برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

Star Trek | هر آن چه از سریال جدید می‌دانیم

Star Trek | هر آن چه از سریال جدید می‌دانیم

توجه
    : این تاپیک مکمل تاپیک " Star Trek | مصاحبه با بریان فولر، مغز متفکر سریال جدید " است.

• عنوان سریال جدید، Star Trek : Discovery است.

• شخصیت اصلی سریال مونث خواهد بود. او یک انسان است اما کاپیتان نیست. مقام او LtCdr1 است.

• درباره داستان اصلی فصل اول: "حادثه ای است، اتفاقی در تاریخ استارترک در تاریخ Starfleet که درباره اش حرف زده شده اما هیچوقت کاملاً بررسی نشده. آن داستان را از طریق شخصیتی تعریف می کنیم. شخصیتی که در سفری قرار دارد که به او کنار آمدن با دیگران در کهشان را خواهد آموخت."

• فولر تایید کرد که واقعه اشاره شده نه Kobayashi Maru است و نه جنگ رامیولن ها (Romulan War) و شامل بخش عملیات سیاه2 ناوگان ستاره ای نمی شود. فولر بعداً گفت که در سریال اصلی به این اتفاق اشاره شده و طرفدران دو آتشه "خیلی خوشحال خواهند شد." چیزیِ که من دوست دارم ببینم.

• احتمالاً بیشتر از حد معمول یک سریال استارترک بیگانه (آدم فضایی) خواهیم داشت." ما بیگانگان هیجان انگیز جدیدی خواهیم داشت و همچنین طرح های جدیدی از بیگانگانی که از قبل وجود داشته اند. " ( نام یکی از بیگانگان جدید سارو3 است)

• فولر گفت که سریال جدید در جهان اصلی (Prime)-همان جهان سریال های تلوزیون، و نه جهان فیلم های JJ Abrams- قرار خواهد داشت و "شکاف بین Enterprise و سریال اصلی (Original Series) را پوشش خواهد داد." یعنی حدود 10 سال قبل از کِرک" و ماموریت 5 ساله اش.

• "روبات هایی خواهیم دید"

• " قطعاً یک شخصیت همجنس*را خواهیم داشت " فولر این را گفت و به یاد آورد که زمانی که جزو تیم نویسندگان Deep Space Nine بود طرفداران بعد از شنیدن این شایعه که قرار است شخصیت Jeri Ryan همج*گرا باشد در ایمیل های نفرت پراکننده ای4 به او اعتراض کردند. او اضافه کرد که ایمیل های گزنده را در فولدری در گاراژش نگه داری می کرد، فقط برای این که اهمیت اضافه کردن شخصیت های همجنس*را، در صورتی که روزی سریال استارترک خودش را داشت، به او یادآوری شود.

• فولر در لفافه گفت که اِمَندا گریسون5 (مادر اسپاک) در سریال حضور خواهد داشت. " عاشق اون شخصیت هستم. شخصیت فوق العاده ای هست و عاشق ایفاش توسط Winona Ryder{در فیلم 2009** بودم. خیلی باحال می شه که یک بازسازی از سریال شامل خودش و داستانش بشه. یکی از شخصیت های اصلی سریال نیست اما ما عاشق این شخصیت هستیم. "

• فولر گفت که س*س و فحاشی احتمالاً در سریال جایی خواهند داشت. " احتمالاً محتوای کمی عیان6 تری خواهیم داشت." "هر روز درباره گویش بحث و گفتگو می کنیم. این که یه نفر بعد از منفجر شدن یک پل بگه ‘ اه شِت7؟’ اکیه؟ "

• سکانس آغازین سریال در "کره زمین نیست، در یک سیاره نیست"

• سریال "حدود هفت" شخصیت اصلی خواهد داشت.

• طراحی سفینه هنوز نهایی نشده است.

1 lieutenant commander مقامی بین سروان و کاپیتان. ویکیپدیا: EN
    2 Black Ops : ویکیپدیا : EN | FA
    3 saru
    4 Hate speech : ویکیپدیا : EN | FA
    5 Amanda Grayson
    6 Graphic: صحنه های خشونت آمیز و ج*سی، با جزییات.
    7 Shit

TVline

سپاس
    934
    از این کاربر 1,525 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Star Trek | هر آن چه از سریال جدید می‌دانیم

من تا بحال دو سریال Enterprise و TOS رو دیدم و TNG رو هم در حال دیدن هستم. خیلی به دنیای استارترک و ماجراهاش علاقه دارم.
    جدا از طنز خیلی خاصش و حتی نکات علمی ای که داره، برداشت من از استارترک اینه که سعی میکنه ذهن آدم رو باز کنه و پیش داوری رو منفی جلوه بده. مبارزه با نژادپرستی و خشونت و احترام به تفاوتها توی استارترک موج میزنه. اگه اشتباه نکنم اولین سریال استارترک زمانی ساخته شد که هنوز سیاهپوستان جامعه آمریکا با نژادپرستی گسترده روبرو بودند و این سریال خیلی به این مساله اهمیت داده بود. به عنوان نمونه اسپاک با همین مساله نژادپرستی مواجه میشد یا اهورا رو داشت که یک کاراکتر سیاهوست بود.
    یا مثلا Enterprise یک اپیزود داره به نام Stigma که خیلی روشن به مساله تبعیض علیه اقلیتها(بیماران مبتلا به ایدز) میپردازه.

به نظر من استارترک باعث میشه ذهن مخاطب بازتر بشه. چه مذهبی رادیکال، چه بی دینِ رادیکال وقتی استارترک ببینه احتمالا به سمت اعتدال بیشتر میبره.

" قطعاً یک شخصیت همجنس*را خواهیم داشت " فولر این را گفت و به یاد آورد که زمانی که جزو تیم نویسندگان Deep Space Nine بود طرفداران بعد از شنیدن این شایعه که قرار است شخصیت Jeri Ryan همج*گرا باشد در ایمیل های نفرت پراکننده ای4 به او اعتراض کردند. او اضافه کرد که ایمیل های گزنده را در فولدری در گاراژش نگه داری می کرد، فقط برای این که اهمیت اضافه کردن شخصیت های همجنس*را، در صورتی که روزی سریال استارترک خودش را داشت، به او یادآوری شود.
    با این اوصاف که گفتم همچین انتظاری(قسمت بولد شده) کاملا معقول بود و حتی زودتر از اینها باید این اتفاق میافتاد.

3. 22 کاربرِ زیر از Sσнєiℓ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,731 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

برایان فولر دیگر جزو دست اندرکاران سریال نیست

برایان فولر درمصاحبه‌ای با Newsweek گفته است که دیگر هیچ نقشی در تولید و تدوین سریال ندارد.
    "من نقشی در تولید، یا پس‌تولید ندارم. بنابراین تنها می توانم محتوایی که در اختیارشان قرار داده ام را در اختیارشان قرار دهم و امیدوار باشم که به دردشان بخورد. کنجکاوم ببینم با آن چه می کنند."
    فولر قرار بود مدیریت سریال استارترک جدید را بر عهده داشته باشد اما تعهداتش به سریال American Gods مانع از مدیریت هر دو به طور همزمان شد.
    "موقعیتی بود که هیچ طور دیگه ای حل نمی شد... پس مجبور شدم کنار بروم."
    فولر دو قسمت اول سریال را نوشته است، و آرکِ داستانیِ کل فصل اول را مشخص کرده است. اما حال که فولر جایش را به Gretchen Berg و Aaron Harberts داده خط داستانی سریال می تواند تغییر کند.

وقتی از فولر پرسیده شد که برای فصل دوم Discovery بر می گردد یا نه او پاسخ داد:
    "شماره من را دارند، و اگر به من احتیاج داشتند، قطعاً آماده خواهم بود"
    انتظار می رود Star Trek: Discovery در ماه میِ سال 2017 {اردیبهشت،خرداد 96** از سرویس CBS All Access پخش شود.

Sonequa Martin-Green بازیگر نقش اصلیِ سریال خواهد بود

Sonequa Martin-Green، بازیگر نقش ساشا در سریال Walking Dead، به Discovery پیوست. پیوستن این بازیگر به سریال باعث شده سوالاتی درباره‌ آینده شخصیتش در سریال Walking Dead به وجود بیاید.
    نماینده ای از AMC تاکید کرد که وی کماکان یکی از بازیگران اصلیِ Walking Dead است. انتظار نمی رود که فیلمبرداری Discovery و Walking Dead با هم تداخل داشته باشند.

5. 23 کاربرِ زیر از HMNN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

جیسون آیزاک برای بازی در نقش Captain Lorca به این سریال، اضافه شد.

دیگر بازیگران: Michelle Yeoh، Doug Jones، James Frain، Sonequa Martin

7. 21 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

Poster

0
    0

همونطور که قبل‌تر مشخص شد، برایان فولر بخاطر مشغله‌ی زیاد و کار کردن بر روی سریال American Gods از سـِمت شورانری این سریال کنار کشید و جای خودش رو داد به Gretchen Berg و Aaron Harberg.

ولی طبق گفته‌ی خالق سریال Alex Kurtzman همچنان ردّپای فولر در سریال، دیده میشه.

انتظار میره سریال پخش خودش رو از پاییز آغاز کنه. از طریق پلتفرم آنلاین CBS که در امریکا و کانادا در دسترسه، پخش میشه، و از طریق نتفلیکس برای سرتاسر دنیا، در دسترس قرار می‌گیره.

9. 22 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

تاریخ پخش فصل اول: 24 سپتامبر 2017، مصادف با یکشنبه 2 مهر 1396

ولی تمامی 15 قسمت فصل اول، بصورت مرتب پخش نخواهد شد. 8 قسمت اول در بین تاریخ‌های 24 سپتامبر [ 2 مهر ] و 5 نوامبر [ 14 آبان ] پخش می‌شود، 7 قسمت پایانی هم برای پخش در ژانویه‌ی 2018 [ دی‌ماه ] برنامه‌ریزی شده است.

11. 22 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

به اعلام شبکه CBS برای هر اپیزود سریال حدود 8 میلیون دلار هزینه شده است.

source

I'm Justice

13. 8 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

دوستان star trek discovery فصل دومش شروع شده اما چرا هیچ لینک دانلودی ازش پیدا نمی کنم. انگاری که اکران خصوصیه!جریان چیه کسی میدونه؟

.

15. 4 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    دوستان star trek discovery فصل دومش شروع شده اما چرا هیچ لینک دانلودی ازش پیدا نمی کنم. انگاری که اکران خصوصیه!جریان چیه کسی میدونه؟
    یه سر به این لینک بزن اون اخرا دو قسمت جدید رو گذاشتن

17. 7 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :