برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

The Girl on the Train |تریلری با بازی Emily Blunt و Rebecca Ferguson |معرفی،تریلر،بحث

دخترِ داخل قطار
    درامی معمایی-هیجانی که بر اساس رمانی پرفروش به همین نام از Paula Hawkins ساخته شده است ، رمان تنها در آمریکا بیش از 3 میلیون نسخه اش به فروش رفته است . کار برعهده ی کارگردان جوان Tate Taylor است که این فیلم چهارمین فیلم سینمایی بلند او محسوب می شود . درخشان ترین فیلم در کارنامه ی وی فیلم The Help است که یک اسکار بازیگری به دست آورد . و فیلمنامه ی کار هم به قلم نویسنده ی فیلم Men, Women & Children خانم Erin Cressida Wilson است .
    خلاصه ی داستان :
    فیلم در مورد زنی مطلقه به نام Rachel Watson است که هر روز از قطار برای رفتن به و برگشتن از سرکارش استفاده می کند و مدت رفت و برگشتش را در داخل قطار به رویاپردازی در مورد زوج جوانی که در همسایگی شوهر سابقش زندگی می کنند می پردازد . صبحی او یک صحنه ی شک دهنده می بیند و خودش را در رازی گرفتار می بیند که زندگی تمام افراد پیرامون آن راز را برای همیشه تغییر می دهد .
    در سال 2014 کمپانی DreamWorks Pictures حقوق تهیه ی فیلم رمان The Girl on the Train را خریداری کرد و Marc E. Platt از طریق کمپانی Marc Platt Productions به عنوان تهیه کننده ی کار شناخته شد .
    در 4 نوامبر 2015 فیلمبرداری کار در نیویورک شروع شد و تا 30 ژانویه ی 2016 ادامه داشت .
    کمپانی Universal Pictures فیلم را در تاریخ 7 اکتبر 2016 ( 16 مهر 95 ) اکران می کند . ابتدا فیلم با توجه به قرار داد دریم وورکس و والت دیزنی ( که از 2009 آغاز شده بود ) قرار بود توسط کمپانی دیزنی پخش شود ولی بعد از این که دو کمپانی قرارداد پخش خود را تمدید نکردند در دسامبر 2015 یونیورسال حقوق پخش فیلم را خریداری کرد .
    موسیقی کار را Danny Elfman ساخته است . او بیشتر برای ساختن موسیقی فیلم هایی مثل Mission: Impossible و Good Will Hunting و Silver Linings Playbook و Fifty Shades of Grey شناخته می شود .

بازیگران :

Emily Blunt در نقش Rachel Watson

Rebecca Ferguson در نقش Anna Watson

Haley Bennett در نقش Megan Hipwell

Justin Theroux در نقش Tom Watson

Luke Evans در نقش Scott Hipwell
    سایر بازیگران :

.

تریلر رسمی فیلم :

دریافت..............................................................................تماشا

پوستر فیلم : ( برای کیفیت بیشتر روش کلیک کنین )

پوستر فیلم : ( برای کیفیت بیشتر روش کلیک کنین )

7 اکتبر 2016 | 16 مهر 95

سپاس
    887
    از این کاربر 1,301 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Girl on the Train |تریلری با بازی Emily Blunt و Rebecca Ferguson |معرفی،تر

تاپیک جامع و کامل

3. 9 کاربرِ زیر از Ned Stark بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Girl on the Train |تریلری با بازی Emily Blunt و Rebecca Ferguson |معرفی،تر

کسانی که Gone girl فینچر رو دیده باشن بدون شک دیگه هیچ نیازی به دیدن این اثر نخواهند داشت... رمان پرفروش امسال که همین دختری در قطار باشه رو چندماه پیش خوندم.. من موندم بعضی موقع انتخاب های Goodreads.com هم واقعاً بچگانه س ... تمام رمان برای من مثل مرور همون اتفاقات Gone Girl بود.. این رمان البته یک جورایی خواهر معنویه اون رمان حساب میشه البته نویسنده شون دو نفر متفاوتن ... ولی درکل نه رمان آنچنان جذابی بود نه احتمال میدم فیلم موفق تری به نسبت Gone Girl ازش بیرون بیاد... رمان هم ترجمه ی افتضاحی داشت..صبر کنید اگر میخواید بخونید به چاپ های دورقمی برسه بعد برید سمتش...

Based on the Thriller that Shocked the World... گول این تبلیغاتم نخورید...

تاپیک هیچی جز تشکر از یاسمین عزیز نداره برا من

5. 14 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    کسانی که Gone girl فینچر رو دیده باشن بدون شک دیگه هیچ نیازی به دیدن این اثر نخواهند داشت... رمان پرفروش امسال که همین دختری در قطار باشه رو چندماه پیش خوندم.. من موندم بعضی موقع انتخاب های Goodreads.com هم واقعاً بچگانه س ... تمام رمان برای من مثل مرور همون اتفاقات Gone Girl بود.. این رمان البته یک جورایی خواهر معنویه اون رمان حساب میشه البته نویسنده شون دو نفر متفاوتن ... ولی درکل نه رمان آنچنان جذابی بود نه احتمال میدم فیلم موفق تری به نسبت Gone Girl ازش بیرون بیاد... رمان هم ترجمه ی افتضاحی داشت..صبر کنید اگر میخواید بخونید به چاپ های دورقمی برسه بعد برید سمتش...

Based on the Thriller that Shocked the World... گول این تبلیغاتم نخورید...

تاپیک هیچی جز تشکر از یاسمین عزیز نداره برا من
    یه چند وقتی بود میخواستم کتابشو بخونم ولی مطمئن نبودم، فقط منتظر همچین نظری دربارش بودم که نرم دنبالش.
    گاد بلس یو فرند

ولی فک کنم فیلمش رو ببینم بخاطر امیلی بلانت و جاستین ثرو حداقل
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

7. 9 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    187
    از این کاربر 2,538 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

کتابش رو من همون چاپ اول خوندم از انتشارات ملیکان ترجمه بدی نداشت! بعدش 3 تا ترجمه دیگه هم اومد از کتاب که ترجمه نشر هیرمند هم میگن خوبه ولی ملیکان بر این ادعا هست که صاحب اثر حق ترجمه رو خریده! الان در ملیکان و هیرمند فکر کنم هر دو جاپ پنجم رو هم رد کردند!
    در مورد کتاب: همون اول که تو ایران چاپ شد ساخته شدن فیلم و بازی املی بلانت در فیلم قطعی بود و تمام خطوط کتاب که از شخصیت ریچل بود قیافه املی بلانت رو مجسم میکردم کتابش خوب شروع میشه تا نیمه خوبه اخرش به نظرم خسته کننده میشه، کتابی نبود که اخرش بگم واقعاً از خوندش لذت بردم و یا جمله ایی داشته باشه که در یادم بمونه، به نظرم بخاطر این مساله بود که از کتاب خیلی تعریف شده بود و سطح انتظارام با این مقدار فروش در جهان و ایران خیلی بالا رفته که این سطح انتظارات رو نتونست برآورده کنه
    داستان به نظرم در حد اندازه gone girl نیست ولی املی بلانت میتونه با شخصیت ریچل نامزد جایزه بزرگی مثل اسکار بشه

9. 9 کاربرِ زیر از d@vid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :