برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

We Are All Completely Beside Ourselves | مینی‌سریالی با بازی Natalie Portman

Marta Kauffman از سازنده‌های سریال Friends که در حال حاضر سریال Grace and Frankie را برای نتفلیکس دارد، مینی‌سریال We Are All Completely Beside Ourselves را برای HBO می‌سازد. Natalie Portman نقش اصلی (Rosemary) و تهیه‌کننده اجرایی این سریال است. سریال براساس رمانی به همین نام نوشته Karen Joy Fowler ساخته می‌شود، رمانی که جوایز معتبری برده و در سال 2014 نامزد جایزه Man Booker Prize شد.

خلاصه داستان رمان

با خانواده Cooke آشنا شوید: مادر، پدر، برادر Lowell، خواهر Fern و روایتگر ما Rosemary که داستانشـو از وسط شروع می‌کنه به دلایلی که برای خودش داره. Rosemary به ما میگه: "18 سال اول زندگیـمو اینطور گذروندم که همه چی با این حقیقت تعریف می‌شد: من با یه شامپانزه بزرگ شدم. هیچوقت اولین چیزی نخواهد بود که با بقیه در میون میذارم. اگه بهتون بگم Fern یه شامپانزه بوده دیگه شما به اون به عنوان خواهرم فکر نمی‌کنید. اما تا زمان بیرون کردن Fern من به ندرت لحظه‌ای تنها شدم. اون خواهر دوقلوی من بود، آینه سرگرم‌کننده من بود، نیمه گردبادی من بود و من به عنوان خواهر عاشقش بودم."

Rosemary هنوز 6 سالش نشده بود که Fern رفت. در طول سال‌ها اون تونسته مانع خیلی از خاطرات بشه. اون باهوشـه، آسیب‌پذیره، معصومـه و قابل سرزنش. با کمی حیله اون ما رو در تاریکی راهنمایی می‌کنه و به رازهایی وارد می‌شه و خاطراتی رو به روشنایی میاره و ما رو عمیق‌تر وارد معمایی که از ابتدا جلومون آویزون کرده، می‌کنه.
    Christopher Monger نویسنده نامزد امی فیلم تلویزیونی Temple Grandin متن این اقتباس تلویزیونی را می‌نویسد. Gideon Raff از خالقان سریال هوملند و Marta Kauffman و Robbie Tollin تهیه‌کنندگان اجرایی هستند.

ناتالی پورتمن برای Black Swan یک اسکار به خانه برده و با کارگردان‌های مولفی همچون Wes Anderson و Terrence Malick کار کرده. A Tale Of Love And Darkness اولین فیلمی که کارگردانی کرده نیز بزودی اکران خواهد شد. + +

در صورت انتشار اطلاعات بیشتر تاپیک آپدیت می‌شود