برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Man with a Plan | کار جدید Matt LeBlanc [معرفی ، اخبار ، تریلر ، بحث و تبادل نظر]

در مورد پدری است که بعد از این که زنش به سر کار برمی گردد و او باید از بچه ها مراقبت کند می فهمد پدر بودن سخت تر از چیزی است که فکر می کرد .
    Michael Rotenberg و Jackie Filgo خالقان سریال اند . روتنبرگ پیش از این از تهیه کنندگان سریال های مطرحی مانند Silicon Valley و It's Always Sunny in Philadelphia بوده است و فیلگو نیز فیلمنامه ی فیلم هایی مثل Diary of a Wimpy Kid و Take Me Home Tonight را نوشته است .

در تاریخ 13 می 2016 پایلوت سریال تایید شد و دستور ساخت یک فصل کامل گرفت از سوی CBS و قرار است 24 اکتبر 2016 ( 3 آبان 95 ) از این شبکه پخش می شود .

مت لبلانک در حالی که سریال Episodes ـش فصل آخر خود را در سال 2017 روی آنتن شبکه ی شوتایم می برد حضور در سیتکام جدید شبکه ی سی بی اس را قبول کرده است . یک سیتکام خانواده ی که بو نوعی نوستالژی دهه ی نود میلادی خواهد بود و یاد سیتکام های آن دوران را زنده می کند .

Jenna Fischer بازیگر محبوب سریال آفیس در ابتدا قرار بود نقش همسر مت لبلانک را بازی کند اما پس از فیلمبرداری پایلوت به دلیل این که بین او و لبلانک حس خاصی یا کمیستری خوبی نبود از نقش کنار گذاشته شد و Liza Snyder جایگزین او شد .

تریلر : دریافت...................تماشا

بازیگران :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Man with a Plan | کار جدید Matt LeBlanc [معرفی ، اخبار ، تریلر ، بحث و تبادل ن

چه تریلر خوبی. ازون خوباس، اونم با حضور مت لبلانک و تیکه های همیشگیش که حس و حاله فرندز رو زنده میکنه.. چه شود. راستی قسمت اول پخش شده لینکشو نمیزارین؟

3. 20 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    928
    از این کاربر 2,800 بار در 295 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Man with a Plan | کار جدید Matt LeBlanc [معرفی ، اخبار ، تریلر ، بحث و تبادل ن

عالی بود یه تیکه هاییش دقیقا مثل فرندز بود آدم رو یاد اون موقع ها مینداخت... ولی هرچقدر که با تریلر حال کردم این موی سفید چهره میان سال مت لابلانک حالم رو گرفت

کاش بقیه کست فرندز هم مثل مت ادامه میدادن کار سیت کام رو

5. 17 کاربرِ زیر از Yellow King بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Yellow King نمایش پست ها
    عالی بود یه تیکه هاییش دقیقا مثل فرندز بود آدم رو یاد اون موقع ها مینداخت... ولی هرچقدر که با تریلر حال کردم این موی سفید چهره میان سال مت لابلانک حالم رو گرفت

کاش بقیه کست فرندز هم مثل مت ادامه میدادن کار سیت کام رو
    متیو پری هم مشغوله و بعد از فرندز چند تا سیتکام کار کرد که موفق نبودن ولی اخیرا سیتکامی جواب داده براش اسمش هست The Odd Coupleـه که به تازگی فصل سوم هم شروع شده.
    لیزا کودرو هم تو یه شوی کمدیه که اسمش Web Therapy و ظاهرا بازده خوبی نداره.
    دیوید شویمر و جنیفر آنیستون رفتن سراغ درام.
    کورتنی هم تو سریال کمدی cougar town بود که البته سیتکام نبود و اون هم کنسل شد.

7. 18 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Time is a stubbornly persistent illusion
    سپاس
    2,292
    از این کاربر 2,631 بار در 176 پست سپاس گزاری شده

بعد از مدت ها دوباره این مت لبلانک دوباره دیدیم.خداییش خیلی قشنگ ادای ادم های خنگ
    در میاره چه تو فرندز چه تو این سریال.خیلی از دیدنش و کار هاش لذت میبرم ،سریال خوبی
    هست تا اپیزود 4 دیدم وخیلی خوب بوده.با اینکه ریت پایینی گرفته(6.5) و احتمال کنسلی
    داره ولی من که تا اخر نگاش میکنم،مگه میشه ادم جویی فرندز ببینه و نتونه بخنده .بازیگرای
    دیگش هم بخصوص برادر و زن برادر آدام(مت لبلانک)خوب هستن ولی همه یه طرف جویی
    هم یه طرف،خداییش صحبت هم نکنه همین قیافش(حالت های چهرش) واسه خندوندن کافیه.
    I wanna go back to the black

9. 15 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love all trust a few do wrong to none
    سپاس
    6,310
    از این کاربر 15,826 بار در 897 پست سپاس گزاری شده

من یکی که با بدبختی تونستم قسمت اول رو تموم کنم و واسم عین خودزنی بود و به نظرم خیلی سریال بد, کلیشه ای و تکراری ای هستش ... نمیدونم مت دیوانه شده این رول رو گرفته یا چه خبره ... این کجا و کارش توی سریال Episodes کجا ... توی اپیزودز حتی از توی فرندز هم بهتر بود

11. 15 کاربرِ زیر از UntouChable بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,292

نقل قول نوشته اصلی توسط UntouChable نمایش پست ها
    من یکی که با بدبختی تونستم قسمت اول رو تموم کنم و واسم عین خودزنی بود و به نظرم خیلی سریال بد, کلیشه ای و تکراری ای هستش ... نمیدونم مت دیوانه شده این رول رو گرفته یا چه خبره ... این کجا و کارش توی سریال Episodes کجا ... توی اپیزودز حتی از توی فرندز هم بهتر بود
    حرف شما کاملا درست واین سریال اصلا در سطح فرندز و اپیزود نیستش ولی واسه کسایی که دلشون واسه جویی تنگ شده
    و میخوان گوشه چشمی (هر چند کوچک) از جویی ببیند فکر نکنم خیلی بد باشه.

13. 11 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,292

این قسمت(14) خیلی خوب بود. چند بار خوب خندیدم.این مت لبلانک انگار افریده شده
    واسه خنگ بازی وهمین بس.لوول هم خیلی خوب کلا نمیدونم از دست این بشر چه کنم

15. 8 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    90
    از این کاربر 1,231 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

من قسمت اول و همون موقعی که فصل اول شروع شد دیدم و زیاد به دلم ننشست ، ولی خب الان دلم دوباره برای جویی تنگ شده و هر موقع فصلش کامل شد میخوام همه رو توی یک ماراتن پشت سر هم نگاه میکنم .

17. 6 کاربرِ زیر از Sajadm98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,292

فرصت شد قسمت پایانی این فصل را هم دیدم وتمام شد.اوایل که شروع کرده بودم با اینکه از نظر کیفی در سطح بسیار بالایی قرار نداشت ولی خب خیلی بد هم نبود،وجاهایی باهاش میخندیدم ولی هرچقدر جلو رفت افت کرد بطوری که قسمتهای پایانی دیگه چون ایده ای نداشتند داشتند زور میزدن که فصل تمام کنند.سریال واسه فصل 2 تمدید شد ولی من همینجا دراپش میکنم وادامه نمیدم.در صورتی که تمام کمدی های خوب را دیدن و خیلی خیلی وقت خالی دارید ببینید در غیر اینصورت اصلا طرفش نرید.

19. 9 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :