برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
    Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

10 دلیل برای دیدن انیمه هانتر ایکس هانتر

»» انیمه همیشه جذاب بوده. از ناروتو و وان پانچ من تا کدگیاس،بلیچ،دفترچه مرگ،و.....،طیف گسترده ای انیمه برای انواع طرفداران وجود داره،بدون شک انیمه های شونن پرطرفدار ترین نوع انیمه ها هستند،زمانی که برخی طرفداران از طبیعت یکنواخت این نوع انیمه ها خسته شدند یک انیمه وجود داره که منحصر به فرد ـه و اون هانتر ایکس هانتر ـه.

در این تایپک 10 دلیل برای دیدن یکی از پرطرفدارترین انیمه های حال حاظر رو خدمتتون عرض میکنم.

10. شخصیت اصلی:"گون فریکس"

»» سخته که گون رو دوست نداشته باشید. یک پسر بچه معصوم پرجنب و جوش که در مورد دنیا کنجکاوه و چیزی که اون رو خاص تر میکنه اینه که چرا میخواد یک هانتر بشه ، بگذریم.
    پدر گون اون رو پیش عمه اش رها میکنه تا برای خودش کسی بشه و به جای اون که گون از دست پدرش عصبانی بشه میخواد که خودش یک هانتر بشه و در اخر پدرش رو ملاقات کنه.

9. فضای انیمه به تدریج تاریک تر میشه

»» با خودتون فکر نکنین گون برای مدت زمان طولانی همینطور خوشحال خواهند موند، در دنیایی خطرناک با افرادی خطرناک با انگیزه های مختلفی گون تجربیات بدست خواهد اورد که هیچوقت تصورشون نمیکرد
    شاید در ابتدا انیمه کمی بچه گانه به نظر بیاد اما زمانی که انیمه رو تموم میکنید اینکه که چطور سریال به تدریج دچار دگرگونی شده و تم تاریک به خود می گیرد شگفت زده_تان خواهد کرد.

8. شخصیت های مکمل دوست داشتنی

»» حضور در یک گروه خوب برای گون مایه خوشبختیه ،دیگر شخصیت های اصلی انیمه کیلوا، کوراپیکا و لئوریو هر سه در اژمون هانتر با گون اشنا شدند و در مسیرشون به بهترین دوستای همدیگه تبدیل شدند. مسیر و هدف های اونها بسیار دوست داشتنی ـه و بسیاری از اون ها تبدیل به جالب ترین خط های داستانی انیمه شدند

7. تمرکز روی شخصیت های اصلی تغییر خواهد کرد

»» چون انیمه چهار شخصیت اصلی داره به معنی اون نیست که همیشه این چهار نفر رو در کنار هم خواهیم دید،همانطور که قبلا گفته شد به دلیل اینکه تمام این کاراکتر ها هدف های متفاوتی دارند همه این هدف ها به خط های داستانی مختلف منجر میشن به عنوان مثال آرک های زیادی وجود دارد که لئوریو و کوراپیکا در آن حضو ندارند در حالی که در آرک فعلی مانگا کیلوا و گون حضور ندارند و این گواهی ـه بر عظمت این دنیا

6. طیف گسترده ای از شخصیت ها در بخش های مختلف جهان هانتر وجود دارند

»» دنیای هانتر بسیار بزرگ ـه و بخش های ناشناختته زیادی در اون وجود داره ، ما با انواع شخصیت ها اشنا شدیم - خوب،بد ذات و خاکستری که منجر به تعاملات رضایت بخش و درگیری هایی با ادمکش ها و جادوگران خطرناک تا گروهی از دزدان خطرناک شد ـه تمام اینها شخصیت های مختلف هستند که این دنیا بسیار منحصر به فرد را ساخته اند.

5. در واقع قدرت های شخصیت ها منطق و احساسات آن ها را میسازد.

»» برخلاف دیگر انیمه ها که در آن کاراکتر اصلی همیشه قدرتمند ـه این انیمه مثل انیمه های دیگه نیست به عنوان مثال گون بخش قابل توجهی از قدرت خود را از دست میدهد.
    همراه با این شاید بشه گفت هانتر ایکس هانتر دارای بهترین نوع قدرت ها و سیستم مبارزه ای تا به امروز در انیمه ها میباشد.نن پایه اصلی قدرت بسیاری از شخصیت ها و در واقع احساسات و منطق آن هاست،به دلیل اینکه دامنه گسترده ای از نن شامل قدرت های جذاب و منحصر به فرد است به معنای این نیست که اشخاص ضعیف میتونن با زرنگی افراد قویتر از خودشون رو شکست بدن.

4. حتی سخته که از رقباشون بدمون بیاد.

»» در این انیمه شخصیت های منفی قابل توجهی وجود دارند و شخصیت پردازی سریال بسیار خوب انجام شده است،برخی از کارکترهاشخصیت خاکستری دارند به طوری که گاهی اوقات درباره اینکه واقعا دوست داریم کدام کارکتر برنده مبارزه شود دچار سردرگمی می شویم

3. پر است از قتل های وحشیانه و لحظات بی رحمانه

»» دوباره میگم اگه شما دو یا سه قسمت از این انیمه رو دیده باشید و هنوز پیش خودتون فکر میکنین که بچگانه است در ادامه با دیدن صحنه های تکان دهنده و لحظات بیرحمانه تعجب نکنین،بازو ها قظع یا شکسته میشوند،سر ها قطع میشوند،گلو ها بریده میشوند،یا صورت یک شخصیت به سادگی در اثر ضرب و شتم خورد و کاک شیر میشه،این انیمه همه فاکتور های وحشیگری رو داره.

2. لحظات طنز(کمیک گونه) زیادی داره.

»» در نتیجه خوندن این مقاله شاید فکر کنید این انیمه کاملا تاریک ـه،و اگه دیگه نمیخواین این انیمه رو ببینین!، دست نگه دارین در این انیمه برای ایجاد توازن با لحظات تاریک لحظه های طنز زیادی وجود داره ،بیشتر این لحظات طنز توسط یکی از شخصیت های اصلی یعنی لئوریو رقم میخوره، که ما مطمئن هستیم شما در نهایت به یکی از طرفدران این انیمه تبدیل خوهید شد.

1. قطعا شما با دیدن انیمه اشک خواهید ریخت.

»» اگه پیش خودتون فکر میکنین با دیدن انیمه اشک از چشماتون سرازیر نمیشه این انیمه پر از لحظات احساسی و حتی مرگ هایی که پیش خودتون میگین ایا کسی داره توی اتاق تون پیاز خرد میکنه. اگه شما روحیه قوی ای دارین صرف نظر از روحیه قویتون قطعا گریه خواهید کرد. چون داسان این انیمه با داستان های همیشگی مفاوته ،به دلیل اینکه سازنده اثر "یوشیهیرو توگاشی" به وقفه های طولانی علاقه داره، به معنی اینه که ممکن بود چند سال قبل مقدار بیشتری از داستان پیش رفته بود. حداقل در تلوزیون.

نظر شما درباره این انیمه چیست؟
    شما چه تجربیاتی از تماشای این اثر دارید؟
    منبع

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : 10 دلیل برای دیدن انیمه هانتر ایکس هانتر

ممنون بابت این تاپیک عالی خسته نباشی مهدی

تمام اون دلایلی که ذکر شد رو من در تماشای این انیمه تجربه کردم! بی شک بعد از وان پیس بهترین انیمه بلندیه که دیدم. اولش منم گول ظاهر بچگونه ـش رو خوردم و هی دیدنش رو به تاخیر مینداختم تا اینکه به پیشنهاد یکی از دوستان شروع کردم به دیدن و بخاطر قضاوت اشتباهم بر خودم لعنت فرستادم! انیمه هرچی جلوتر رفت تاریک‌تر شد و توی آرک مورچه‌های کیمرا که دیگه شدید تاریک و سیاه شد! خلاصه که حتما این انیمه رو ببینید؛ دوتا دلیل هم من واستون میارم: 148 قسمت بیشتر نیست و مهمتر از همه استودیو مـدهـاوس!

3. 24 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

واقعا انیمه عالی هست، جالبه وقتی با منتقدین انیمه ناروتو برخورد کنین میبینین که ناروتو بعضی از فاکتورهاش رو از این انیمه تقلید کرده اما هانتر ایکس هانتر زیر سایه ناروتو کمرنگ شد به خاطر وقفه در مانگاش
    خط داستانی عالی، شخصیت پردازی حرف نداره، ساسکه ی ناروتو نمونه بارز کیلوا هست، اروچیمارو دقیقا همون هیسوکا هست و خیلی های دیگه
    وقتی انیمه رو ببینید متوجه حرفام میشید و شباهت های ناروتو با هانتر ایکس هانتر، فطعا لذت خواهید برد

5. 21 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Nicolas Brown نمایش پست ها
    شاید در ابتدا انیمه کمی بچه گانه به نظر بیاد
    همین یه خط باعث شد من این انیمه رو دنبال نکنم البته فقط دو قسمت دانلود کرده بودم ببینم چطوریه، دیدم جوش خیلی خوشحال و بچه گانه هست، دیگه بی خیال شدم، با این معرفی ای که زحمتش رو کشیدی و قول تاریک تر شدن فضا و خشونت و چن شخصیت اصلی داشتن و ... خلاصه تمام مشخصات یه انیمه ی خوب رو دادی، گذاشتمش واسه دانلود
    نه خسته

7. 22 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Cool. Cool.Cool.Cool
    سپاس
    1,640
    از این کاربر 2,211 بار در 174 پست سپاس گزاری شده

Hunter X Hunter E16

20 قسمت از انیمه رو دیدم و تا اینجا ، این سکانس قطعا با اختلاف فراوان برام بهترین سکانس انیمه بوده ، با اون موسیقی فوق العاده در مورد شخصیت هیسوکا هم هیچی ندارم بگم ولی خب با این روندی که در پیش ـه و با توجه به گرایشات شدید بنده به شخصیت های منفی ، میتونه برام به یکی از محبوب ترین کاراکترهای انیمه ای تبدیل بشه

9. 20 کاربرِ زیر از DUCHESS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط DUCHESS نمایش پست ها
    Hunter X Hunter E16

20 قسمت از انیمه رو دیدم و تا اینجا ، قطعا بهترین سکانس با اختلاف فراوان برام بهترین سکانس انیمه بوده ، با اون موسیقی فوق العاده در مورد شخصیت هیسوکا هم هیچی ندارم بگم ولی خب با این روندی که در پیش ـه و با توجه به گرایشات شدید بنده به شخصیت های منفی ، میتونه برام به یکی از محبوب ترین کاراکترهای انیمه ای تبدیل بشه

شروع انیمه رو بهت تبریک میگم صد در صد به یکی از بهترین انیمه هات تبدیل میشه این هانتر! این سکانسی که گفتی رو هم همین الان یه بار دیگه رفتم دیدمش، موسیقیش رو که شنیدم دوباره رفتم تو حسش لعنتی! چقدر خوب بود این انیمه

هیسوکا هم یکی از روانی ترین شخصیت های انیمه ایه که دیدم!

11. 20 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Cool. Cool.Cool.Cool
    سپاس
    1,640
    از این کاربر 2,211 بار در 174 پست سپاس گزاری شده

آرک یورکشین رو تموم کردم و وارد آرک گرید آیلند شدم ولی خب دلم نیومد این شات رو نذارم یکی از خنده دارترین سکانس های انیمه بود

قسمت 58
    مشاهده محتوا اسپویلر

وقتی هیسوکا میفهمه کرولو نمیتونه از نن ـش استفاده کنه

13. 15 کاربرِ زیر از DUCHESS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :