برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Rick and Morty: Virtual Rick-ality | اولین بازی واقعیت مجازی ریک و مورتی

به گاراژ ریک برین ، با وسایل ریک بازی کنین و حتی با عواقب بدی که می تونن داشته باشن روبرو بشین ! این بازی که توسط Adult Swim Games ارائه شده اولین تست بازیشو برای کاربرا تو کامیک کان سن دیه گو می زنه .

در این جا می تونین به ابعاد دیگه برین ، وسایل تو گاراژ ریک رو لمس کنین فعالشون کنین و حتی اشتباهای خطرناکی انجام بدین .

سال قبل بود که جاستین رویلند از خالقان سریال گفته بود که در مورد هیچ چیزی - حتی سریال هاش - به اندازه ی بازی های واقعیت مجازی هیجان زده نیست . و اعلام کرده بود که داره روی بازی واقعیت مجازی خودش کار می کنه البته اطلاعاتی ازش نداده بود تا بالاخره چند روز قبل همه چیز مشخص شد و ویدیوی 15 ثانیه ای ای از معرفی این بازی منتشر شد .

استودیو در این باره گفته :
    ما ماه ها مخفیانه رو این پروژه کار می کردیم ... و حالا ما آماده ایم که بهتون یه اطلاعاتی بدیم ( اسپویلر الرت : شما می تونین واقعا توی این واقعیت مجازی بین پرتال ها بپرین ! ) ... کار با جاستین رویلند عالی و فانه . ما اولین بار سر علاقه ی مشترکمون به دنیای شبیه سازی کار با هم ملاقات کردیم . مست کردیم و غذای هندی خوردیم و تصمیم گرفتیم یه بازی با هم بسازیم و حالا ما داریم دنیای ریک و مورتی رو به واقعیت مجازی می بریم .
    بازی هنوز تاریخ پخش عمومی اش مشخص نیست ولی در کامیک کان سن دیه گو برای بازی علاقه مندان رونمایی می شود .

منابع : + و + و +

چند عکس از محیط بازی :

.

.

.

نظر شما چیست ؟

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Rick and Morty: Virtual Rick-ality | اولین بازی واقعیت مجازی ریک و مورتی

اول ممنون بابت تاپیک و زحمتی که کشیده شده
    این تاپیک بهونه ی خوبی شد تا من در مورد یک قضیه بحث کنم، طبیعتأ این بازی (Rick and Morty: Virtual Rick-ality) فقط به درد کسانی میخوره که سریالش رو دیده باشند
    پیشنهاد من اینه که حتی اگه سریالش رو دوست داشتید، قید این بازی های تبلیغاتی رو بزنید من کاملأ با ساخت بازی های اینچنینی مخالفم، بازی باید خفن باشه، وجود این بازی های تبلیغاتی هیچ دردی رو دوا نمیکنه. یا بازی نسازید یا اگر میسازید کار شاخص، ماندگار و شاهکاری بسازید. البته نباید خشک و تر رو با هم بسوزونیم، این وسط ممکنه بازی های کم خرج با عوامل سازنده ی بسیار کم (مثلأ بازی های ایندی) هم باشن که روی بازی هاشون زیاد کار شده باشه، بازی هایی مثل Limbo و Braid که تقریبأ هیچ گیمری رو نمیدیدی که از این دو بازی ناراضی باشه ولی خب من بازی هایی از قبیل آنچارتد، اساسینز کرید و متال گیر سالید و ... رو به بازی های مستقل ترجیح میدم.
    عیب اصلی بازی هایی از قبیل همین انواع! Rick and Morty نبود ویژگی خلاقیته، یعنی اینجور بازی ها نه گرافیک دارن نه گیم پلی نه خلاقیت، جدأ ترجیح میدم بازی های مربوط به عهد عتیق! رو بازی کنم تا ریک و مورتی! جدأ اگه بازی نورهود/The Neverhood که سال 1996 ساخته شده رو بازی کنید شرف داره به این بازی، چرا که بازی نورهود سرشار از خلاقیت بود، با اون معماهایی که دیگه در هیچ بازی دیگری تکرار نشدن، یا ترجیح میدم افسانه ی زلدا: اکارینای زمان/The Legend of Zelda: Ocarina of Time رو دوباره بازی کنم که داستان شگرفش هنوز هم رو دست نخورده و گیم پلی بسیار جالبی هم داشت. از بازی های ایندی که بگذریم میرسیم به بازی های خفنی مثل Shadow of the Colossus با اون غول هایی که کل صفحه نمایش رو میگرفتن! یا شاهکارهایی مثل The Last of Us و Heavy Rain که تا ابد ماندگار میمونن، یا بهتر بگم با وجود شاهکارهایی مثل همین سری GTA، بازی هایی مثل Rick and Morty تزئینی هم محسوب نمیشن.
    Can't find yourself. Lost in your lies

3. 22 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,104
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    بازی نورهود/The Neverhood که سال 1996 ساخته شده رو بازی کنید
    اون بازی دیگه تکرار نشد نوستالژی خالصه با بعضی از معما های مغز آب کنش
    پسر منو بد بردی به قدیم ..

5. 15 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط KOOROSH نمایش پست ها
    اون بازی دیگه تکرار نشد نوستالژی خالصه با بعضی از معما های مغز آب کنش
    پسر منو بد بردی به قدیم ..
    شاید جالب باشه بدونید که این بازی رو کمپانی انیمیشن سازی DreamWorks منتشر کرده بوده (ساخته ی شخصی به نام Doug TenNapel که خودش یک انیماتور مشهوره) و بازیش زیر نظر استیون اسپیلبرگ ساخته شده
    استیون اسپیلبرگ در مورد این بازی گفته بوده:
    The Neverhood is a wonderful adventure game but also was a need ventured, it's filled with humor and sight gags, this is just great
    بازی که بی شک یکی از بهترین Soundtrack های تاریخ رو داشت (ساخته ی Terry S. Taylor)
    به نظر من آرمیکروگ بازی ضعیفی بود، حتی سوندترک هاش هم چندان تعریفی نداشتن بجز تم اصلیش یعنی موسیقی ER..Uh..Ummm که عالی بود
    اما نورهود بی شک یکی از بهترین بازی های ماجرایی تاریخ به شمار میره و خود من به تنهایی بیش از ده ها بازی تقلیدی از این بازی سراغ دارم از جمله همین machinarium و ... که از خیلی از معماهای این بازی تقلید کرده بودن
    خلاقیت بازی این بود که با خمیر ساخته شده بود و تمام دنیای نورهود با دست ساخته شده و بعد فیلمبرداری شده ، فقط حرکات فیک هستند. داستان بازی نورهود رو هم در نوشته های روی دیوار یکی از خانه های بازی که دوستمون در پست قبل عکسش رو هم گذاشتن میتونید بخونید ولی هرگز وقت نمیکنید از بس طولانیه!
    Can't find yourself. Lost in your lies

7. 15 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :