برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: سکانس برتر شما، کدام گزینه است؟

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • گزینه‌ی 1

7 53.85%
  • گزینه‌ی 2

0 0%
  • گزینه‌ی 3

3 23.08%
  • گزینه‌ی 4

3 23.08%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
    Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

The Shield ▬ برترین سکانس فصل اول!

با سلام. کمی دیر به این فکر افتادم، ولی از قدیم گفتن ماهی رو هر موقع از آب بگیری، تازه‌ست. زیرنویس فصل اول کامل شد و کسی نظری در مورد سریال نداد به جز یک نفر، که برای خود من ناامیدکننده بود و رک بگم، خستگی کار توی تنم موند. ولی این تاپیک نظرسنجی رو می‌زنم تا حداقل بیننده‌هاش توش شرکت کنن و یه نظری هم بدن. چهارتا از سکانس‌های برتر فصل اول رو انتخاب کردم که می‌تونید از بینـشون، سکانس برتر خودتون رو انتخاب کنید.

گزینه‌ی 1
    قسمت اول، Pilot ، قتل تری کراولی

چه راه گیج‌کننده و درعین حال بی‌نقصی برای به اتمام رساندن پایلوت! تا قبل از سه دقیقه‌ی پایانی این قسمت، ما دید خوبی از شخصیت مکی، به دست آورده‌ایم: وی خیلی سرسخت بود، اهل عذرخواهی نبود، و شاید کمی جامعه‌ستیز، ولی وقتی وی آن گلوله را زیر چشم تری کراولی کاشت، تاریخ تلویزیون، ساخته شد، و تولد یک شخصیت بسیار پیچیده در جلوی چشمان ما، رقم خورد. این صحنه، یورش گروه ضربت به خانه‌ی یک موادفروش را نشان می‌دهد و آهنگ Bawitdaba از کید راک در پشت زمینه‌ی آن پخش می‌شود. تری کراولی، عضو جدید گروه ضربت با گروه، وارد خانه می‌شود تا اولین دستگیری بزرگ خود را انجام دهد؛ در حالی‌که مخفیانه بر روی پرونده‌ای برای گیر انداختن ویک مکی کار می‌کند؛ ویک هم از قضیه بو می‌برد و تصمیم می‌گیرد تا از یورش، برای حل این مشکل استفاده کند.

گزینه‌ی 2
    قسمت نهم، Throwaway ، کتک خوردن هکتــور

تمرکز این قسمت بیشتر بر روی کرتیس [ لـم ] لمنسکی می‌باشد. گروه ضربت در این قسمت، مرتکب یکی از بی‌شمار اعمال غیرقانونی خود می‌شود؛ آنها در حال یک یورش، به یک شخص بی‌گناه، شلیک می‌کنند و برای گیر نیوفتادن خود، در دست آن شخص، اسلحه جاسازی می‌کنند. گنگ لوس‌مگز، به یک ون انتقال مدارک پلیس دست‌برد می‌زند و از طرفی سردسته‌ی این گنگ، دوست‌دختر خود را زخمی می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود شاهد یکی از دیدنی‌ترین سکانس‌های این قسمت باشیم؛ لم به در خانه‌ی این شخص رفته و او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. گروه ضربت برای جبران اشتباهی که مرتکب شده بود، ظاهر خود را به ظاهر اعضای لوس‌مگز تغییر می‌دهد و به ون انتقال مدارک پلیس دستبرد می‌زند. دیدن این دوسکانس، هیجانی درونی را برای بیننده به ارمغان می‌آورد و نشان می‌دهد که لم را نباید دست‌کم گرفت.

گزینه‌ی 3
    قسمت دهــم، Dragonchasers ، فروپاشی روحی داچ

داچ که بیشتر فصل اول را به دنبال یک قاتل سریالی بود و به خاطر شوخی‌هایی که در پاسگاه با وی میشد، تحت فشار روحی قرار داشت، سرانجام شخصی که مسبب قتل‌های ماهرانه و بی‌شمار بود را گرفت. وی حتی از طرف همکارانش که اکثرشان او را مسخره می‌کردند، مورد قدردانی قرار گرفت. اما قاتل سریالی در حین بازجویی، چندکلمه‌ای را گفت که روان وی را به هم ریخت؛ و این قسمت در حالی به پایان می‌رسد که داچ، سوار ماشین خود شده و گریه می‌کند. بهترین روزش طوری به پایان می‌رسد که احساساتـش سرازیر می‌شود. این سکانس فوق‌العاده جواب داد و درمقابل حالت تمام‌برد استثنايی وابسته به شیوه‌ی کاری پلیس قرار گرفت. داچ به جای حالت غرور پیروزمندانه و اینکه از خودمتشکر باشد، تنها در ماشین خود می‌نشیند و تنها همدمش، اشک‌های اوست.

گزینه‌ی 4
    قسمت سیزدهــم، Circles ، فروپاشی روحی ویــک

اعمال ویک مکی سرانجام در پایان فصل، گریبان او را گرفت. بعد از رسوایی گیلروی که به خاطر اعمال وی، یک شورش صورت گرفت و چندین افسر پلیس، کشته شدند؛ خانواده‌ی ویک بودند که او را ترک کردند و همین موضوع، ضربه شدیدی به ویک وارد کرد. وی به خانه آمد و خانه را خالی یافت، پیام‌گیر را فعال کرد و صدای همسرش را شنید که به وی التماس می‌کند که دنبالـشان نگردد، و همین باعث می‌شود که به ویک، حمله‌ی عصبی دست بدهد. این صحنه را می‌توان یکی از برترین بازی‌های چیکلیس دانست، وی بارها گستره‌ی احساساتـش را از شوکه شدن، ناراحتی و عصبانیت، به نمایش گذاشت و مزدش را هم بعد از پایان فصل اول با نامزد شدن در گلدن گلاب و بعداً در اِمی و گرفتن جایزه، دریافت کرد. این صحنه با پرتاب کردن نشانش به آن سمت آشپزخانه به پایان می‌رسد. لازم به ذکر است که در همان صحنه، به مایکل چیکلیس حمله‌ی عصبی دست داده بود و دردی که می‌کشید، تماماً بازی نبود!

نظر شما چیست؟ اگر سکانس برتر خود را در این لیست نمی‌بینید، با ما به اشتراک بگذارید ...

2. 24 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm a fucking loser
    سپاس
    14,002
    از این کاربر 2,237 بار در 167 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Shield ▬ برترین سکانس فصل اول!

اون یک نفرم من بودم

واسه من گزینه 3 و 4 به ترتیب تاثیرگذار بودن بخصوص گزینه ی سوم توی اون قسمت داچ فوق العاده بود که با گریه مردن توی ماشین دیگه ترکوند قیافه منم بود

سکانس چهارمم که یه پایان فوق العاده برای قسمت هیجان انگیز سیزدهم بود که باعث کنجکاوی بیش از حد من برای فصل بعدی شد

تاپیک عالی بود فصل دومم هم حتما با زیرنویس خوبت میبینم

4. 14 کاربرِ زیر از AMIRREZA RV بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

این سکانس هم خیلی جالب بود

به نظر من از 4 سکانسی که قرار دادین قتل تری کراولی و فروپاشی روحی داچ جزو برترین سکانس های فصل اول بودن دو سکانس دیگه هم خیلی خوبن ولی این دو سکانس یه چیز دیگن فصل دوم که سکانس های فوقالعاده زیادی داره امیدوارم بعد از اتمام زیرنویس فصل دوم همچنین تایپکی برای فصل دوم هم زده بشه با تشکر

6. 12 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

هر کاری کردم به گزینه‌ی 1 و 4 رأی بدم، نتونستم از گزینه‌ی 3 بگذرم. چه بازی‌ای کرد Jay Karnes توی اون سکانس. موسیقی‌ای هم که گذاشته بودن پشت‌زمینه‌اش، معرکه‌ترش کرده بود!

8. 15 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

صد در صد گزینه یک همین اتفاق تا آخر داستان بلای جون ویک میشه.

اسکرین شات بچه ها رو ) کیفیت چقدر داغونه... دم شون گرم که یه بلوری دارن میدن، حتما با نسخه جدید میشینم از اول نگاه میکنم

10. 11 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    928
    از این کاربر 2,800 بار در 295 پست سپاس گزاری شده

انتخاب من که یک بود ولی یه صحنه دیگه که شوکم کرد اون صحنه ای بود که ویک شب میره خونه دنی و... بعدشم داچ نگاشون میکنه

12. 9 کاربرِ زیر از Yellow King بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :