برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

Gto | بـا اوبـاش‌تـرین مـعلم تـاریخ آشـنا شـوید |[معرفی . بحث]

»»شخصیت‌ها:

»»شناسنامه:

Great Teacher Onizuka
    که به طور رسمی با مخفف GTO شناخته می‌شود، یک مانگای شونن ژاپنی است که توسط Tooru Fujisawa نوشته و مصور سازی شده است. این مانگا سال 1997 شروع شد و آپریل 2002 به کار خود پایان داد. داستان آن بر روی "ایکیچی اونیزوکا" 22 ساله و عضو سابق گروه موتور سواری، که در یک مدرسه راهنمایی معلم می‌شود، تمرکز میکند. بخاطر محبوبیت مانگا چندین اثر دیگر از این مانگا اقتباس شد. این اقتباس‌ها شامل یک سریال تلویزیونی 12 قسمتی؛ یک فیلم سینمایی که توسط Masayuki Suzuki کارگردانی شد که در دسامبر سال 1999 پخش شد؛ و یک انیمه 43 قسمتی از 30 ژوئن 1999 بر روی آنتن رفت و در 24 سپتامبر 2000 با طرفداران خود خداحافظی کرد. در حین پخش انیمه، قسمت‌ها با عنوان "درس‌ها" نامگذاری شدند! یعنی مثلا قسمت اول با عنوان "درس اول" پخش شد و همینطور تا آخر! این انیمه توسط استودیو Pierrot تولید شد و کارگردانی آن بر عهده Abe Noriyuki بوده است. این انیمه یکی از محبوب‌ترین و خنده دار ترین انیمه‌های ژاپن است که در کشور‌های دیگر نیز طرفداران بسیار دارد و بارها هم توسط منتقدین و هم بینندگان تحسین شده است. در سایت MAL نمره 8.77 را از آن خود کرده است.
    »»خلاصه داستان:

"اونیزوکا ایکیچی" رهبر سابق یک گروه موتورسواری است که یک هدف بیشتر ندارد؛ او میخواهد بزرگترین معلم دنیا شود. در حالی که به عنوان بخشی از تحصیلاتش، به معلمی نیز مشغول است تا به معلم شایسته‌ای تبدیل شود، سر از یک کلاس پر از ارازل و اوباش در می‌آورد و درباره لزومات بدست آوردن قدرت و احترام از طرف دانش آموزان خود چیزهایی درمی‌یابد. بعلت یک حادثه، بعد از فارغ التحصیلی، اونیزوکا یک شغل در یک مدرسه خصوصی با اعتبار برای رسیدگی به یک کلاس که به "کلاس مشکل"معروف است، می‌گیرد. ولی این از اون کلاس‌های عادی نیست چون هر معلمی که پا به این کلاس گذاشته، استعفا داده! اونیزوکا حالا باید با دردسرهای مختلفی دست و پنجه نرم کند وقتی که معلوم میشود این دردسرسازها درواقع شامل تعدادی از باهوش ترین دانش آموزان ژاپن هستند که ترجیح میدهند معلم خود را بیشتر از لحاظ روانی شکنجه کنند. اونیزوکا باید به آرامی دل دانش آموزانش را بدست آورد و بی اعتمادی و نفرت آن‌ها را نسبت به معلم‌ها و بزرگسالان از بین ببرد در حین حال نیز باید بی اعمادی معلم‌های همکار خود که او را یک معلم بی کفایت میدانند را نیز نسبت به خود رفع کند.
    »»شخصیت‌ها:

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Gto | بـا اوبـاش‌تـرین مـعلم تـاریخ آشـنا شـوید |[معرفی . بحث]

با تشکر از امین بابت این تایپک عالی

من مانگا بهشت گمشده رو خوندم و خیلی دوستش دارم ولی هر موقع میخوام این انیمه رو ببینم کیفیتش خیلی اذیتم میکنه من از اونایی نیستم که به کیفیت اهمیت بدم (oz,the shield,....) ولی نمیدونم چرا نمیتونم با کیفیت این انیمه ارتباط برقرار کنم

کسی کیفیت خوب این انیمه رو داشت پ.خ بفرسته ممنون میشم.

3. 19 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Nicolas Brown نمایش پست ها
    با تشکر از امین بابت این تایپک عالی

من مانگا بهشت گمشده رو خوندم و خیلی دوستش دارم ولی هر موقع میخوام این انیمه رو ببینم کیفیتش خیلی اذیتم میکنه من از اونایی نیستم که به کیفیت اهمیت بدم (oz,the shield,....) ولی نمیدونم چرا نمیتونم با کیفیت این انیمه ارتباط برقرار کنم

کسی کیفیت خوب این انیمه رو داشت پ.خ بفرسته ممنون میشم.
    تنها نقطه ضعف این انیمه رو میشه گفت گرافیکشه که چندان خوب نیست(چون مال 16 سال پیشه زیاد هم جای تعجب نداره) ولی یه پنج-شیش قسمتی بری جلو و بری تو جو انیمه به صورت اتوماتیک به گرافیکش عادت میکنی!

نسخه‌ای که من گرفتم از سایت انیم‌آپ بود که کیفیتش یه کم از بقیه سایت ها بهتر بود ولی بازم چندان فرقی نمیکرد.

5. 20 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,109
    از این کاربر 1,297 بار در 166 پست سپاس گزاری شده

بهترین انیمه ای هستش که دیدم اینقدر خوب بود که هم فیلمش هم سریالش رو دان کردم

یعنی به قول جناب خان دیوونم کرده بود این انیمه منو

7. 20 کاربرِ زیر از Zombieland بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's easy to be a saint in paradise
    سپاس
    12,429
    از این کاربر 2,084 بار در 186 پست سپاس گزاری شده

یک بنده خدایی اومده این gto با هوش مصنوعی upscale کرده کیفیتش حرف نداره فقط تفاوت کیفیت ببینید. حجم هر قسمت هم 500mb کسی لینکش خواست پ.خ بده.
    (طبق گفته‌ی خودش upscale هر قسمتش 12 ساعت طول کشید).
    مشاهده محتوا اسپویلر

9. 12 کاربرِ زیر از white_beard بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :