باور بود برام، به جز موسیقی متن عالیش
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

7. 18 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

یکی از بهترین های امسال، میدونستم سریال عالی ـه اما نه انقدر .
    یه چیز خاصیه اصلا ندیدنش رو توصیه نمیکنم ... بازم میگم ندیدنش ظلم ـه ، خودزنیه محزه (مهز؟!: )) )
    10/10 به تمام قسمت ها و کل سریال
    Trump2016

9. 20 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

قسمت های 4 تا 8:
    از دیروز تا الآن خودمو با این سریال خفه کردم:دی، عالی بود، همه ی قسمت ها هیجان انگیز بود ولی از قسمت های 7 و 8 خیلی بیشتر خوشم اومد، پیشنهاد میکنم دنبال منطق و حفره در داستان و این مسائل نباشید و به دید یک داستان کاملأ تخیلی بهش نگاه کنید. موسیقی، فضای سریال و طراحی صحنه بسیار عالی بود، جالب اینجا بود که در یک بخشی از داستان (که در قسمت آخر حقیقتش مشخص میشه) یک ارادتی هم به فیلم Interstellar شده بود
    در انتها حتی از بازی بازیگرهای نوجوان هم راضی بودم، در واقع کارگردان به خوبی ازشون بازی گرفته بود. احتمالأ فصل بعد در مورد تسلاهایدرا باشه
    امتیازم به کل سریال: 8.5
    Can't find yourself. Lost in your lies

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

اینقدر از این سریال تعریف کردید مجبور شدم بنج واچینگش کنم جمعه هر هشت قسمتشو پشت‌سر هم دیدم! یادِ جوونیام افتادم میشستم روزی یه فصل سریال میدیدم ... فکر میکردم دیگه توانشو ندارم ولی شیر، پیرش هم خطرناک‌ـه

فکر میکنم این سریال برای خودِ آمریکایی‌ها خیلی خیلی جذاب‌تر باشه چون نوستالژی‌ـه خالصه! سریال از لحاظ طراحی صحنه و لباس و در کُل محیط، نتونسته بود دهه هشتاد رو انتقال بده اما در عوض خیلی خیلی خوب لایف‌استایلِ اون تایم رو پیاده کرده بود به نظر من.
    واکی‌تاکی .. زیرزمینِ خونه ... بازی‌های دسته جمعی ... دوچرخه‌ای که حکمِ کادیلاک رو داشت اون زمان! ... خونه جنگلی ... گنگ‌های مدرسه‌ای ... ماجراجویی و کــلــی چیزِ دیگه ... همه‌ـشون نوستالژی‌های اون زمانه که به بهترین شکل با یه داستان تخیلی و چندتا بازیگرِ تینیجرِ با نمک و دوست‌داشتنی ترکیب شده بود و هشت قسمتی رو تشکیل داد که نسبت به سریال‌های مشابه‌ "اضافه‌کاری"ـش کمتر بود! و این خودش نقطه قوت‌ـه ولی موسیقیش اونقدر که تعریف کردید خفن نبود، خوب بود ولی خفن نبود:دی با این پایانش، احتمالا فصل بعدی الون برگرده ... چیز زیادی برای گفتن نیست فقط باید دید، بنظرم نسبت به تعداد قسمت‌هاش و استقبالی که شده ازش، چیزی نیست که بیننده بخواد واسه دیدنش تحقیق و مطالعه کنه ...
    لذت بردم، اگر فصل دومش هم موجود بود اونم بنج واچینگ مبکردم!

و در آخر شباهتِ این دو شخصیتِ دوست‌داشتنی:

سپاس
    5,311
    از این کاربر 4,338 بار در 370 پست سپاس گزاری شده

از سبک سریالش خوشم می اومد و فقط به خاطر اینکه احساس می کردم ممکنه زیاد بچه گانه باشه ندیدم تا اینکه یک روز یک قسمتشو دیدم و فرداش تموم کردم . دقیقا امتیازش حقشه و سریال آینده داریه

13. 17 کاربرِ زیر از MeHr@n بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

پایان سریال

این روزها همه نتفلیکس میبینند شما چطور؟؟؟؟؟؟؟؟
    فک نمیکردم از ۴تا بچه ی سریال خوب دربیاد اما زیبا بود خدایی دیگه فقط اسم نتفلیکس رو ی سریال باشه همه میبینن اینقدر این شبکه کارش درسته و جدیدا مد شده هر سریالی به مرز کنسلی میرسه سریع امضا جمع میکنن ک این شبکه ساخت سیزن جدیدشو قبول کنه.
    کار خوبی بود نمره منم 9.

I'm Justice

15. 17 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8
    از این کاربر 23 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

خیلی خوب بود دیروز استارت خورد امروز صبح هم قسمت آخر رو دیدم وتمام 8 نمره من

17. 11 کاربرِ زیر از mehrdad2200 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

بالاخره سریالو شروع کردم و همین قسمت اول رو دیده از بس خوشم اومد گفتم بیام اینجا یه حرفی بزنم ... واقعا فضای خاصی داره و با این که داستان یه خورده ای کلیشه ای و تکراریه ولی تو ذوق نمی زنه و قشنگ می چسبه ... حرفایی که بقیه بچه ها زدن هم تایید می کنم ... موسیقی کار هم خوبه و می چسبه به فضای کار ... بازیگرای سریال هم که دیروز مهمون برنامه ی جیمی فلن بودن ... خب گفتم یه بریک بگیرم بعد برم قسمت دومش رو ببینم ...

19. 17 کاربرِ زیر از Katy Perry بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین