برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 از مجموع 33
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Atlanta : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال Atlantaکه پخش رسمی آن از ششم سپتامبر 2016(هفدهم شهریور 95) از شبکه FX آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Time is a stubbornly persistent illusion
    سپاس
    2,292
    از این کاربر 2,631 بار در 176 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Atlanta : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

سریال خاص برای مخاطبان خاص با زیرنویس خاص توسط مترجم خاص.بازیهای خاص
    و دیدگاه خاص دونالد نسبت به زندگی قشر پایین باعث لذت دوچندان من از این سریال
    شد.کل سریال یه طرف پیپر بوی(مای نیگا) هم یه طرف.فقط فقط پیپر بوی
    I wanna go back to the black

3. 11 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Im a Bird
    سپاس
    13,840
    از این کاربر 3,440 بار در 220 پست سپاس گزاری شده

میخوام زیاد حرف بزنم
    » واقعا آتلانتا سریال شگفت انگیزی ـه! اصن شبکه دستشون رو خیلی باز گذاشته واسه همه چیز، شوخی هایی که با پلیس و نژادپرستی و شبکه های اجتماعی توش میشه واقعا ناب ـه. برای همین هم هست انقدر خوب از آب دراومده
    شخصیت پردازیش هم خیلی خوبه ، کاملا میشه با شخصیت هاشون ارتباط برقرار کرد. واقعا از شخصیت داریوس خیلی خوشم اومد مثل یک عارف می مونه پیش بینی هاش معرکه بود
    این جمله ش تو قسمت آخر دیوونه می کنه آدمو :
    “If we spent the time we spend thinking about not spending money and spent that time on spending money, then it’d be time well spent.”
    البته سریال پایان خیلی شگفت انگیزی نداره ولی سوالای زیادی رو تو ذهن آدم باز می کنه.
    چند تا مطلب هم خیلی برام جالب بود توی سریال این که
    +عمدا جاستین بیبر سیاه پوست بود که یه جورایی یه تیکه ی خیلی درشت به نژادپرستی پنهان همه ی ماها(بیشتر آمریکاییا البته) بندازه که جاستین بیبر چون سفید پوسته هر کاری دلش میخواد میکنه ولی الان که توی سریال سیاه پوسته برای بیننده یه جوری مشمئز کننده تر شده یا این که چرا سیاه پوستا اینجوری نیستن ولی ملت سیاه پوستا و رپرا رو آدمای مزخرفی میبینن، یه تابو شکنی خاصی هم داره توش!
    +قضیه این پسره که تو مدرسه صورتشو سفید کرده بودم جالبه! مثل این که چند وقت پیش تو امریکا، پلیس توی خیابون یه دختر سفیدپوست مدرسه ای رو اشتباهی می کشه و نکته ش این بوده که دختره صورتش رو سیاه کرده بوده!!(فکر کنم واسه تئاتر بوده) این سفید کرده نکشنش :/
    البته قیافه ی پسر بچه شبیه ایموجی مالستر مون (نیگا مون) هم هست که دو تا قضیه داره یکی این که ایموجی مخصوص سیاه پوستاس اصولا و هیچ معنی خاصی هم نداره فقط ایموجی ـش خیلی عجیب غریبه و کاربردهای فراوانی هم داره که یه مدت تو توئیتر خیلی سوژه شده بود
    دومی هم این ویدیو تو یوتیوب رو ببینین متوجه میشین (خیلی خنده داره)
    کلا ایموجی و این ویدیو یکی از جوک های جدید و رایج تو امریکاست
    + آتلانتا یکی از مهدهای اصلی هیپ *** تو امریکاست و خیلی از رپرای معروف واسه همین ایالت جورجیا و شهر آتلانتا هستن و جالب تر این که اکثرشون اول دیلر بودن و از پول دیلری کم کم واسه خودشون چیزی شدن!!! اکثر (شاید همه) آهنگای سریال هم از رپرای آتلانتا هست که سبک اصلیشون ترپ ـه
    + قضیه ی ماشین نامرئی هم کلا چیز خاصی نداره، خود شوخیش باحاله که کلا پیپربوی نمیتونست واسه مارکوس مایلز شاخ بشه و پولدار بودنش رو نشون بده. یه جوک دیگه هم وجود داره که خیلی از سیاه پوستا که توی اینستا از خودشون باماشینای خفن توی خیابون عکس میندازن، ماشین واسه خودشون نیست و فقط پارک شده و دیگران وقتی عکسو میبینن میگن الکی ـه! البته توش تبلیغ ماشین گوگل هم پنهان بود. داریوس هم راست می گفت واقعی ـه
    + قسمت هفتم (فکرکنم) که آگهی نشون میداد، آگهی گرگه که سریل میخواست بخوره با این که میتونست بچه ها رو هم بخوره محشر بود واقعا پلیس آمریکا رو نابود کرد
    + انتقادای سریال از شبکه های مجازی و دنیای مدرن یه چیزی در حد سریال بلک میرور بود.
    در کل که سریال تکی بود و بسی لذت بردیم. دم هومن و مترجمای جدید هم گرم که ترکونده بودن. هومن یه جوری ترجمه کرده که انگار بچه ناف آتلانتاست

5. 19 کاربرِ زیر از dazraf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,588 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

دارم سریال رو از اول می‌بینم که به همین بهانه زیرنویس رو هم یه دور بازبینی کنم. بعد از چندین سال حس جالبی داره. خلاصه چشم‌تون روز بد نبینه که دارم عشق دنیا رو می‌کنم :دال چندتا چیز جالب هم متوجه شدم که بار اول دقت نکرده بودم؛

یکی‌ـش حضور استیون گلاور، برادر دونالد گلاور، در قسمت معروف B.A.N ـه:

مشاهده محتوا اسپویلر

یکی هم جلد آلبوم "!Awaken, My Love" از چایلدیش گمبینو در قسمت Juneteenth. این قسمت حدود یک ماه قبل از انتشار آلبوم پخش شد.

مشاهده محتوا اسپویلر

7. 15 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234