برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 از مجموع 27
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

Mob Psycho 100 |مُـب سایکـو 100 | [معرفی . بحث]

»» مُـب سایکـو 100 ، عنوان انیمه‌ی جدید فصل تابستان است که برگرفته از یک مانگا با همین نام اثر +ONE [خالق مانگای محبوب +One Punch Man] است ، که پخش خود را از روز سه‌شنبه 12 جولای آغاز کرد. همانند OPM که در دنیای ابر قهرمان‌ها می‌گذشت این نیز در دنیایی با موجودات عجیب و انسان‌هایی با قدرت‌های ذهنی معروف به "ساحـران"، می‌گذرد. استودیو سازنده انیمه، استودیو Bones است که از معروف‌ترین کار‌هاش می‌توان به Fullmetal Alchemist، Soul Eater و Noragami اشاره کرد. استودیو برای انیمه از یک گرافیک خاص اسفاده کرده که انیمه رو بسیار جالب‌تر کرده است. کارگردان انیمه Tachikawa Yuzuru است که کارگردانی چندین قسمت از انیمه‌های محبوب Bleach،Attack On Titan و Steins;Gate را بر عهده داشته است. انیمه از عوامل خیلی خوبی برخورداره و مخصوصا اینکه خالق اصلیش ONE ـه که بخاطر خلق داستان‌ها و شخصیت‌های خاص معروف ـه! تا به الان فقط یک قسمت از انیمه پخش شده و نظرات مثبتی را از اکثر بینندگان دریافت کرد و با همین قسمت اولش نوید یک انیمه خوب تابستونی رو میده!

»» خلاصـه داستـان: "کاگه‌یاما شیگئو" که با نام مستعار "مُـب" نیز شناخته می‌شود، یک دانش آموز کلاس هشتمی است که از توانایی‌های ذهنی برخوردار است. او از سن خیلی کم قادر به خم کردن قاشق‌ها و بلند کردن اشیا با ذهنش بود ولی بخاطر توجهات منفی‌ای که به او می‌شد، تصمیم گرفت از استفاده از توانایی‌هایش در ملع عام، خودداری کند. حالا تنها چیزی که او می‌خواهد این است که با یک دختر همکلاسی‌اش به نام "تسوبومی" دوست شود. او همراه با مربی خود (که هیچ قدرت ذهنی‌ای ندارد)، به زندگی روزانه‌اش ادامه می‌دهد و سعی می‌کند تا هدفش در زندگی را پیدا کند.

»» شـخصیـت‌ها:

کاگه‌یاما شیگئو:
    قهرمان داستان، معروف به "مُـب"؛ یک ساحـر قدرتمند! اون اگه درصد احساساتش به 100 برسه، "منفجر" میشه!

کاگه‌یاما ریتسو:
    برادار کوچک‌تر مُـب، پسری باهوش و زرنگ همچنین محبوب در نزد دختر‌ها؛ فقط تنها چیزی که کم داره، قدرت‌های ذهنی ـه!

ریگن آراتاکا:
    مربیِ مُـب ، یک ساحر خود خوانده که صاحب یک دفتر مشاوره ارواح ـه! هرچند یه دروغگوی حقه بازه ولی در کمک کردن به مُـب جدی ـه!

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Mob Psycho 100 |مُـب سایکـو 100 | [معرفی . بحث]

قسمت‌های 9 و 10:
    قسمت نهم عالی بود، مبارزات شدیدأ هیجان انگیز شده و داستان هم خیلی جالب شده. عجیب نفس‌گیر شده! قسمت دهم بعد از تیراژ عجب پایانی داشت رئیس پنجه؟! آر یو کیدینگ می؟ بیچاره ایکوبو دلم براش سوخت:دی ... این انیمه مُب سایکو 100 اینقدر عالی و پرهیجان شده که به جرأت میگم در بین انیمه‌هایی که فصل اولشون بود، بهترین انیمه‌ی فصل تابستان با اختلاف زیاد بود! البته قسمت 12 هنوز نیومده، قسمت 11 هم تازه اومده، امین شدیدأ درگیر ترجمه‌ست:دی. فقط حیف که انیمه خیلی دیر به خودش اومد. امتیازش هم هرچی جلوتر میره، داره میاد بالاتر.
    امتیاز من به قسمت 9: 10
    امتیاز من به قسمت 10: 10
    از هر دو قسمت صد در صد راضی بودم، امیدوارم دو قسمت آخر هم انیمه روند خوبش رو ادامه بده.
    دم امین جان هم گرم واقعأ به بهترین، باحال‌ترین (هم انیمه طنز خوبی داشت هم ترجمه زیرنویس اون حس طنز رو به خوبی منتقل میکرد) و دقیق‌ترین شکل ممکن کار ترجمه رو ادامه داد و امیدوارم در دو قسمت آخر هم همینطور عالی کار رو پیش ببره، امیدوارم در کارهای بعدیش هم موفق باشه (حالا باید تصمیم بگیره که انیمه‌ی بعدی که در فصل پاییز ترجمه میکنه چی باشه)
    از یاسر جان و پویا جان هم بابت گذاشتن لینک‌های دانلود تشکر میکنم...خیلی سریع و منظم

Can't find yourself. Lost in your lies

3. 22 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm a fucking loser
    سپاس
    14,002
    از این کاربر 2,237 بار در 167 پست سپاس گزاری شده

قسمت 8 تا 10

در ادمه نظر قبلیم باید بگم که انیمه از اواخر قسمت هفتم جون گرفت و وارد خط اصلی داستانش شد و قسمت به قسمت بهتر شد شخصیت های زیاد و جالبی اضافه شدن صحنه های مبارزه خوبی داشت بخصوص مبارزه های مب که دوباره اقای وان نشون داد به شخصیتای اول قدرتمند خیلی علاقه داره.

قسمت 11
    مشاهده محتوا اسپویلر
    بهترین قسمت انیمه تا الان پیش نمایش قسمت 11 بود که همه رو گول زد و فک کردیم ریگن رئیس پنجس ولی معلوم شد که اینطور نیست و فقط بخاطر تواناییش توی صحبت کردنه که بقیه رو اینطوری متقاعد کرده و چگونگی اغاز رابطش با مب رو فهمیدم و مهمترین قسمت این بود که فهمیدم ریگن به هرچی که گفته معتقده و نمیخواد مب از قدرتاش استفاده کنه چون دراخر این خوده مب هست که پشیمون میشه و در اخر هم اون اتفاق ناگوار که باعث شده بشدت منتظر قسمت اخر باشم

قسمت 11 بهترین قسمت انیمه بوده و ریگن هم بهترین شخصیت تا به الان

پیمان جان اسپویل رو باز نکنی که بشت اسپویل میشی

5. 19 کاربرِ زیر از AMIRREZA RV بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

قسمت 11 رو میشه گفت بهترین اپیزود انیمه بود؛ از هر لحاظ چه کمدی، چه اکشن و چه درام، عالی بود! ریگن هم بی شک بهترین شخصیت انیمه‌ـست؛ در ابتدا اون رو فقط به عنوان یک آدم حقه باز می‌شناختیم و فکر می‌کردیم که مُـب رو هم سر کار گذاشته ولی در این قسمت فهمیدیم که چقدر در کمک کردن به مُـب جدیه! و اگه مُـب هیچوقت با ریگن آشنا نشده بود، قطعا سرنوشتش با اعضای پنـجه تفاوتی نداشت! همچنین این درمورد خود ریگن هم صادقه؛ از وقتی که با مُـب آشنا شده دیگه سیگار نمیکشه!

صحنه‌های مبارزه عالی بودن و طنز انیمه هم مرگبار بود؛ ریگن با اون حرکت‌های ویژه‌اش

امتیاز به این قسمت : 10/10

7. 20 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

قسمت 11 و 12:

اول تشکر میکنم از امین عزیز بابت زیرنویس‌های عالی، لذت بردیم. دو قسمت آخرشم خیلی خوب بود، خیلی راضی بودم ازش، خب به راحتی میشه گفت به فصل دوم هم کشیده شد! بعضی از سکانس‌ها خیلی باحال بودن (به خصوص دیالوگ‌های ریگن در سکانسی که عکسش رو گذاشتم)، کاراکتر ریگن عالی بود. درام دو قسمت آخر خوب بود، فقط هدف از آخرین سکانس انیمه مشخص نبود! به عنوان سکانس پایانی خیلی سکانس بیخودی بود به نظرم. در کل مُب سایکو 100 از یک شروع ناهنجار و سردرگم به پایانی منسجم و بسیار موفق ختم شد که باعث شد خیلی از منتقدان به این انیمه لقب بهترین انیمه‌ی فصل تابستان رو اختصاص بدن (به نظر منم بعد از Re: Zero بهترین انیمه‌ی فصل تابستان بود).

امتیاز من به دو قسمت آخر: 10

امتیاز من به کل انیمه: 8.5/10

Can't find yourself. Lost in your lies

9. 17 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

💙 Monsta x 💛
    سپاس
    191
    از این کاربر 63 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

نمیتونم بگم خیلی عالی بود ولی حال کردم با این انیمه

یکی ازدلایلی هم که شروع کردم این انیمرو بخاطراستدیوش بود وقتی نگاه کنی آثارشو مجبوری ببینی خود به خود

از اپنینگ انیمه هرچی بگم کم گفتم عالیه عالی شاید بیشترکسایی که این انیمرو دراپ کردن بخاطر گرافیک نه چندان خوبشه که دودل میکنه ادمو

مشاهده محتوا اسپویلر

شخصیت محبوب من یکی از دلایل ادامه دادن این انیمه همین ریگن بود

قسمتی کوتاه ازمبارزه ریگن بایکی ازشخصیت های بد:
    ریگن:کسی به سن وسال توبایدمسخره بازی روبذاره کنار
    - تویه یتیم خونه بهم حسابی قلدری میکردن ومنم دنیارونفرین کردم اگه نمیکردم زنده نمیموندم وبعد قدرت های من بیدارشدن وبخاطرهمونا توستم زنده بمونم
    + من کاملا میفهمم چه حسی داری
    - اونم مثه منه؟
    + وقتی دبستان بودم یادم رفت به والدینم بگم اون روز فستیوال ورزشی مدرسست پس من تنهاکسی بودم که چیزی برا خوردن نداشتم
    - اینکه تقصیرخودت بود اصلاچی داری میگی؟
    حالا جواب ریگن :

مبارزات انیمه هم واقعا خوب بود فرقی نداره چه کسی جلوی موب باشه به هرحال بازندس

درباره بهترین اپیزود هم رقابت سختی بین دو اپیزود آخر هست براهمین دوتاییشو انتخاب کردم

نمره من به این انیمه: 7

و همچنان منتظر فصل بعد

11. 11 کاربرِ زیر از armin_iker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

Mob Psycho 100 یکی از بهترین انیمه هاییه که دیدم
    اون اوایل که تازه میخواستم انیمه شروع کنم اینو چند دقیقه نگاه کردم و بعدش شیف دیلت شد!!!!
    اما بعد از پنج شیش سال که دارم دوباره نگاه میکنم ، میبینم که چه انیمه خاص و بی نظیریه!!
    از لحاظ مقایسه ای باید بگم عین مای هیرو اکادمیاست البته با تفاوتهایی که داره!و خوبیش اینه که یه راست میره سر اصل مطلب و قطعا از MHA بهتر و هیجان انگیز تره و بی خودی کشش نمیده MHA رسما داره وقت تلف میکنه و میخوا یه چند سالی مهمون انیمه باز ها باشه و در کل داره الکی لفتش میده ولی این موب سایکو 100 رسما چیز عجیبیه.
    از بس خنده داره که گریت میگره. از بس صحنه های انفجار احساسی داره که اشکت درمیاد.
    از بس که میتونه لحظه های شاخی رو به وجود بیاره ، مغزت هنگ میکنه.
    وقتی به آرت و گرافیش نگاه میکنی با خودت میگی این دیگه چه اشغالیه ولی در واقع این انیمه ، طلای نابه!
    حتی وقتی تو لحظات حساس ، داره شرو ورهای تربیتی-اخلاقی بلغور میکنه هم نمیتونی از ترکیب گریه و خنده ای که بهت دست میده اجتناب کنی! و به واقع کار هر انیمه ای نسیت که بتونه یک چنین حسی رو ایجاد کنه !
    شبیه این حس اما خیلی ضعیف تر رو تو انیمه Heion Sedai no Idaten tachi میشه پیدا کرد .
    در کل خیلی انیمه خوبیه واگه انیمه باز باشی میفهمی که چه کیفیت خوبی داره.

یادمه که یه همچین دید بدی رو نسبت به one punch man هم داشتم ولی الان که موب اینقدر برام جذاب بود میخوام بپرسم ایا OPM هم به اندازه MS100 خوب هست یا نه ؟؟

.

13. 7 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    Mob Psycho 100 یکی از بهترین انیمه هاییه که دیدم
    اون اوایل که تازه میخواستم انیمه شروع کنم اینو چند دقیقه نگاه کردم و بعدش شیف دیلت شد!!!!
    اما بعد از پنج شیش سال که دارم دوباره نگاه میکنم ، میبینم که چه انیمه خاص و بی نظیریه!!
    از لحاظ مقایسه ای باید بگم عین مای هیرو اکادمیاست البته با تفاوتهایی که داره!و خوبیش اینه که یه راست میره سر اصل مطلب و قطعا از MHA بهتر و هیجان انگیز تره و بی خودی کشش نمیده MHA رسما داره وقت تلف میکنه و میخوا یه چند سالی مهمون انیمه باز ها باشه و در کل داره الکی لفتش میده ولی این موب سایکو 100 رسما چیز عجیبیه.
    از بس خنده داره که گریت میگره. از بس صحنه های انفجار احساسی داره که اشکت درمیاد.
    از بس که میتونه لحظه های شاخی رو به وجود بیاره ، مغزت هنگ میکنه.
    وقتی به آرت و گرافیش نگاه میکنی با خودت میگی این دیگه چه اشغالیه ولی در واقع این انیمه ، طلای نابه!
    حتی وقتی تو لحظات حساس ، داره شرو ورهای تربیتی-اخلاقی بلغور میکنه هم نمیتونی از ترکیب گریه و خنده ای که بهت دست میده اجتناب کنی! و به واقع کار هر انیمه ای نسیت که بتونه یک چنین حسی رو ایجاد کنه !
    شبیه این حس اما خیلی ضعیف تر رو تو انیمه Heion Sedai no Idaten tachi میشه پیدا کرد .
    در کل خیلی انیمه خوبیه واگه انیمه باز باشی میفهمی که چه کیفیت خوبی داره.

یادمه که یه همچین دید بدی رو نسبت به one punch man هم داشتم ولی الان که موب اینقدر برام جذاب بود میخوام بپرسم ایا OPM هم به اندازه MS100 خوب هست یا نه ؟؟
    فصل اول وان پانچ من رو تماشا کن؛ طنز کمتر نسبت به موب ولی اکشن بیشتر. یه کمی فضاش متفاوته.

15. 8 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123