برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 40
    سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu| معرفی| بحث و تبادل نظر

Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu

ژانر : درام ، فانتزی ، روانشناسانه

استودیو سازنده : White Fox

تعداد قسمت : 25

منبع الهام
    : Light Novel

خلاصه داستان :

داستان این انیمه از موقعی سر گرفته میشه که یک دانش آموز سال سوم دبیرستانی بنام سوبارو ناتسوکی بعد از خارج شدن از یک سوپر مارکتی بطور اتفاقی سر از یک دنیای دیگه برمیداره و وارد یک خط دیگه از زمان و تاریخ و فرهنگ قرار میگیره. دنیایی فانتزی و سرتاسر عجیب برای یک دانش آموز دبیرستانی که سبب ورود به بزرگترین بحران زندگیش میشه. دنیایی که در اون هیچ کسی رو نداره و هیچ خبری از رفیق و دوست و علامتی نیست. بدتر از این ، ظاهر و نحوه ی پوشش امروزی اون باعث جلب توجه گروه دزدی شد که در آخر اون رو گوشه ای گیر آوردن و با زور سعی کردند تا تمام چیزایی که همراهش هست رو بگیرن. ولی این آخر خطر نبود ، سوبارو بوسیله دختر موه نقره ای مرموزی که یک spirit user بود و قدرت جادویی داشت نجات یافت و در وهله بعد با التماس و التجاء خاص سوبارو برای برگشتن به چیزایی که داشت باهاش همکاری کرد. این دو نفر و اتحاد کوچولویی که براه انداخته بودن تونستند به کلید حل این معما که چجوری سوبارو میتونه برگرده نزدیک بشن اما بطور اتفاقی بوسیله یک شخصی کشته میشن و اینجا بود که این ماجراجویی خیلی کوتاه به پایان خودش نزدیک شد ولی این به معنای پایان سرنوشت سوبارو و اون دختر مرموز نبود. تنها راهی که میشه از کشته شدن و مردن جدا شد ، وارد شدن به یک دنیای جدید و برگردون کردن تمامی اتفاقات و قدم هایی که قبلا برداشته شده بود هست و اونجا معلوم شد که سوبارو یک نوع توانایی خاص داره که بیدار شده و هنوز قابلیت کنترل به طور درست نداره و اون "بازگشت بوسیله مردن" هست و بعد از ورود به اون دنیای جدید ، آیا این پسر درمونده و تنها میتونه با سرنوشت معین شده برای اون دختر مرموز مبارزه کنه و بتونه از کشته شدنش جلوگیری کنه.

نظر شخصی :

" تعادلی فوق العاده در دیدگاه روان شناختی، فانتزی....داستات تاثیرگذارترین منفعل...."

تا به حال حدود 17 قسمت از انیمه اومده و قرار این انیمه 25 قسمت باشه. قطعا تا به اینجای کار از بهترین انیمه های فصله و هر قسمت از قسمت قبل جذاب تر و جالب تر میشه. دیدنش رو به همه توصیه می کنم. حتی کسایی که اهل انیمه دیدن نیستند.......

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [اختصاصی تیم انیمیشن] معرفی انیمه‌های فصل بهار 2016 | بحث و تبادل نظر

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

MAL : 8.8

خب من تازه شروع کردم به دیدن این انیمه! و البته پشیمونم که چرا زودتر اینکارو نکردم. یک انیمه پر از رمز و راز + فضایی به شدت تاریک.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    موقعی که به اسم فانتزی برمی خوریم به دید یه کار پر از امید و فضای شاد و یه انیمه ی معمولی می رسیم ولی وقتی با اسم روانشناسانه بر می خوریم توقع داریم که کار صرفا یه انیمه نباشه کاری باشه که از ذهن کار بکشه
    واقعا همین طوره! این انیمه از ذهنت کار میکشه. اول که شروع به دیدنش کردم اصلا توقع خشونت و فضایی که آخر قسمت میدیدم نداشتم! الان که چند قسمت دیدم یک عالمه سوال دارم و حسابی هنگ کردم و امیدوارم انیمه تا آخر همین طور باشه و به سوالاتم پاسخ بده. طراحی کاراکتر ها و شخصیتشون رو دوست داشتم + موسیقی انیمه هم عالیه!
    اگه سراغ این انیمه نرفتین، پیشنهاد میکنم حتما یه سری بزنید!

3. 22 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158

نقل قول نوشته اصلی توسط Nora نمایش پست ها
    واقعا همین طوره! این انیمه از ذهنت کار میکشه. اول که شروع به دیدنش کردم اصلا توقع خشونت و فضایی که آخر قسمت میدیدم نداشتم! الان که چند قسمت دیدم یک عالمه سوال دارم و حسابی هنگ کردم و امیدوارم انیمه تا آخر همین طور باشه و به سوالاتم پاسخ بده. طراحی کاراکتر ها و شخصیتشون رو دوست داشتم + موسیقی انیمه هم عالیه!
    من این انیمه رو هر هفته دنبال می کنم و باید بگم یکی از بهترین انیمه های در حال پخشه خشونت انیمه تو قسمت 15 فوق العاده است. هنوز هنوزه که از 16 قسمت از پخش انیمه میگذره هر بار باز هم طوری تموم میشه که میخکوب میکنه . قسمت 15 بهترین قسمتش بود ......

نقل قول نوشته اصلی توسط Nora نمایش پست ها
    اگه سراغ این انیمه نرفتین، پیشنهاد میکنم حتما یه سری بزنید!
    واقعا هم همین طوره ....

5. 16 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

قسمت های 1A و 1B و 2 و 3 و 4:
    منم خیلی پشیمونم که این انیمه رو خیلی دیر شروع به دیدن کردم، در بین تمام انیمه هایی که در دو فصل بهار و تابستان دیدم بهترین انیمه این بوده، جا داره از شهاب عزیز و همینطور مریم عزیز تشکر کنم بابت معرفی این انیمه و به همه ی دوستان هم پیشنهاد میکنم حتی اگه انیمه باز هم نیستین شروع به دیدن این انیمه ی فوق العاده درگیرکننده کنید و مطمئن باشید حسرت میخورید که چرا زودتر این کار رو نکردید.
    در مورد داستان انیمه باید بگم که این داستان از دو فیلم الهام گرفته شده! و اگه من کوچکترین نامی از آنها ببرم داستان درجا اسپویل میشه!! برای همین فقط زمانی اسپویلر پایین رو باز کنید که دو قسمت از انیمه رو دیده باشید:

مشاهده محتوا اسپویلر
    این انیمه الهام گرفته از دو فیلم "روز موش خرمایی/Groundhog Day" و "لبه ی فردا/Edge of Tomorrow" هست (و همینطور فیلم هایی مثل سورس کد و ...)، احتمالأ دیگه به موضوع داستان پی برده باشید! ولی بد نیست به این نکته اشاره کنم که در فیلم لبه ی فردا، ریتا وراتاسکی یک اسم وسطی به نام "رز" داشت، توی این انیمه هم اگر دقت کرده باشید، "ساتلا" نام اصلی دختره نبود و یک جورایی نام وسطی او محسوب میشد (گرچه بعدأ معلوم میشه معنیش "جادوگر حسود" هست!)، در کل از نظر داستانی بیشترین شباهت رو به فیلم "لبه ی فردا" دارد.

این انیمه تقریبأ ضعفی نداره، داستانش که حرفی برای گفتن باقی نمیگذاره و بسیار جذاب و درگیر کننده ست و حالت معمایی هم داره، گرافیکش کاملأ قابل قبول و طراحی کاراکترها بسیار عالیه، نقطه ی قوت این انیمه رندرینگ اش هست که واقعأ در این زمینه عالی کار شده (دقیقأ نقطه ی ضعف "افسانه ی زیستیریا ایکس"! که گرافیکش عالی بود ولی رندر خوبی نداشت، یا مثلأ "مُب سایکو 100" گرافیک خوبی نداشت ولی رندرینگ خوبی داشت)، فضاسازی انیمه به شدت عالیه و این خیلی دیدن انیمه رو لذت بخش کرده، فضای تاریکش خیلی به هیجان انگیز شدن انیمه کمک کرده، موسیقی عالیه، ترانه ی پایانی قسمت دوم متوسط بود، به راحتی میشه با کاراکترها ارتباط برقرار کرد و این هم نقطه ی قوت بزرگیه، حس ترسی هم که القا میکنه کاملأ بجا هست و در کل داستان به شدت جذاب هست، اصلأ حرفی دیگه برای گفتن باقی نمیمونه!

امتیاز من به قسمت 1A:
    9/10
    امتیاز من به قسمت 1B:
    9.6/10
    امتیاز من به قسمت 2:
    9.1/10
    دوست دارم فضاش تاریک و تاریک تر بشه

ویرایش: قسمت های 3 و 4 رو هم امروز دیدم، دیگه پست جداگانه نمیدم فقط در همین حد بدونید که قسمت 3 فضای تاریکی داشت و فوق العاده بود، قسمت 4 هم خیلی بامزه بود!! در قسمت 4 کاراکترهای دوست داشتنی و بامزه ای اضافه شدن (از جمله اون دو خواهر ) و حس خیلی خوبی به آدم دست میداد. کاراکتر اصلی یعنی سوبارو هم خیلی کاراکتر باحالیه کلأ انیمه اش طنز بجا و جالبی هم داره
    Can't find yourself. Lost in your lies

7. 19 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

قسمت های 5 و 6 و 7:

نظرم نسبت به قسمت های 3 و 4 رو قبلأ در همون پست قبلی گفتم.
    در نگاه اول و تقریبأ تا اواخر قسمت 5، به نظر میرسه با یک قسمت کلیشه ای رو به رو هستیم و اگر همینطوری تموم میشد امتیازی در حدود شش به این قسمت میدادم ولی ناگهان در انتهای این قسمت با یک قافلگیری روبرو میشویم که دوباره یک معمای جدید به داستان اضافه میشه و حدس اینکه چه اتفاقی قبلش افتاده که منجر به این حادثه شده و چه کسی میتونه عامل این حادثه باشه، بسیار سخت هست. در قسمت 6 یک قصه جالب روایت میشه، داستان دو غول آبی و قرمز، اما اون چیزی که مهمتره ربط این داستان به شخصیت های رِم و رام هست، از اون جالب تر اینکه در انتهای این قسمت باز هم با یک غافلگیری روبرو میشویم و چیزی که شاید انتظارش رو نداشتیم افشا میشه! معما به ظاهر حل میشه! ولی هنوز معماهای زیادی در راهه! به خودتون هم نمیتونید اعتماد کنید! قسمت 7 خیلی خوب شروع شد و اون حالت معمایی داستان گل کرده، ولی انیمه توی این قسمت یکم بیننده رو معطل میکنه و آخرش هم کاملأ معلوم نمیشه قضیه از چه قراره و ما رو تشنه ی قسمت بعدی میکنه.

امتیاز من به قسمت 5:
    8.2/10
    امتیاز من به قسمت 6:
    9/10
    امتیاز من به قسمت 7:
    9.1/10

9. 17 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

یعنی من تنها کسی‌ام که Re Zero رو دراپ کرده؟
    انیمه جالبی بود ولی چندان کششی نداشت!

11. 15 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,320

نقل قول نوشته اصلی توسط Being Amin نمایش پست ها
    امین جان اینقدر کشش داشت که توی دو روز 7 قسمت دیدم! قسمت 1A هیچی ولی همون قسمت 1B مشخص میکنه با چی طرفیم! داستانش الهام گرفته از اون فیلمی هست که قبلأ توی اسپویلر بهش اشاره کردم و صد در صد ارزش دیدن داره، هرچی جلوتر میره معمایی تر میشه، از حالت دراپ درش بیار فوق العاده ست، کاراکترهای جدیدی هم که اضافه میشن خیلی داستان رو جالب تر کردن
    به نظرم بهترین انیمه ی امسال بود، این انیمه حتمأ باید تاپیک اختصاصی داشته باشه، بیشتر دیده بشه و در موردش بحث بشه

13. 16 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    امین جان اینقدر کشش داشت که توی دو روز 7 قسمت دیدم! قسمت 1A هیچی ولی همون قسمت 1B مشخص میکنه با چی طرفیم! داستانش الهام گرفته از اون فیلمی هست که قبلأ توی اسپویلر بهش اشاره کردم و صد در صد ارزش دیدن داره، هرچی جلوتر میره معمایی تر میشه، از حالت دراپ درش بیار فوق العاده ست، کاراکترهای جدیدی هم که اضافه میشن خیلی داستان رو جالب تر کردن
    به نظرم بهترین انیمه ی امسال بود، این انیمه حتمأ باید تاپیک اختصاصی داشته باشه، بیشتر دیده بشه و در موردش بحث بشه
    اتفاقا سه قسمتش رو هم دیدیم ولی احساس میکردم دارم به زور میبینم! اون اسپویلرت رو الان دیدم واسم جالب شد
    پس ادامش میدم ببینیم چی میشود

15. 16 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Being Amin نمایش پست ها
    بعیده از شما که انیمه بین هستی 3 نفر عاقل و بالغ تاییدش کردن دیگه ... این اشتباه رو مرتکب نشو
    من هنوز توی جو سنگینش موندم

17. 13 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    قسمت 15 نابودم کرد، خشونت این قسمت بیش از حد زیاد بود، اینجاست که بیننده هم زجر و مرگ رو تجربه میکنه! فضای بسیار سرد و تاریکی داشت، احساساتم رو جریحه دار کرد، واقعأ اشکم در اومد، دیگه هیچ حرفی ندارم
    میبینم که بالاخره همه رو دیدی

همیشه چند تا اپیزود تو انیمه ها است که آدم هیچ وقت نمیتونه فراموشش کنه . این از اون قسمت هایی که این انیمه خالص میره رو ژانر روانشناختیش.... و چه پایانی داره اپیزود. امیدوارم این 8 قسمت آخر خرابش نکنن همین طور برن جلو ...

19. 11 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین