برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: وقایع انتهایی فصل را چگونه ارزیابی می کنید ؟

رأی دهندگان
8. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

6 75.00%
  • خوب

2 25.00%
  • می توانست بهتر از این کار شود

0 0%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

Threaded View

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Orange Is the New Black | واکنش عوامل نسبت به وقایع شکه کننده ی اواخر فصل 4

[ هشدار اسپویلر : این مطلب حاوی اسپویل از دو قسمت پایانی فصل چهارم سریال است . تا زمانی که این دو قسمت را ندیده اید این متن را نخوانید . ]

طرفداران Orange is the New Black تنها کسانی نبودند که از وقایع اپیزود نابود کننده ی این فصل که در آن پوسی واشینگتن کشته شد ، ناراحت شدند .

در کلیپی که نت فلیکس در یو*یوب پست کرده است سمیرا ویلی بازیگر نقش پوسی واشینگتن با چشمانی اشکآلود به این مرگ شخصیت مورد علاقه اش واکنش نشان می دهد .

ویلی در این ویدیو گفته :

من خیلی پتانسیل می بینم تو پوسی ، باهاش احساس همدردی می کنم ، من می خام ببینمش که بیرون زندان از پس زندگیش بر میاد ... من شخصی ام که به این شخصیت جون و زندگی می ده ، ولی می دونی ، بزارین اینجوری بگم که من دارم خودمو از تو این شخصیت می کشم بیرون . ... فکر می کنم که (اون صحنه ) قراره نابود کننده باشه .

ویلی همچنین در مورد نظر مردم هم صحبت کرد :

به خاطر این که مردم خیلی وقت گذاشتن و سرمایه گذاری کردن رو این سریال ، و بعد این چیزا سر یه سری شخصیتا میاد که اونا توی 4 سال گذشته شناختنشون و دوسشون داشتن ، این باعث میشه مسئله خیلی شخصی بشه .
    چندی پیش Matthew Weiner ، خالق سریال Mad Men ، که قسمت 12 فصل چهارم را کارگردانی کرده بود در مصاحبه ای در مورد تاثیر شخصیت پوسی گفت :

ما این شخصی رو از دست میدیم که واقعا بی گناهه . در دستای یه بی گناه دیگه . یه تراژدی دوگانه س اونجا .

Danielle Brooks بازیگر نقش تیستی که از دوستان نزدیک سمیرا ویلی چه روی صحنه و چه در خارج از صحنه هم هست در مورد سختی های فیلمبرداری صحنه ی تراژیک مرگ پوسی گفته است :

من یادم میاد که با [واینر] حرف می زنم و میگفتم که " باید روراست باشم . من نمی تونم اینو پشت سر هم انجام بدم . آره ، من به عنوان یه بازیگر آموزش دیدم و براش کلاس رفتم و این حرفا . ولی این چیزی نیست که من بتونم پشت سر هم انجامش بدم .

بروکس در توئیتر شخصی اش عکس زیر را گذاشت و غمش را به نمایش گذاشت . او در این توئیت نوشت :
    " آخرین لحظه ی با هم بودن ما در فصل چهارم ! عاشقشم بیشتر از همه چی ! "

مرگ پوسی نمونه ای بود برای جنبش " زندگی سیاهان اهمیت دارد " ( Black Lives Matter ) و مشکلاتی که آمریکایی های سیاه پوست در زندگی روزمره شان با آن ها دست و پنجه نرم می کنند .

بروکس می گوید :

و حالا ما یه صدا داریم و می تونیم حرف بزنیم و بگیم : گوش کن . این دنیاییه که ما توش داریم زندگی می کنیم . ما داریم این داستان رو برای اونایی که زندگیشون از بین رفته، اونایی که همیشه آخر بودن، اونایی که کمتر بهشون توجه شده، اونایی که کنار گذاشته شدن و اونایی که از کنارشون به سادگی گذشته شده میگیم.

ازو ادوبا بازیگر نقش سوزان " کریزی آیز " :

رد شدن از این فصل خیلی سخت بود . و این که می دیدیم که داریم یکی از افراد خودمون رو از دست می دیم ... آخه کی پوسی رو دوست نداره ؟
    کلیپ نت فلیکس به نام Why We Love Poussey Washington

دریافت......................................................................تماشا

منبع : +

نظر شما در مورد مرگ پوسی چیست ؟

2. 17 کاربرِ زیر از Katy Perry بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :