برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 از مجموع 18
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Blacklist : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم سریال

در این تاپیک می‌توانید پیرامون چهارم سریال The Blacklist که پخش رسمی آن از بیست و دوم سپتامبر 2016(به وقت ایران:دوم مهرماه 95) از شبکه NBC آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Blacklist : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم سریال

Dembe: It Won't Come.a
    Red: What?a
    Dembe: Forgiveness, For Kate. For What I Did.a
    Red: You Did Nothing.a
    Dembe: Exactly.a

فقـط 8 روز تـا شـروع نیـم فصـلِ دوم..

3. 8 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,960

قـسمت 16 و 17
    -----------------

چـه شروع قوی ای داشت نیم فصلِ دوم، واقعا از این دو قسمت لذت بردم مخصوصاً قسمت 17 که خیلی مسائـل روشن سازی شد، مسائـلی که حتی سوالش هم به ذهنمون نرسیده بود، کـی فکرش رو میکرد پـشتِ اون صورت همیشه خونسرد و دقیـقِ کِـیت همچین شخصیـتی وجود داشته باشه. قسمت 16 واقعاً خیـالمو راحت کرد، واقعا فکرِ اینکه دمـبه اونکارو کرده باشه عذابـم میداد و تنـها کسی که نمیتونستم خیـانتش رو باور کنم دمـبه بود، واقعاً خوشحـام که همچین اتفاقـی نیوفـتاد و دمـبه فقط دنبالِ کمک کردن به ریموند بـود.

"دمـبه زومـا" شمـاره یِ 10 لیـست؟! واقعاً باید بگم همچین چیزی رو انتظار نداشتم، اونـایی که به رِد از همه نزدیک تر هستن خطرناک ترین ها هستن، تا الان تـام خطرناک ترین شمـاره از نظر عدد بود(شمـاره یِ 7) ولـی حالا دمـبه هم در کنـار تـام قـرار میگیره، دمـبه ای که از اولِ اول با رِد بود. خیلی آدمو هیجانی میکنه همچین اتفاق هایی، همیشه منتظر این بودم خطرناک ترین عدد ها آدم هایی باشن که نمیشناسیم ولی قشنگ داره برعکسش ثابت میشه، خیلی مشتاقم بـدونم تـاپ 5 کیـا هستن.

مشاهده محتوا اسپویلر

قـسمت 17 همه چیز درمورد کـِیت بود و چقـدر راز وجود داشت که ما بی خبر بودیم ازشون. من که فکرشو نمیکردم کِـیت با لیز ارتباط داشته باشه، واقعا جـا خوردم وقتی دیدم از بچـگی کـنار لیز بود و از اون مراقبت میکرد.

عجیب تر این بود که رِد همه چیز کِـیت رو ازش گرفت، همه ی کسایی که دوست داشت رو، زندگـی ای که بهش عشـق میورزید رو. کِیـت با انگیـزه ی انتقـام به رد کمک میکنه ولی به اون کمک میکنه تا از لیز محافطت کنن، لیـزی که به عنـوان ماشا برای "آقـای کـاپلان" بـاقی میمونه.

برگشتن داستان تو این زمان و توضیح دادن قسمت اول از فصل اول حرف نداشت، واقعاً که حـرفه ای بود این حرکت به نظرم. ریموند برای من با همه ی کار هایی که کرد هیچوقت شخصیتِ بـدِ داستان نبود ولی با این چیزایی که تو این قسمت دیدم کمی به فکر وا میداره منو، کسی که همه چیز رو بهم زد رِد بود؟! نمیـخوام همچین چیزی رو بـاور کنم ولـی نمیتونم همینطور از کنـارش بگذرم وقتی این همه دلیـل دارن برایِ این موضوع نشون میدن.

5. 7 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,960

پـرومویِ قـسمت 18: Philomena - Promo

مشاهده محتوا اسپویلر
    کِیـت داره چیکـار میکنه! رفـته سـراغ اگـنس

Red to Marvin: You're not safe, Nobody is.a

7. 4 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,960

قـسمت 18
    ------------

کـِیت از اون چیزی که فکرشو میکردم هم خطرناک تره و بیشتر از اون چیزی که باید از رد مدرک داره و خیلی داره خطرناک بازی میکنه. این قسمت هم که رفت پیـش لیز و حقیقت رو بهش گفت و کم کم داره لیـز رو به شک میندازه که دوباره به رد اعتماد نکنـه. این کارآگاهِ جدید که رفیق رسـلر هست خیلی خوب بود شخصیتش، داره باعث میشه رسـلر یه تکـونی به خودش بده چون واقعاً خیلی وقت بود داره یکنواخت بازی میکنه و فقط دستورات رو اجـرا میکنه.

هیـجان داره بیشتر هم میشه، تو پـرومویِ قسمت بعد که شخصیـت Dr. Bogdan Krilov رو معرفی میکنن کسی که میتونه حافظـه ی پاک شده یِ لیـز رو برگردونه انگـار؛ اگه واقعیـت داشته باشه بالاخره قراراه بفهمیم که رِد این همه سـال چی رو از لیـز مخفی نگه داشت و برای این حافظه ـش رو پـاک کرد.

ثـمر هم خیلی داره شـورشو در میـاره آرامِ بدبدخت اول میاد عاشقش میشه بعد ثـمر باهاش کنـار نمیاد حالا که آرام میره سمت یکی دیگه حالا ثـمر آرام رو میـخواد و اینطوری قهر کرده، چه وضعـشه بابا

پـرومویِ قسمـت بعد: The Blacklist S04E19 Promo - Dr. Bogdan Krilov

9. 8 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,960

قـسمت نـوزدهم
    -----------------

عجـب قسمت خوبی بود، مخصوصاً چند دقیقه ی پـایانی با دیالوگ هایی که رد و بدل شد خیلی بهم چسبیـد. اینکه دوسال پیش رِد باز هم حافظـه ی لیز رو دستکاری کرده هنوز مشخص نیست درست باشه ولـی اگه درست باشه واقعاً دیگه فکر نکنم لیـز به رِد اعتماد کنه. رسـلر هم انقدر دست از این پـرونده یِ روین رایت برنداشت که آخرشم واسش پاپـوش درست کردن.

چقـدر کِیـت دیـوانه وار خطرنـاکه، یعنی هر کاری از دست این بشر بر میاد. فکر کنم کِـیت باید شمـاره یِ "یـک" لیست باشه چون همونطور که رِد تو این اپیـزود گفت، اون یه آتش افروزه؛ یه جارو خاموش کنی یکی دیگه روشن میکنه. این دیالوگ بالا هم که به رِد گفت واقعاً عالـی بود و درعین حـال حقیقتِ محـض. آخرای فصله و خدا کنه این چیزی که رِد از لیـز پنهان کرده رو بهمون بگن.

پـروموی قسمت بعد هم خفن بودن قسمت بعد رو نشون داد قشنگ، لیـز رو میدزدن و رِد دوباره هرکاری میکنه تا اونو نجـات بده پـروموی قسمت بعد: The Debt Collector

پ.ن: اسم دو قسمت آخرِ این فصل هم Mr. Kaplan و Mr. Kaplan: Conclusion هست که دیـگه حـرفی باقی نمیزاره، فقط منتظر باشیم تا ببینیم چی میشه و کِـیت شماره چنده.

11. 6 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,960

قـسمت بیـستم
    ----------------

عجب قسمت خوبی بود، کلاً نیم فصل دوم خیلی عالـی بود. 30 دقیقه ی اول انگـار واقعاً یکی قصـد شکار کردن لیـز رو داره و رِد خیلی محتاجانه از کِیـت میخواد که بهش کمک کنه لیـز رو نجات بده ولی بعد میبینیم که خـودِ رِد برای بیرون کشوندن کِیـت اینکارو کرد و اون یارو رو استخدام کرد؛ عجب شخصیـتی داره این ردینگتـون واقعاً. James Spader هم که استاده، یه بازیگرِ سطح بالا که فکر نکنم کـسِ دیگه ای میتونست این شخصیت رو به خوبـیِ اون بازی کنه. اون رفیـق رسـلر هم آخر کار دستشون داد و با اون شلیـک بی موقعه ـش همه چیز رو بهم زد و حـالا که همه چیز رو میـدونه و کسی هم نمیدونه که اون همه چیز رو میدونه (they don't know that he knows that they don't know a).

هفـته ی بعد هم که دو قـسمتِ اخر باهم پخـش میشه و پـرونده ی این فصـل بسته میشه، اینطور که تو پـرومو نشون دادن انگـار قراره بالاخره جـواب هایی که چهار فصل منتظرشون بودیم رو بگیـریم که امیـدوارم بالاخره بفهمیم که آیا حقیـقت داره یا نه

پـرومویِ قـسمت آخـر: The Blacklist 4x21 & 4x22 "Mr. Kaplan" Promo

13. 4 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    235
    از این کاربر 392 بار در 124 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان/دوستانی که قسمت 21 و 22 رو دیدن میتونن بگن چطور بوده؟ممنون

15. کاربر زیر از sedmamad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    8,960

قسمت 21 و 22
    ----------------

عجب فصـلی، عجـب پایانی! من سومین سال بود بلک لیست رو با پخش میدیدم و به این سریال علاقه ی خاصی دارم و همیشه برای من عالـی بود، این فصل هم واقعاً کم نذاشت و مثل همیشه منو راضی نگه داشت و عجب پایانِ طوفانی ای هم داشت. بالاخره فهمیدیم کِیـت شماره ی چند لیست هست و دور از انتظار نبود که کِیـت شماره ای به نزدیـکی "چهـار" داشته باشه. این حقیقت که کِیـت دست به هرکاری زد تا رِد رو به نابودی بکشونه یه حقیقت واضح بود و کـاری نبود که کِیـت حاضر نبود انجام نده؛ از در آوردن چشـم یک آدم تا همکاری با پلیـس و حاضر شدن برای شهادت دادن حتی به قیمت از دست دادن چند نفر که واقعاً براش مهم بودن و بهش اهمیت میدادن از جمله لیـز.

ایـنکه جنازه ی "رویـن رایت" به واحـد کمک کنه رو نمیدیدم و خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم بالاخره رسلـر به چیزی که میخواست داره میرسه ولی خب نمیتونست "هیـچن" رو باهاش محکوم کنه چون باید به خودش و بقیه کمک میکرد تا به زندان نیوفتن، ولی همینکه جنازه پیدا شده و رد و رسـلر اونطوری هیچن رو توی منگنه قرار دادن خیلی خوشحال کننده بود. اون سکانس که رسـلر رفت خونه ی هیـچن و اون اتفاق که افتاد، واقعاً شوکه کننده بود و من فکر کردم رسلـر میره به کوپـر میگه تا یکاری کنن ولی زنگ زدن به پرسکـات رو واقعاً انتظار نداشتم اونم از آدمِ تابع قانونی مثـلِ رسـلر. ثمـر و آرام هم بالاخره عاقبت به خیر شدن و آرام کاری رو که باید خیلی وقت پیش میکرد انجـام داد:دی

مشاهده محتوا اسپویلر

کِیـت عملاً همه چیز رِد رو میدونست و قاعدتاً باید حقیقت مربوط به لیـز رو هم میدونست ولی فکرشم نمیکردم که همچین چیزی رو داشته باشه. اینکه رِد کسی بود که کاتریـنا رو کُشت تعجب آور نبود ولی اینکه کِیـت این موضوع رو میدونست و هنوز استخون هایِ کاتریـنا رو نگه داشت واقعاً دور از انتظار بود و از همه ی این قضایا دور از انتظار تر کسی بود که کِیـت چمدون رو بهش داد؛ "تـام". تام برای همه در یه دوره ای کار کرد ولی اینکه برای کِیت هم کار میکرد دیگه آخـرش بود، حالا تام فکر کنم حقیقت رو به لیـز میگه و دوباره همه چیز قاطی پاتی میشه.

وقتی لیـز فهمید رِد پدرشه من یکی که فکر کردم میره تا سر و صدا راه بندازه و بزاره بره ولی وقتی اون حرفا رو زد با اون نگـاه هایی که بین لیـز و رِد رد و بدل شد و اون بغـل کردنِ دلچسبِ آخر یه لبخـند بزرگ رو لب من گذاشت:دی خیلی خوشحال شدم که رِد واقعاً پدر لیز هست و خوشحال تر شدم وقتی لیـز اینطوری با این موضوع برخورد کرد و رِد رو با همه ی بدی هاش و کارهایی که کرد قبـول کرد و نخواست بزاره که بره. حالا تو فصل بعد باید ببینیم رابطه ی پدر و فرزندی بهشون چطور میسازه:دی

فصـل واقعاً خوبی بود، امتیاز من به کل فصـل: 8.5/10

17. 8 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12