برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

Hybrid View

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Crisis in Six Scenes | نخستین سریال وودی آلن با حضور مایلی سایرس | معرفی,بحث

ژانر:کمدی
    سرویس منتشرکننده: Amazon
    سازنده: Woody Allen
    تعداد اپیزودها: شش قسمت
    زمان انتشار: سی ام سپتامبر 2016 (نهم مهرماه 95)
    تاپیک زیرنویس:.....

روند ورود چهره های سینمایی به دنیای ساخت سریال سرانجام پای Woody Allen را نیز به این صنعت موفق کشاند, تا این چهره متفاوت و خاص دنیای هنر که حتی اهمیتی به مراسم مهمی همچون "اسکار" نمی دهد, در ورود به نهمین دهه از زندگیش دست به ماجراجویی جدیدی زده و در همکاری با سرویس ویدیوئی وبسایت آمازون Amazon Video نخستین اثر سریالی خود با عنوانCrisis in Six Scenes را ساخته و خود نویسندگی و کارگردانی نماید.هر چندکه تلاش برای تشویق Woody Allen برای جلب نظر مساعدش جهت حضور در این پروژه بسیار دشوار بوده و مدیران Amazon علاوه بر دوسال تلاش برای ترغیب او به همکاری,مبلغ بالای پانزده میلیون دلارپیشنهاد کرده و به او آزادی مطلق برای ساخت اثر مورد نظرش داده اند.وبسایت EW که توانسته به اطلاعاتی در مورد محتوای این اثر دست یابداین مجموعه را کمدی با حجم بالایی شوخی های فیزیکی و فی البداهه گویی هایی سنگین توصیف کرده که داستانی مستقل داشته و شروع,ادامه و پایانی روشن و واضح دارد و همانطور که Woody Allen پیش از این اعلام کرده در همین یک فصل و شش اپیزود خاتمه خواهد یافت.+,+,+,+

خلاصه داستان:
    داستان سریال که در دهه پرتلاطم شصت میلادی (که ایالات متحده با چالش های بزرگی همچون به قدرت رسیدن و ترور John F. Kennedy,گسترش اعتراضات به جنگ ویتنام ,گسترش اقداماتجنبش حقوق مدنی...) روایت می شود خانواده سنتی و محافظه کار طبقه متوسط ساکن در حومه شهرنیویورک را به تصویر می کشد که با ورود مهمانی به منزل_شان با بحران و مشکلات جدی روبه رو می شوند و باورهایشان توسط این تازه وارد "هیپی "(با بازی Miley Cyrus)به چالش کشیده می شود.+,+

بازیگران:
    نخستین تصاویر منتشر شده از سریال:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Crisis in Six Scenes | نخستین سریال وودی آلن با حضور مایلی سایرس | معرفی,بحث

Crisis in Six Scenes – Official Trailer

16 روز تا پخش سریال

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Crisis in Six Scenes | نخستین سریال وودی آلن با حضور مایلی سایرس | معرفی,بحث

طبق گفته‌ی الن، Crisis in Six Scenes تنها یک فصل خواهد داشت و هیچ برنامه‌ای برای ساخت فصل دوم ندارد.

فکر می‌کردم بعد از قرارداد امضا کردن با آمازون، خیلی راحت از پسـش برمیام. ولی اینطور نشد؛ خیلی سخت‌تر از اون چیزی بود که فکر می‌کردم. دشواری کار رو دست کم گرفته بودم. من معمولاً فیلم می‌سازم، ولی پیش خودم گفتم یه کار فرعی و سریع انجام بدم و خیلی راحته، چون تلویزیونه، ولی خیلی کار برد؛ به‌اندازه‌ی یک فیلم، کار برد! می‌تونستم این پروژه رو به‌صورت یک فیلم بسازم و در موردشم فکر کردم، ولی از قبل به آمازون متعهد بودم که یک سریال بسازم و فکر می‌کردم ایده‌ی خوبی برای یک اثر تلویزیونیـه. از زمانی‌که کار رو به‌عهده گرفتم، هیچ لحظه‌ی لذت‌بخشی رو تجربه نکردم و قطعاً دیگه کار تلویزیونی انجام نمیدم.

4. 25 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :