برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Luke Cage : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال Luke Cage که اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از سی ام سپتامبر 2016(نهم مهرماه 95) منتشر می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 17 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    301
    از این کاربر 708 بار در 91 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Luke Cage | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

قسمت اولش رو دیدم:

مشاهده محتوا اسپویلر
    مثل جسیکا و دردویل فعلا جذبش نشدم، ولی قسمت اول فقط معرفی بود و خوبم اخرش تموم شد...یه جوری بود که نمیتونی ولش کنی
    در هر صورت که تا آخر می بینمش فقط امیدوارم مثل اونا جذاب بشه و یه کم هم فلش بک بره که اصلا حالیم نشد چی به چی بود.
    کلا با کاراکترهای این سریال زیاد آشنایی ندارم، باید یا برای باقی فصل کنم یا برم در مورد کامیک هاش بخونم
    نمره قسمت اول 8، چون جدا شروع و معرفی خوبی داشت و به نظر میاد نمیخواد اصلا هیچ عجله ای کنه و بره جلو، میخواد قدم به قدم داستان رو جلو ببره، از سریال های اینطوری خوشم میاد چون بیینده رو گیج نمیکنن!!

4. 21 کاربرِ زیر از pinklotus بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Luke Cage | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

خدا ... نتفلیکس رو که سریال هاشو یه روزه پخش میکنه !! منم 4 قسمت دیدم تا الان ولی خیلی معمولی بود .. امیدوارم بعدا بهتر بشه

فکر کنم بهتره که با دردویل مقایسش نکنم تا بتونم بیشتر لذت ببرم ازش

6. 23 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Luke Cage : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

با یکم تاخیر می نویسم

درسته انتظار هام رو برآورده نکرد اما لحظات خوبی رو برام رقم زد ..

کلا کم پیش میاد سریال هایی رو که از رو کامیک بوک ساخته میشه رو دنبال کنم یا باهاشون ارتباط برقرار کنم اما استثنائا لوک کیج و دردویل رو دوست داشتم
    بازیگر نقش دایمن بک به نظرم یکی از بهترین منفی های داستان بود و عالی باز میکرد ، علاوه بر اون شید هم خیلی خوب بود بخصوص استایلش

هومن و محمد امیر عزیز ناقابله ولی تقدیم به شما

سپاس
    712
    از این کاربر 989 بار در 161 پست سپاس گزاری شده

یکی از جفنگ ترین سریالهایی است که ممکنه ساخته بشه.حتی یک نکته قابل بحث هم نداره.دانلود نکردها برنده اند.

9. 2 کاربرِ زیر از FARID_S بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

سریال اصلا در حد دردویل و یا جسیکا جونز نیست. شیدز و استرایکر عالی بودن اما کلا با کاراکتر لوک کیج حال نکردم.
    اما خب به دلیل ارتباط داستان به دردویل (احتمال قوی در فصل دوم) و همین طور جسیکا جونز مجبوری باید دید!

مشاهده محتوا اسپویلر
    از طرفی طبق کامیک ها لوک کیج و جسیکا جونز شدیدا عاشق هم میشن و گویا با هم ازدواج هم می کنند. مهم ترین کامیک لوک کیج همین کامیک هست.

شدیدا هم منتظر پانیشر در قاب نت فلیکس هستم.

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

11. 16 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    344
    از این کاربر 3,340 بار در 158 پست سپاس گزاری شده

اون موقعی که حرف از اومدن این سریال شد، تقریباً مطمئن بودم یه چیز قوی از آب در میاد. به نظرم می‌اومد که قراره با یه درام قوی و در عین حال سوپرهیرویی مواجه بشم. فکر می‎کردم قراره یه چیزی توی مایه‌های The Wire رو ببینم. البته میدونم که The Wire کلاً ژانر متفاوتی داشته. ولی خب دغدغۀ هر دوی این سریال ها، نحوۀ زندگی آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار بوده و همین مسأله به خودیِ خود همیشه برام جذاب بوده و هست.

بگذریم... این سریال اومد و بعد از تموم شدنش، تموم تصوراتی که داشتم رو نقش بر آب کرد. واقعاً انتظار داشتم قوی‌ترین اثر مارول باشه، ولی تا الان ضعیف‌ترینش بوده و الان متوجه شدم که واقعاً مخاطبای این سریال حق دارن که اون رو نپسندیده باشن.

گرچه برای مخاطب‌های کامیک‌های مارول، فرقی نمی‌کرد که سریال خوب باشه یا بد باشه. ما که تا به حال لوک کیج رو فقط داخل کامیک دیده بودیم. همین مسأله کفایت می‌کرد برامون که بشینیم سریالش رو هم ببینیم! سریال به نسبتِ خودِ کامیک قاعدتاً بهتره.

یعنی داخل کامیک، اصلاً دلیلِ دشمنیِ استرایکر (دایمندبَک) با لوک کیج، یه چیز دیگه بوده و کاملاً هم مسخره بوده توی سریال گفته میشه دایمندبک با لوک کیج برادر ناتنی هستند. توی کامیک فقط دوست صمیمی هستند با هم. همین. هیچ نسبت خونوادگی‌ای ندارن.

دلیل دشمنی دایمندبک با لوک کیج هم به خاطر همون ریوا (همین یارو که عکسش این پایینه) بوده. اینطور که توی سریال نشون دادن، لوک کیج تا قبل از زندان ریوا رو نمی شناخته اصلاً.

در صورتی که داخل کامیک، ریوا از خیلی قبل‌تر لوک کیج و دایمندبک رو می شناخته. فی الواقع، ریوا، در ابتدا با دایمندبک بوده (یعنی عاشق هم بودن ) و خب رفته رفته ریوا به سمت لوک کیج کشیده میشه و قس علی هذا. حالا لوک اینطوری به دایمندبک از پشت خنجر زده؛ باعث میشه که دایمندبک برای لوک پاپوش درست کنه و به زندان بیفته و بقیۀ داستان.

یعنی همینطور که مشاهده می‌فرمایین، طبق معمول وضعیت کامیک به شدت مسخره‌تر از نسخۀ سریالی هست و اگه قرار بود سریال همین داستان رو در نظر داشته باشه، یه چیزی میشد توی مایه‌های همین سریال‌هایی که GEM داره پخش می کنه فکر کنم

یا مثلاً توی سریال بارها می‌بینیم که لوک کیج در راه رضای خدا از ملت محافظت می‌کنه و وقتی هم بهش پیشنهاد پول میشه، رد می‌کنه. توی کامیک اصلاً قضیه کلاً بر عکس هست. اسم خود مجموعۀ کامیکهاش Heroes for hire هست یعنی قهرمانان برای استخدام. یا هر ترجمۀ دیگه‌ای که ازش میشه درآورد. خلاصه اینکه پول می‌گرفته. حتی توی سریال کاتن ماوث، بهش پیشنهاد کار میده، لوک قبول نمی کنه. توی کامیک، با کمالِ میل قبول می کنه البته دلیل داره‌ها، ولی خب قبول می کنه

سریال نقاط ضعف بسیار زیادی داشت؛ ولی در کل قابل قبول بود. انتظارات ما از مارول خیلی بیشتر از این حرفاست.

اما همۀ اینا رو گفتم که چند نکته رو هم در انتها بگم:

1. سریال بعدی‌ای که قراره از نت فلیکس و مارول ببینیم، Iron Fist هست. سریال پتانسیل این رو داره که در حدِ Daredevil باشه. گرچه بازم داستان اصلیش نسبتاً مسخره‌ـس (نقاط قوت بسیار زیادی داره، برای همین گفتم نسبتاً). شخصیت اصلی دستش رو تو قلب اژدها می‌کنه و ابرقهرمان میشه ولی خب مطمئناً توی سریال یه چیز منطقی‌تری رو بهمون نشون میدن.

ضمن اینکه توی کامیک، Iron Fist برای اینکه به ملت ثابت کنه مت مرداک، Daredevil نیس، خودش رو شبیه Daredevil می کنه. برای همین کاراکتر نسبتاً نزدیک هست به مت مرداک.

لازمه بدونید این کاراکتر، بیشتر از هر کسی به Luke Cage نزدیک تره. کامیک های بسیار زیادی با حضور Iron Fist و Luke Cage منتشر شده.

سریال ساخته شده، و فیلمبرداری فصل اول (13 قسمت) کامل شده؛ زمان پخشش هم 17 مارس 2017 (جمعه، 27م اسفند ماه سال جاری) هست.

2. اینطور که معلوم شده، بعد از پخش سریال Iron Fist، قراره فصل اول سریال 8 قسمتی The Defenders با حضور Daredevil، Jessica Jones، Luke Cage و Iron Fist پخش بشه. این سریال هم قراره همون سال 2017 پخش بشه. اطلاعات بیشتری در موردش هنوز منتشر نشده.

3. متأسفانه فصل دوم سریال Jessica Jones و فصل سوم سریال Daredevil رو قرار نیس در سال 2017 ببینیم. طبق برنامه قراره بعد از The Defenders و در سال 2018 ادامۀ این 2 سریال رو ببینیم.

4. در مورد سریال Punisher و زمان پخشش هنوز اطلاعات دقیقی منتشر نشده. قرار بوده پخش سریال Punisher سال 2017 باشه. ولی از اونجایی که مارول طبق برنامه‌ـش کلاً سالانه بیشتر از 2 سریال پخش نمی‌کنه، و سال 2017 رو با دو سریالِ دیگه پیشاپیش رزرو کرده، یه سری صحبت هایی پیش اومده که شاید پانیشر، به این زودی ها نمایش پیدا نکنه. من شخصاً فکر می کنم مارول برای سال 2017، اون روتین مسخره‌ـش رو بذاره کنار و پانیشر رو پخش کنه چون اونقدرا ربطی به The Defenders هم نداره.

13. 18 کاربرِ زیر از Samya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

پایان فصل

چ میکنه این کراس اور جراتت نیس،ی سریال ببینی بخاطر این قضیه 50 تا دیگه پشتش میاد.حرف خاصی نداشت این سریال البته تا وسطاش از اپیزود 8 ب بعد بهتر شد و اخراش دیگه ی سریال قابل تحمل شد.اشاراتی ک ب جسیکا جونز و دردویل داشت خوب بود البته ی جا هم پانیشر(فرانک کسل) ک مطمئنم سریالش عالی میشه و بشدت منتظرشم. فصل بعد احتمالآ کراس میزنه و داستان بهتر میشه. کامیکای مارول در مقایسه با dc از ارامش خاصتری برخورداره.ولئ کلا سریالایی ک سوپره‍یرویی باشه دوست دارم حالا هر کمپانی.نمره ب این فصل 8.

I'm Justice

15. 9 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :